Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
661. hozzászólás - 2011.07.10. 00:34:16 (Válasz Maci #659 hozzászólására.)
Macikat nem szoktam bántani kimondott állat párti vagyok Ha gondolod vitázunk egyet ... mit szeretnél melyik topicban?

Látom már alszasz
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.07.10. 01:10:24-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.28
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
662. hozzászólás - 2011.07.10. 02:12:32 (Válasz SuperEgo23 #650 hozzászólására.)
A lepontozást nem feltétlenül a neved hozhatja elő, bár ilyen HSZ-ekkel nyilván van, akit irritál egy idő után, hanem a hozzászólás tartalma. Főleg, ha olyan, ami korábban már le lett írva. Ilyenkor nem feltétlenül állnak neki magyarázni, hogy hol olvashatod el. Emellett esélyes, hogy a neved miatt pontoznak le
Amúgy meg ne foglalkozz vele, csak magadat stresszeled vele, a káromkodással meg ugyanolyan, ha nem mélyebb szintre sűllyedsz le. Fölösleges. Valahol van valami script, amivel el lehet tüntetni a pontokat és akkor nincs vele gondod.
Pontszám: 7.41
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
663. hozzászólás - 2011.07.10. 03:10:39 (Válasz Craslorg #662 hozzászólására.)
Nézd Cras, értem én ha hülye vagyok, de mikor szerintem egy olyan kérdést teszek fel ami nem feltétlen oktalanság, ha nem max a rutin hiánya akkor az a minimum, hogy leszavazása mellett meg is indokolja. Van 100 oldal topiconként, s rájöttem, hogy van gyors kereső, de sajna az lótúrót sem ér hisz az összes topicban keres. Nem elég a játékkal eszméletlen sok időt tölteni, még topicoc között is kutakodni ha kicsit többet akarsz tudni mint a nem fórumozók? Akkor minek van fórum? Csak azért, hogy a 2-3 éve itt levő játékosok ultra okosságokat megbeszéljenek, a többi meg le van tojva? Ezt a kérdésem kimondottan nem lehet infók között megtalálni esetleg valahol valamelyik hszben a 128. oldal alján. Ezek a kirohanások meg direkte vannak, simán 2 percet gondolkozom rajta, hogy oda biggyesszem e vagy sem, vannak olyan pillanatok mikor csak azért is odateszem, hogy a kasuki, senkiházi, ne hogy azt higgye már, hogy ő találta fel a spanyol viaszt. El nem tudom képzelni a való életben is ne ilyen szánalmas hozzáállásuk legyen a dolgokhoz. A nevem ? Könyörgöm , ha én mélyre süllyedek avval, hogy káromkodok, akkor az aki a név alapján ítél az vajon hova süllyed?
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.92
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
664. hozzászólás - 2011.07.10. 09:33:35 (Válasz SuperEgo23 #652 hozzászólására.)
Idézet: SuperEgo23 - 2011.07.09. 23:02:51
Igen ezek az esélyek, de én nem is ezt reklamáltam meg, hanem hogy a 24 szinttel alacsonyabb karimnak 13 térképpel többet kell találnia , mint a nagyobb szintűnek.

Az a rész volt a lényeg, hogy minél többen vagytok, annál kisebb az esély -> annál kevesebb kell a +1-hez. Tegnap este már nem voltam olyan állapotban, hogy normálisan kifejtsem.

Ennek ellenére akkor te voltál aki lenyomta hszem. Mindig valaki lenyomja hszem , de nem baj mert én megaszondom magamét és ha már másért nem is bosszantani a hülye kérdéseimmel azokat a nyálas k...t akik csak lepontozni tudnak,,,, már megéri feljönni.

Nem én pontoztam le a hsz-d, mert nem szokásom pontozni. (kivéve a nagyon jó ötleteket, és a trágár, nem normális megnyílvánulásokat.) Egyébként meg nem hülyék a kérdéseid, senki sem tudott mindent rögtön azután, hogy elkezdett játszani.

hál égnek én a valóságban okos, szép és művelt vagyok.

Ezt nem is vonta kétségbe senki, de a szerénységet elfelejtetted felsorolni.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.20
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
665. hozzászólás - 2011.07.10. 09:58:23 (Válasz Pietrus #664 hozzászólására.)
Köszi kifejtésed és elnézésed kérem, tekintsd tárgytalannak kérlek!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.66
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
666. hozzászólás - 2011.07.10. 11:08:52
Ericathnál V3 on tök utolsók vagyunk és 70 vadászatból egy sem térképes, míg 2. voltunk 100 ból minim 5 volt. Tehát ez is megdőlni látszik, hogy az utolsónál a legtöbb az esély találatra. Itt az a legnagyobb probléma hogy szárnyra kapnak szerintem pletykák azt mindenki megy utána, de fogalma csak a programozónak van erről az egészről, hogy mit rakott elénk.

mód.: Tévedtem.
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.07.10. 11:56:04-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.08
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
667. hozzászólás - 2011.07.10. 11:34:25 (Válasz SuperEgo23 #666 hozzászólására.)
Azért 70 vagy 100 vadászat nem túl nagy minta, nem igazán mérvadó. Ha elkezdek egy pénzérmét dobálni, akkor is előfordulhat, hogy 100-ból 65 fej lesz. De ha mondjuk 10000-szer dobom fel, akkor már nagyon közelíteni fog az 50%-hoz. Egyébként hol hallottad ezt, hogy az éppen utolsó helyen állónak nagyobb az esélye? Csak azért érdekel, mert én ilyent sehol sem láttam leírva.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.20
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
668. hozzászólás - 2011.07.10. 11:41:45 (Válasz Pietrus #667 hozzászólására.)
Látod ez az amit én teljesen félreértelmeztem már kezdetektől fogva abban voltam, hogy mindig ott a legnagyobb az esély ahol a legkevesebb térkép darab van. Azt ne kérdezd honnan vettem valószínű, itt az első hsz-eket értelmeztem félre. Annyiban viszont nem változik ebben az esetben a szitu, hogy taglétszámra is a legeslegkevesebben vagyunk.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 3.43
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
669. hozzászólás - 2011.07.10. 13:39:03 (Válasz SuperEgo23 #668 hozzászólására.)
Korábbi térképes eventekben Miklós annyit írt, hogy az esély módosítója számít a tagok számán kívül a szintjétől is és talán bizonyos szakértelmek összességétől is (talán az elementáris), azaz nem csak a szint számít.
Pontszám: 8.27
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
670. hozzászólás - 2011.07.10. 17:47:21
Érdekes lesz a hamarosan lezajló végkifejlet.
Jelenleg utolsó a csapatom, de akárhova is váltok az a csapat utolsó lesz és az én jelenlegi pedig első.......
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.63
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
671. hozzászólás - 2011.07.10. 23:48:08 (Válasz SuperEgo23 #663 hozzászólására.)
ebben az egyben egyetértek veled!
Ha valaki tud olyan über jófej lenni hogy lepontoz akkor elvárnám hogy legalább válalja fel hogy miért, én nem szoktam anyázni, és mégis néha ugy le tudják pontozni egy két kérdésem hogy csak lesek. Pedig nem azért kérdem mert lusta vagyok visszaolvasni, hanem mert ha végignézed a forum borzaszto szarul van cimkézve, és sokszor fingom sincs mit-hol keressek, ill ha van 300 oldalnyi hozzászolás akkor azért senki nem pontozzon le azért mert nem olvasom el mindet hanem kérdezek, hiszen a többség a rutin kérdésekre kisujból válaszol, és ha ugyis itt forumozik, nem hiszem hogy tul nehéz válaszolni.

vagy legyen az hogy minden pontozásnál odabigyeszti a pontozo nevét, egyből nem lenne annyi hasraütéses pontozás, a többség csak addig bátor amig névtelenül lepontozhat
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.63
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
672. hozzászólás - 2011.07.10. 23:52:02 (Válasz Tseby dr akula #670 hozzászólására.)
én még mindig tartom magam ahhoz hogy szar a +1 jutalmazása és hogy előrébb kéne hozzni a lezárást, és bizom benne hogy ha elég sokszor elmondom, és elég sokan egyetértenek akkor lesz valami modosítás
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 7.14
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
673. hozzászólás - 2011.07.11. 07:58:07
Szubjektív véleményem szerint csak a RANDOM időpillanatban bekövetkező Kufárzárlat mentesítene az egy adott pillanatra koncentrált Szervertúlterhelés és a túlzott műjáték hangulatromboló hatásának veszélye alól (alt-, kamikáze és építőkarik ugráltatása végzetes, követhetetlen, korrigálhatatlan következménnyel).
Kieg.: Csak akkor lesz(nek) érdekes(ek) az utolsó nap(ok), ha a Zárlat után még szoros lesz az állás. ;-)
A hozzászólást McMad módosította 2011.07.11. 08:00:53-kor
Pontszám: 8.46
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
674. hozzászólás - 2011.07.11. 08:35:28 (Válasz Tseby dr akula #670 hozzászólására.)
Pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Ugyanaz a csapat mint a tiéd, ugyanúgy sok térképdarab a zsebben.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.47
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
675. hozzászólás - 2011.07.11. 08:56:50 (Válasz Truth80 #674 hozzászólására.)
Akkor már 3 an vagyunk a 136 ból!

Nekem még 5 db kell.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.45
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
676. hozzászólás - 2011.07.11. 09:31:02 (Válasz Junior0 #672 hozzászólására.)
A jelenlegi eventben 100%, hogy nem módosítják már, pláne, hogy a héten véget ér.
Pontszám: 7.41
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
677. hozzászólás - 2011.07.11. 09:34:00 (Válasz SuperEgo23 #675 hozzászólására.)
Azt láttad hogy tegnap két kilépő miatt elsők voltunk egy ideig, majd két új belépő miatt lecsúsztunk az utolsó helyre? Ennyin fog múlni a vége is. Akár egy ember eldöntheti a pozíciót.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.47
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
678. hozzászólás - 2011.07.11. 09:43:33 (Válasz Craslorg #676 hozzászólására.)
hát akkor várjuk türelemmel a végét, bár az tuti hogyha nem kapok semmit, aminek 50% az esélye akkor nagyon fogok reklamálni, és most lehet lepontozni, de van 126 térképem, mindent megcsináltam amivel nővelhettem az esélyt, a csapatátlagnak több mint a 3X át gyüjtöttem, szoval találjanak ki valamit hogy amennyiben 3. 4. lesz a csapatom akkor is kapjak jutalmat
és aki lepontoz az legalább mondja el miért ne lenne jogos a felháborodásom, és a többi olyan játékosé akik hasonlo cipőben jár
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.65
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
679. hozzászólás - 2011.07.11. 10:19:59 (Válasz Junior0 #678 hozzászólására.)
Ne aggódj, ha 3.-4. lesz a csapatod akkor is kapsz jutalmat! Minimum egy végzet medál mindenkinek jár.

Ilyen hozzáállással inkább menj be egy kaszinóba rakd meg ruletten a pirosat, aztán ha a fekete jön ki ess neki a krupiénak legalább belédver valaki egy kis értelmet
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.55
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
680. hozzászólás - 2011.07.11. 10:30:54 (Válasz Truth80 #677 hozzászólására.)
Igen láttam, de még mindig azt tartom biztosnak, hogy maradok és rábízom egy- két "tudatlanabb" egyénre.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője