Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
861. hozzászólás - 2011.07.14. 14:08:16
De miért nem lehet ezt a zárás dolgot is konkretizálni hamarabb... :|
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.97
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
862. hozzászólás - 2011.07.14. 14:08:24 (Válasz McMad #738 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2011.07.14. 10:20:16
Egy szép és izgalmas (25 ponton belül volt az első és az utolsó V3-on) versenyhelyzet szállt el a Kamikázék miatt... .


Micsoda?
Ember te biztos ezt a játékot játszod?
Neked tényleg az a szép és izgalmas ha hülyére vesznek a szervezők?

Hogy nézett már ez ki,hogy folyamatosan belenyúltak a találati esélybe,nehogy elhúzzon valaki.Ez nem versenyhelyzet ez lószar,ahol mesterségesen együtt tartja as szervező a mezőnyt az utolsó pillanatig ahol aztán befutóról a rettentően szeretett Miklósrandom dönt.
Tökmindegy ki,hogy játszik és ki mit csinál az utolsó pillanatig kompenzál a program.
Azt is simán elképzelem Miklósékról,hogy megcsinálták ha valamelyik csapat nem csinált volna semmit napokig akkor sem maradtak volna le mert a többi csapatnak a találati esélyét a béka segge alá csökkentették míg a semmit sem csináló csapat gyakorlatilag 100% esélyt kapott,hogy ha végre megmozdul valamelyik tagjuk egyből találjanak már egy térképet.
Hát ez tényleg egy gyönyörű versenyhelyzet.

Gondolom te is azt a versenyt szereted pl autóversenyben ahol a szervezők az elejétől fogva az elsőket bokszutca áthajtással és stop and go büntetésekkel sújtják míg a hátul lévők pályarövidítési lehetőséget kapnak de lényeg,hogy összehozzuk valahogy,hogy az utolsó kör utolsó kanyarjába együtt essenek be és ott nyerjen az a legszerencsésebb akit mondjuk épp nem lök ki senki?
Te tényleg ezt tartod jó és izgalmas ráadásul korrekt versenynek?

Akkor csak gratulálni tudok.

Én inkább veszítsek egy tisztességes versenyen minthogy hülyének nézzenek manipulálják a versenyt.Mert Miklósék most pontosan ezt csinálták.Semmilyen versenyhelyzet nem volt csupán egy manipulált eredmény.
Pontszám: 9.13
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
863. hozzászólás - 2011.07.14. 14:08:54
Hát én kicsit csalódott vagyok, mindjárt megvan a 120térkép. Igazán lehetne olyan, h. 60felett egyel jobb jutalom, 120felett kettővel jobb jutalom. Úgy érzem kitettem magamért. (v3)
14
Pontszám: 6.47
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
864. hozzászólás - 2011.07.14. 14:10:34 (Válasz Meggy #863 hozzászólására.)
Még egy ember, hasonló cipőben mint én. Miklós, fontoljátok ezt meg még ma ha lehet.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.96
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
865. hozzászólás - 2011.07.14. 14:11:51
Én mind a második, mind a harmadik világon a vesztes csapathoz tartozom. A hármason talán még megvan a bronz, de ennyi.

A következő eventet szerintem rendkívül egyszerűen meg lehetne oldani: három nappal a vége előtt lehessen váltani. Aki vált, annak nullázódjon a térképdarabja, és úgy kerüljön át a másik csapatba, hogy az össz térképdarabot ne befolyásolja. (Akinek nem egyértelmű: Ha A volt 2000 térképen, B 2600-on, és x A-ból B-be megy, akkor x elveszti az addig összeszedett 27 térképét, A marad 2000, B marad 2600, x-nek pedig 0 lesz, viszont ha 10-et szerez 3 nap alatt, akkor arany jutalmat kap)
Aki nem bír megülni a se..én, és úgy gondolja, hogy az első csapathoz csatlakozik, és megszerzi a 10 darabot 3 nap alatt, és ezzel megszerzi az aranyat, annak egészségére, vagy sikerül, vagy nem. Aki annyira elszúrta a nevezést, még így is megkapja a második esélyt, ugyanakkor a multizósok meg a gondolkodni képtelen kölkök(akinek inge, nyugodtan vegye magára) nem fogják tudni befolyásolni több száz ember játékát.
A másik javaslatom, hogy csinálhatnátok még legalább +4 csapatot új díjakkal (pl. AF, alkimistához valami, EH/VF, állat szakértelmek, de millió dolgot ki lehet találni).
Amúgy a végeredményt leszámítva nem volt rossz az event.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 4.23
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
866. hozzászólás - 2011.07.14. 14:21:52
1. Szerintem is felesleges az átlépés megengedése. Ha valaki így döntene , annak személyi vesztesége legyen ne a csoportos lehúzás.
2. Ha már valaki vesszőt vesz és szakit húz , azt vegye figyelembe a rendszer, ne úgy ahogy most.
3. Nekem ugyan még nincs annyi relikem , de a "régi" játékosoknak valami ösztönzőbb dolog tényleg felmerülhetne(lásd előttem szólóknál)
4. És tényleg talán inkább aktivitásfüggőbbé lehetne tenni . Talán kombinálni lehetne esetleg a kufárcsatás eventtel..
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 10
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
867. hozzászólás - 2011.07.14. 14:25:02 (Válasz Sentinel78 #866 hozzászólására.)
Egyébként ha mindenki egy csapathoz áll legközelebb, akkor arany/platina jutalmat kap mindenki
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.68
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
868. hozzászólás - 2011.07.14. 14:26:48
"A végeredményt leszámítva nem volt rossz az event"???

Mégis mi jó volt ezen???
- a játék közben folyamatosan változtatott találati esély?
- az állandó változtatás miatti kiszámíthatatlanság?
- az hogy dög unalmas, mert a napi rutinon kívül semmi extrát nem kell csinálni?
- az hogy bármit is csinálsz nem rajtad múlik az eredmény, hanem a random az úr?
Pontszám: 8.35
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
869. hozzászólás - 2011.07.14. 14:28:52 (Válasz Tezuman #868 hozzászólására.)
Volt az embernek egy pozitív élménye, amikor talált egy térképet
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 5.81
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
870. hozzászólás - 2011.07.14. 14:29:00
Te eddig 113 térképdarabot találtál.

->> mehet a kukába, mert az utolsó 10 percben 300-al elhúzott a többi csapat , vicces
v3 - taspi
Pontszám: 8.15
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
871. hozzászólás - 2011.07.14. 14:32:53 (Válasz WillChi #840 hozzászólására.)
Ez csak névleges teljesítmény.
трамвай-инженер
Pontszám: 5.53
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
872. hozzászólás - 2011.07.14. 14:36:03
Szerintem K nagy anyázás lesz ebből! (Vagy már van? Mindjárt visszaolvasok!)
Nem kóser, hogy sok időt/pénzt/energiát belefeccölő játékosok a legszarabbul járnak, míg - lutri alapon - néhány 10 térképes - előre is elnézést - "kis pöcs" meg a maxos jutalmat viszi el.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.23
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
873. hozzászólás - 2011.07.14. 15:22:33
...
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.07.14. 15:22:41-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.19
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
874. hozzászólás - 2011.07.14. 15:39:17 (Válasz Sentinel78 #866 hozzászólására.)
itt az eleje lett elba..va, én 2 kufárhoz léphettem be, van aki csak 1hez és az elejétől lépkedhettek, bár volt aki nem is tudott volna hova átlépni, jutalom az semmi nem volt az elején, erre beba..ták a platinát, és engedték hogy mindenki lépkedjen össze vissza.
Ez az egész egy 5 perc gondolkodást nem igénylő összecsapott event, az a gyanum hogy végig sem gondolták mikor elinditották, ha a köetkező is ilyen jól végigondolt akkor kihagyom, ez a nevezési dij 60k LE-t nem érte meg nemhogy a 10 őskő, meg a 35szakit
van 145 térképem amivel még a seggem sem tudom kitörölni
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.63
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
875. hozzászólás - 2011.07.14. 15:39:56
Aki meg nem ért rá az utolsó percben, az így járt, ugye? Ez így egy nagy lófütyi
Pontszám: 8.67
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
876. hozzászólás - 2011.07.14. 15:43:53
Ezt beszoptam, sebaj, ez van legalább izgalmas volt az event.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.09
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
877. hozzászólás - 2011.07.14. 16:08:25
Ha a következőkben is ekkora RND lesz, vagyis nem az egyéni teljesítményem lesz a mérvadó, na azokat az eventeket nagy ívben elkerülöm.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 4.45
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
878. hozzászólás - 2011.07.14. 16:38:11 (Válasz Büyük #862 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2011.07.14. 14:08:24

Én inkább veszítsek egy tisztességes versenyen minthogy hülyének nézzenek manipulálják a versenyt.Mert Miklósék most pontosan ezt csinálták.Semmilyen versenyhelyzet nem volt csupán egy manipulált eredmény.


K jól megfogalmaztad!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.08
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
879. hozzászólás - 2011.07.14. 16:38:25
Igazán írhatna valamit a vezetőség, mert ez így nagyon gáz. Eddig a nagy semmi volt a válasz. Ráadásul ha jól vettem ki Miklós szavait ő maga is rájött menet közben hogy "Gyakorlatban kipróbálva, neki sem tetszett a mostani rendszer, pedig az elején, amíg elmélet volt, jó ötletnek tűnt..."

Ha ez tényleg így van, akkor nem lehetne meghosszabbítani legalább néhány nappal - ha már úgyis jól megy az utólagos manipulálás kiegyenlített(ebb) esélyekkel - vagy egyszerűen lefújni az egészet? Nekem marhára piszkálja az igazságérzetemet. Tulajdonképpen az lenne a legjobb megoldás ha valamelyik itt felmerült javaslat szerint kompenzálnák azt amiről lecsúsztunk mások hülyesége és a tehetetlenség miatt.

Hangsúlyozom: a végzet medál NEM elég erre a célra.
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.07.14. 16:47:08-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 4.83
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
880. hozzászólás - 2011.07.14. 16:54:08 (Válasz Truth80 #879 hozzászólására.)
egyetértek 100%-ig egyáltalán ötletel a fejlesztő csapat, vagy elkönyvelték hogy ez szar lett és kész?????????
és ha menteközben kiderült hogy szar, akkor miért nem lett lefujva, vagy korrigálva? nem hiszem hogy pl a lépkedés letiltása mondjuk 1 hete problémát okozott volna bárkinek is, hogy idáig hagyták fajulni, az nem az itt lévő, és anyázo emberek hibája, hanem azé aki látta hogy ez lesz, és nem csinált semmmit

ill. a végzet medáljával én sem vagyok kibékülve, és nem azért mert telhetetlen vagyok hanem mert ne szurják ki a szemem egy olyan dologgal amit egy olyan is meg kap aki mondjuk nevezett, és 1 térképet talált, és mondjuk azota be sem lépett
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.13
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!