Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
321. hozzászólás - 2011.06.09. 21:11:01 (Válasz Mortu #318 hozzászólására.)
Az arany fog upgrade alá esni, azaz nem marad meg az arany kategóriás reliked...
Pontszám: 6.26
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
322. hozzászólás - 2011.06.09. 21:15:18
Már szinte tiszta tőzsdén érzem magamat.
Eladok-veszek ezt-azt. Nagy és megy a piac avagy kufárkodás ezerrel.
Eddig relikviákat nem lehetett eladni a lélekkufárnak?
Na van még mit tanulnom.
Aranydukátokért a relikviákat mozgalom tetszik éppen,csak no any relic még.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2011.06.09. 21:18:53-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.79
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
323. hozzászólás - 2011.06.09. 21:18:02 (Válasz Birka #321 hozzászólására.)
Én már találkoztam olyannal, akinél volt Az alku lánca ezüst ÉS arany kivitelben is. Ilyen esetekben vagy törlődnie kellett volna a réginek, vagy...
Mivel megdolgozott az illető az ezüstért is hát miért ne kaphatna érte valamit? ;-)
Pontszám: 6.87
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
324. hozzászólás - 2011.06.09. 22:36:39 (Válasz Miklós #301 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.06.09. 14:20:03


Épp ezért a következőt fogjuk csinálni. Mindegyik tárgyból készítünk egy negyedik, platina fokozatú tárgyat. Megengedjük, hogy az esemény indulása UTÁN válthass olyan csapatba is, amelyikből már megvan az arany tárgyad. Ha olyan kategóriában nyersz, ahol már megvan az arany tárgyad, akkor helyette a platinát kapod. (De ha nincs arany tárgyad, akkor a +1 bónusszal sem kaphatsz rögtön platinát!)


Akinek valamiből nincs még arany kategóriás jutalma, viszont most a győztes csapatba kerül az is platina jutalmat fog kapni? Mert ha nem, akkor 2 ilyen esemény után megint az lesz ami most van. A mostani arany jutalmasok felújítják platinára a 2 csökkentős reliket, a többi meg az aranyát próbálhatja majd meg felújítani később, ami már nem valószínű, hogy egykönnyen menni fog.


Másik kérdés: A Beholder talin is platina jutalmak lesznek majd osztva a verseny jutalmazásaként az első helyezetteknek?
NoFear - V1
Pontszám: 7.68
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
325. hozzászólás - 2011.06.09. 22:58:33
Nekem olyan kérdésem lenne:

Ha valaki olyan kategóriában indul, ahol valamilyen díjat nyert már, de a mostani eseményben a korábbinál gyengébbet tud csak a végén szerezni, az a gyengébb relik helyett (ami semmire nem használható) kaphatna végzet medált?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 5.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
326. hozzászólás - 2011.06.10. 05:48:59 (Válasz NoFear #324 hozzászólására.)
Már az elmúlt 2 talin se voltak térképes relikviák, mint nyeremények a talin, LGY és dukát volt a nyeremény.
Pontszám: 7.43
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
327. hozzászólás - 2011.06.10. 06:47:26 (Válasz Craslorg #326 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.06.10. 05:48:59
Már az elmúlt 2 talin se voltak térképes relikviák, mint nyeremények a talin, LGY és dukát volt a nyeremény.


Cáfolom. A nyárin sajnos nem sikerült neveznem (lekéstem), de ott is, és az őszin is térképes relikek voltak a "csapatverseny" nyereményei.
Pontszám: 8.19
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
328. hozzászólás - 2011.06.10. 06:52:06 (Válasz Bumburnyak #325 hozzászólására.)
No pl. ilyen esetben is jól jönne, hasznos lenne egy Relik eladhatóság / cserélhetőség (gyengébbre). ;-)
Pontszám: 6.87
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
329. hozzászólás - 2011.06.10. 06:56:17 (Válasz Yaksee #327 hozzászólására.)
A novemberin nem emlékszem, hogy ilyen nyeremények lettek volna, lévén volt közöm a csapatversenyekhez, játékokhoz. A nyári már régen volt, ott még elképzelhető. Mindenesetre nem tudom, hogy most mik lesznek, de ha valaki nevez majd, rosszul biztos nem jár.
Pontszám: 7.43
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
330. hozzászólás - 2011.06.10. 07:03:18
Merengtem ezen a "+1-es fokozathoz szükséges mennyiség" kérdésen...
VALÓSZÍNŰ, hogy mégiscsak egyöntetű lesz ez az érték. Igenééérdekes lenne a szitu, ha csapatváltásnál arra jönne rá valaki, hogy szüksége lenne még vagy 10-15 darabra mondjuk az esemény vége előtt 5-6 nappal, mert annál a csapatnál keményebbek a feltételek... :-P ;-)
Persze némi előtájékozódás kiküszöbölheti ezt a problémát is, ha mégsem lesz egyforma az az érték...
Pontszám: 7.91
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
331. hozzászólás - 2011.06.10. 10:47:58 (Válasz McMad #330 hozzászólására.)
Ez már a korábbi eseményen is igy volt, hogy a minimum elvárt mennyiség a kezdetek után nem nőtt, legfeljebb csökkent.

Olyat nem tervezünk, hogy bármelyik díj helyett megkaphasd a végzet medált. Ha mást nem, azt megteheted, hogy a végén átváltasz a vesztő csapatba, és akkor megkapod a medált... ha meg már annyi térképdarabot szereztél, hogy megvan a +1 bónusz, és nem kaphatnál medált, akkor viszont két csapatba is válthatsz, amelyikben arany díjat kapsz, ez elég jó esély.
Pontszám: 7.50
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
332. hozzászólás - 2011.06.10. 11:20:05
belegondolva nem igazán tartom jó ötletnek az arany tárgyak platinára való javítását én megdolgoztam a 3 arany fokozatú díjért és most kezdhetem előröl. inkább legyen még 2 új relikvia és a kufárcsatás eventben behozott 2 új és minden kufárnál 2 relikvia lenne és a végén választhatunk hogy melyiket szeretnénk vagy ha már az arany megvan akkor egyértelműen csak a másik lehet.
V1-antilop
Pontszám: 7.27
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
333. hozzászólás - 2011.06.10. 11:23:41
A platina csak úgy lehet meg, hogy előtte az aranyat már megszerezted. Szerintem ez egy lehetőség azoknak, akik nem igazán tudták volna magukat felcuccolni ezzel az eseménnyel. Később mások is (a mostani kicsik) meg fognak újra dolgozni a platina fokozatért.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 4.19
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
334. hozzászólás - 2011.06.10. 12:06:15 (Válasz Craslorg #326 hozzászólására.)
Jah, ezt nem tudtam. Akkor tárgytalan a kérdés. És LGY-ből meg dukátból mennyi szokott lenni? Bár a relikhez képest akármennyi is az már...
NoFear - V1
Pontszám: 6.54
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
335. hozzászólás - 2011.06.10. 12:28:50 (Válasz Craslorg #329 hozzászólására.)
Cras, a térképes "csapatverseny" során lehetett térképes relikviákat nyerni. Épp akkor zajlott a 2. térképes event, és mivel a nyertesnek látszó csapatban voltam, így sikerült egy másik aranyfokozatú reliket begyűjtenem.
Pontszám: 7.30
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
336. hozzászólás - 2011.06.10. 14:44:46 (Válasz Miklós #331 hozzászólására.)
NEM a csapaton belüli +1 küszöbérték változására gondoltam, hanem a csapatok közötti küszöbszám különbségekre (ha lesznek), de sebaj, mert az, mint írtam is feljebb, kalkulálható/felderíthető. ;-)
Kieg.: Egyébként V3-on 9(!!!) pont a különbség csapaterősségben az 1. és a 4. között....
Hátebbű még "akármi' is lehet... ;-)
A hozzászólást McMad módosította 2011.06.10. 14:45:54-kor
Pontszám: 7.92
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
337. hozzászólás - 2011.06.10. 14:47:32 (Válasz McMad #336 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2011.06.10. 14:44:46
Kieg.: Egyébként V3-on 9(!!!) pont a különbség csapaterősségben az 1. és a 4. között....
Hátebbű még "akármi' is lehet... ;-)


Nyugodj bele, ez csak azért van, mert vannak, akik kényszerből neveztek oda, ahová neveztek (mert máshová nem tudtak), amint lehet váltani fognak (esetleg egy kicsit kivárnak és majd utána... )
Pontszám: 7.30
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
338. hozzászólás - 2011.06.10. 15:42:52 (Válasz Yaksee #337 hozzászólására.)
Belenyugszom. Mindenesetre érdeklődve fogom figyelmi a csapatmozgásokat...
Talán izgalmasabb lesz így is mint a legutóbbi két Térképezés...
Egyébként döntöttem: Bedobom magam a közepébe és mégiscsak 1000-el fogom tolni a Térképgyűjtést. Illetve 99%-osan, mert a Szakira kivételesen nem fogok pakolni. A pálcát a csapateredmény kedvéért azé' bespájzolom.
No nem azér' fogok hiperaktívkodni me' bármi jelentős változást remélek tőle az Event alakulásában, hanem mert ismét "helyzetoptimalizálok".
Kellemes "időjárásra" számítok pár szinttel feljebb (túúúl sok körülöttem per pillanat a lassúzó Szuperoptimalizátor és a Bubihuszár), valamint a nyereményem és a csapateredmény megen nem rajtam fog múlni, oszt ez (engem legalábbis) egy egggéssszen hangyabokányi elégedettséggel fog eltölteni.
Pontszám: 7.92
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
339. hozzászólás - 2011.06.13. 17:49:08
V3-on tényleg majd az indulás napján nagy változások lesznek és esetlegesen a "versengés" is előfordulhat.

Illetve még szerintem sokkal jobb lenne a platina fokozatok helyett tényleg új relikeket behozni a képbe majd.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 6.22
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
340. hozzászólás - 2011.06.14. 10:49:39
Szerintem ez a platina díj egészen izgalmas. Most azon gondolkozok, hogy menjek-e rá a +1 %-ot adó platina bigyóra, ami a tul fejlesztést segíti, vagy esetleg szerezzek szaki csökkentőt (ilyenem egyáltalán nincs, de már szakit sem nagyon fejlesztek), vagy vegyem ki kereskedelmet?

tehát végre van mit mérlegelni. És persze egyáltalán nem biztos, hogy összejön a legnagyobb fokozatú nyeremény, így megint más a helyzet. (ha jól értem platinára csak akkor vált a díj, ha maxosan teljesít az ember, és a csapat, ha nem jön össze, akkor nincs jutalom, lehet átmenni másik csapatba egy ezüst cuccért esetleg)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.01
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!