Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3421. hozzászólás - 2012.07.26. 21:43:38 (Válasz McMad #3420 hozzászólására.)
Na nehogy már mindenki írjon, aztán utána javítják csak!

Nekem is eggyel kevesebb van.
Pontszám: 6.64
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3422. hozzászólás - 2012.07.26. 22:04:58 (Válasz McMad #3420 hozzászólására.)
Nem írtam, de azért nem teljesen kizárt, hogy olvassák a fórumot.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.90
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3423. hozzászólás - 2012.07.27. 06:33:05 (Válasz McMad #3420 hozzászólására.)
Baraty tudott a problémáról és elvileg tegnap javította is (az biztos, hogy hozzányúlt és tesztelte), legalábbis nekem mára rendbe jött.
Pontszám: 6.77
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3424. hozzászólás - 2012.07.27. 07:02:40 (Válasz Craslorg #3423 hozzászólására.)
EZAZ! Megvan mind.
Az lehetett a csúszás oka nálam, hogy hamarabb jelentkeztem be tegnap, mint a javítási időpont és a progi csak ma gondolta újra nálam témát.
Köszönjük a javítást.
Pontszám: 6.44
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3425. hozzászólás - 2012.08.01. 14:18:19
Ide is beírom:

Ha egy portyacsatát megnézek, jobb oldalon az ellenfelem alatt kapásból szerepelnek az én adataim is, amíg el nem kezdem váltogatni egyesével az adatokat a képekre kattintva.
Ez a fejlesztés része, vagy valami hiba a gépezetben (nekem így is tetszik)?

http://kepfeltoltes.hu/120801/dsf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Erre gondoltam
Ilyen rendszerrel képekre kattintás nélkül is egyszerre látom mindkettőnk adatait. Amint valamelyik kariképre kattintok, a helyzet megszűnik, és csak az egyéni adatok látszódnak. Erre mondtam, hogy lehet ez is valami hiba. És csak a sima portyacsatáknál látszik így nálam most. Egy ilyen oldal újratöltve is produkálja ezt a jelenséget.

Egész régi, reform előtti portyacsata leírásoknál is megjelenik mindkét karakterlap egyszerre, csak szétesve, egymás mellett - vagy inkább alatt.
Arra tippelek, hogy ez nem lesz hiba, ez is a reform része lesz, csak még alakulóban van. Vagy tényleg hiba.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.02
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3426. hozzászólás - 2012.08.02. 13:05:32
Na ezt hogyan csináltam? A viadal első körében vakító fényt varázsoltam, a másodikban pedig öregítő sugarat!?

V1 Vallud
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 7.34
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3427. hozzászólás - 2012.08.02. 13:09:20 (Válasz Marocchi #3426 hozzászólására.)
Az a "2. kör" nem az ellenfeled köre volt?
Sima bajnokin csak 1x varázsol mindenki.
Neked BVUV-s meneteket tolt?
Ha a 2. kör alatt a következő ellenfeled érted, akkor ábszolút bug téma.
Irány a bug@...

Mondjuk nálam is volt valami érdekes...
Minden meccsem végén automatán sebgyógyítottam magamon.
Kufárfertőzés érte a Bajnokit??
/Mód.: Kiegészítés/
A hozzászólást McMad módosította 2012.08.02. 13:25:16-kor
Pontszám: 6.45
kedvelt tagHonda14Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3428. hozzászólás - 2012.08.02. 15:41:35
A mostani bajnoki nagyon el lett tolva!
Nekem plazmacsapásom volt és vakítófényt használt a rendszer a bajnoki alatt.
Több játékostól ugyan azt halottam vissza,hogy nem azzal a varázslattal harcolt amivel nevezett!
A reakció a főnökség részéról:
Szia.
Koszi hogy jelezted, ez egy apró hiba, amit hamarosan javítani fogunk. A bajnokit újra sajnos nem tudjuk lefuttatni.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dikó István
Végzetúr játékvezető

Hát ezt benyeltük!
A hozzászólást Honda14 módosította 2012.08.02. 15:42:10-kor
Pontszám: 5
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3429. hozzászólás - 2012.08.02. 16:40:19 (Válasz Lavender #3425 hozzászólására.)
A bajnoki csaták is így jelentek meg . Nem rossz ez így egyébként!
(off: Sajnálom, hogy nem tudom szebben megfogalmazni, de nem vagyok sem programozó, sem szövegtördelő:)

Egyedül ott van gond, amikor az ellenfelemnél 4 állat van, és az ő teljes táblázata "túllóg" a csataleíráson. Ebben az esetben mászik el az én karim teljes adattáblája a portyaleírás alá balra. Szóval így is látok mindent egyszerre, csak így nem túl szép az összkép. Ha ez tényleg cél, és nem csak én látom ezt, hanem másnál is így van/lesz, akkor valahogy fixen balra kéne rendezni a két kari adatlapját, hogy semmiképp se ugorjanak el és egymás alatt maradjanak minden esetben.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.02
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3430. hozzászólás - 2012.08.03. 06:57:04
Nem tudom, hogy hiba e, de eddig még nem vettem észre csak a mostani csatámnál, hogy a negatív aura nem jött be.
Ez is random függő vagy pedig mindig be kellene jönnie?

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 6.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3431. hozzászólás - 2012.08.03. 10:21:38 (Válasz Csaba112 #3430 hozzászólására.)
Idézet: Csaba112 - 2012.08.03. 06:57:04
Nem tudom, hogy hiba e, de eddig még nem vettem észre csak a mostani csatámnál, hogy a negatív aura nem jött be.
Ez is random függő vagy pedig mindig be kellene jönnie?


Van ellene vedelem. Fajdalomtures/ellenallo bor.
Pontszám: 6.99
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3432. hozzászólás - 2012.08.03. 15:59:35
Kicsit hibásan működött az a rutin, ami a végzet templomban az át nem vett jutalmakat új templom generálásakor automatikusan beírta:
azok, akik már átvették korábban a végső jutalmat, a generáláskor megkapták mégegyszer. A hibát javítottam, azoknál a karaktereknél fordult elő, akik tegnap 11:08 és ma 11:40 között kaptak új templomot úgy, hogy már átvették egyszer a végső jutalmat. Akikkel ez történt, azoktól visszavettük a hibásan beírt jutalmakat. (néhányan költöttek a relikviakuponból/af-pontból/templomkiristályból, azoknál visszaállítottam a régebbi állapotot)
Pontszám: 8.75
kedvelt tagGorNorFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3433. hozzászólás - 2012.08.03. 21:07:34
Észre vettem! Így megspóroltatok nekem 1 levelet.
De a tulajdonság növelés még él nálam ( + 1 minden tul.ra).
Ezt is javítjátok hamarosan?
Pontszám: 7
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3434. hozzászólás - 2012.08.04. 11:49:43 (Válasz Baraty #3432 hozzászólására.)
Arra kíváncsi vagyok, hányan jelentették a hibát, és hányan próbáltak meg sunyiban előnyt kovácsolni belőle. Akik elköltötték az erőforrásokat, kötve hiszem, hogy sokan akadnának közülük, akik jelezni szerették volna a bugot. Régebben hallottunk már olyat, hogy ezért +büntetés járt...
Pontszám: 6.30
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3435. hozzászólás - 2012.08.04. 11:59:07 (Válasz Ywgarrd #3434 hozzászólására.)
Olyasmiért sosem járt büntetés, ha nem jelentettél egy bugot. Ha így lenne, a játékosok 99%-a hónapokra zárolva lenne.
Büntetni akkor szoktak, ha egy bugot szándékosan és folyamatosan kihasználsz, amiből előnyre teszel szert.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.82
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3436. hozzászólás - 2012.08.04. 13:01:27
nem működik a szerencsekerék
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.20
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3437. hozzászólás - 2012.08.04. 13:41:48 (Válasz Ariel #3435 hozzászólására.)
Egy relikviakupont szándék nélkül elhasználni nem nagyon lehet, és szerintem egy ilyen eset a hiba kihasználását jelenti. Vagy 3 kuponig oké a dolog, utána számítana folyamatosnak?
Úgy értettem (azt hittem, egyértelműen jelezve ezt), hogy észrevenni egy bugot+kihasználni, és nem jelenteni.
Pontszám: 6.30
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3438. hozzászólás - 2012.08.04. 19:40:10
Végzet Temploma

Ma adta be az új templomot és jelentkezz a kvíz olimpiára nem megoldható, mivel a szintem miatt 21 napos a templom teljesítési ideje.

Vagy valaki tudja mikor lehet rá leghamarabb jelentkezni?

köszi
Pontszám: 4.27
kedvencSzulaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3439. hozzászólás - 2012.08.04. 21:06:51
Sziasztok!

A Vén Lélekszívómba beletettem egy lélekrubin fókuszkristályt, de nem adja össze a lélekszívás%-ot:



Így adódik össze a lélekszívásom:

Iván Vegetátora +25%
Gyémánt lélekrabló+Xenó gyűrűkristály: +48%
Vén Lélekszívó+lélekrubin: 30%+15%
Lélekszívó sisak+mór tűzopál: 3%
Barátság kristály: 3%
Összesen: 124%

A karakterlapon azonban ez látszódik:



Pont az a 15% hiányzik… az egy dolog, hogy ez a varázslathoz van, de a láncba minden fókuszkristály berakható, kvázi ennek is működnie kellene... nagyon kellene az a +15%...

Javítsátok legyetek szívesek!

Köszi, üdv:
v2, #567, Agnus Dei
A hozzászólást Szula módosította 2012.08.04. 22:07:02-kor
v2: Agnus Dei, Sötét Mágusok
Pontszám: 8.31
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3440. hozzászólás - 2012.08.04. 21:12:12 (Válasz Ywgarrd #3437 hozzászólására.)
Nyilván szándékosan használja el az ember a relikviakupont, de azért nem büntethetsz senkit, mert nem tartja fejben, hogy X, vagy X+1 kuponja volt. Templomi kristályról és AFP-ről nem is beszélve. Nekem pl fogalmam sincs, hogy mennyi templomkristályt kaptam eddig, és valószínűleg azt sem venném észre, ha többet, vagy kevesebbet kapok, mint kellene.

Egy ilyen bugnál az sem biztos, hogy tényleg megkapod a tápot a kiírás ellenére. Lásd a bajnoki viadalt, ahol bizonyos bónuszok duplázottan szerepeltek a kiírásban, de valójában nem adtak dupla bónuszt.

Nagyon ritka, hogy bugok kihasználásáért büntetés járna, mivel a szándékosságot elég nehéz bizonyítani, vagy épp ellenőrizni, hogy kik használhatták ki. A dupla klikkes bug kapcsán sem hiszem, hogy bárki is büntetést kapott volna érte, pedig azzal gyakorlatilag duplázni lehetett a térkapu pontok számát, és négyszerezni a térkapuból bejövő dukátok számát.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!