Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4281. hozzászólás - 2014.01.30. 07:10:26 (Válasz Maci #4278 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2014.01.30. 01:16:15
A karakterek TÖ-je is változott a portyalistában, azonban nem zárójeles értékkel, hanem egy az egyben hozzászámol valamit (?). Nem a csatlós bónuszt, valami egészen mást. A megnézett karakternek 300-al több TÖ-je van a portyalistában, a csatlósa viszont valami 5-öt ad talán.

A bajnoki medálok és HH bónuszát is hozzáadja a portyalistában, de számolgattuk mi is, sokaknak még így sem jön ki.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.06
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4282. hozzászólás - 2014.01.30. 07:11:33 (Válasz Baraty #4267 hozzászólására.)
Nem Baratyot bántva,de...
Ezt most ki a f@szom sírta ki, úgy 5-6 év után???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.18
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4283. hozzászólás - 2014.01.30. 07:22:30 (Válasz Alendaar #4282 hozzászólására.)
Engem nem érint a dolog, de ahogy összeraktam a képet, már rég úgy gondolták, hogy él ez a korlátozás, és csak most derült fény rá, hogy nem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.04
népszerűDobozostejFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4284. hozzászólás - 2014.01.30. 07:30:52 (Válasz Baraty #4267 hozzászólására.)
Aha, tehát eddig használtam X tárgyat, be volt készítve öltözetbe, bele volt rakva nagyobb térkapus fókusz nyilván. Eddig elmondásod szerint nem működött jól a hordhatósági korlát, bár én 129-es vagyok, nem tudom miért lenne probléma, hogy egy 230-as tárgyat hordok de mind1. Erre most az a megoldásotok, hogy hopp, javítottuk, töröld ki a belerakott fókuszokat, majd kiesnek újra előbb-utóbb úgyis, valamint cseréld vissza a tárgyaidat a régi, kevesebb bónuszt adókra (feltételezve, hogy megvannak még) és ne bánkódj a pár 10ezer kincsponton amit hosszas gyűjtögetés után rááldoztál, hogy el tudj vinni egy tárgyat. Mindezt 0 türelmi idővel, vagy bármilyen előzetes (nyílt, nem fórumos) bejelentéssel. Hát ez igazán érdekes lépés, azt bezzeg nem lehet megoldani, hogy a tárgylistában mondjuk szint szerint rendezze a tárgyaidat, hogy valamivel átláthatóbb legyen...
Pontszám: 7.44
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4285. hozzászólás - 2014.01.30. 07:47:19 (Válasz Maci #4278 hozzászólására.)
Mutatok jobbat V1-en portya ablakban van egy karakter akinek konkrétan nulla a TÖ-je nem tudom valaki látja-e még ,de csináltam egy képet róla

és már 2 napja ennyinek írja ki

http://kepfeltoltes.hu/140130/n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Pontszám: 7.70
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4286. hozzászólás - 2014.01.30. 07:51:35 (Válasz Offsboy #4281 hozzászólására.)
Szerintem Offs ennek semmi, de semmi értelme nincs. Szerintem eddig is meg voltunk a medálok, egyebek kiírása nélkül, most is meg leszünk.

Értem én, hogy a csatlósok számítanak. Oké. Akkor írjuk ki a csatlósok bónuszát zárójelben. Ha ez annyira fontos munka most. A többit meg hagyjuk úgy, ahogy öt éve van.

Bár részemről a csatlósok sem hiányoznak. Ha majd lepattanok valakiről, mert nagy csatlósai vannak, lekémkedem és voilá. Teljesen felesleges programozási munkának tartom.

Az iq-t sem írjuk ki zárójelben. Sem a kritikus ütést.
A hozzászólást Maci módosította 2014.01.30. 07:56:12-kor
Pontszám: 7.68
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4287. hozzászólás - 2014.01.30. 07:55:34 (Válasz Maci #4286 hozzászólására.)
Én örülök, hogy ki lehetett lobbizni, hogy az öltözet nem kavarja be a portyaablakban a TÖ-t, nekem ez volt a célom, a többivel többé kevésbé meg tudok barátkozni.
Úgyis tudom kivel hányadán állok erősségben, eddig se a TÖ alapján döntöttem, hogy megtámadom-e, ezután sem így fogok.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.04
népszerűMaszkFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4288. hozzászólás - 2014.01.30. 08:53:33
Újra bemásolom azt, amit tegnap, azaz 2014.01.29-én írtam, mert nem szeretném, ha elsikkadna, vagy feledésbe merülne.

Itt "elvettek" valamit, amit a magunkénak éreztünk. Szerintem nem szabadott volna, még ha virtuális dologról van is szó.
Egy kérdésem is van! Mégpedig az, hogy a jövőben előfordulhat-e ilyen vagy ehhez hasonló dolog?
Azt érzem, hogy viszonylag széles kört, ráadásul valószínűsíthetően a megmaradt aktív játékosok körét érinti nagyon-nagyon érzékenyen az ÜGY!
Ezért a játék vezetést szeretném megkérni, hogy mielőbb reagáljon az alábbiakban leírtakra.



"Azt gondolom, hogy Ha az epik kincsek hordásának korlátozása ( az AL-t kiemelten érinti) előrébb való mint az új épületek elkészítése, (szintén az AL-t érinti először) vagy az általunk javasolt épületek elkészítése, ez elgondolkodtat, hogy a pénzemért akarok-e újabb korlátozásokat, vásárolni Miklóséktól.

Ez a korlát ha ilyen ütemben haladunk az epikütéssel, év végére eléri nálunk a legmagasabb szintű játékosokat is! Ezután az epikütésben való előre haladás is értelmét veszti, mert csak vegetálni lehet majd 5 szinten keresztül, hogy újabb kincshez jussunk, hiszen a kincstábla tárgyai között 5 szint a különbség.

Ráadásul a magasabb szintű tárgyak tudásban nem adnak annyi bónuszt, ami behozhatatlan hátrányt okozna. Az is egy korlátozás, hogy a magasabb szintű tárgyak (kb. 230. szint felett) nem %-al emelkednek a tul- szaki- és szerencsefejlesztők, hanem tized %-al, így szerintem felesleges és nem ésszerű a korlátozás.
Ráadásul, lassan egy kaptafára készülnek és minimális különbség van a táblák között.
Nagy fáradságba nem kerül egy új kincstábla elkészítése és bedobása.


A korlátozás bevezetése előtt, a korrektség megkívánta volna szerintem a játékosok tájékoztatását. Megjegyzem, hogy egyébként a szavazás utáni fórumon elvetette a többség a korlátot. Remélem jól emlékszem!

Megjegyzem, komoly indoklás nélkül elvették a "Ősi Kritikus sokkoló" tüskés bőr képességét és nem kompenzálták plusz tulajdonsággal vagy képességgel. (Ebben is érintett voltam.)

Ennek a játéknak arról kellene szólnia, hogy a játék adjon pluszt és ne elvegyen már megszerzett dolgokat.

Nagyon el kell gondolkodnom, hogy hogyan tovább!
Mert úgy gondolom, hogy ezek után semmi nem biztos, bármit meg lehet tenni a játékosokkal és még fizetnek is érte."

Nagyon várom a vezetés reagálását!
Pontszám: 8.51
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4289. hozzászólás - 2014.01.30. 10:05:09
Azt hiszem ma lesz csinnadratta...

Talán nem ártana visszaállítani úgy ahogyan volt! Ez így elég erős! Ha Miklós nem tart/ott a törlésektől eddig, ... most.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.21
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4290. hozzászólás - 2014.01.30. 10:09:01 (Válasz Offsboy #4287 hozzászólására.)
Magyarul te hívtad fel a figyelmet erre?

Mód: Kérdés volt:) De akkor nem.
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2014.01.30. 10:28:42-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.21
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4291. hozzászólás - 2014.01.30. 10:17:30 (Válasz Bumburnyak #4290 hozzászólására.)
Birka leírta itt: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,829.380#hsz383 hogy hogy volt.
Pontszám: 8.36
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4292. hozzászólás - 2014.01.30. 10:19:08 (Válasz Baraty #4267 hozzászólására.)
EZ UGY BAROMSÁG AHOGY VAN........AZÉRT FEJLESZTÜNK HOGY SZARABBAK LEGYÜNK........ AKKOR MÁR AZT IS VEGYÉTEK EL ,HOGY VALAKI 15X MAGASABB RENDÜ ÖLTÖZETET VISEL SZINTJÉHEZ KÉPEST......Inkorrekt AMIT CSINÁLTOK!!!!!!
A hozzászólást Dartmaul módosította 2014.01.31. 01:37:32-kor
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 6.94
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4293. hozzászólás - 2014.01.30. 10:41:24
Öszintén, szerintetek az ilyen szubkultúrált postokkal mit lehet elérni? Ha hozzád hasonló stílusban szólnak, akkor te hogy reagálsz rá?
Pontszám: 7.54
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4294. hozzászólás - 2014.01.30. 10:53:13 (Válasz Birka #4293 hozzászólására.)
Ennyi idő eltelte után már te is tudhatod ,h mindenki máshogy reagálja le a dolgokat. Azt mondják az IQ hiányos emberek módszerei ezek. Szerintem pedig legtöbben az egészségük miatt adják ki magukból úgy ahogy jön. Ez szerintem egy ilyen levezető hsz volt. Pl engem is nagyon ki tud hozni a sodromból pár dolog amire nagyon szarul reagálok(nem IQ gond miatt hanem idegi feszültségek miatt). Ha valakinek olyan az élethelyzete és a körülmények rabja,nem tud kitörni,... ezekből kifakad. Én is érzem így sokszor.

Nem túl jó morálépítő hsz de a maga módján elmondta amit akart.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.21
népszerűMaszkFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4295. hozzászólás - 2014.01.30. 11:09:56
"A szubkultúra kifejezés jelentése: (hátha valaki nem tudja)
A társadalom egy csoportjára jellemző sajátos szokások, szabályok, meggyőződések rendszere, mely speciális értékrendhez kötődik, a többségi társadalomtól eltérő kulturális jegyeket is hordoz."

"Öszintén, szerintetek az ilyen szubkultúrált postokkal mit lehet elérni?"
A postok stílusát lehet kifogásolni, de szerintem, ezzel elterelődik a figyelem a lényegről, arról, ami ezt kiváltotta!
és
Visszakérdeznék!
A kultúrált postokkal többet el lehet érni?

"Ha hozzád hasonló stílusban szólnak, akkor te hogy reagálsz rá?"
Gondolom ez Dartmaulnak szólt!

Itt szintén visszakérdeznék!
A játékvezetés a fentiekben leírt intézkedésekkel mit ér el?

Azt gondolom hogy nem az elégedettséget növeli ezzel, hanem ellenkezőleg.
"Fogyasztói társadalomban" élünk.
Mindenki küzd azért, hogy minél több elégedett fogyasztóval rendelkezzen.
Ha nem elégedett a fogyasztó akkor előbb utóbb váltani fog.
A hozzászólást Maszk módosította 2014.01.30. 11:16:01-kor
Pontszám: 7.68
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4296. hozzászólás - 2014.01.30. 11:18:25
Engem még nem érint ez a változás, de bizonyosan orvosolni fogják a problémát valamilyen formában.
Addig is lehetne egy újabb szavazást indítani szerintem, ha már akkori eredmény nem lett bevezetve(mindegy milyen okból). Azóta megváltozhatott az embereknek a véleménye erről. Így valamelyest láthatná mindenki az igényeket. Szavazáskor mindenki beírhatná a karakterszintet(nevet) és mire szavazott.
Pontszám: 6.75
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
550 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4297. hozzászólás - 2014.01.30. 17:16:58 (Válasz Maszk #4295 hozzászólására.)
Annyira felzaklatott az ügy, hogy csak azért kiállsz mellette mert ugyanazt akarja mint te.
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.50
fórumozóRovlord73200Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4298. hozzászólás - 2014.01.30. 17:54:14 (Válasz Máté96 #4274 hozzászólására.)
Értem. Engem nem igazán érdekel hogy nálatok állítólag működik, ha itt nálunk nem. Érdekes amúgy hogy ilyen alapvető funkciók nem működnek. Azt hittem ez a fórum valamiféle kapocs a fejlesztőkkel, de úgy néz tévedtem. Bár érdekes hogy vitatott fejlesztések készítésére van energia...
A hozzászólást Rovlord73200 módosította 2014.01.30. 17:54:40-kor
Pontszám: 5
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
550 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4299. hozzászólás - 2014.01.30. 20:48:34 (Válasz Rovlord73200 #4298 hozzászólására.)
Oké, csak gondoltam jelzem hogy ez nem általános, vagyis nem vették ki a játékból.
De látom senki más nem válaszolt neked. Nekem is gyakran ez van ha írok ide, tudom mennyire szar érzés
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.50
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4300. hozzászólás - 2014.01.31. 11:33:00
A Kvíz5 topik valamiért befurcsult. Másnál is?
Pontszám: 8.37
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!