Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
281. hozzászólás - 2011.06.09. 09:27:16 (Válasz Birka #278 hozzászólására.)
Tisztában vagyok vele, hogy később ezek le lettek cserélve a következő talin, azt is tudom, hogy a vetélkedőkben, dartsversenyben hányan kértek EH-s cuccot (valóban nem sokan), pusztán tényként jeleztem, hogy 1 talin lehetett szerezni, azóta már nem lehet ezeket megszerezni. Hogy most júniusban pontosan milyen díjak lesznek, nem tudom, de valószínűleg marad az LGY-s vonal.
Pontszám: 7.43
népszerűRed DemonNő
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
282. hozzászólás - 2011.06.09. 09:40:10 (Válasz Fubujoci #225 hozzászólására.)
Szerintem is jó lenne ez. 10 pont
Pontszám: 6.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
283. hozzászólás - 2011.06.09. 10:11:23 (Válasz McMad #268 hozzászólására.)
Azt ne felejtsd el, hogy a LuzerFC-nél összeszedni az 50 térképet (ami kell a +1 kategóriás díjhoz) is könnyebb, és ha valaki átlép 55 térképpel a top2-es csapatba (mert neki nem a top1-es kell), akkor az még jobban betesz a top2-es csapatnak, és még jobban megkavarja a LuzerFC szorzóját.
Kérdés mennyire fognak elmászni a szorzók a betartalékolt pontok/EP-zések/egyoldalas taktikák miatt, és a végén az átlépegetések mennyire kavarják majd meg a szart

Én egyáltalán nem vagyok róla meggyőzve, hoyg az Ariel és Tiha által keltett negatív hullámok tényleg annyira magasak, és nem csak egy vihart a biliben effektet látunk. (Különösen ha kiderül pl, hogy 4 arany relik automatikusan konvertálódik valami mega relikké. Az lenne csak igazi kombinálási lehetőség, mert a választható event+térkép event kombinációja adna egy durva reliket, és keményen kellene görcsölni, hogy "optimálisan" szedjem ki a köv térkép/kufár eventeken a cuccokat...)
A hozzászólást Birka módosította 2011.06.09. 10:17:36-kor
Pontszám: 6.26
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
284. hozzászólás - 2011.06.09. 10:19:45 (Válasz Baraty #202 hozzászólására.)
Már ne is haragudj Baraty, kivártam, mert bíztam a szavadban! Erre tessék, már drágább a nevezés. Hát köszi
Pontszám: 7
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
285. hozzászólás - 2011.06.09. 10:25:09 (Válasz Kondor76 #284 hozzászólására.)
Az event nevezés tegnap 10:00-kor indult, azaz 10:00-tól kezdve nőtt a nevezésed ma!

(Az egy másik dolog, hogy Miklós csak 13:30-körül jelentette be fórumon, de a "Az esemény hamarosan, Június 15. 10:00-kor indul!" lehet következtetni a 10:00-ás fordulóra!)
A hozzászólást Birka módosította 2011.06.09. 10:27:48-kor
Pontszám: 4.50
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
286. hozzászólás - 2011.06.09. 10:26:34 (Válasz Kondor76 #284 hozzászólására.)
Igen, elnézést, tegnap kicsit összekevertem az időt az angol indulással, 10kor van a váltás.
Pontszám: 6.76
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
287. hozzászólás - 2011.06.09. 10:34:26 (Válasz Birka #283 hozzászólására.)
A jövendölésed (már ha van alapja ) érdekesen hangzik.
Viszont taktikázási lehetősége akinek már megvan a 3 arany relikvia 0. Csak reménykedhet hogy a végén jól jön ki.
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.99
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
288. hozzászólás - 2011.06.09. 10:36:43 (Válasz Baraty #286 hozzászólására.)
Ennyi, elnézést?
Birka: igen igazad van, de ne is haragudj biztos ami biztos rákérdeztem! Hivatalosnak gondolt forrástól (Baraty) 14:00-s váltási időpont érkezett. Én hülye, miért hittem neki...
Arról nem beszélve, hogy az okés, hogy nő a napok számával a 'nevezési díj', de miért nem lehetett pár nappal korábban, hogy x-edikétől lehet regisztrálni. Hány olyan karakter lehet, aki nem tud/akar benézni minden nap, ők egyszerűen így jártak? Főleg a kis szintűek nevezését nehezíti ez tovább; segítsük őket persze így is!
Az előző relikviák negatív hatásának leírása szerepel-e már valahol? Vagy csak 'gyengítettünk rajta valamennyit'?
Nonszensz
Pontszám: 4.64
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
289. hozzászólás - 2011.06.09. 10:36:50 (Válasz Baraty #286 hozzászólására.)
Köszi szépen,ez csak 10k lémbe került így hirtelen.Így bízzon az ember a szavatokban!
Pontszám: 4.35
népszerűHomeropataFérfi
Végzetúr tehetség
150 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
290. hozzászólás - 2011.06.09. 11:02:46
A csapatváltással kapcsolatba van egy kérdésem:
Ki lesz írva majd, hogy meddig lehet csapatot váltani? Vagy pontosan hogy is lesz ez? Esemény vége - 24 óra, vagy előző nap éjfélig?
Leírás az utóbbit sejteti. Ha így van, akkor viszont az esemény vége lesz reményeim szerint.
V1: Almor Giontai (Portyakarakter)
V2: Shadowman (Vadászkarakter)
Pontszám: 7.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
291. hozzászólás - 2011.06.09. 11:03:19 (Válasz Birka #285 hozzászólására.)
Nem mintha az a durván 5-6 vadászatnyi vagy 1 sajtolásnyi LE mennyiség fejbe vágna (gondolom senkit se vág fejbe), de valóban jogos a felvetés, hogy itt a fórumon lett megírva a 14 óra, függetlenül attól, hogy az eventnél 10 óra van, ráadásul az említett hír sem 10-kor került ki, így lehet, hogy még most gyorsan át kéne kalibrálni 14 órára a dolgot (vagy ha ez bonyolult, akik jelzik, azoknak jóváírni a különbözetet).
Pontszám: 8.28
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
292. hozzászólás - 2011.06.09. 11:09:01
Akik jelzik, annak jóváírom, de átírni bonyolult lenne.
Pontszám: 8.68
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
293. hozzászólás - 2011.06.09. 11:15:40 (Válasz Red Demon #282 hozzászólására.)
Köszi szépen. Nagyon örültem amikor a hozzászólásom elérte a 9,26 pontozás. Ennek ellenére most 8,44-en áll. Habár nem látom olyan hozzászólást, hogy valaki nem tetszését írta volna a dologhoz, de elfogadom, hogy valakinek nem tetszik az, hogy mást is lehessen kérni az eventből, ami szerintem jó dolog lett volna, mivel egyedi karikat lehetett volna csinálni. Csak jó lett volna tudni esetleg mi nem tetszett és megvitatni.

Másik dolog:
Ahogy a hozzászólásoknál is látom, minél több szervert indítotok annál több elnézést sikerül kimondanotok. Ne akarjatok erőtökön túl csinálni dolgotokat, mert nem jó dologhoz vezet. Attól, hogy más országokban jelen lesztek nem biztos, hogy több játékos lesz, mert lehet, hogy itt fogják többen abba hagyni. Én tisztelem és becsülöm a munkátokat, de együtt kellene működni jobban a játékosokkal, mert lehet, hogy nem mondanak hülyeséget. Például játék javaslatoknál hozzászólhatnátok, hogy érdekes vagy esetleg megvalósítható egy dolog és arról beszélgetni. Mert sok játékossal társalogva jöttem rá, hogy sokan már a befejezésen gondolkodnak V2-ön 100-nál több szövetség inaktív és ez csak nőni fog, ha így folytatjátok. Birka is írta, hogy sok egyeztetés után sikerült elérni, hogy feltegyen nekünk egy játék változás megszavazását. Aminek örülök, mert lehet, hogy jó, de az is lehet, hogy nem. A játékosok egyik felének tetszik a másiknak nem. Nem az a lényeg, hogy meg lesz szavazva a dolog hanem az, hogy hány olyan játékos lesz akinek nem tetszik és utolsó csepp lesz a pohárba. Mert a régi szakikon változtatni nem újítás, hanem módosítás.

De ez ugyan úgy vonatkozik a játékosokra fogadjuk el, hogy VU azt akarja, hogy élvezetesebb legyen a játék de ehhez idő kell és nem fognak minden hozzászólásunkra válaszolni, mert lehetetlen.

összességében: változás kell. nem kicsi hanem nagyobb. Mert ezeket a játékosok nem veszik észre, hogy például a térképnél átlehet menni egy másik csapathoz, mert lehet, hogy mivel 3 arany relike van nem is tud.

Tehát nem kicsi, hanem nagy pl. több épület, változatosabb eventek, kristály hordások, Chaos hordások vagy sok más ilyen dolog. pörögjünk!
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.45
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
294. hozzászólás - 2011.06.09. 11:15:47 (Válasz Kondor76 #288 hozzászólására.)
Ő is csak ember.


Más:

Mód.* hülye guinkáj savazz
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.06.09. 11:35:46-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 2.83
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
295. hozzászólás - 2011.06.09. 11:17:00 (Válasz Birka #283 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.06.09. 10:11:23
Azt ne felejtsd el, hogy a LuzerFC-nél összeszedni az 50 térképet (ami kell a +1 kategóriás díjhoz) is könnyebb, és ha valaki átlép 55 térképpel a top2-es csapatba (mert neki nem a top1-es kell), akkor az még jobban betesz a top2-es csapatnak, és még jobban megkavarja a LuzerFC szorzóját.

Azért én megvárom a hivatalos állásfoglalást a +1-es térképkategóriáról, mert a jelenlegi kiírásból ez valahogy "kimaradt", vagy nem is lesz...
Pontszám: 6.87
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
296. hozzászólás - 2011.06.09. 11:28:28 (Válasz McMad #295 hozzászólására.)
Eddig se volt benne, hanem amint elindul az event SÁRGÁN ott vigyorog majd:

"ha min. 50+ darabot összeszedsz, eggyel jobb térképdarabot kapsz"

A mostani topikban CSAK az van, ami VÁLTOZOTT az előzőhöz képest!
Ha érdekel olvasd végig az eredeti topicot.
Pontszám: 6.26
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
297. hozzászólás - 2011.06.09. 11:36:33 (Válasz SuperEgo23 #294 hozzászólására.)
Igaz! Közben váltottam vele üzenetet, az eredményt már láthatjátok.

Más: Fubojoci: a pontozással kapcsolatban sose értettem a hozzászólásokat; eddig. Ritkán írok, de úgy látszik a mai kicsapta pár embernél a biztosítékot. Igazából nem érdekel csak meghökkentem, mikor észrevettem mennyi az annyi (8,5 volt, nézd meg most)
Pontszám: 7.33
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
298. hozzászólás - 2011.06.09. 11:58:33
Igazából eloszlási számok szerint igen is izgalmas eventre számíthatunk. Tehát azért a díjazáson kívül csak valami össze jött.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.65
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
299. hozzászólás - 2011.06.09. 12:05:34 (Válasz Birka #296 hozzászólására.)
Természetesen emlékszem az előző Térképezés fórumkiírására.
HA így lesz most is (+1 erősség +X db után), akkor teljesítmény orientáltabb leszek én is.
Újabb Toplista javaslat: Legtöbb portyával (NEM kihívással) szerzett térképdarab.
Ez adna egy kategóriát a PP-seknek, míg a "Legtöbb Térképdarab" ábszolúte VF-es kategória lenne.
Csak ötletelek. Érdekes lenne, ha most bekerülne ilyesmi (Toplista), de ha nem hát akkó' nem. ;-)
Más: Baraty jelezte, hogy EP-t már a nevezéstől lehet gyűjtögetni. Káááár, hogy nem találom az eddig gyűjtött értéket megjelenítve, de lehet, hogy csak az indulás után fog megjelenni az addig gyűjtött mennyiség... Pedig érdekelne az alakulása most is, mondjuk nem létkérdés. Vannak fontosabb/érdekesebb kérdések is...
Pontszám: 6.87
kedvelt tagSzaki062Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
300. hozzászólás - 2011.06.09. 14:16:35
Választható kufárok száma: 1 Taktikázás indul......
V2-Ayhagdun
Pontszám: 6.45
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője