Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
481. hozzászólás - 2011.06.17. 23:01:33
Platinát CSAK AKKOR kaphatsz, ha már korábban megszerezted az arany tárgyat, és most arany tárgyat kapnál.
Ha nincs arany tárgyad, akkor sem kapsz platinát, ha a csapatod első lesz és összegyüjtötted a +1-hez szükséges mennyiséget.
A platina tárgyat azért rakjuk be, hogy akinek már több arany tárgya is van, annak is legyen motivációja, választási lehetősége, nem azért, hogy most már mindenki rögtön egyből platina cuccot kapjon.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
482. hozzászólás - 2011.06.17. 23:03:04 (Válasz Miklós #481 hozzászólására.)
Jah csak egyesek nem fogják fel, hogy MÁSODIK csapattal +1 dijra alkalmas mennyiségű térképrészlettel IS upgradelhetik az aranyukat platinára (Mert ugye ekkor is aranyat kapnának)...

Legközelebb mint a hülye gyerekeknek úgy kell leírni:
HA ARANY FOKOZATÚ NYEREMÉNYT ÉRDEMELNÉL, DE MÁR VAN OLYANOD, AKKOR AZ ELŐZŐ ARANY DÍJAD PLATINÁVÁ ALAKUL!

Ugyan ez vonatkozik a +33% EP-s hatásra is:
AMENNYIBEN EP-T IS HASZNÁLSZ PORTYÁNÁL/KIHÍVÁSNÁL, ÚGY AZ ALAP ESÉLYED 1,33-AL SZORZÓDIK!
A hozzászólást Birka módosította 2011.06.17. 23:10:53-kor
Pontszám: 4.51
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
483. hozzászólás - 2011.06.17. 23:11:58 (Válasz Birka #482 hozzászólására.)
Mi történt Birka, elgurult a gyógyszer?

Teljesen jogosan érti félre mindenki a megfogalmazást:
Idézet: Miklós - 2011.06.09. 14:20:03
Ha olyan kategóriában nyersz, ahol már megvan az arany tárgyad, akkor helyette a platinát kapod.


Az, hogy valaki nyer, sokaknál annyit jelent, hogy a csapata első. Nem pedig azt, hogy a szorgalmas munkájáért cserébe egyel jobb tárgyat kap, mint ami a csapatnak jár, még akkor sem, ha így ezüstből arany lesz.
Tehát igenis, egyértelműen kell fogalmazni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.49
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
484. hozzászólás - 2011.06.17. 23:17:18 (Válasz Ariel #483 hozzászólására.)
Ariel te ne idegelj

Ezt írja Miklós:
Amennyiben van arany tárgyam egy kategóriában úgy az újabb arany helyett platinát kapok, ha nyernék érmet abban a kategóriában. (Az event alap kiírása, hogy szarabbat nem kaphatsz mint van ugye...)

Mikor kapsz arany fokozatú dijjat?
HA első a csapatod és van 10 térképed
HA második a csapatod és van x (dinamikus ugye) térképed
Pontszám: 6.26
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
485. hozzászólás - 2011.06.17. 23:22:25 (Válasz Birka #484 hozzászólására.)
Szarabbat nem kaphatok, de azt sehol nem láttam, hogy mindenképp kapok valamit. Az is simán elképzelhető lenne, hogy van már arany tárgyam, most a csapat csak második lett, de hiába a +1-re való összeszedett térképem, nem kapok semmit, mert nem nyertem, csak második lettem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.49
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
486. hozzászólás - 2011.06.18. 02:22:17
A térképkeresés szakértelemet sem említik meg az event főoldalán. Nekünk persze egyértelmű, hogy nyugszik de egy új játékosnak nem biztos.
Hype, v1
Pontszám: 5.34
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
487. hozzászólás - 2011.06.18. 10:21:19 (Válasz Birka #484 hozzászólására.)
számomra is ez jött le az eddigiek alapján
Idézet: Ariel - 2011.06.17. 23:22:25
Szarabbat nem kaphatok, de azt sehol nem láttam, hogy mindenképp kapok valamit. Az is simán elképzelhető lenne, hogy van már arany tárgyam, most a csapat csak második lett, de hiába a +1-re való összeszedett térképem, nem kapok semmit, mert nem nyertem, csak második lettem.


Miklos ezen kijelentését pedig egyértelmüen cáfolom:
"A platina tárgyat azért rakjuk be, hogy akinek már több arany tárgya is van, annak is legyen motivációja, választási lehetősége, nem azért, hogy most már mindenki rögtön egyből platina cuccot kapjon."

ez ebben a felállásban nem motiválo hiszen a mostani helyzetben semmi köze nincs az egyéni teljesítménynek a csapatgyözelemhez, hisz a lépkedéssel össze vissza modosul a sorrend
Bocs hogy ezt mondom de ez az event modosítások, szerintem meggondolatlan és összecsapott lett:(
A hozzászólást Junior0 módosította 2011.06.18. 10:27:02-kor
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.64
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
488. hozzászólás - 2011.06.18. 20:03:11 (Válasz Ariel #485 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.06.17. 23:22:25
Szarabbat nem kaphatok, de azt sehol nem láttam, hogy mindenképp kapok valamit. Az is simán elképzelhető lenne, hogy van már arany tárgyam, most a csapat csak második lett, de hiába a +1-re való összeszedett térképem, nem kapok semmit, mert nem nyertem, csak második lettem.


Így van. Hol van az leírva, hogy ilyenkor mit kapsz? Kapsz még egy aranyat esetleg?
NoFear - V1
Pontszám: 6.53
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
489. hozzászólás - 2011.06.18. 20:26:32 (Válasz NoFear #488 hozzászólására.)
Ebben az esetben is egy végzet medál?
Elvégre ez sem kárpótolna, de mondjuk jóval több lenne a semminél.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 4.28
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
490. hozzászólás - 2011.06.18. 21:38:29
Miki bá' azt mondta, hogy ha a második csapatban vagy, és eléred a plusz szintet térképszámban, és aranyad is van abból, akkor platinát fogsz kapni. Tehát két esélyed is van. Letette a nagy esküt, kész, ennyi.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.01
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
491. hozzászólás - 2011.06.19. 10:33:50 (Válasz LanMaffia #490 hozzászólására.)
na ezt jó hallani.
akkor a tökéletes terv hogy belépek a legkisebb létszámu csapatba, ahol kompenzácionak nagy %-t kapok a térképtalálásra, összeszedek a +1 dupláját legalább, aztán az utolso napokban megnézem miből kell a platina és belépek vagy az 1. csapatba, vagy a másodikba, hisz mindkét helyen platinát kapok, lévén hogy vagy szaki és a spec csökentő lesz az első kettő
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.90
fórumozóMESSERFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
492. hozzászólás - 2011.06.19. 13:06:59
Hát nem tudom , majd 350 vadászat plusz győztes kihivás és egy darabott nem találatam pedig helyesen is válaszolok a kérdésre lehet hogy valami nem koser a karimnál?
Pontszám: 4.82
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
493. hozzászólás - 2011.06.19. 13:22:32 (Válasz Junior0 #491 hozzászólására.)
Nem annyira jó taktika, ahová átmész a csapateredményből levonódik az, amit birtokolsz, ha jól emlékszem. A mostani állásban V3-on, így két kari vissza tudja tolni az első csapatot a második helyre. Ez neked így még pont jó, de mi van, ha 4 ember is így gondolkodik és a 3. helyre lökik vissza az elsőt az átlépésükkel (- 200 pont), akkor hopp és kopp...
V3-Shifu
Pontszám: 5.85
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
494. hozzászólás - 2011.06.20. 13:51:00 (Válasz Pörgönc #493 hozzászólására.)
itt sehogy sem lehet jól csinálni, mert mi van ha végig ott vagyok ahol a legtöbben, vezetünk, nagy nehezen összegyüjtöm a +1hez a térképeket, aztán a végénél belépnek hozzánk páran, és ugy ahogy van az egész csapat visszaesik mondjuk az utolso helyre, akkor is szarul jártam pedig nem ugráltam, és ez fel is vet mondjuk egy kérdést:
mit kapok ha mondjuk van aranyam, és a platinára hajtok, és az átlépkedések miatt utolso lesz a csapatom, de nekem megvan a +1, tehát végzet medált nem kaphatok, viszonzt akkor mit??? mert elvileg bronzot sem kaphatok, mert szarabat sem kaphatok mint amim van, de akkor mégis mit?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.92
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
495. hozzászólás - 2011.06.20. 20:16:13
Irigyellek titeket már azt számoljátok, hogy mikor kapjátok a leg tutib tárgyat nekem meg nem jönnek a darabok. Tiszta ciki 3 db jött össze egy csomó vadászat, portya és kihívás alatt.
Pontszám: 5.20
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
496. hozzászólás - 2011.06.20. 20:32:31 (Válasz Gtr2 #495 hozzászólására.)
és hogy áll a térképkereső szakid, van térképkereső vessződ? és az sem mindegy hogy melyik csapatban vagy, de mégha mindenből a legszarabbul állsz akkor is meglesz szerintem a +1esre a térképmennyiséged, ne aggodj
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.92
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
497. hozzászólás - 2011.06.20. 21:24:33 (Válasz Junior0 #496 hozzászólására.)
Katherin-nél vagyok. A térképkeresőt beszereztem. A szakit nem emeltem mert nem igazán érné meg még arra is költeni elég volt benevezésre.
A múltkorinál sikerült összehozni a kellő mennyiséget a full cuchoz, de akkor valamíért jobbana ment.
Ezért aggódom egy kicsit mert 3 napja semmi mint, ha kikerültem volna a játékból.
Pontszám: 4
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
498. hozzászólás - 2011.06.20. 21:27:37 (Válasz Gtr2 #497 hozzászólására.)
azért mert katherinánál vagy, ott vannak a legtöbben, ezáltal ott adja a legkisebb csapatszorzot, a szakit meg megéri hidd el, a szinted 1/3nak kell lennie és máris kifejti hatását, én személy szerint 1el nagyobra is huztam mint a szintem harmada de igy a biztos:)
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
499. hozzászólás - 2011.06.21. 12:32:18
Mondja valaki, hogy nem izgalmas...
V1:
1605/1505/1504/1504 jelenleg
Pontszám: 7.43
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
500. hozzászólás - 2011.06.21. 12:49:36 (Válasz Craslorg #499 hozzászólására.)
Nem izgalmas.

De csak is azért, mert olyan szépen kérted, hogy mondja valaki.
NoFear - V1
Pontszám: 6.56
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!