Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
441. hozzászólás - 2009.10.25. 02:16:44 (Válasz winnie #439 hozzászólására.)
Na már vártam az első nekem címzett hozzászólásodat, Winnie.

Sajna V4-en 3x gyorsabban regenerálnak az epikusok is... 3,5-4 órákat szenvedtünk eddig velük, ez meglett VOLNA 2(!!) óra alatt. Nem, ezt semmivel nem lehet kompenzálni, mert így elcsúsztunk 4 órával, az 6 szint kincseskamra, amit most éppen valamiért nem engedhetünk meg magunknak, valahogy.
Pontszám: 9.03
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
442. hozzászólás - 2009.10.25. 02:22:03 (Válasz Rokamoka #441 hozzászólására.)
érthető. ez is szívás. talán kompenzálható szívás, de nem értem a nem bejelentés okát...

majd kap mindenki dupla kínzókamrát kompenzációnak:)
Pontszám: 3.37
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
443. hozzászólás - 2009.10.25. 02:26:00 (Válasz winnie #442 hozzászólására.)
Kész szerencse, hogy nincs kínzókamránk. (Ide egy mosolyjel jönne, ha most bármi rávinne arra, hogy megtegyem.)

Tul.képpen még nem döntöttem el, hogy ordítva sírjak vagy nevessek, bárhogy is döntök, szegény panellakóknak lesz egy kellemetlen hétvégi ébredésük.
Plusz semmi nem garantálja, hogy ezek után bárkinek lesz kedve, ereje visszajönni 4-kor, valszeg kárba megy az egész.

A szívás igen diplomatikus megfogalmazás.
Pontszám: 9.44
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
444. hozzászólás - 2009.10.25. 02:28:42
Én bízom Miklósék bölcs belátásában, mert ezt ők ........ el, nem kicsit, nagyon. Egy ilyen leállást minimum egy nappal előre kellett volna jelezni a főoldali hírek között. Ha jól láttam még a fórumban sem jelezték (de ebben nem vagyok biztos), de ha jelezték is nem időben..szóval tessenek rendet tenni.
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.59
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Hibajelentés (új)
445. hozzászólás - 2009.10.25. 02:32:19 (Válasz Blackjack #444 hozzászólására.)
Addig spammelem Baraty-ot, amíg nem kreál egy 2:10-kor legyőzött Ixicatl, az asztrális elmemarcangoló-t, megfelelő licitidővel.
Na jó, ez már majdnem megért egy mosolyjelet, elvégre 3 napja írtam neki a napi egyszeri manakonsti ügyén is, arra is sok válasz érkezett...
Pontszám: 9.03
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
446. hozzászólás - 2009.10.25. 02:54:00
Köszönjük szépen méjen tisztelt játékkészítők. (Y)
A hozzászólást Razz módosította 2009.10.25. 02:17:05-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 4.07
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
447. hozzászólás - 2009.10.25. 02:57:31 (Válasz Razz #446 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.25. 03:00:37-kor
Pontszám: 8.07
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
448. hozzászólás - 2009.10.25. 03:24:12
Tisztelt Játékvezetés!

Szeretném felhívni (megairony ON) egy-két apróságra (megairony OFF) a figyelmeteket.
Amióta elindult az újabb V4, _csak_ ezekre a hibákra emlékszem:


- a kvízelfogadás az első három napban (voltak, akiknek 1 perc alatt, voltak, akiknek 3 nap alatt, küldi szempontjából is vicces)
- a szövielfogadás az első három napban (lásd fentebbi zárójel)
- a háromszoros időket a szakiknál sikerült átírni, épületeknél, háborúkban nem (ebből adódó rengeteg kérdés)
- minden háromszorozódott, de manakonstruálni naponta csak egyszer lehet (írtam Baraty-nak, válasz nulla, ha javítják, most már csak mi szívunk)
- csak dupla PP-k (amiről senki nem tudott)
- azok a bizonyos semmiből jött CSP-kötegek (tudunk olyanról, aki nem kapott, egyszer kapott, illetve volt, aki többször is)
- felejtés szaki nem egy hét, hanem 56 óra (felettébb mókás)
- egyéni epikus (erre persze volt idő, de tájékoztatás megint nulla, kíváncsian várjuk, kik fognak élni vele)
- hétvégén senki nincs itt, még egy ügyeletes sem (ez a gyors szerveren legalább egy hetet jelent)
- spam-szűrő feleslegessége (min. 5. szintű prémium tagnál már nem kapcsol be, addig minek?)
- kismilliónyi bug (pl.: Ywgarrd még a legelején talált egyet, azonnal javították, többen töménytelent jeleztünk, le sincs sz*rva)
- kétszer kellett írnom sms-ügyben (pénz levonva, őskövek sehol, azóta az egyiket jóváírták)
- 3. napon - vasárnap - érvényes őskőbónuszos rendelésnél úgy kellett kikönyörögnöm a +20%-ot (ezt meglepő módon azonnal jóváírták)
- V1-es karitörléssel nuku 2,5x-es őskőjóváírás V4-re (3 nap e-mailezés, "majdutánanézünk", azóta sincs utánanézve)
- és most ez a szerverleállás (a tökéletes pont az i-re)


Ööö... Hirtelen nem jut több az eszembe!
A kérdésem: ÍGY minek indítotok gyors világot? A másik: mi miért vagyunk olyan hülyék, hogy játszunk vele?
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.25. 03:25:27-kor
Pontszám: 8.87
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
449. hozzászólás - 2009.10.25. 03:35:24
rokamoka, én is írok egy HSZ-t, h tudj még spammolni (legalábbis egy másik játék fórumán a duplapost-ot nem engedi a rendszer, nem néztem utána, h itt is él-e a dolog)

szal én is csak köszönetemet szeretném nyilvánítani, nem kis mennyiségű LE-vel garázdálkodik a karakterem, védtelenül, és sajnos nem mondhatni, h legyőzhetetlen
azt az időt amit már réges-rég alvással töltenék nem tudják pótolni, és nagyon-nagyon okosnak kell lenniük, h elfogadható kárpótlást, illetve "kifogást" találjanak erre
(már épp töltöttem volna a lötyit, h egy utolsó kis portyázást nyomjak és mehessek aludni, erre most - fél 5kor, ami azóta fél 4 lett az óraállítás miatt - is itt ülök és várom, h elintézhessem a dolgaim...)

szóval ha előre tudták, márpedig biztosan készültek rá, máskülönben nem lett volna az a kiírás, h meddig nem elérhető a játék, akkor miért nem írták ki, h ez lesz?
szerintem ez nem lett volna egy nagy áldozat a részükről, és akkor most nem lenne sok felháborodott felhasználó, akik valamiféle kompenzációt követelnek

ennyi, fáradt vagyok, elegem van, és még mindig várnom kell...
és én SOHA nem voltam jó a várakozásban (hónapokkal ezelőtt eltűnt 100 aranydukátom, szóltam, leszarták, azóta feladtam, remélem, ha egy probléma már nem egy embert, hanem elég sokat érint már foglalkoznak a dologgal... engem ezzel az apró húzással nagyon jól kizártak az aukciós házból, esélyem nem maradt licitekre
most tartok itt:
"Megy a srác a sivatagban a feleségével, lóháton. a Ló megbotlik, a srác csak annyit mond: "Egy."
Mennek tovább, a ló megint megbotlik, a srác csak annyit mond: "Kettő."
Tovább mennek és végül a ló harmadszor is megbotlik, ekkor a srác előveszi a revolverét és lelövi a lovat. A felesége megkérdezi: "Megőrültél?! Gyalog akarsz a sivatagból kijutni?!"
A srác csak annyit mond: "Egy."

VU-stáb én csak annyit tudok mondani, h Kettő...
(ne vegyétek magatokra, de ez a második nagyon kellemetlen élményem és ha nincs kompenzáció, akkor valami itt nem kóser... és tudnék még mondani pár dolgot ami nem tetszik, de nem én fejlesztem a játékot, ezért inkább örülök annak ami van és csak azért pattogok amiért más is megtenné)
Pontszám: 5.94
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
450. hozzászólás - 2009.10.25. 03:47:31 (Válasz Csonti_himihumi #449 hozzászólására.)
Mint írtam, fátylat rá!
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.25. 04:22:32-kor
Pontszám: 8.72
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
451. hozzászólás - 2009.10.25. 03:50:44
Grat!

Gondolom 1kor sikerült szembesülni a ténnyel, hogy létezik óraállítás. Ezt nem hibának hívják, de létezik rá egy kifejezés: lol

Szeretek végzeturat játszani, de lassan elkönyvelem, hogy egy istentelen nagy baromság, nem más, mint egy fejlesztés alatt lévő játék bőségesen megáldva felesleges randommal, hiányos tájékoztatással és egy halom szétszórt készítővel. Aki ezt elfogadja, többet nem lesz miatta zabos, egészen egyszerűen azért, mert így van.
Pontszám: 8.87
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
452. hozzászólás - 2009.10.25. 04:07:03
Ehh és az "előreláthatólag" itt is ugyanazt jelenti, mint a vasútállomáson, amikor a vonat késik, nevezetesen is azt, hogy sokkal később fog jönni, de ennél biztos, hogy nem korábban
Pontszám: 7.21
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
453. hozzászólás - 2009.10.25. 04:14:04
remélem sikerül(t) megbeszélnünk ezt a "félreértést" és ha visszaolvasom biztos vagyok benne, h nem off
persze tévedni emberi dolog (mondta a sün és lemászott a keféről...)

(viszont ez a hozzászólásom egyértelműen off, ezért elnézést kérek mindenkitől
ez az én legnagyobb betegségem, nem hagyhatok szó nélkül semmilyen ellenem irányuló sértegetést, és általában szeretem, ha enyém az utolsó szó)
Pontszám: 4.39
fórumozóJesusFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
454. hozzászólás - 2009.10.25. 04:19:10
Mi lesz már? Ezért keltem fel! Már negyed 5 van! Tegnap 15 órát dolgoztam, most aludtam két órát és felkeltem, csak hogy befejezzem azt amit elkezdtem!
Pontszám: 6.67
kedvelt tagÚrnőNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
455. hozzászólás - 2009.10.25. 04:19:33
az előre láthatóan az kábé mikor van?
Pontszám: 5
fórumozóJesusFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
456. hozzászólás - 2009.10.25. 04:21:22
Nekem sikerült kb 3 perc alatt az összes órát átállítani a lakásban!
Pontszám: 6.97
kedvelt tagÚrnőNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
457. hozzászólás - 2009.10.25. 04:24:37 (Válasz Jesus #456 hozzászólására.)
a telefonok meg már automatikusan átállnak!
Pontszám: 5
fórumozóMajtikaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
458. hozzászólás - 2009.10.25. 04:27:39 (Válasz Jesus #456 hozzászólására.)
Regget!

Hát én is 3 órát aludtam, de ezekszerint feleslegesen. Sajnos miután már valamenynire tudog gondolkozni valószinüsitem, amíg valamelyik karakternek van valamilyen cselekvése aztmegvárja a rendszer, hogy leteljen, és utánna álítja át az órát, szerintem náluk már lassan 5 óra:) Igaz azt se mondták melyik időszámításkor 4 óra se azt melyik nap.... Szóval amív valamely kari vadászik vagy itudja mi történhet még vele, na addig ....várunk
Pontszám: 4.67
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
459. hozzászólás - 2009.10.25. 04:29:03
meg a számítógépek is automatikusan állnak át...

amúgy nekem a legjobb, mivel az órám nem állítottam annó be nyári idő-re, ezért most pontosan jár
igaz néha kétszer is át kellett gondolni, h mennyi az idő, de nekem mindig is percek kellettek, az órával általában tisztában voltam - azt azért tudtam, h 8kor kezdődik egy tanóra és 10kor van vége, szal elég volt tudni a percet, h mennyi van még...
Pontszám: 5.93
kedvelt tagÚrnőNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
460. hozzászólás - 2009.10.25. 04:33:06
...sztem elmúlt fél 5 ...ée sehol semmi...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője