Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1861. hozzászólás - 2010.10.29. 22:56:38
V1 V3 nálam megint lefagyott
Pontszám: 5.44
fórumozóMaxipotzakFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1862. hozzászólás - 2010.10.29. 23:05:00
Üdv! Ez vajon mi lehet...? Hogyan kaptam én itt ki?

Maxipotzak
Smaragd Horda
VS

Fürge Rhemedyl
Gyémánt Horda
Idomított állatod, Thücshök koma, egy 9. szintű móleon is részt vesz a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába.
Fürge Rhemedyl feléd dob egy vakító fény varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni.
Futás közben egy energiagömbök igéjét mormolod. (-80 VP). Fürge Rhemedyl félrevetődik. Csak 21 életpontot vesztett.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Fürge Rhemedyl egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az ősi rúnakorbáccsal gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 70 sebzés! Thücshök koma acsarogva támad. 7 sebzés!
Fürge Rhemedyl egy gyors támadást indít a mithril hosszúkarddal a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors csel után az ősi rúnakorbáccsal Fürge Rhemedyl védtelen felsőtestére támadsz. 47 pontnyit sebeztél. Thücshök koma is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.
Fürge Rhemedyl egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Fürge Rhemedyl 36 pontnyit sérült. Thücshök koma acsarogva támad. Mellé!
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 181 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 481 lélekenergiát.
Vissza
Pontszám: 5
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1863. hozzászólás - 2010.10.29. 23:13:33 (Válasz Maxipotzak #1862 hozzászólására.)
Idézet: Maxipotzak - 2010.10.29. 23:05:00

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.


Kivégezett...
Pontszám: 5.44
fórumozóMaxipotzakFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1864. hozzászólás - 2010.10.29. 23:27:09 (Válasz Mulder #1863 hozzászólására.)
Köszi, már én is utánanéztem, de ez mekkora egy faszság má' megbocsássatok... Na ennyivel is többet tudok.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1865. hozzászólás - 2010.10.30. 07:35:24 (Válasz Maxipotzak #1864 hozzászólására.)
Te is kifejlesztheted, mint szakértelem. Alcsony szinten hasznos lehet, magasabb szinten csak a V5-ön.
Pontszám: 7.62
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1866. hozzászólás - 2010.10.30. 07:56:57
V1, Ezüstszél.

Vannak karakterek, akik megjelennek a portyalistámban, de mikor támadni akarom kiírja, hogy nem támadhatom meg, mert túl kevés az életpontja. Többször (minimum 4) is megjelent a portyalistában ezután, egyszer sem tudtam támadni, azaz nem épp akkor verték le előttem.

Pl, Gloir. Megnéztem, 18k maxÉP-ből volt neki 9,8 k, azaz több mint 50%, tehát nem is ÉP-cuccal játszogatott.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.62
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1867. hozzászólás - 2010.10.30. 15:52:27
Látom a matek még mindig nem a programozó utánzatok erőssége, 23.100LE beidomítani egy dögöt, 21-es korában kisajtolom és 17.000LE-t kapok Maxos sajtolással, én elhiszem hogy miklósrandom miatt mindig ilyen szerényen kapok, de megnézném úgy is, hogy kiveszitek a reklamációs pipát a karakterem neve mellől
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.27
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1868. hozzászólás - 2010.10.30. 15:54:03
Portyalistába megjelenő karaktereket, kevés a ÉP üzenettel nem támadhatom, de akkor miért jelenik meg??? És tuti nem 1mp-vel hamarabb támadta valaki, mert akkor gondolom az elmúlt 5 perces üzenetet kapnám.... ma 3-4x volt ilyen egymás után
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 4.18
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1869. hozzászólás - 2010.10.30. 16:18:53
Megint nem megy a portya rendesen...

És gondoltam egyet telepítettem egy XP-t ugyanarra a gépre amivel Win7 alatt akadozik, és XP-vel hibátlanul megy, szóval Win7 alatt azért lehet valami hiba mégiscsak...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.12
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1870. hozzászólás - 2010.10.30. 16:30:05
Most már olyanok is vannak a listán akiket időkorlát miatt nem támadhatok.... ti a marketinghez azért jobban értetek és a pénzhez mint a programozáshoz... sajnos...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.59
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1871. hozzászólás - 2010.10.30. 16:46:09 (Válasz Sznoopy #1870 hozzászólására.)
Ne várd, hogy szombaton majd nekiállnak átnézni. Keddnél hamarabb biztos nem, addig ki kell bírnod, mint ahogy más is kibírja. Ha meg nem programoznak jól, akkor miért játszol egy "szarul" leprogramozott játékkal már rég óta? Vagy miért nem programozod nekik le? Ha pedig nem vagy tisztában vele, hogy egy ilyen játék hogyan épül fel programozástechnikailag és milyen bonyolultak a kapcsolatok a számlálók, adatbázis, szöveges rész, pufferek között, akkor ne ismételgesd fél óránként a bajodat, mert attól nem lesz hamarabb elhárítva.
Valóban gond van most a portyaablakkal, amivel nem volt sokáig gond, ezt a 2-3 napot kibírja mindenki így. Bár tudom, szidalmazni egyszerűbb és jobb, mint esetleg kibírni, hogy hétvégén és ünnepnapon nem fognak senki kedvéért külön programozgatni. (Én se tenném, mert nem a nemzet biztonsága a tét).
Pontszám: 5.46
kedvelt tagSookieNő
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1872. hozzászólás - 2010.10.30. 16:51:47 (Válasz Craslorg #1871 hozzászólására.)
Ha elmész az étterembe és szar a kaja, bemész a konyhára és megfőzöd magadnak a kaját? Vagy reklamálsz, hogy nem ízlik? Lehet, hogy az előtted szóló se tökéletesen áll hozzá, de a te, behonak tövig benyalintós hozzászólásod tuti nem megfelelő. Téged nem vennélek fel pincérnek az 100%
Pontszám: 5.52
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1873. hozzászólás - 2010.10.30. 17:00:24
Khm...portyalista miatt már igen régóta rágják a játékosok a Beho (Miklósék) fülét.

Mivel az induláskor (2008. szept) tökéletesen működött, csak nagyon könnyű volt az ideális célpontra szűrni (így azok mindig agyonverve hevertek), így Milkósék nem sokkal később kikapcsolták. (Talán a hírekben benne is van valahol.)

Egyetlen épkézláb ötlet: írj a bug@-ra. Miklósék elég régóta mondják, hogy azokat tutibiztos, hogy elolvassák.

(ui: akiknek pusztán a jelenlétem szúrja a szemét az keressem már meg pm, játékon belül, netalán élőben és rendezzük le...köszönöm.)

MÓDOSÍTÁS!!!!!!! (csak megtaláltam)
Idézet: Miklós - 2008.11.14. 14:40:17
A portyázás ablakban, ha rákattintottál a szintre, szövetségre, tulajdonságösszegre stb. akkor a program e szerint a szempont szerint lerendezte az adatbázist, és ezután megjelenitette az első 10 találatot. ha ismét megnyomtad, akkor másik irányba rendezte, és megjelenitett igy is 10 találatot.

Ez a funkció még a legelején került be a programba, akkor a kisebb számú tesztelő miatt általában szinte mindenki megjelent a portya ablakban, aki megfelelt az adott szűrési feltételeknek, és a fenti funkció egy egyszerű rendezés volt az adott ablakra.

Most azonban, amikor már sokezer játékos van, más a helyzet.

A portyázás ablak véletlenszerűen választott ellenfeleket ad ki, akik a szűrési feltételeknek (horda, szintkülönbség vagy éppen szövetség) megfelelnek, és támadhatóak. A program elsősorban 100%-kos játékosokat próbál kiadni - olyanokat, akiket az elmúlt 3 órában nem támadtak, így minimalizáljuk a "zaklatásokat", és a zsákmány is maximális, 100%-kos lesz.

A rendezés használata után viszont már nem véletlenszerű találatok jelennek meg, hanem az adott szempont szerint leggyengébb vagy legerősebb karakterek. Tehát igy kényelmesen le lehetett kérni az összes támadható játékos közül a legalacsonyabb szintűt és azok közül is a legalacsonyabb tulajdonságút, aki támadható.

Ez egy fantasztikus kényelmi funkció, amelyről én már el is feledkeztem, és egyáltalán nem az volt a célja, mint amire most használják. A rendezés célja kizárólag az volt, hogy a portyázás során felhozott, kb. 10 véletlenszerű találatot lerendezze.
Így viszont rengetegen mindig egy-egy adott szint leggyengébb játékosait támadták. Nemcsak, amikor 100%-ban voltak, hanem még 80, 60 stb. százalékban is (sokan azt sem tudják, mi az a szám az LE oszlopban, és már csak azért is azt támadták, aki mellett kisebb szám volt, mert azt hitték, az gyengébb). Aki nem 3 óránként 1x, hanem 4x támadnak, annak nem sok esélye van a "felállásra".

Summa summárum, a "rendezési" funkciót kikötöttük. A portyázás gombot megnyomva, és a szűrési feltételeket beállitva (szándékosan nincs olyan, hogy 10. szintűeket támadok, csak olyat, hogy max 2 szintkülönbséggel támadok) véletlenszerű ellenfeleket kapsz, minden bizonnyal találsz köztük olyat, ki megfelelő kihivás lesz. Fontos dolog, hogy a támadásnál minél több lehetőséget kapj, és te dönthess, hogy kit támadhass, de arra nincs szükség, hogy mindig mindenki a létező legoptimálisabb ellenfelet üthesse.

Lehet erre mondani, hogy "akkor mindenki a toplistából fog támadni". Ha a toplistából támadsz, ott nem látszik a segitségnyújtás, az alacsony életpont és egy csomó más minden, könnyen lehet, hogy 10 embert kell végignyomkodnod, amig ellenfelet találsz. Így remélhetőleg erre csak néhány őrült lesz képes, a többiek használják a portyázást, és nem az lesz, hogy a játékosok 90%-ka ugyanazt a 10%-kot üti.

Köszönjük a megértéseteket!
A hozzászólást Piciklon módosította 2010.10.30. 17:22:48-kor

Pontszám: 3.92
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1874. hozzászólás - 2010.10.30. 17:06:38 (Válasz Sookie #1872 hozzászólására.)
Nem, nem főzi meg, hanem elmegy egy másik étterembe, enyhén szólva rossz volt a hasonlatod.
Úgyhogy mielőtt sértegetni kezdesz másokat, esetleg olvasd el amit írtak, lehetőség szerint, aztán értelmezni sem ártana.
Mégpedig azt hogy szombat van, nem munkanap, bárki problémáját majd a legközelebbi adandó alkalommal tudják megnézni, ami kedden lesz.
Pontszám: 3.35
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1875. hozzászólás - 2010.10.30. 17:14:25 (Válasz Sookie #1872 hozzászólására.)
Ha nekem bármi problémám van, privátban írom meg, mert többször jelezték, hogy úgy sokkal hatásosabb, mint a fórum, mert itt elveszhetnek HSZ-ek. Eddig mindig meg is oldották, ha hiba volt vagy visszajeleztek és később észrevettem, hogy megoldódott. Mindezzel együtt én soha senkitől nem vártam el, hogy hétvégén melózzon. Alapvető tulajdonságom, hogy csak olyat írok le, amit a szemébe is megmondanék bárkinek. Véleményem szerint az anyázás nem ez az irány, bár lehet, engem neveltek félre, hogy meg lehet mindent oldani normálisabban (eddig sikerült).
Pontszám: 4.90
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1876. hozzászólás - 2010.10.30. 18:37:38 (Válasz Ezüstszél #1866 hozzászólására.)
Én velem is volt ilyen, hogy a VUrosszul számolta ki a 15%os ép határom. Baraty javította "rajtam", és azt mondta hogy az új AP képességek kavarnak be, de korrigálja majd. Gondolom többeknél is ez lehetett/lehet a hiba.
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 6.71
népszerűtlenPetyka9Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1877. hozzászólás - 2010.10.30. 18:50:13
Te 27-es szintű vagyok és párviladalban kihívtak és nyertem hogy lehetséges az hogy én nem tudok kihívást kezdeményezni viszont engem támadni (kihívni) képesek ezt még a szövi vezetőm(Rosco Borlo) sem érti.
Pontszám: 3.33
népszerűtlenWilhelminaNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1878. hozzászólás - 2010.10.30. 19:11:04
A legutóbbi kvízolimpia végeztével nem vettem fel a jutalmamat most meg már nem tudom átvenni.Miért van ez???
Pontszám: 2
kedvelt tagSookieNő
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1879. hozzászólás - 2010.10.30. 19:19:51 (Válasz Petyka9 #1877 hozzászólására.)
3o-as szinttől tudsz kihvni.
Pontszám: 5.82
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1880. hozzászólás - 2010.10.30. 19:44:24 (Válasz Wilhelmina #1878 hozzászólására.)
Mert azóta már volt egy.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.70
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!