Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
121. hozzászólás - 2009.08.30. 03:07:13
Délután nem voltam gépnél, épp töltöm meg most a kamrát, erre hajnali 3kor megjön az ajánlás! Eddig mindig 5 óra felé jött, így erre kalkuláltam, most meg se szó se beszéd megkapom a félig teli kamrám jutalmát.

Nem nagy veszteség max 5k LE, inkább az zavar, hogy ez megint nem lett sehol kommunikálva.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
122. hozzászólás - 2009.08.30. 03:27:37 (Válasz Ricardo #121 hozzászólására.)
Ezt már tegnap is jeleztük, olvass vissza 5-öt. Ezek szerint most hajnal három lesz a sztenderd. Ami nevetséges abból a szempontból, hogy így biztosan nem lehet elkerülni, hogy hajnalban bekamrázzon valaki.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
123. hozzászólás - 2009.08.30. 08:13:17
*Entropius* vs. Megtévedt Próféta csatát nézem a támadás menüpontban és ha *Entropius* adatlapjára vagy a Kristály szövetségre szeretnék ugrani a csatától a Kristálytagon keresztül akkor a V4-es eredményhirdetésre ugrik.

Remélem nem nagyon zagyva a megfogalmazás, nem értek igazából az ilyen problémákhoz és a megfogalmazásához, ha pontosabb infó kell, kérdezzetek és megpróbálom összegyűjteni.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
közellenségSGáborFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
124. hozzászólás - 2009.08.30. 10:04:25
Hello!
A 4. világban problémám akadt. A bejelentkezés után csak a karakterem képe és a LE Ép VP TP beállítások és a kilépés látszik.
Ez már két napja így megy.
Pontszám: 3
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
125. hozzászólás - 2009.08.30. 10:13:38 (Válasz SGábor #124 hozzászólására.)
A 4. világnak vége lett, azért van ez.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
126. hozzászólás - 2009.08.30. 10:16:47 (Válasz Mortimer #122 hozzászólására.)
Ez nagyszerű. Innentől elég bukó a HT, de a HT nélkül rendezett vadásznapok is. Emiatt nincs igazán kedvem felkelni 3kor és utána fél 6kor is. (Mondjuk nem értem miért kellett rajta variálni.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
127. hozzászólás - 2009.08.30. 15:45:42
Helló! Világ kettőn problémám, hogy két napja nem regenerálódik rendesen a VP-m!
Ma délelőtt aktiváltam manapilont, azóta pihenésre állítottam a karit. Már tegnap este is volt ilyen problémám, pedig akkor is néhány órája ütöttem a torzszülött manókat. Miért van ez? Lett valami változás, hogy most már nem 24 óránként kell aktiválni, hanem minden egyes belépésnél?
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
128. hozzászólás - 2009.08.30. 17:44:23
Csak nekem nem jön be a végzetúr oldala?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
129. hozzászólás - 2009.08.30. 17:48:52 (Válasz Ricardo #128 hozzászólására.)
Egyéninek tűnik a próblémád Ric, de legalábbis remélem, hogy nem ér el hozzám.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
130. hozzászólás - 2009.08.30. 17:49:41 (Válasz Morroch #129 hozzászólására.)
Jaj! Ez a link nem működik.

Ezt írja ki már 15 perce.

Szerk: megoldódott.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.08.30. 17:54:41-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
131. hozzászólás - 2009.08.30. 17:51:31 (Válasz Ricardo #130 hozzászólására.)
Más oldallal jártam így. Próbáld meg manuálisan bepötyögni, hogy: www.vegzetur.hu
Kicsit butának tűnik és lehet nem segít, de kit tudja...
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
fórumozóFigaro66Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
132. hozzászólás - 2009.08.30. 19:19:06
Nekem a következő problámém van: Mozilla Firefoxot használok a végzetúrhoz, meg minden máshoz is, de 3-4 napja a játékban (és csak itt) a számlálók visszaugranak arra az állásra, amikor éppen odakattintottam, de csak kiírja, valójában nem így számol.
Egy példával szemléltetném: A térkapus ablakban vagyok, 8:30 perc van hátra a Térkapu köv használatáig, eltelik 2 perc, nem kattintok semmire addig, aztán ismét a térkapus ablakba kattintok és 6:30 helyett megint 8:30-at ír ki és megint onnan számol visszafelé, de 6:30 után ismét használhatnám a Térkaput... Ezt egyedül azzal tudom elkerülni, ha 3-4 másik menüpontra kattintok. Az állatokkal is ugyanez a helyzet, ha gyakorolni küldöm őket, beállítom a kívánt időt, leOKézom, semmi. Másik menüpontra kattintok, pl a szövetségre és a szövetség oldalának a tetetejére írja ki sárgával, hogy az állatod x percig gyakorol... Ja és a vadászatnál is, hogyha helyesen válaszolok a kvízre,nem ugrik tovább a köv kérdésre, és ki sem írja, hogy helyes-e vagy sem, ha el nem kattintok egy másik menüpontra és cask ott tudom meg, hogy jól válaszoltam-e és láthatom a köv kérdést...

Erre milyen magyarázatot illetve megoldást tudtok? Eddig még nem találkoztam ilyen problémával...
V1 Szétterp Eszty - Kubla Kánság
Pontszám: 4.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
133. hozzászólás - 2009.08.30. 19:27:19 (Válasz Figaro66 #132 hozzászólására.)
A magyarázat az, hogy a hiba a te gépeden van a progival, mert különben mindenkinél így jelenne meg.
Megolás? Hát nem vagyok egy nagy guru, a firefox kiegészítőiddel lehet valami gond, vagy valami beállítás mászkált el. Talán a legegyszerűbb, ha újra telepíted a rókicát.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóFigaro66Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
134. hozzászólás - 2009.08.30. 19:40:55 (Válasz Lanmandragoran #133 hozzászólására.)
Az a gond, hogy újraraktam az egészet, még frissítettem is, de megmaradt a probléma... Úgy látszik, hogy kénytelen vagyok explorert használni, pedig azt nem szeretem... Azért, ha egy nagyobb gurunak eszébe jut valami, és megosztaná velem, annak ürölnék.
V1 Szétterp Eszty - Kubla Kánság
Pontszám: 5.50
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
135. hozzászólás - 2009.08.30. 19:59:33 (Válasz Figaro66 #134 hozzászólására.)
Próbálj egy régebbi ffet.Hátha...
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
136. hozzászólás - 2009.08.31. 00:07:30
ma 0:02-kor A csatában összesen 2585 sebzést okoztál, és 358 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.

:kerek szemek: délelőtt már feltöltöttem a kamrát (9 férőhelyes, nem kiröhögni!), azóta még volt vagy 20 nyertes portyám, erre a sokadikat betáraztam.

valami elképzelés?
Pontszám: 5
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
137. hozzászólás - 2009.08.31. 00:13:09 (Válasz winnie #136 hozzászólására.)
Amint lesz kamrám, 0:02-kor megyek plusz egy tagot meghívni a buliba...
Nem lehet, hogy fokozatosan át akarják írni éjfélre a jóváírást, és azért volt a múltkori 3 órára állítós téma is? Vagy ha még nem kaptad meg az ajánlást, akkor ötletem sincs.


*: Ne adj'Isten összefügghet a fertőzöttségeddel, de akkor is nonszensz. Gyémánt volt az illető?
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.31. 00:14:34-kor
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
138. hozzászólás - 2009.08.31. 03:22:55 (Válasz Rokamoka #137 hozzászólására.)
nem gyémánt.

és a rend kedvéért, utána még volt 3 portyám, egyiket sem vittem el kínozni. és ugye megjött 3.00-kor a kamra update, amiután az első delikvenst be is táraztam

(nem mellesleg buta, buta az időpont-váltás, mert oké, hogy a "nap végén" kerül jóváírásra a leírás szerint, de a hajnal az reggeli átvételt jelent, ez viszont még kvázi éjszakai. legyen akkor fixen 0.00, nem? de legalábbis hirdettessék ki.)
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
139. hozzászólás - 2009.08.31. 04:24:58
Nem'tom, én egyelőre örülök a 3 órai időpontnak, mert így már tudok reggel jókat kamrázni meló előtt
De tényleg az éjfél lenne a leglogikusabb.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
140. hozzászólás - 2009.08.31. 07:26:58 (Válasz winnie #136 hozzászólására.)
Esetleg estefelé valaki visszaütött és kiszabadult,csak te nem tulajdonítottál neki figyelmet...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője