Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1221. hozzászólás - 2010.03.31. 21:09:18 (Válasz Sznoopy #1220 hozzászólására.)
Tudom, hogy ezzel nem vagy előrébb, de ez nálam is így volt, szóval nem egyedi eset. Mondjuk engem különösebben nem izgat, úgy sincs elég dukátom egy értelmes tárgyra.
A hozzászólást Pietrus módosította 2010.03.31. 21:20:57-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.90
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1222. hozzászólás - 2010.03.31. 21:12:08 (Válasz Sznoopy #1220 hozzászólására.)
Emlékeim szerint csak epikus esetén jár a 10 dukát, ha entitásból esik a tárgy, akkor nem jár, de javítsatok ki, ha tévedek!
Pontszám: 6.38
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1223. hozzászólás - 2010.03.31. 21:23:46 (Válasz Kocos #1218 hozzászólására.)
Kóc, hagyd a francba. Itt mindenki úgyis okosabb, szebb, jobb, tökösebb. Csak azt nem értem, hogy baromira hangoztatja mindenki, hogy "más játékot játszotok", de amikor felhívom Miklós figyelmét egy dologra, ami 10 szinttel ezelőtt még jól működött, de most már elbaszódott, akkor én vagyok a szarházi sírós.
Pedig annyi dolgot előrevetítettünk már, amiben igazunk lett, pedig mi sem vagyunk Hari Sheldonok, ahogy Tihor Úr sem az, a saját bevallása szerint sem.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.83
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1224. hozzászólás - 2010.03.31. 21:36:54 (Válasz Butchman #1217 hozzászólására.)
Erre írtam, hogy ha pl tau+véd+egs van, akkor költenem kell kristálypontot, 10-20 db-ot, extrém esetben 30-at, de általában nincs szükségem rájuk, mert mindenféle variánshoz bevásároltam ruhaszettel.

Idézet: Kocos - 2010.03.31. 20:41:27
Nem vagyok biztos benne, hogy ismered TLO helyzetet Cras. Peldaul 630-as IQ probara raoltozol?


630-as IQ próba? Kinek van 600-as IQ-ja? Ilyen extrém próbára nyilván nem lehet ráöltözni, ezt természetesen elfogadom, de ez azt jelenti az én szintemen is (ahol önmagamhoz képest a tau próbák a legextrémebbek, lévén azzal nem foglalkoztam soha), hogy ha véletlen egyszer nem sikerül, akkor másnak vagy harmadnap sikerül. A kalandok 99%-ban elsőre megvannak, szerencsére sose csordultak túl. Persze, lehet javítani a küszöbökön, és ha valóban mindig ilyen IQ próba van, akkor ott valami nem működik rendesen, ebben az esetben nem a küszöb a gond, hanem valami BUG van, mert ehhez valaki(k)nek 600-as IQ-juknak kéne lenni.
Pontszám: 7.82
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1225. hozzászólás - 2010.03.31. 21:54:13 (Válasz Craslorg #1224 hozzászólására.)
Háromból háromszor ilyen. És nem bug, hanem amint írtam: véleményem szerint a szintek széthúzódása tette ilyenné a próbákat. Meg az, hogy alólam törölt 1-2 ember, plusz Galmuszk "elkezdett nem játszani", így az egyik legnagyobb TÖ-vel "alám került".
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.54
népszerűtlenIfjabbPadowanFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1226. hozzászólás - 2010.04.01. 00:19:29
Sziasztok!
Ugye bár én fizettem azért, hogy a karakterem képét megváltoztassam. Meg is változtattam.
Most pedig a közelgő húsvét alkalmából kicserélték a képemet és mindenkiét, mintha nekem, nekik úgy jobb lenne, pedig nekem nem. Szerintem ezt úgy kellett volna, hogy aki szeretné, azért megváltoztathatják nyuszis képre.
Vagy például húsvét idején lehetnének nyuszis igazolványképek és ezt lehetne választani önkéntesen. Nekem ez nem tetszik. Az enyémet kérem cseréljék vissza, mert fizettem érte, hogy az legyen, amit én szeretnék.
“Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát.” (Joseph Murphy)
Pontszám: 3.15
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1227. hozzászólás - 2010.04.01. 00:24:17 (Válasz IfjabbPadowan #1226 hozzászólására.)
Jesszusom, de savanyú vagy!
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 7.50
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1228. hozzászólás - 2010.04.01. 00:27:26
Térkapuban nincs képe az ellenfélnek.

Kalandokban sincs kép.
A hozzászólást Mortu módosította 2010.04.01. 09:35:48-kor
Pontszám: 7.98
irritálóOliusFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1229. hozzászólás - 2010.04.01. 00:40:30
szeretnem bejelenteni h meghibasodott a monitorom, mert leokadtam az uj design miatt! Sztem nem tartozik garancias dolgok koze....
Pontszám: 5.90
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1230. hozzászólás - 2010.04.01. 10:36:55
Ez mikor lesz mar megoldva...?!?!?:

Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

Masbol nem all a portyazasom, katt-visszadob, katt-visszadob, katt-visszadob, katt-visszadob... Nagyon unalmas......
Pontszám: 7.25
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1231. hozzászólás - 2010.04.01. 11:23:36 (Válasz Solina #1230 hozzászólására.)
Bár nekem írna ilyet ki Nem sok szükségem van a nullás portyákra

De a 10 dukátos dolog, mivel nem az én hibámból következett be, hanem aki úgy felejtette, és tételezzük fel, a sok ramaty tárgyból pont azért választottam ezt, mert ez legalább ingyen van, ezért kérem a jogos jussomként a 10 dukátot! Ha van bennetek tisztesség és beismeritek a hibát akkor 20-at Igaz semmit nem ér, mert normális tárgyat úgysem foghatok, de ami jár az jár...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.64
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1232. hozzászólás - 2010.04.01. 11:55:30 (Válasz IfjabbPadowan #1226 hozzászólására.)
Idézet: IfjabbPadowan - 2010.04.01. 00:19:29
Sziasztok!
Ugye bár én fizettem azért, hogy a karakterem képét megváltoztassam. Meg is változtattam.
Most pedig a közelgő húsvét alkalmából kicserélték a képemet és mindenkiét, mintha nekem, nekik úgy jobb lenne, pedig nekem nem. Szerintem ezt úgy kellett volna, hogy aki szeretné, azért megváltoztathatják nyuszis képre.
Vagy például húsvét idején lehetnének nyuszis igazolványképek és ezt lehetne választani önkéntesen. Nekem ez nem tetszik. Az enyémet kérem cseréljék vissza, mert fizettem érte, hogy az legyen, amit én szeretnék.


Gondolom az iskolában az 1. lecke a sírás és csak a 2. az olvasás
szval ha megtanultál olvasni, kattints a játékban a Beállítások menüre és olvasd el azt a 2 sort ami rikit sárgán.
aztán ÉRTELMEZD! de lehet h ez már csak a 3. lecke után fog menni.
azért próbáld meg, ha akkor sem sikerül, akkor gyere ide és szólj, majd értelmezem és kibetűzőm a lényeget
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.32
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1233. hozzászólás - 2010.04.01. 11:57:25 (Válasz Sznoopy #1231 hozzászólására.)
Idézet: Sznoopy - 2010.04.01. 11:23:36
Bár nekem írna ilyet ki Nem sok szükségem van a nullás portyákra


Hehh
nem 0-s portya, mert nem történik semmi... nem mész portyázni, csak szeretnél
és tényleg tök izgalmas h itt ülsz a gép előtt, és 10-ből 8 ellenfélnél, csak azt írja ki h nem támadhatod, mert 0 Le-t szereznél tőle.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.43
népszerűtlenIfjabbPadowanFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1234. hozzászólás - 2010.04.01. 15:15:38 (Válasz Tony Ramirez #1232 hozzászólására.)
Nálam az első volt az olvasás.
Mivel a beállításokban nem találtam semmit arról, hogy tudnám visszaállítani a karakterképet gondoltam följövök.
Lehet, hogy még színvak is lennék, hisz én nem találtam sárga két sort a beállításokban?

“Az emberek szívesebben viselik el a megszokott körülményeket, mint a kockázatvállalást és a jutalmazást. Érdemes felvállalni a kényelmetlen – kellemetlen helyzeteket, mert akkor fejlődik az ember, és azokból tanul. Ha tudatosan hozod magadat kellemetlen helyzetbe, idővel cserébe nagy kényelmet fogsz tudni magadnak biztosítani.” (T. Harv Eker)

Legfőképpen a megoldás érdekelne, hogy mikor múlik el ez a nem szabadon választott állapot.
A kioktató leveleket sosem szerettem.
“Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát.” (Joseph Murphy)
Pontszám: 5.10
népszerűtlenIfjabbPadowanFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1235. hozzászólás - 2010.04.01. 15:22:52 (Válasz Tpe71 #1227 hozzászólására.)
Ennek semmi köze a savanyúsághoz.
Annyi, hogy nem fogadok el minden változást feltétel nélkül és fel merek szólalni ellene.
Savanyúság az, ha nem tetszik valami és fölszólalsz ellene?
Nálam bátorságnak hívják.
“Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát.” (Joseph Murphy)
Pontszám: 4.63
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1236. hozzászólás - 2010.04.01. 15:25:45 (Válasz IfjabbPadowan #1234 hozzászólására.)
Ha nincs olyan módosításod a böngészödben, amivel az oldal dizánját módosítod, akkor a beállításoknál ott van a sárga betűs szöveg két sorban:
Az eddig feltöltött avatárod nem veszett el, csak április elsejei meglepetésünk miatt nem látod.

Nyilván április 2-vel minden visszaáll a régi rendbe és visszakapod az avatárod.
Az április 1-i igazi tréfákban pont az a jó, hogy semmit nem buksz rajta, de van, hogy csak másnap jössz rá, hogy csak egy mókás átverés áldozata lettél.
Nem véletlen, hogy a beállításoknál az alábbi sor is megjelent mai nap éjféllel :
A karaktertörlés átmenetileg szünetel


A mai nap ennek a napja. Én is minden megnézek kétszer is, a híradónak se hidd el a híreit este feltétel nélkül és az újságoknak se, mert ez a nap igen régóta erről szól.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.04.01. 15:27:24-kor
Pontszám: 7.82
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1237. hozzászólás - 2010.04.01. 15:29:46
"Karakter törlése

A karaktertörlés átmenetileg szünetel"


Na ez már nem vicces.
Pontszám: 7.00
népszerűtlenIfjabbPadowanFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1238. hozzászólás - 2010.04.01. 15:42:44 (Válasz Craslorg #1236 hozzászólására.)
Köszönöm a segítséget.
Nálam a beállításokban nem látszódik ez a sárga írás: "Az eddig feltöltött avatárod nem veszett el, csak április elsejei meglepetésünk miatt nem látod."
Így, hogy bemásoltad már világos.
Nem örülök neki, de valahogy kibírom.
Milyen igaz. Én is meggondolom kinek hiszek.
A World Trade Centeres dolog sem úgy volt, ahogy nekünk előadták.
“Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát.” (Joseph Murphy)
Pontszám: 4.75
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1239. hozzászólás - 2010.04.02. 06:42:24
így sokadjára már félve kérdezem meg, mi lesz a meg nem kapott 10 dukátommal?
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.98
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1240. hozzászólás - 2010.04.02. 08:01:33 (Válasz Sznoopy #1239 hozzászólására.)
Írj e-mailt Miklósnak.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.36
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!