Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
481. hozzászólás - 2009.10.25. 11:36:19 (Válasz Faust0ne #479 hozzászólására.)
Faust0ne: egy év aktív játék után...már nem nagyon idegelem magam. Neked/Nektek is felesleges Amúgy egy ilyen "hibával" nyugodtam lehet számolni (ahogy a menetrendek is csúszhatnak ilyenkor...szóval ez vihar egy pohár vízben)...de igazad van...egy játék fontosabb mindennél

Jesus: ugyan...én is sokáig hasonlóval példálóztam...felesleges...az emberek 90%-a az átlag emberek életét éli...a maradék 10% pedig...istenem...volt amikor én is éjszakás voltam...na puff. De akkor nem egy játékon stresszeltem magam

Pontszám: 6.15
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
482. hozzászólás - 2009.10.25. 11:39:18
Mi legyen, kedves Miklós? (Bár tudom, hogy csak holnap - vagy talán akkor sem - olvasod el ezeket.)
Hakuna Matata?
15 órakor már kezdhettük volna a következő epikusunkat, ezzel behozva a rivális szövetséget. Most, a Jóisten sem tudja, mikor.

Hmmm, ebben a pillanatban ütöttem ki egy Bufa gyűrűjét az epikusból. Igazán remek, meg is érdemeljük. Csak 60K-t ütöttünk bele (23,5K-s szörny), nem beszélve a morális problémákról, gyógyital, állatok, egyebek.
Megjegyzem, ajánlhattok bármilyen kárpótlást, az egész szövink egyetért abban, hogy +1 epikust kérünk, más nem fogja visszahozni az elvesztett időt. Igen, mert ez egy versenyszerver, mielőtt még 100 hasonló idióta hozzászólást végig kellene hallgatnom, felhívom mindenkinek a figyelmét, hogy igen, ez ekkora probléma, és még sokkal nagyobb, mint ahogy én előadom.

El tudjátok képzelni a hetekig tervezésetek rombadöntését egyetlen jól irányzott balfszsággal?

Most komolyan Miklós, ez? Egy óraátállítást nem bírtok szerverfagyasztva megoldani? Nem 5 órát várakoztatva a jónépet, mindenféle figyelmeztetés nélkül?

Kárpótlást igénylünk. Nem az állataink meggyógyítását, nem is 1M LE-t, időt és életet szeretnénk visszakapni.
Pontszám: 6.57
utáltBelwarFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
483. hozzászólás - 2009.10.25. 11:42:22
Sziasztok!
Arra a kérdésre,hogy hol található Nyírbátor,nem Hajdú-Bihar a helyes válasz,hanem Szabolcs...
Pontszám: 2.13
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
484. hozzászólás - 2009.10.25. 11:53:39
Vis Maior....
Előfordul leállás,a net is bármikor elmehet...sőt van olyan hogy áramszünet. Leőltétek az epikust? igen...akkor mit szeretnétek még? plusz egyet? ez vicces

Tuti van még pár szövi aki igy járt,ne fogjátok vissza magatokat ,lehet kérni plusz epikust
Pontszám: 3.88
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
485. hozzászólás - 2009.10.25. 12:05:54 (Válasz Mind1 #484 hozzászólására.)
Nem áll szándékunkban vitatkozni másokkal a kérelmünk jogosságáról, főleg nem veletek. Hisz' Ti, akik kb. azonnal ütitek, amint megjelenik, nagyon jól tudhatjátok, mekkora lemaradást jelenthet.
Az áramszünet és a netleállás igazán frappáns példa, de egy-egy embereket érint, nem egy teljes szövetséget.

Tuti van még pár szövi... az a vicces, hogy mindenkit hülyének nézel. Szerinted hány szövi gyűlt össze vasárnap hajnalban epikust ütni?

Nem, ez nagyon nem vicces. Szomorú. Derülhettek jót rajtunk a saját fórumotokon, hogy még a szerencse is mellétek állt, de itt mi Miklóssal akarunk beszélni, csak nyíltan, nem pedig elsunyulva a dolgokat.

No, Úrnőm: mint mondtam, nem célunk bárki mással vitába elegyedni erről a dologról. Éppen ezért nem is várok választ mostani hsz-omra.
Pontszám: 6.88
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
486. hozzászólás - 2009.10.25. 12:06:37
Hmm, nálunk is volt óra visszaállítás
Mi is kérünk egy epikust pluszba
Plusz epikust mindenkinek!!!
Vagy vegyük lejjebb a szerver kritériumot eggyel, kelljen csak 49, így is közelebb lennétek a végéhez eggyel.


Komolyra fordítva a szót, elég durva kérés egy a szerver megnyeréséhez szükséges jóváírás, egy olyan esemény következtében, ami mindenkit egyaránt érintett.
Pontszám: 4.04
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
487. hozzászólás - 2009.10.25. 12:07:18 (Válasz Rokamoka #485 hozzászólására.)
Ezt ugye nem gondoltátok komolyan?

*Edit: cirp...ott a pont
A hozzászólást Piciklon módosította 2009.10.25. 12:08:59-kor

Pontszám: 5.61
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
488. hozzászólás - 2009.10.25. 12:11:15 (Válasz Rokamoka #485 hozzászólására.)
Imádlak rokamoka,de ne hisztizz
Nem csak ti gyültök össze éjjel egy jó kis mókára hidd el. Végülis megöltétek amit elkezdtetek,a plusz epikus meg már egy másik lenne amihez hozzá se érnétek...És ugye mint tudjuk a 11. epikus nagyban különbözik az elöttelevőktöl
Pontszám: 4.43
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
489. hozzászólás - 2009.10.25. 12:11:47
A továbbiak elkerülése érdekében: de, totálisan komolyan gondoltuk. Készek vagyunk Miklóst beengedni a fórumunkra, hogy ellenőrizni tudja a dolgot. Amennyiben bármelyik másik szövinek hasonló gondja akadt - jó vicc, nyilván, hogy nem -, és szintén bizonyítják, várjuk őket magunk mellé.
Pontszám: 7.43
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
490. hozzászólás - 2009.10.25. 12:14:24 (Válasz Mind1 #488 hozzászólására.)
A 11. epikust ugyanúgy 2 óra alatt be fogjuk darálni, mint ezzel is tettük volna. Megöltük, 10 óra csúszással...

*: Egészen pontosan 11 óra az a 10, és még csak az időt említettem.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.10.25. 12:15:11-kor
Pontszám: 6.79
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
491. hozzászólás - 2009.10.25. 12:16:54 (Válasz Rokamoka #489 hozzászólására.)
Szóval készek vagytok beengedni? Hehe...ez kissé vicces

És most elnézést, de...még ha versenyszerver is, ha voltatok olyan ...., hogy a hétvégi pihenéseteket erre áldozzátok...nos nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...de inkább ápolókat hívnék

Pontszám: 5.12
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
492. hozzászólás - 2009.10.25. 12:18:36 (Válasz Rokamoka #489 hozzászólására.)
Ez hülyeség, Ti is nagyon jól tudjátok. Ezzel az erővel bárki kérhetne bármit. Nem a Miklósék hibája, hogy nem tudtatok többet belesebezni adott időre.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.43
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
493. hozzászólás - 2009.10.25. 12:27:12
Egy kis háttértörténet az egész dologhoz:

Egy nap mikor Singulus Lupus épp vadászaton járt, meghallotta, hogy a Khatifok éjszakai epikverésre készülnek, így hát gyorsan visszatért a fajmra, ahol élünk, és elujságolta társainak az információt. Törpicur egyből hisztizni és bőgni kezdett, hogy ezt nem engedhetjük, a rivális ovodának nem lehet több játékszere, mint Neki... így hát az ájjatok tanácsa összeült. Hosszas beszélgetés után elkészült a nagy terv: az ójaátájjítás projekt! Miszerint ájjataink egy csoportja megtámadja A szervert. A hadművelet a következő képpen zajlott le: Büdös Borz előre vonult és elkábította a biztonsági őröket (majd kint örködött, hogy végig kábultak is maradjanak), ezután pockunk eltorzította a teret és a teljes csapat máris az épületen belül találta magát, Poloskát pedig a Khatifok táborába küldet egy bogyóra, aki figyelte a küzdemet a lénnyel. Ez idő alatt Tollas rettenetet a portáshoz küldték, hogy beszélgessen vele, több nem kellett, hogy a portás ki legyen vonva az egész akció alatt... Bika és Ökör elindult felkutatni a szerverszobát, előbbi még zoknit is húzott, hogy ne csapjon nagy zajt. Amint megtalálták értesítették a többieket, Wookie értett a legtöbbet a számítógépekhez (tudta, hogy kell bekapcsolni), így hát ráhárult a nagy feladat, a szerver időleges lebénítása. Nem igazán tudta mit kéne csinálni, csak bámult a gépre... közben jött az info, hogy az epikus már alig mozog, Bálványkígyó látta Wookie tétlenségét, és gyorsan kihúzta a szerver tápkábelét, Wookie mérgesen ránézett, de kígyó nem tudta szétteni a vállait, hogy ez van... 4-5 óra játszadozás után visszadugták a kábelt és boldogan hazatértek a fajmra.

Sajnálom, hogy így alakult, remélem nem ezen fog múlni a végső győzelem, és akkor az egész érvényét veszti.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.61
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
494. hozzászólás - 2009.10.25. 12:28:00 (Válasz Ricardo #492 hozzászólására.)
Mi volna a megadott idő? Egy be nem jelentett szerverleállás? Ez is jó sok nevető fejecskét érdemelne, ha nem ment volna el a kedvem az olyanok rakosgatásától. Igen, kellett volna neki még 1-2 perc, valóban.


Piciklon: most hülyézted le az Ájjatfajm, a Lordok Szövetsége, a Black Diamond és még sok V4-es szövetség tagjait, akik nálunk sokkal inkább időt nem kímélve játszanak.
Pontszám: 8.30
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
495. hozzászólás - 2009.10.25. 12:28:12 (Válasz Piciklon #491 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2009.10.25. 12:16:54
...., hogy a hétvégi pihenéseteket erre áldozzátok...nos nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...de inkább ápolókat hívnék

azt akartad mondani pic, hogy ez egy JÁTÉK?

edit: én még mindig fel nem foghatom, hogy lehet az ember teljes szabadidejét a vu-ra áldozni, és az életét e köré szervezni... pedig személyesen is van szerencsém ismerni néhány ilyen játékost...
A hozzászólást Anababa módosította 2009.10.25. 12:30:08-kor
Pontszám: 7.52
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
496. hozzászólás - 2009.10.25. 12:28:27
vis maior.....
lényeg: előre nem látott kényszerítő körülmény ill. elháríthatatlan akadály, amely meggátol valamely kötelezettség teljesítésében.A vis maior tehát olyan esemény, amelynek bekövetkezése egyrészt nem előre kiszámítható, másrészt az ember (bármilyen ember) kevés ahhoz, hogy elhárítsa akár magát az eseményt, akár következményeit.
Biztositó se fizet csak röhög a markába,ennyi Tehát rendkivüli szerverleálláskor max csak állatok gyógyitását kapjuk.Mellesleg gondolom pont azért csináltátok éjjel hogy nyerjetek az óra visszaállitással 1 órát...viszont akkor benne volt az is a pakliban hogy lehet nem megy minden olyan simán.
És mint emlitettem csak azt az epikust kérhetitek amit félbehagytatok, az ugye meg már nincs....másikat adni pluszba helyette kissé morbid lenne.
Pontszám: 6.29
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
497. hozzászólás - 2009.10.25. 12:30:56 (Válasz pityu #493 hozzászólására.)
Köszönjük, ez korrekt gesztus volt, félreértés ne essék: nem akarunk jogtalan előnyt veletek szemben, és nem hibáztatunk Titeket, mint ahogy Miklósékon kívül senkit. Így viszont Ti kerültetek jogtalan előnybe, és mindenki más hozzánk képest. (10 helyes kvízválasz elúszását ne azonosítsunk már egy teljes epikussal.)
Pontszám: 7.85
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
498. hozzászólás - 2009.10.25. 12:39:25
már bocs,de mi az hogy jogtalan elönybe kerültünk????10 nél tartunk nem a hangyák hordták össze,ti is ,ugyhogy nem látom hol az elöny
vagy esetleg ha ti nem kaptok pluszt tölünk vonjanak egyet? És melyiket szeretnéd?
Akkor nő az epikus darabszáma ha leölöd....vagy sikerül vagy nem,de levonni meg plusszolni sztem kicsit morbid lenne.
A hozzászólást Mind1 módosította 2009.10.25. 12:41:42-kor
Pontszám: 5.18
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
499. hozzászólás - 2009.10.25. 12:43:37 (Válasz Rokamoka #494 hozzászólására.)
Rokamoka: Kac-kac...igen? Lehülyéztem volna őket? Tényleg? A nagy többség ismer...és jópáran személyesen is...szóval nem hiszem, hogy meglepődnek rajta... Mellesleg: jogtalan előny...na most...röhögő-görcs: ON...

Ana...igen...ha versenyszerver is, de JÁTÉK

pityu...imádom a stílusodat...de nem szokásom hisztizni...na jó ritkán csak egy kicsit...de bőgni...na azt végképp nem szoktam

Pontszám: 5.70
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
500. hozzászólás - 2009.10.25. 12:58:18
Ó, még az aláírásodba is bekerültem, igazán frappáns!
Nos, ismerve Titeket, most valószínűleg fekszik a fórumotok a röhögéstől, és versengve kreáltok poént belőlünk. Piciklon, az, hogy azt gondolod, nem tudom, ki vagy - de pityu még a játék elején megkért, hogy tartózkodjak leleplezni bármelyikőtöket -, igen arrogáns dolog.


Hogy ide hoztam a dolgot, csőlátásúak közé, megmutatja, hogy én vagyok a legnagyobb buta, bár megmondták a többiek előre, hogy így lesz. Sebaj, egy idő után megszokja az ember, hogy ne bízzon az emberek semmiféle jóindulatában.
Tehát szerintetek jól van ez így, semmi nem történt.

Akkor tartózkodunk az eredetileg nyílt levéltől, mert nem lenne értelme a nagybecsű elé hozni a dolgot. Majd Miklóssal egyezkedünk.


Faust0ne! Köszönöm, hogy egyedüliként belátó voltál!

BM kiszáll.
Pontszám: 6.35
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője