Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
621. hozzászólás - 2009.11.15. 09:56:21
Régi,de visszatérő és idegesítő hiba: ha a kvíznél véletlenül kétszer kattintasz okét a válaszolásra, automatikusan megválaszolja a következő kérdést is az elsőnek jelölt számú válasszal,anélkül, hogy egy sort is elolvashatnál belőle.Ez túlnyomórészt ugyebár hibás eredményt is szül.Ekkor csak annyit láthatunk, hogy a fejlécben azt írja: a helyes válasz XY lett volna, mely már teljesen más,mint az első kérdés válaszai. Ez vadászat közben is meg olimpián is él, attól függetlenül, hogy réges-régen jeleztük a létét. Nem lehetne ezzel kezdeni valamit?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.07
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
622. hozzászólás - 2009.11.15. 13:59:41 (Válasz masterv #621 hozzászólására.)
nekem olyan hibám van hogy van egy okulárém ami azt segíti hogyha egy kvízkérdésre rosszul vagy nem válaszolsz akkor is kapsz +5% LE minden vadászatomnál kéne adnia de nem szokott
csak néha ad akár rosszul válaszolok rá akár nem válaszolok rá
ezt a hibát ki kéne javítani mert már egy pár ezret buktam rajta
Pontszám: 7.96
népszerűAnemetneNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
623. hozzászólás - 2009.11.15. 19:43:35
Bellamy - 15. szintű végzetúrnő
Erő: 33
Támadás: 33
Védekezés: 23 (+5)
Egészség: 21
IQ: 27
Mágia: 25
Taumaturgia: 26
Szerencse: 34
Lélekenergia: 6
Őskő: -0.64
Kiégett őskő: 34

Hogyan lehetséges az, hogy mínusz őskövem van? V4-en töröltem a karimat, 15 egész valamennyi őskövem volt. Törléskor a v2-es karimnak akartam átadni. Azt értem én, hogy nem kapom meg az összeset, de amikor v2-n beléptem, azt láttam az eseményeknél, hogy kaptam mínusz 1 (!) őskövet.
Pontszám: 8.00
kedvelt tagMPetiFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
624. hozzászólás - 2009.11.16. 20:14:59
Üdv!
Nekem olyan problémám van, hogy megnyertem a világ 4-en a Le differenciás versenyt Tanis néven és szerettem volna átadni a másik karakteremnek a medált és a 100őskövet, de sajnos nem kaptam meg csak 36 őskövet. Előre is köszönöm a segítséget.
Pontszám: 5.50
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
625. hozzászólás - 2009.11.17. 14:38:42
Beírtam a V4 lezárásakor meg nem kapott medálokat és ősköveket, ha valakinek még mindig problémája van, az írja meg a bug{kukk}vegzetur{ponty}hu-ra a pontos adatokkal (melyik világra, melyik karakternek szerette volna beírni a medált/ősköveket), de előtte nézze meg az email postafiókját, néhány embernek, akiknél nem tudtam eldönteni mi történhetett, annak küldtem emailt.
Pontszám: 9.05
fórumozóSunnyogóFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
626. hozzászólás - 2009.11.18. 16:07:35
Hali!
Bocsesz,de rövidebben nem lehet leírni!

A V1-es Battyogó nevű karakteremnek(7szintű)867 TP-je volt,918 TP-nél lépett volna szintet,ekkor történt,hogy elmentem portyára,megtámadtam egy 7-es szintűt amiért kaptam 4TP-t,ekkor PUFF megjelenik a legenda és szintet lép a karakterem !Mellékesen,még 47 TP kellett volna a szintlépéshez és nem pedig 4 TP!! De a nagyobbik baj az,hogy le sem nullázódott az eddigi TP-ém,hanem megmaradt 867-nek!Most úgy áll a dolog,hogy mindjárt 9-es szintű leszek úgy,hogy semmit az égvilágon nem csináltam még a 8-as szinten!Magyarul BUKTAM egy teljes szintet önhibámon kívűl! Hálás lennék,ha vissza tudnátok adni a régi 7-es karakterem!
Üdv:Battyogó(vagy most már Rohanó????? )
Pontszám: 5.60
kedvencDragoonHUNFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
627. hozzászólás - 2009.11.18. 16:11:35
Sziasztok!

Hasonló problémám van mint ezelőtt 2 oldallal egy kedves fórumozónak( a nevét sajna nem jegyeztem meg...).
Miszerint: 3 állatomat beállítom harcolni. Elmegyek portyázni, de csak 1 van velem!
Ilyenkor mi a teendő?
Azt hiszem ez volt az első eset, de picit irritáló.
Előre is köszi a segítséget.
DragoonHUN
Pontszám: 6.50
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
628. hozzászólás - 2009.11.20. 18:49:22
nem azért hogy valami de mégis 5 nappal ezelőtt írtam 5 munkanap pont úgy jött ki és még mindig nincsen kijavítva pedig jó lenne mert így olyan mintha a a semmiért adtam volna oda a rengeteg aranydukátot pedig a semmiért nem jó fizetni vagyis jó lenne ha mihamarabb kijavítanátok pedig már olvastátok is mert utána majdnem egyből írt az egyik karbantartó.
Pontszám: 6.94
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
629. hozzászólás - 2009.11.20. 18:58:07 (Válasz Leveli béka #628 hozzászólására.)
Idézet: Leveli béka - 2009.11.20. 18:49:22
nem azért hogy valami de mégis 5 nappal ezelőtt írtam 5 munkanap pont úgy jött ki és még mindig nincsen kijavítva pedig jó lenne mert így olyan mintha a a semmiért adtam volna oda a rengeteg aranydukátot pedig a semmiért nem jó fizetni vagyis jó lenne ha mihamarabb kijavítanátok pedig már olvastátok is mert utána majdnem egyből írt az egyik karbantartó.


ha problémád van és választ akarsz, akkor legalább az alapvető helyesírási normákkal, a központozással tiszteld meg a válaszolót.

használj pontot. vagy vesszőt. így senki nem tudja, hogy azt akartad írni, hogy

1. nem. azért, hogy valami de! mégis 5 nappal ezelőtt írtam 5 munkanap pont. úgy jött ki és még.

vagy

2. nem azért, hogy valami, de! mégis 5 nappal ezelőtt írtam. 5 munkanap pont úgy jött ki. és még.

egyiknek sincs értelme, amit te írtál, annak sincs. mondd, hogy nem írsz kvízkérdéseket. vagy nagyon fiatal vagy.
Pontszám: 5.03
irritálóKovaFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
630. hozzászólás - 2009.11.21. 05:14:26
Hm... Létezik, hogy az "Okozz kritikus ütést 20 alkalommal portyázáskor!" küldetés során a kritikus varázslatokat is beleszámolja a program? Legalábbis nálam ezt tette. A küldetés felvétele utáni első csatámban krit. var. + 2 krit. ütés -> "Küldetés állapota: Eddig 3 kritikus ütést okoztál." Második csatámban: krit. var. + 4 krit. ütés -> "Küldetés állapota: Eddig 8 kritikus ütést okoztál."

Edit: OK, közben utánanéztem a wikidot-on, és ott is azt írja a help, hogy mindkettőt elfogadja. Akkor viszont talán a küldetés szövegében ki kéne cserélni az "ütést" kifejezést "sebzést"-re. Bár ilyen apróságokra már igazán nem adunk.
A hozzászólást Kova módosította 2009.11.21. 05:38:03-kor
Pontszám: 4.57
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
631. hozzászólás - 2009.11.21. 17:37:00
Fél órán keresztül kidobált a rendszer. Ez normális? Netkapcsolat normálisan ment, a jelszavamat csak én tudom. Mitől lehetséges ez?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.04
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
632. hozzászólás - 2009.11.23. 14:56:44
Srácok, mennyire közismert a szerencse-TÖ bug? Ha már lerágott csont, akkor nem koptatom az ujjam.
Pontszám: 7.84
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
633. hozzászólás - 2009.11.23. 15:10:35 (Válasz Ajgatsz #632 hozzászólására.)
általam pl nem ismert
Pontszám: 7.13
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
634. hozzászólás - 2009.11.23. 15:44:46
Na akkor figyeljen minden véres-szájú, gerinctelen és szívtelen optimalizátor aki ha törik ha szakad világelső akar lenni TÖ-ben. Kerül, amibe kerül. Pl mondjuk majd a következő V4-en.

-lépje be egy szövetségbe
-épíccs
-legyen szerencse tulajdonságod
-lépkedj ki-be a szövetségből, amíg el nem kezd csökkeni a szerencséd
-a szerencséd lecsökkent, tehát újra olcsón lehet fejleszteni
-TÖ-d pedig változatlan
-repeat

Ezzel a módszerral szép alacsonyan tudja az ember tartani a szerencséjét, és olcsón tudja fejleszteni, az égbe tornászve ezzel a TÖ-jét. Persze a karakter maga harmatgyenge lesz, de látszólag egy olyan TÖ-je lesz, hogy csak na... ja meg vezethet toplistát ha az neki a szive vágya.

Jó exploit-ot kívánok mindenkinek.


Hmmm.... rosszul időzítettem, ezt a V4 kezdetekor kellett volna ide feldobnom. Érdekesebb lett volna az élet... hááát ez van.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.11.23. 15:48:30-kor
Pontszám: 7.84
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
635. hozzászólás - 2009.11.23. 15:56:07 (Válasz Ajgatsz #632 hozzászólására.)
Javítva. (de egyébként ha növeltél vmelyik tulajdonságodon, a TÖ "helyrejött" eddig is)
Pontszám: 8.58
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
636. hozzászólás - 2009.11.23. 16:14:34
Köszi az infót
és a javítást is
Pontszám: 7.13
utáltDEMIANFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
637. hozzászólás - 2009.11.23. 17:46:32
Kvízkérdés: Ki NEM társa Fehérlófiának a népmesében?
A kérdésre rossz választ adtál, a helyes válasz a következő lett volna: Hegyhengergető
kőmorzsoló lett megjelölve...javítsátok!!!
Pontszám: 3.81
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
638. hozzászólás - 2009.11.23. 18:15:12
Gyógyitallal jöttem ki védettből,de kattintani már nem volt időm. Mire befrissült az oldal, már 3,5K minusz. Ezzel csináljatok valamit, mert mocskos idegesítő, hogy már gyógyitallal se lehet normálisan feltápolni magunkat védettből. És a túlokosokat megelőzendő: NEM a netsebességemmel volt a baj!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.03
kedvelt tagTequilaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
639. hozzászólás - 2009.11.24. 14:06:31
pech
Pontszám: 5.89
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
640. hozzászólás - 2009.11.24. 14:21:52 (Válasz masterv #638 hozzászólására.)
Legalább akkro legyen védett az ember 5 percig (mintha megütötték volna), ha ősköves italt ivott...
Pontszám: 5.92
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője