Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
101. hozzászólás - 2011.06.02. 08:45:29 (Válasz Sandman010 #100 hozzászólására.)
Igaz-igaz...
Sz'al galetkikok... A többit már említettem.
Pontszám: 7.87
kedvencZsirdiszno1Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
102. hozzászólás - 2011.06.02. 09:17:45
megint jön a pók nempók hajcihőfacipő.valahol már le lett írva a fórumon a fejlesztők által hogy ez egy ilyen játék, ahol minden erőforrást használni kell.az hogy ki milyen stratégiát csinál az egyéni szoc probléma. nem sírni kell hanem játszani.ha nem tetszik nem nevezek be,a lopás meg nem rossz ötlet vinne egy kis színt az eventbe.
jöhet a pontozókommandó
Pontszám: 8.87
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
103. hozzászólás - 2011.06.02. 09:29:37 (Válasz Zsirdiszno1 #102 hozzászólására.)
Ez most egy 10-est megért.
Uff beszéltem!
A hozzászólást Sandman010 módosította 2011.06.02. 09:30:30-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.33
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
104. hozzászólás - 2011.06.02. 10:29:09 (Válasz Zsirdiszno1 #102 hozzászólására.)
Hmm,igazad van ebböl szempontból.De mivel a többség 2 táborra szakadt fejlödési taktika szempontjából és valljuk be az ö nézöpontjukból jogos hogy nem akarnak a másik fajta eröforráshoz folyamodni. A térkifordító megoldásnak tünik a problémára...de: Ez csak a 60.szint alatt igaz,könnyen jár a szája/keze annak akinek a térkifordító még nem okoz vissza nem térülö károkat. Az Af pontok nem özönlenek a karakterekhez és nem is olcsó a képességek kifejlesztése.
Aki magas szinten kortyol egy ilyet az csak akkor teszi ha teljesen át akar állni a másik taktikára,holmi event kedvéért váltogatni és AF képességeket elveszteni ezáltal bazira nem éri meg senkinek.
60.szint alatt megoldás a térkifordító ital,de felette "öngyilkossággal" ér fel a dolog. Valami olyat lehetne hogy az event idejére aki ilyet akar inni ne veszítse el a nehezen megszerzett AF képességeit,csak az event idejére.
Aki viszont nem gondoskodik a 2.italról idöben hogy visszafordítsa az EH/VF-et az bukja el szépen ha nem gondoskodott a "bebetonozott" taktikája megörzéséröl. Aki még az event vége elött megissza a 2. térkifordítót annak nem úszna az AF képessége,aki pedig csak 1 italról gondoskodik az így járt.....
-------------------------------------
A fent leírt javaslat az eltérö taktikáju karakterek problémáira lenne kisebb gyógyír. Teljesen önzetlenül írtam ezt, mivel én mindkét eröforrást használom engem nem érint a probléma jellege.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.06.02. 10:52:00-kor
Pontszám: 5.92
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
105. hozzászólás - 2011.06.02. 10:52:45
Az előző javaslatot egészíteném ki azzal, hogy esetleg az alacsonyabb (40 alatti) szintűeknek is legyen lehetősége valahogy térkifordítót venni az olyan események idejére, ahol többféle taktikát is kipróbálhatnak. Sajnos sok mindenről csúszunk le amiatt, hogy nincsen lehetőségünk rá. Persze 40. szinttől meg "ugrásszerűen" változik meg minden az olyan eseményeknél mint az előző (is) volt.
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.06.02. 10:53:47-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 4.64
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
106. hozzászólás - 2011.06.02. 11:04:28 (Válasz Truth80 #105 hozzászólására.)
Ja-ja, 40. alatt nehézkes a Térkifordítás, hacsak nem váltotta valaki ki a Xenóktól az LGy-t, vagy a Térkifordítót. Talán majd Landragórnál esik megint. Attól tartok, hogy az LGy és az LGy-s tárgyak elérhetősége 40. alatt más módon (eventjutalom) nem lesz protezsálva. Bááár, ki tudja... :S
Pontszám: 7.87
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
107. hozzászólás - 2011.06.02. 11:43:31
legyen a vitának vége

új szakértelem térképmásolás: portyázáskor vagy kihíváskor ha győzöl X/2% eséllyel az ellenfelednél lévő térképek közül lemásolsz egyet. a kihívásnál siker esetén a játékos szint/10 tpt kap de minimum 1
A hozzászólást antilop módosította 2011.06.02. 11:44:01-kor
V1-antilop
Pontszám: 7.61
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
108. hozzászólás - 2011.06.02. 13:27:47
Miklós az előző eventnél leírta, hogy NEM támogatja az eventekkel azt, hogy ha valaki csak az egyik irányú erőforrást használja, tehát ezzel kapcsolatban, hogy ilyen-olyan kedvezményt adjon, akár VF-esnek, akár portyásnak (ne hasson az AF képességre a váltás, stb) nem valószínű, hogy bevezeti. Ha valaki bevállalja a váltást, akkor tisztában lesz vele, hogy bukja az AF pontokat. Ha valaki nem akarja bukni az AF pontokat, akkor az eventben ideiglenesen a számára ráfizetésesebb, az optimalizálásától távol álló cselekvést is kell tennie. Mindenki eldönti, hogy mi éri meg neki. Bevállalja az event alatt a kevésbé hatékony fejlődést a hosszú távú kedvezőbb hatások érdekében vagy sem. Itt most ráadásul a VF-esek kis előnyben lehetnek, amennyiben pl kihívásban is lehet majd térképet találni.

Valaki írta korábban, hogy nehogy arról szóljon ez az event is, hogy a karakterek 98%-a megszerzi "laza" ujjmozdulattal a maximális kincset és ezzel teljesen egyet értek. Kelljen megdolgozni érte és mindenki el tudja dönteni, hogy megéri-e neki a befektetést vagy sem. Amennyiben nem, akkor csinálhatja tovább az eddigi taktikáját és no problem, ha igen, akkor bevállalja a pár hetes hátrányt önmaga számára.

Az egyetlen dolog, amivel valamit kell kezdeni (bár ebben se vagyok biztos, hogy feltétlenül szükséges), hogy egy adott szint alatt (nincs térkifordító, nincs mágikus regen, nincs ez+az) kicsit megtámogatni a dolgot, de az is biztos, hogy ha egy 10. szintű nem nyer rögtön 3% bónuszt szakifejlesztésre, hanem csak 1-et, mert annyit tudott a hátránya miatt gyűjteni, nem dől össze a világ, neki ez is nagy segítség lesz, majd a következő alkalommal, immár 20., 30. szintűként nyerhet ezüstöt, rákövetkező alkalommal pedig már a legjobbat. Ha pedig igazán odateszi magát, akkor 10. szintűként is nyerhet jobbat és büszke is lehet majd magára, hogy megizzadt érte, de megcsinálta.
Pontszám: 8.97
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
109. hozzászólás - 2011.06.02. 14:58:14
De nem fogjuk kihasználni a másik erőforrást, ha ENNYIRE nem éri meg...
A vadász pedog nem lép szintet a felhasznált pp-k után, mert elkihívásozzam így szintet sem lép, és ez a JV-nek ugyanolyan mintha ő is csak az egyik erőforrást használná.
Pontszám: 5.31
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
110. hozzászólás - 2011.06.02. 15:06:05 (Válasz Mantra #109 hozzászólására.)
Most arról van szó, hogy vannak karik, akik egyáltalán nem vadásznak? Nekik nem szeretne semmilyen szinten se kedvezni Miklós, ezt kerek perec kijelentette...
Pontszám: 8.13
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
111. hozzászólás - 2011.06.02. 15:24:08 (Válasz Birka #110 hozzászólására.)
De mért nem akarja támogatni az Eh-sokat??
Az af-el is arra akarja szoktatni a népet, és erre betesz egy eventet a Vf-eseknek??
Pontszám: 4.49
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
112. hozzászólás - 2011.06.02. 15:27:37
Mi köze van az af-nek ahhoz hogy EH-s ként nem vadászol?
Miért a vf-eseknek? neked nincs csp-d vagy mi?
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.75
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
113. hozzászólás - 2011.06.02. 15:28:37 (Válasz Helion1988 #112 hozzászólására.)
Te vadászol Eh mellet??

Mod: Miért a Vf-eseknek??
Vadásznak ahogy szoktak, a pp-t meg elkihívásozzák, mindent MAXIMÁLISAN, és HÁTRÁNY NÉLKÜL ki tudnak használni...
A hozzászólást Mantra módosította 2011.06.02. 15:30:18-kor
Pontszám: 5.13
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
114. hozzászólás - 2011.06.02. 15:30:54 (Válasz Mantra #113 hozzászólására.)
VF-es vagyok. De vf-esként portyázom is. Mégse sírok ha néha 0LE-s csatám van.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 5.50
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
115. hozzászólás - 2011.06.02. 15:32:57 (Válasz Helion1988 #114 hozzászólására.)
Ha néha 0Le-set portyázol...
Viszont ha én elkezdek vadászni, az biztos, hogy mind szörnyű Le/tp arányú lesz.
A hozzászólást Mantra módosította 2011.06.02. 15:34:38-kor
Pontszám: 3.75
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
116. hozzászólás - 2011.06.02. 15:36:24 (Válasz Mantra #115 hozzászólására.)
Akkor ne kezdj el vadászni. Te döntöttél az EH mellet és te döntötted el hogy nem vadászol. Ha nem éri meg neked a jutalom azt, hogy elrontsd az LE/tp arányodat akkor nem kell részt venni az eventen.

Most én is kezdjek el sírni hogy vf-esként nem annyi az LE/TP arányom mint egy lefelé ütő EH-snak?
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.88
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
117. hozzászólás - 2011.06.02. 15:46:35 (Válasz Helion1988 #116 hozzászólására.)
Az nem baj, hogy én elrontom a Le/Tp arányomat, az a baj, hogy a Vf es nem fogja elrontani az arányát, és úgy vesz részt az eventen, hogy semmi áldozatot nem hoz, nekem meg valszeg "kötelező" lesz vadászni, ha maxos jutalmat akarok, akkor neki legyen kötelező portyázni...
Pontszám: 3.82
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
118. hozzászólás - 2011.06.02. 15:48:40 (Válasz Birka #110 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.06.02. 15:06:05
Most arról van szó, hogy vannak karik, akik egyáltalán nem vadásznak? Nekik nem szeretne semmilyen szinten se kedvezni Miklós, ezt kerek perec kijelentette...


Ahhoz, hogy egy pókot rávegyen a vadászatra, konkrét eredménye kell, hogy legyen annak, hogy beleáldozza a sok vadász TP-t az eventbe. Azt akarom ezzel mondani, hogy a kufárcsatánál tudtam, hogy ha ennyi meg ennyit elvadászok, meg elportyázok, akkor arany jutalmat tudok majd választani. Térkép eseménynél meg vagy nyer a csapat azt kapok arany reliket, vagy nem nyer, aztán behabzsoltam X ezer TP-t egy végzet medálért. Szóval jólenne ha itt is úgy lenne, hogy ennyi meg ennyi egyéni teljesítmény után garantált a nyeremény akkor is, ha TOP szövetségek éppen másik csapatban vannak, mert úgyis mindig azok nyernek.
NoFear - V1
Pontszám: 6.80
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
119. hozzászólás - 2011.06.02. 15:54:27 (Válasz Mantra #117 hozzászólására.)
Nézd, a VF-es üthet -10++ szintre, és minimalizálja a TP bevételét, ez eddig is így volt. (Közben még küldizik is...)
Az EH-s meg eldöntheti, hogy megér-e neki az event ennyi TP-t vagy sem. LE/TP-ben az EH jobban tejel vadászat nélkül mint a VF, ha ésszel játszik vele az ember, ezt lehet most "korrigálni" azzal, ha vadászol
Pontszám: 7.50
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
120. hozzászólás - 2011.06.02. 16:00:46
Higgadjunk le kedves galektik,pont azon dolgozunk mi lenne jó az eventen. Azzal rég tisztában vannak Miklósék,hogy kinek milyen hátránnyal jár a fejlödési taktikája mellett ez+az.
Visszaszívok minden javaslatot amit írtam,utólag belegondolva a kufár eventen a portyásoknak állt az EH miatt a zászló és akkor is sírásban-rívásban törtek ki egyesek hogy az eseménypont vadászathoz van kötve.A nagy hasznot amit az EH hozott nekik az eventen nem reklámozták...szegény én,rákényszerítenek azért a francos relikért a vadászatra.
Erröl ennyit,50.szinten 2 milla felett kerestem a portyán maxos EH-val az eventen. Most meg jön egy "vadász event" nem teszik a portyásoknak,lopjunk-raboljunk,másoljunk. Nem elég az az újítás amit terveznek amivel kapásból megszivathatnák a vezetö kufárt a végén a játékosok a büntivel ha hozzájuk csatlakoznak.
Ha már lesz változás az event menetében akkor már tényleg jó ötlet a lopás,de ne lehessen kufárt változtani véletlenül legyenek a csapatokba sorsolva a karakterek. Így nem tudnak összebeszélni a karakterek hogy melyik kufárhoz menjenek. Most jönne a cáfolat hogy ez nem így van,pedig igen...én sem véletlenül kerültem a szerverünkön a legerösebb csapatba még az event indulása elött.
Pontszám: 5.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője