Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1221. hozzászólás - 2011.07.19. 08:40:10 (Válasz Miklós #1208 hozzászólására.)
Nem szavaztatni és változtatni kell, hanem úgy ahogy van elfelejteni ezt a típusú "eventet".
Unalmas és bármit is változtattok rajta, sz@rból soha nem lesz tyúktojás. Max tojás alakú sz@r.
Pontszám: 7.44
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1222. hozzászólás - 2011.07.19. 09:03:35 (Válasz Junior0 #1218 hozzászólására.)
Ezen az eventen sikerült behúzni egy arany reliket, igen. Viszont az előzőn 110 feletti térképdarabbal én is csak bronz cuccot kaptam, mert ott esélyem sem volt taktikázni, és esetleg csapatot váltani. Mégsem ment a rinya a fórumon.
Pontszám: 5.80
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1223. hozzászólás - 2011.07.19. 09:14:20
Azért kíváncsi lennék hogy mit szóltál volna, ha az addig biztosnak tűnő arany reliked az event utolsó 1 percében bronzzá változott volna. Azt gondolom, ha már hetek óta tudom hogy bronz a jutalmam, akkor azért más a helyzet mint amikor egyetlen pillanat alatt felborul az egész. Ezért ment a sírás. Én is ezért sírtam.
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.07.19. 09:15:14-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 5.84
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1224. hozzászólás - 2011.07.19. 09:18:15
Ne mérgesíts! Ha ugyan azt tettem volna mint egyesek -akik úgymond taktikáztak- és az utolsó pillanatban átugrom az akkor már látható első helyezetthez, simán leviszem a tények ismeretében a második, de ha a harmadik helyre is, még mindig jobb jutalmat kapok mint azt most kaptam.
Az előző térképes eventben is csak ezüstöt sikerült szereznem, szintén a kiemelkedő teljesítményemnek köszönhetően, de eszembe se jutott morogni, hiszen úgymond én döntöttem rosszul és nem mások csesztek ki velem.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.66
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1225. hozzászólás - 2011.07.20. 04:00:15
Látom jó nagy csönd lett de most komolyan. Mondja meg nekem valaki, hogy miért csúfolunk csapatversenynek valamit, ahol az lehet elégedett aki a saját érdekeit szem előtt tartva átgázol mindenkin.. aki meg teljesíteni szeretne, ezért időt, pénzt áldoz, odafigyel másokra az jól pofára esve regisztrálhatja, hogy benne volt a pakliban?

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.51
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1226. hozzászólás - 2011.07.20. 04:12:29 (Válasz Corina #1225 hozzászólására.)
Ez a topic már csak neked van fenntartva hogy naponta frissíthesd a bánatodat
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.99
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1227. hozzászólás - 2011.07.20. 04:29:18 (Válasz Almási Viktor #1226 hozzászólására.)
Biza

Corina!

Bizony benne volt a pakliban. Nem értem, mi a baj, hisz mindenki tudta mire számíthhat a legjobb és legrosszabb esetben is. És, hogy legyen elégedett vevő is, én jelentkezem. 2 világon játszom már csak, de mindkettőn 100+ darabot találtam. Szaki fejlesztve és pálca véve. Platina lett a vége, de nyugodt szívvel itthagytam este 8-kor úgy, hogy utolsó és 3. volt a csapatom. Másnap este pedig meglepődve tapasztaltam, hogy első és második. Ha utoolsók lettünk volna, akkor sem írkálok, mint ahogy eddig sem tettem, csak miattad. Túlságosan lehúzod az eventet.

"ahol az lehet elégedett aki a saját érdekeit szem előtt tartva átgázol mindenkin"

Miért ne? araktert fejlesztesz, vagy csapatot?
Pontszám: 5.47
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1228. hozzászólás - 2011.07.20. 06:47:02
de jó van egy topicom..
kedves Multifilter igazad van, valóban mindenki tudta mire számíthat. valóban benne volt a versenykiírásban, hogy igaz egy nappal előtte lesz az utolsó ugrási lehetőség, de ne készüljetek semmiféle korrigálási lehetőségre, mert térképdarab az ugyan nem fog esni... meg abban is, hogy hagyom a francba az egészet. ez már olyan amilyen, a következő meg ugyan nem érdekel.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.50
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1229. hozzászólás - 2011.07.20. 15:16:31
Hello!

Eddig nem volt időm, most olvasgatom egy kicsit a fórumot. Sokan panaszkodnak, hogy milyen igazségtalan volt, mert csak ezt, vagy azt kapták, vagy mert az újítások elhibázottak voltak. Én nem panaszkodom, pedig szerintem Én játram a legrosszabbul.
Megvett pálca, túlfejlesztett szaki mellett sem sikerült összehoznom a +1-hez szükséges mennyiséget úgy sem, hogy a rengeteg felesleges portya miatt +2 szintet léptem lényegében szerzett LE nélkül. Mindezt úgy, hogy a későn beharangozott platina miatt átléptem egy másik kufárhoz, majd itt a már meglévő arany mellé kaptam egy ezüstöt, ami mivel nem adódik össze nem ér egy rakás sz@rt sem.
Ráadásul, amíg a platina nem lett bevezetve, addig erre nem volt lehetőség sem.
Ha ez nem szív@s, akkor semmi. Imádom a jól "átgondolt" fejlesztéseket.

Viszont határozottan tudnám értékelni, ha ezek után az aukciósházba bekerülne egy lehetőség, hogy azokat a tárgyakat, amikből már van erősebbünk is, fel lehetne tenni az aukcióra egyfajta játékosok közti (de korlátozott) aukció keretében. Mivel a játékosok közti kereskedelmet, valamikor régebben Miklós lényegében kerekperec elvetette, ezért egy másik ötlet is felmerült bennem, ami határozottan érdekesebb lenne.
Egy "programozható" relikvia, amivel az ilyen relikek hatásai összeadódnának, akár úgy is, hogy egy ilyen relik csak egy szettet tudna összekapcsolni, viszont változtatható lenne, vagy több ilyent is lehetne használni. Lehetne hozzákapcsolni egy-egy küldetéssorozatot (egyfajta mikro eventet), amit csak az kapna meg, akinek már van ilyen jelenleg használhatalan relikviája.
Sokféle lehetőség van, de mivel egyre többen vagyunk, akiknek ez a problémája, ezért valamit kellene kezdeni vele. Kevés kiábrándítóbb dolog van, mint mikor az ember végigcsinál egy egy hónapos eventet, és (nagyrészt) önhibáján kívül (menet közben változtatni a szabályokat ) még egy végzetmedált sem kap.
A hozzászólást Popeye72 módosította 2011.07.20. 15:22:57-kor
Pontszám: 4
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1230. hozzászólás - 2011.08.06. 11:39:06 (Válasz Miklós #1115 hozzászólására.)
Miklós, továbbra is tartható, hogy aug. 15. körül indul egy Landragór-típusú esemény?
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.52
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1231. hozzászólás - 2011.08.06. 15:10:29 (Válasz Agatity #1230 hozzászólására.)
A facebook-on már szeptembert írnak...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.54
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!