Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
961. hozzászólás - 2011.07.15. 06:59:38 (Válasz Corina #959 hozzászólására.)
Corina, ne búsulj a pontozás miatt. Ez a fickó mindenkit lepontoz, gondolom itt éli ki, hogy otthon elnyomják. Nekem sincs már napocskám, de a tiédről is sejtettem, hogy csak átmeneti lesz. Nekem elég, ha egy mosolyt sikerült elérnem nálad!

(Tudom, ismét OFF, bocsika, befejezem. )
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 6.66
népszerűTucsi007Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
962. hozzászólás - 2011.07.15. 07:28:50
A V5-ön kicsi volt a külömbség a csapatok között, aki ugrott az tudta hogy utcsó lesz a csapat ahova megy. Ez az egész Miklósék hibája,miért nyúltak hozzá az eventhez jó volt ahogy volt?!?!
Köszönöm szépen az utolsó helyezésért! Csak gratulálni tudok ehhez az eventhez!
Pontszám: 7
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
963. hozzászólás - 2011.07.15. 07:30:23 (Válasz Kvnoemi #919 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2011.07.14. 21:17:41
Lehet, hogy részben igazad van, de most már kezdem magamra venni a dumáidat. Többedszerre fejted ki, hogy azok fognak nyerni, akik nem csinálnak semmit. Számomra ez rettentően sértő, ugyanis végigküzdöttem ezt az egész eventet, mindent beleadtam, pedig volt rá esély, hogy túrót kapok érte. Jelenleg 140 térképnél tartok, és még nem végeztem. Kérlek, gondolt át, kiket fikázol!


Te vagy a néhány kivétel egyike, de a többség elég rendesen beszopta!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.17
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
964. hozzászólás - 2011.07.15. 07:33:55 (Válasz Craslorg #960 hozzászólására.)
ezek valoban jó játékok, de azért ne keverjük, egyikben sem ugy bukod hogy az egyik játékos a végén kilök kamikaze modon magával együtt csak azért hogy egy másik játékos nyerjen, mert ezt már bundának hivják minden játékban
vagy esetleg az egyik játékos 2 bábuval játszik és a végén az egyikkel kilök/leüt, mert ilyet egyik játékban sem hallottam.
Amugy a Behonál még ezeket sem merném megvenni, mert náluk szerintem a random 6oldalu kocka minden oldalán 1es van
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 6.28
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
965. hozzászólás - 2011.07.15. 07:38:43 (Válasz Almási Viktor #945 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2011.07.15. 00:44:33
Az mindegy most már mert nekem holnap lesz arany fokozatú gyűrűm, neked meg nem


Hogy Te mekkora kárörvendő gyökér vagy!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.39
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
966. hozzászólás - 2011.07.15. 07:42:40
Köszönöm a "jó"tanácsot, gondolom te is a vesztes térfélen végezted de annak, ami itt történt a legkisebb jóindulattal sem lehet a szerencsére kenni.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 8.38
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
967. hozzászólás - 2011.07.15. 07:44:10
Hát ez az event tényleg egy határ ***. Már megbántam, h ennyit rászántam az amúgy is kevés nyári szabadidőmből. Elkölt az ember 1000-1200 csp-t, 4-500 pp-t...na meg vagy 100 őskövet...............aztán utolsó nap elcseszik neki egy ilyen kamikaze akcióval hetek játékát. Kinek kell az a végzet medál? Nekem nem, b+.

V2
A hozzászólást Izdubar módosította 2011.07.15. 08:43:16-kor
Pontszám: 5.24
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
968. hozzászólás - 2011.07.15. 07:51:37 (Válasz Izdubar #967 hozzászólására.)
A 100 őskő hogy jött össze? 10 a pálca, esetleg 4 hétre prémium, ami 24, ez összesen 34. Jöhet még hozzá 10 őskő, ha a szakifejlesztés miatt kivételesen kisütötted a lélekkutat. Több nemigen kellhetett az eventhez. ősköves tárgyak az esélyre nem adtak pluszt, maximum minimálisan növelik a győzelem esélyét portyában, de az nemigazán releváns, úgyis olyat támad az ember, akit le tud győzni.
A szabadság rááldozása más tészta, de 2008 szeptembere óta sokan folyamatosan, majd közben sokan beszállva event nélkül is ezt teszik. Az eventben sokkal többet nem kellett rááldozni, mint normál játékmenet során, kivéve, ha egy portyás vadászott is a kedvéért, ekkor be kellett kapcsolni a vadászatot, majd 2-3 óra múlva ránézni és elkölteni az LE-t.
Pontszám: 5.36
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
969. hozzászólás - 2011.07.15. 07:56:14 (Válasz Craslorg #968 hozzászólására.)
Ha őskőből vette a gyógyitalt és manaitalt hogy legyen ép-je a portyákhoz, az még 60 őskő...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.68
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
970. hozzászólás - 2011.07.15. 07:57:20 (Válasz Junior0 #964 hozzászólására.)
A munchkinban azért rendesen Vagy az aranyásókban a kiegészítő paklival. Nyilván ez OFF ide, de vana kettő között átfedés, még ha nem is teljes mértékben.
Egyébként én a multizással szemben sokkal inkább elképzelhetőnek tartom, hogy olyanok lépkedtek át ide-oda, akiknek nem esett le, hogy így az új csapatuk bukik. Neveztek rá V1-en 1100-an, ebből itt a fórumon megjelenik 20 fő. A többiek között rengetegen vannak, akik nem járnak fórumra ÉS nem olvassák el rendesen a szabályokat, hogy mivel jár egy átlépés (magyarán fingjuk nincs a játékról, mert fiatalok, gyerekek, stb) Biztos előfordult multis átlépő is, de az is biztos, hogy nem ők döntöttek el mindent, csak közük volt hozzá valamekkora mértékben. Ha ők nincsenek, akkor is simán elképzelhető, hogy a hobbijátékosok átlépései is hasonló eredményt hoznak. V2-n megszívtam én is, de nem izgatom rajta magam, nem az a +1-2-3 % fogja eldönteni, hogy a karakterem mennyire erős vagy gyenge, pláne, hogy 2-3 hónap múlva jön egy következő event, ahol újra megszerezhetem némelyik reliket (vagy akár bármi mást).
Pontszám: 6.45
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
971. hozzászólás - 2011.07.15. 07:58:21
Cras!
Nem értem, miért próbálod annyira védeni a Beholdert!
Ez az "event" egy rohadtul elb@szott lutri volt, ez teljesen nyilvánvaló - függetlenül attól, hogy lehetett-e tudni előre, vagy sem (lehetett egyébként).
Egy karakter teljesen felboríthatta - fel is borította - az egészet.
A többség igenis szeretne normális jutalmat kapni a befektetett energiáért/időért.
A társasjátékos hasonlatod meg egyszerűen nem jó. Ott egyrészt nem fizettél a játékért (mindegy, hogy mennyit), másrészt meg nincs multizás, ami itt elvileg tiltott, de pénzért megtűrt dolog.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.90
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
972. hozzászólás - 2011.07.15. 07:59:00 (Válasz Ariel #969 hozzászólására.)
Igazad van, ezt nem számoltam, így valóban összejön a 100 őskő. Mea culpa.
Pontszám: 7.40
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
973. hozzászólás - 2011.07.15. 08:11:25 (Válasz Alendaar #971 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2011.07.15. 07:58:21
Cras!
Nem értem, miért próbálod annyira védeni a Beholdert!
Ez az "event" egy rohadtul elb@szott lutri volt, ez teljesen nyilvánvaló - függetlenül attól, hogy lehetett-e tudni előre, vagy sem (lehetett egyébként).
Egy karakter teljesen felboríthatta - fel is borította - az egészet.
A többség igenis szeretne normális jutalmat kapni a befektetett energiáért/időért.
A társasjátékos hasonlatod meg egyszerűen nem jó. Ott egyrészt nem fizettél a játékért (mindegy, hogy mennyit), másrészt meg nincs multizás, ami itt elvileg tiltott, de pénzért megtűrt dolog.

Dehogynem tudtuk, hogy lutri, erről szólt ez a fórum is majd 4 héten keresztül. Mivel semmi reakció nem volt, hogy módosítanak rajta, ezért egyértelmű volt.
Másrészt azt a játékot biza meg kellett venni, igaz, ott tudtam, hogy mit veszek, akár tömény szívatást is az asztal körül.

Én azt nem értem, hogy miért kell "késbe dőlni" emiatt? Azok, akik jogosan/jogtalanul panaszkodnak, ugyanezt tették korábban más eventeknél, ezt fogják tenni a jövőben is. Ilyenek vagyunk, ha nekünk valami nem jól sül el, akár mások, akár a random, akár magunk miatt vagy mert nem nekünk megfelelő egy fejlesztés/módosítás, mindig panaszkodunk, meg elmondjuk, hogy soha többet nem fizetek, nem fogok játszani, törlök, stb. Ennek ellenére ugyanezen emberek itt vannak és 3 hónap, fél év, 1 év múlva is nagy részük itt lesz és "panaszkodni" fog. És ez jó, mert ahogy más is írta, pörög a fórum, a játék érzelmeket vált ki. Ha nem váltana ki érzelmeket, akkor valóban rossz a játék az egészét tekintve. Akiben nem vált ki érzelmeket, az töröl. Csöndben, szó nélkül. Nem jelenti be a nagy nyilvánosság előtt. Maximum azok írják be itt a megfelelő topicba, akiknek hiányzik, hogy hoppá, nincs az a tápállat, nincs az a állatgyilkos, mert akármennyire is szopatott minket a maxos másodlagosával, újra-és-újra nekimentünk, ütöttük, kamráztuk, nélküle sivárabb az élet.
Sok panasz van, hogy így szoptam, úgy szívtam az eventtel, jóval kevesebb ötlet, de az is igaz, hogy ott 10-20 ember panaszkodik, hol van a többi 4-500, aki szintén rosszul járt? Persze, én amellett vagyok, hogy a játékot elsősorban azok alapján a javaslatok alapján fejlesszék, amelyek itt elhangoznak a fórumon, mert aki veszi a fáradságot és ide jön reklamálni, ötletelni, szidni, az megérdemli, hogy figyelembe legyen véve nagyobb mértékben a véleménye. De nem kell egy olyan bolhából elefántot csinálni, amit már az event első napján tudni lehetett. Legalábbis nem ekkora mértékben. Miklós leírta, ezen az eventen NEM fognak változtatni, de a következőre figyelembe veszik a javaslatokat (volt is pár, amiket én is, más is összefoglalt).

Emellett kifejezetten örülök, hogy 2 és fél év után végre olyan változások is voltak, amelyek nekem előnyösek (addig szinte minden módosítással szívtam) és végre volt egy event, ahol szerencsém volt, nem úgy, mint 1-2 korábbiban, de a korábbiaknál se álltam le ilyen mértékben reklamálni, szidni az atyaúristent is, hogy demilyengenyaládaszeméthülyeb..zirandomseggmajomló...sz, mert minek? ha majd nem tetszik a játék, nem nyújt számomra akkora élményt, amit elvárok, nem lesznek benne egyéni terveim, amelyek még megvalósításra várnak, szépen megnyomom a delete gombot és eltűnök (ennek biztos örülnének páran, de egyelőre nem szerzem meg ezt az örömöt )
Pontszám: 7.36
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
974. hozzászólás - 2011.07.15. 08:14:47 (Válasz Craslorg #973 hozzászólására.)
Nekem ez kissé apatikus álláspont.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.20
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
975. hozzászólás - 2011.07.15. 08:15:02
Mindenki arról beszél, hogy mennyire elb***ott az event.
Pedig csak 1 dologban bukott meg.
A FIX KufárZárlati időpontban.
A szabad kufárváltás tökéletesen kisúlyozta az eddigi eventek problémáját - a konstans mezőnyszéthúzást.
A multik és a valódi karakterek mozgása 29 napig nem volt mérvadó, mert AZONNAL kisúlyozta valaki addig, amíg volt érdemleges távolság 2 kufár között.
A multik és az utolsó percben töményen lutrizva a nagy semmibe ugrók TÖKÉLETESEN kizárhatók lettek volna, ha NINCS fix időpontja a Kufárzárlatnak.
A Térképezés egyfajta aktivitási bónusz nyereményjáték. Aki kevésbé tud aktív lenni annak (talán) érdemes lehet venni pálcát, fejleszteni szakit. Az extrabuzgalom a Kufárváltási opció miatt is pénz- és időkidobás.
Ezek is tudhatók voltak az Event előtt.
Extra hozadéka lehetett volna a nem fix zárásidőpontnak, hogy a játékosok által természetes módon fenntartott szoros állás után közel valódi verseny alakulhatott volna ki a végéig.
Kíváncsi leszek a következőre.
Pontszám: 6.54
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
976. hozzászólás - 2011.07.15. 08:18:02 (Válasz McMad #975 hozzászólására.)
Én is kíváncsi leszek, csak nem fogok részt venni benne.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.35
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
977. hozzászólás - 2011.07.15. 08:25:08 (Válasz Alendaar #974 hozzászólására.)
Pedig nem az, hidd el, csak nem idegesítem rajta olyan mértékben magam, mint mások. Ha valami nem tetszik, anyázás nélkül is kifejezem a véleményem, aztán ha mégis bekerül, eldöntöm, hogy ez számomra mekkora hátrány vagy csinálok ellene valamit. Tény, alapvetően nem fogok úgy tekinteni a VÚ-ra, mint az életem legfontosabb részére, pont emiatt sokkal jobban izgat, ha otthon, munkahelyen, rokonokkal, barátokkal történik valami negatív, mint ha itt. Gondolom ez másoknál is így van, bár ha egy játékban meglévő dolog némelyeknél ilyen agresszív hatást vált ki, milyen hatást válthat ki egy otthoni probléma? Nem akarok és nem is fogok a játék miatt a kardomba dőlni (igaz az nincs, csak buzogánykezdeményem ), bármilyen változás is lesz benne a jövőben. Abban pedig biztos vagyok, hogy aki itt azt írja, hogy soha többé event (térképes/más), soha többé őskő, azok jó része a következő alkalommal is elsők között jelentkezik majd az eventre és továbbra is költi az ősköveket arra, amire eddig is.
Pontszám: 7.16
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
978. hozzászólás - 2011.07.15. 08:26:07 (Válasz Craslorg #973 hozzászólására.)
hát akkor nyilvánvaló te jól jártál ezért véded.
De szerintem nincs igazad, hasonlisd össze az előző eventek utáni forumot, ennyien és ennyire senki nem volt kiakadva, akkor mindenki hülye csak te nem?
korábbi térképnél én is szivtam, de ott elmondhattam hogy én választottam, igy jártam,
ellenben itt nem sokkal de elég jól tartottuk magunkat az 1.-2. hely környékén erre néhány kamikaze, vagy multi végérvényesen eldönti az eredményt, itt semmi csapatjátékrol nincs szó amig 2-3 ember el tud dönteni egy 793 emberes (V3) 1 hónapos eventet
az eddigi térképek sem voltak tökéletesek, olyan event nincs is, de ott ha 2-3 nap alatt is dölt el az csak a csapat aktivitástól függött, kinek mennyi tartaléka volt.

és hiába mondod hogy biztos néhány eltévedt karakter, nekem ez ott sántit hogy elég egyértelmüen látszok honnan hova lépkedtek, és ezzel csak 1 csapat járt jól, nem kaotikus ide oda lépkedést látok hanem egy szervezett kibaszást
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.92
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
979. hozzászólás - 2011.07.15. 08:27:50
legalább vhogy platinát lehetne kapni...
Pontszám: 4.99
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
980. hozzászólás - 2011.07.15. 08:30:25 (Válasz Craslorg #968 hozzászólására.)
vettem prém tárgyakat még, páncél pl, 4 izomszaggató...
A hozzászólást Izdubar módosította 2011.07.15. 08:34:41-kor
Pontszám: 4.99
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője