Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1141. hozzászólás - 2011.07.15. 14:52:53
Miért nem? Ez lehetne a jelünk.. palimadarak akik még hisznek a játékbam

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.34
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1142. hozzászólás - 2011.07.15. 14:55:17 (Válasz Junior0 #1139 hozzászólására.)
Te amúgy olvasod miket írkálsz itt össze?

Mi köze annak, hogy te vettél őskövet, ahhoz, hogy megkapd a max jutalmat? Az őskő csupán megkönnyítheti ezt, nem pedig garantálja. Az őskő által vehetsz olyan extra cuccokat, amiket őskő nélkül nem tudnál, ennyit garantál az őskő és ezt meg is kaptad.

Miért várod el, hogy emiatt te mindenre maximálisat kapj?

És amúgy szerinted ha megkapnád a maximális jutalmat attól hirtelen bika karaktered lenne? Elárulom, hogy szinte semmit nem változtatna... Akik eddig elvertek ezután is elfognak, akik meg nem, azok így se...
NoFear - V1
Pontszám: 6.84
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1143. hozzászólás - 2011.07.15. 15:04:52 (Válasz NoFear #1142 hozzászólására.)
igen tisztában vagyok vele mit irok, és azoknak akik még mindig azt hiszik hogy a maxos jutalom miatt nyavajgok azoknak ismételten elmondom hogy NEM
és az ősköves cucokat, és a rááldozást azért csináltam hogy jobban teljesítsek az átlagnál, mert ez az előző térképeknél ha nem sikerült jó eredmény elérni a csapatnak akkor kompenzált, de itt +1 bonusszal és 149 térképpel kaptam egy nagy semmit, na ezt nem tartom korrektnek, és ugy gondolom hogy ahhoz azért többet költöttem rá hogy egy semmit kapjak
akkor legalább a kiemelkedő teljesítményt dijazák azzal hogy választhatok olyan bronzot aminek értelme is van, ez nem hiszem hogy olyan nagyon nagy kérés
és ha szorult egy kis tiszteség a fejlesztökben akkor ennyit igazán megtehetnek
A hozzászólást Junior0 módosította 2011.07.15. 15:06:35-kor
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 2.91
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1144. hozzászólás - 2011.07.15. 15:07:24 (Válasz NoFear #1142 hozzászólására.)
Dühös, csalódott és ezért ír így. Lehiggad és másképp fogja látni a dolgokat. Én megértem, mert én is nagyot csalódtam. Szeretem a karakteremet és mindent megteszek, hogy megszerezzek neki mindent amit lehet és ha béna vagyok, rosszul döntök, azt mondom ez van senki se lehet tökéletes.. de ott ültem a gép előtt és a szemem láttára lett a csapatom 1ből a 4. úgy hogy ránéztem az órára 10 óra volt. De még akkor is hittem benne, hogy jön egy húzós nap és éjszaka és meg fogjuk tudni mutatni hogy hiába nyomtak le minket felhozzuk és tettem amit kell. .. vadásztam, portyáztam már nem tudtam kit kihívni (ilyet se láttam még eddig) de térképdarab sehol.. és olvasom neki se meg enki se.. de még mindig reméltem majd jön az igazság. Erre.. benne volt a pakliban.. hát köszönöm! Úgyhogy ne bántsd

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.89
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1145. hozzászólás - 2011.07.15. 15:15:30 (Válasz Junior0 #1143 hozzászólására.)
Idézet: Junior0 - 2011.07.15. 15:04:52

akkor legalább a kiemelkedő teljesítményt dijazák azzal hogy választhatok olyan bronzot aminek értelme is van, ez nem hiszem hogy olyan nagyon nagy kérés


Nah ennek meg aztán végképp nincs semmi értelme. Miért nem olyan helyre neveztél, amilyen bronz jólenne? A +1-el ez 100%-osan garantálva van, bárhova is nevezel, mivel ha 4. helyen van a csapat a +1 miatt akkor is megvan a bronz...


Corina:

Ez nem bántás, sőt védeni sem akarom vele Mikibáékat, de teljesen felesleges butaságokat írkálni oldalakon keresztül. Floodolni...

A végeredmény nem fog változni és a díjakon sem fognak. Belátták, hogy - bár megpróbálták - nem jött össze a kiegyensúlyozás, legalábbis nem mindegyik szerveren, mert Cras hsz-e alapján V2-n pl igen.

A térkép esemény mindegyike eléggé lutri volt idáig is, annyi változott, hogy most a legvégén dőlt el, eddig meg a legelején...

Annyit lehetne felróni, hogy messze a legunalmasabb és semmit mondóbb esemény a többihez képest, hiszen semmit nem kell csinálni igazából, csak tenni amit amúgyis...
NoFear - V1
Pontszám: 6.45
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1146. hozzászólás - 2011.07.15. 15:20:51
Én továbbra ia azt mondom, ha az volt a cél, hogy aktívak legyünk az eredmények tudatában lehetett volna adni nekünk egy napot, hogy helyrehozzuk, amit elcsesztek nekünk, hogy ha nem is tudunk javítani, de megragadni a lehetőségét, hogy gyüjtsük azokat a térképeket a végkimerülésig, hogy ne a tehetetlenség érzésévél zárjuk az eventet, hanem azzal a jóleső érzéssel, hogy mi mindent megtettünk amit lehetett.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.85
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1147. hozzászólás - 2011.07.15. 15:22:53 (Válasz NoFear #1145 hozzászólására.)
van értelme hisz az ö tehetetlenségükből alakult ki egy versenynek nem nevezhető, nem teljesítményen alapuló, vagyis egy teljesen lutri eredmény.
és bocs hogy nem akarok beletörödni abba hogy egy csomo kidobott ősköért, LE ért nem kaptam semmit, és hogy belátták az nem segit azon hogy szarul jutalmaztak
ha szerencsén alapuló játékot akarok akkor elmegyek a lottozoba.
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.83
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1148. hozzászólás - 2011.07.15. 15:24:48
Én úgy érzem hogy tutira át lettem baszva. Nem erre neveztem és kész.

Alapvető marhaságok:
- nem jelezzük hogy hányan vannak egy csapatban, csak a csapaterősséget. FAIL
- mi az már hogy a játékosok összeálltak mint a molekulák, hogy ugyanúgy álljanak a csapatok? Hát ti állítottátok be a találati esélyt! Még hogy molekulák.
- kiírjátok 1 nappal zárás előtt, hogy mindjárt zárás. Igaz, hogy amikor anyád, a púpos molad kihajított a vackából, gonosz banyák szoptattak cserébe a kevéske agyadért?
- benevezek a versenyre, erre kitaláljátok roppant bölcsen hogy platina, és hogy majd lehet váltani. Persze azt elfelejtik közölni hogy ez is beleszámít az átlépésekbe, tehát alap 10%-on lettem.
- 3.-ok lettünk, toltam a vadászatot ahogy csak bírtam (még jó hogy nem keltem fel fél 4-kor munka előtt még vadászni) azokkal a rohadt kvízekkel, amit nem néz már a fene se, mert olyan idegesítő, mint a fene, ott a script ami illegális, de megtűrt, és kész. Na ezzel arra akarok kilyukadni hogy volt nekem olyan hogy vagy platina, vagy végzet medál. TAPS

Felbasztam magam.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.99
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1149. hozzászólás - 2011.07.15. 15:25:57 (Válasz Corina #1146 hozzászólására.)
na itt van ez a verzio is, ha vette volna bárki a fejlesztök közül a fáradságot, és tudták hogy nem sikerült jól a lépegetés, csak még 2-3 nappal kellet volna kitolni a végét, és ezt nem lehetett volna megoldani?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.39
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1150. hozzászólás - 2011.07.15. 15:28:07 (Válasz LanMaffia #1148 hozzászólására.)
visszavonom én még nem is jártam olyan rosszul

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.76
kedvelt tagGolb33Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1151. hozzászólás - 2011.07.15. 15:31:48
Nekem erről az ingyencirkuszról eszembe jutott néhány példa (más is irkált ilyeneket ki ne maradjak már a sorból).

Biztos kártyáznak néhányan a játékosok közül, így azt hiszem emészthető lesz amit írok, bár sokaknak egész biztos nem fog tetszeni. Vajon egy osztás után ahol elbukunk egy játékot fullal a kezünkben, hányunknak fizettek már kárpótlást, mert jó lapunk volt ugyan, de valakinek meg még jobb volt. Biztos csalt az osztó, vagy a rivális aki lenyomott minket, vagy kenjük mindjárt az egészet Fortunára, vagy a kártyára. Nyilvánvaló, hogy ebben az esetben jár a kártérítés, hiszen ilyen lapokkal 90%-ban nyersz (bár így lenne jó ideje dolgoznom se kéne).

Ha pedig csapat. Én még nem láttam olyan focimeccset, ahol a vesztes csapat azért kapott pontot, mert ugyan az ellenfél leverte őket 5-0-ra, de mivel a csatár másnapos volt, a védőt meg előző este kifacsarta az asszony, a kapus meg már aláírt egy másik klubhoz és sz@rik arra, hogy mi lesz az eredmény, aközben a csapat többi tagja percenként meghal a pályán a nagy hajtásban, hogy a csapat eredményt érjen el.

De ugyanígy mondhatnám azt a kerékpárversenyzőt is aki 150 km keresztül vezet egy versenyt, de 200 méterrel a cél előtt lehajrázzák. Vajon neki is jár kárpótlás, esetleg építsünk neki külön dobogót, amiért olyan sokáig vezetett?

Valaki nyert valaki vesztett, így megy ez? Én is aranyra hajtottam ezüst lett belőle, nézem a dolog jó oldalát, az eddigi térképes eventeknél 3 napig reménykedhettem, most 29 napig.
Pontszám: 6.95
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1152. hozzászólás - 2011.07.15. 15:38:55 (Válasz Golb33 #1151 hozzászólására.)
minden hasonlatod hülyeség
itt nem az okoza a bajunkat hogy utolsok lettünk hanem az ahogy,
semmi köze nincs a mai eredményhez az elmult 1 hónapnak, mindent 3-4 kamikaze, vagy multikari döntött el. ez nem verseny ha a te hasonlataiddal akarnék élni ez egy megbundázott focimeccs ahol a mecs utolso 1 percében az ellenfél beépített embere rug 3 öngolt és elveszitjük a meccset
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.69
népszerűHomeropataFérfi
Végzetúr tehetség
150 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1153. hozzászólás - 2011.07.15. 15:40:26 (Válasz Golb33 #1151 hozzászólására.)
Golb33: Szerintem a kártyások, biciklisek, és a focisok ugyanúgy anyáznak meccs után, csak nem irkálják be fórumra.
V1: Almor Giontai (Portyakarakter)
V2: Shadowman (Vadászkarakter)
Pontszám: 8.32
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1154. hozzászólás - 2011.07.15. 15:43:39
Én nem értem mi a gebasz.

Én egyik térképes eseménynél sem csináltam mást, mint odáig (tehát ha vettem ősköves cuccokat, akkor nem a térképes esemény miatt, hanem mert egyébként is kellett; de pl. térképkereső vesszejt egyszer sem vettem), oszt mégis mindig a nyertes csapatban voltam. Sima játékos vagyok, pár nappal ezelőtt - amikor még az utolsó csapatban voltam - kiszámoltam, hogy cska veszthetek azzal, ha átlépkedek, ezzel megnyugodtam, és vártam, hogy mi lesz a vége az eventnek, jót röhögtem, mikor megláttam, hogy tőlünk olyan sokan mentek el, hogy behozhatatlanul az elsők lettünk. Legközelebb kétszer is meggondolják a kollégák az átlépkedést.

Egy hibát elkövettek a Miklósék szerintem: azt a bizonyos fix időpontot, amikor még át lehet állni, és emiatt egy kicsit lutri lett a vége. Na és? Én akkor sem szóltam volna, ha maradtam volna az utolsó helyezett csapatban, mert nem az esemény miatt játszottam egy hónapon keresztül, hanem csak játszottam.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.62
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1155. hozzászólás - 2011.07.15. 15:46:55 (Válasz Golb33 #1151 hozzászólására.)
1. Nem pókerezek túl jól, de tudtommal ott ki lehet szállni(bedobni), ha valami nem tetszik. Nyilván fullal nem száll ki az ember, de megtehetné.
2. A fociban le lehet cserélni a szarul játszó csapattagokat. Itt nem.
3. A kerékpáros hasonlatod akkor helytálló, ha egy versenytársa nekiment a végén, és így kiejtette magát és az első helyezettet, és a tesóját/csapat társát juttatta nyerő helyzetbe.

Nincs olyan sport, ahol a mezőny ennyire tehetetlen lenne egy-két ember hülyesége ellen.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 6.69
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1156. hozzászólás - 2011.07.15. 15:48:23 (Válasz Agatity #1154 hozzászólására.)
A játékosok 90%-a éppen azt csinálta, mint te, csak a nagy részének nem volt szerencséje.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 5.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1157. hozzászólás - 2011.07.15. 16:01:08 (Válasz Sesshomaru #1155 hozzászólására.)
Pókerben a legtöbbet szidott lap holdem esetén a river. Lévén odáig általában jó lappal jutsz el és pláne, ha már előtte show down volt, látod, hogy az ellennek max 1 lap segíthet, ami 2%, aztán pont az jön le... Szóval ott lehet igazán nagyot bukni jó lap ellenére. Turnnél már úgyis dobod... Persze pókerben a legjobb akkor is a royal flush vs poker
Pontszám: 6.44
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1158. hozzászólás - 2011.07.15. 16:04:52
Nem emlékszem, hogy amikor megleltem a végzeturat tavaly április elején, azon gondolkoztam volna, hogy de szeretnék pókerezni.. hát még hogy olyan elfuserált eventben veszek részt mely életrevalóságát a pókerral fogják nekem megmagyarázni

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.88
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1159. hozzászólás - 2011.07.15. 16:07:38
Pedig a póker jó Kevesebb a szerencse, mint ami sokak szerint ebben az eventben volt.
Pontszám: 7.38
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1160. hozzászólás - 2011.07.15. 16:11:51
csak tudod ha pókerezni szeretnék akkor megtanulok pókerezni, de ha az eventben térképet kell keresnem akkor úgy gondolom elég ha megtanulom hozzá a szakikat, megvenni a pálcát és tenni amit kell.. a pokerarc meg a nagybukta maradjon a pokerasztalnál

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.89
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője