Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
921. hozzászólás - 2011.07.14. 21:21:55
Eszemben sincs senkit fikázni különben is akinek nem inge ne vegye magára. nekem csak az eventtel van a bajom és már bocsánat, de ha szarul érzem magam tőle, nem fogom dicsérni.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.78
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
922. hozzászólás - 2011.07.14. 21:31:41 (Válasz Corina #921 hozzászólására.)
Corina, én az előbb nem neked válaszoltam. Alendaarnak szólt, amit írtam.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 3.88
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
923. hozzászólás - 2011.07.14. 21:33:30
Akkor bocsi olyan rossz kedvem van, hogy bármit magamra veszek

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.19
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
924. hozzászólás - 2011.07.14. 21:36:50 (Válasz Corina #923 hozzászólására.)
Ne legyél szomorú, lesz ez még így se!
Kapál tőlem ajiba egy tizest, hátha összejön a napocska a neved mellé.

(Sikerült!)
(Bocsi az OFF-ért.)
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2011.07.14. 21:42:07-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.14
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
925. hozzászólás - 2011.07.14. 21:39:08
Kicsit OFF. A térkép, ami összeált a végére, ha jól látom, guglis műholdkép. Valaki felismeri, hogy merre lehet? Aki megmondja, vendégem egy sörre a talin novemberben (Már ha valóban guglis műholdkép)
Pontszám: 7.16
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
926. hozzászólás - 2011.07.14. 21:42:53
Köszönöm a napocskát szeretem csak ez az event.. kell egy kis idő amíg túlteszem magam rajta

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.07
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
927. hozzászólás - 2011.07.14. 21:58:15
Átugrottam Ericathhoz, a platináért Agnaeshtől. Buktam, van ez így. 42 térképdarabom van, még 7et kellene összeszednem az eggyel jobb jutalomért ami így ugye az lenne... A választható végzet medál meg azért van mert az arany megvan és a gyengébb jutalommal nem lehet mit kezdeni.

Cras az a Duna a képen. Mellette meg van egy hegység.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.55
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
928. hozzászólás - 2011.07.14. 22:06:26 (Válasz Corina #915 hozzászólására.)
tökéletesen egyetértek,ez igy elfogadhatatlan, de mellette ezzel is egyetértek:
Ez már az elején egyértelmű volt.
Ez tényleg nagyon zavaró tud lenni de, valamikor volt valamilyen jele annak, hogy a szarból tyúktojás lesz? Szerintem nem.

csak annyit hozzátennék, más eventnél közben azért elég elfogadhatoan alakították, és eddig a végeredmény nem volt ennyire gáz egyiknél sem, mindig voltak gondok, de nem alapvetöen volt szar az event, és ezért nem értem Miklosék azon kijelentését hogy láttk hogy szar de nem tehettek semmit, MIÉRT???
eddig mindig tudtak mit tenni most nem?
szerintem inkább magasról szartak rá, ráadásul föleg azokra akik pénzt is áldoznak a játékra, és aktivak...
vagy nem volt idejük kidolgozni, de akkor inkább ne csináltak volna semmit, nekem ez a véleményem
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.35
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
929. hozzászólás - 2011.07.14. 22:12:58
Nekem 76ot kellett összeszedni az eggyel jobbért .. jóval többet szedtem össze. Miért? Egy bronz jutalomért amit lecserélhetek egy végzetmedálra.. én nem mondom, hogy így jártam, mert a szemem láttára 2 perc alatt lett a csapatom elsőből utolsó.. és azóta elportyáztam 72 portyapontot, azzal a nem titkolt szándékkal hátha legalább harmadikak lehetnénk - szavamra már nem tudok kit kihívni - 4 térképdarabért.. Tudom mondhatunk bármit változni már nem fog, de lehet akármilyen szuper a következő térképkereső részemről felejtős.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.82
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
930. hozzászólás - 2011.07.14. 22:13:24
3 térkép hiányzik ahhoz, hogy legalább a bronzot megkapjam, de mivel tele lett tömve a csapat rabszolgákkal meg töketlenekkel, csökkent az esély, aztán most jó eséllyel nem lesz meg, 70 csp és 20 pp eseményponttal elment eddig, és semmi. Az állatok meg a kalandok bezzeg most hullanak, mint a rossz pénz. Ezzel a térképesdivel eddig minden világon csak szívnom sikerült, úgyhogy ez volt az utolsó alkalom, hogy részt vettem benne. Egy végzetmedál nem ér meg egy hónap folyamatos odafigyelést, sőt, még a nevezési díjat sem.
A Landragór az tényleg jobb volt, ott legalább mindenképpen kaptál valamit, legfeljebb a relikviákról maradtál le.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 5.65
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
931. hozzászólás - 2011.07.14. 22:24:20
Neked legalább hiányzik hozzá én majdnem dupláztam a bronzhoz vagy a medálhoz

Látod Mola oda a napocskám valakinek nagyon csípte a szemét a véleményem.. vagy a napocska? ki tudja. egészségére!

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.80
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
932. hozzászólás - 2011.07.14. 22:41:27 (Válasz Corina #931 hozzászólására.)
Azóta fogtam még két állatot, de nem találtam egy térképet sem Ami vicces, hogy az esemény első napján már megvolt a 10, most meg nem bírok 3at összeszedni. A beho a végén rákényszerít, hogy még azt a 200 csp-t elköltsem, ami raktáron van. Amúgy V3-on 10-el nőtt a különbség délután óta a 3. és 4. között, úgyhogy még most sem stimmel a találati esély, az enyém például óriásit zuhant.
Az én teljesítményem amúgy nem kiemelkedő, de a tiedért már tényleg illene adni valami kompenzációt.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------

Amúgy azoknak, akik úgy gondolják, hogy jó csapatban vannak, és még meg is dolgoztak a jutalomért, lehet, hogy igazuk van, de számoljunk egy kicsit!

1. Marietta 179 követő 6272 térkép átlag: kb. 35
2. Katherin 299 követő 6200 térkép átlag: jóindulattal 21
3. Agnaesh 176 követő 5978 térkép átlag: 34
4. Ericath 139 követő 5900 térkép átlag: 42

Ehhez még számoljuk hozzá, hogy az átlagát rontják az alsóbbaknak azok, akiket leugrattak hozzájuk, mert rohadtul nem ez volt a sorrend tegnap este. Lehet, hogy van a Mariettás csapatban, aki megdolgozott a térképéért, de Ericathnál jóval több ilyen van. Lehet, hogy valamit nem vettem figyelembe, ha elszámoltam valamit, akkor nyugodtan lepontozhattok
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.83
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
933. hozzászólás - 2011.07.14. 22:47:08 (Válasz Corina #931 hozzászólására.)
én pedig 100%ig egyetértek ugyhogy adtam 10 pontokat, talán visszakapod a nappocskádat:)
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.65
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
934. hozzászólás - 2011.07.14. 22:53:21
Én is igyekszem pontozni nem csak téged, mindenkit akivel egyetértek, de mindenki felhős .. lehet nem is véleményt, hangulatot tükröz

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.90
kedvelt tagCrowwingFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
935. hozzászólás - 2011.07.14. 23:03:33 (Válasz Sesshomaru #932 hozzászólására.)
nagyon okos dolog ez a számolás és szépen mutatja a lényeget.
Köszönöm
Pontszám: 7
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
936. hozzászólás - 2011.07.14. 23:05:16
Én V2-ön elkötöttem 100 csp és 100 pp kihívásra 2 térkép össze-vissza. Marietta, az elbűvölőnél vagyok, de folyamosan figyelem a térkép különbségeket mindig ugyan annyi kb. Se föl se le. Vagy még mindenki nyomja most is? Vagy valami más van.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2011.07.14. 23:06:27-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 5.04
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
937. hozzászólás - 2011.07.15. 00:13:58
valóban legalább erre az utolsó pár órára ráereszthették volna térképeket a játékra, hagy javítson aki még szeretne, nem került volna semmibe és talán én sem érezném így magam mind1 nem számít.. végzet medál után már ez igazán apróság.. a végzet medál ami az utolsóknak járt vigaszdíjként, most jutalom nem tudod használni a díjad mert van jobb, hát vidd a medált ez vicc komolyan és nem érdekel ha villámok cikáznak a nevem mellett, vagy hurrikán tombol a napocska helyett, legalább egyezik a hangulatommal

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.46
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
938. hozzászólás - 2011.07.15. 00:16:36 (Válasz Corina #937 hozzászólására.)
Ha nem érdekelne, nem írnál róla majd' minden hszedben.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.81
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
939. hozzászólás - 2011.07.15. 00:26:19 (Válasz PottomPanna #938 hozzászólására.)
az lehet de tök igaza van, én ugyanabban a helyzetben vagyok van 146 térképem, és ki akarják szurni a szemem egy olyan "jutalommal" (mert van pofájuk igy nevezni) amit alapvetöen azok kapnak meg akik nem csinálnak semmit csak mondjuk beneveztek
ennél azért szoruljon már több kreativitás beléjük, találjanak ki uj jutalmat, vagy ennyi kimerültek az ötletekből?
akkor zárják be a bazárt hogy kész ennyi volt kifogytak az ötletekből
ez egy szánalmasan szar elba.. összecsapott event, sokadszorra is csak ezt mondhatom, és persze hogy idegesít mindenkit aki probált jobban teljesíteni azzal hogy gyüjtögetett, 30ppre váltott prémiumot vett, vesszöt vett , szakit növelt.
és hiába mondjátok hogy nem igényelt erőfeszitést, de bizony igénylet, a gond az hogy aki nem tett semmit az is ugyanazt kapja, ha nem jobbat mint aki megprobált jobban teljesíteni, de lehet ezentul a játék mottoja az lesz szopasuk az aktivakat
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.60
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
940. hozzászólás - 2011.07.15. 00:29:50
tényleg nem érdekel, hiszen nem vagyok nagy fórumozó, csak látom, mihelyt Mola felpontoz valaki rögtön le és csak jelezni kívántam Molának, hogy köszönöm az igyekezetét, de ne fáradjon hisz értelmetlen, meg a másiknak aki nem olyan bátor, hogy elém álljon : .. remélem jó a képzelőerőd
amúgy meg komoly probléma lenne velem ha nem örülnék az önzetlen törődésnek és nem köszönném meg ahányszor csak lehet

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.29
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!