Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1181. hozzászólás - 2011.07.15. 19:50:47 (Válasz Viszok009 #1176 hozzászólására.)
Én kérek elnézést, hogy amikor elkezdtem írni, te még nem írtad be
Pontszám: 7.38
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1182. hozzászólás - 2011.07.15. 19:58:07 (Válasz Klarinét #1132 hozzászólására.)
Idézet: Klarinét - 2011.07.15. 14:33:58
Idézet: Crazy71 - 2011.07.15. 14:28:34
Idézet: Craslorg - 2011.07.15. 13:43:38
Akkor biztos fogják még ma javítani.


A legegyszerűbb és legfrappánsabb magyarázattal megjött a válasz! Még 1 térképdarab hiányzott nekem, hogy megkapjam a +1-es jutalmat! És ha a fene fenét eszik is, akkor se lesz nekem igazam soha az életben! Na ennyit erről! Nagyon meggondolom mielőtt még egyszer őskövet vennék!


Akkor se hagyd annyiban,pár oldallal visszább tegnap Miklós írta hogy valamelyik módosítot nem élesítették és ezért lejjebb viszik a +1-es jutalom limitet. Vagy csak egy újabb ígéret Miklós részéröl?
Olvassátok vissza,nem láttam sehol hogy csökkent volna a darabszám. Ha igen akkor elkerülte a figyelmemet.


Nem hagytam annyiban. Már válaszra se méltatnak.
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5.67
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1183. hozzászólás - 2011.07.15. 20:28:03 (Válasz Viszok009 #1179 hozzászólására.)
Én direkt 10-et adok neked mindre!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.44
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1184. hozzászólás - 2011.07.15. 20:30:46 (Válasz Crazy71 #1182 hozzászólására.)
Péntek van szerintem fognak csak legyél egy kicsit türelemmel. Most nagyon feszült a hangulat senkinek sem könnyű

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 8.31
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1185. hozzászólás - 2011.07.15. 21:35:26 (Válasz Peacemaker #1180 hozzászólására.)
Idézet: Peacemaker - 2011.07.15. 19:33:13
A régi ezüst és bronz medálokat nem lehetne majd eladni legalább egy LE-ért vagy LGY-ért.
Kicsit zsúfolt lesz a relikviák pont a karakterlapon, ha azok megmaradnak.
Meg hát ha már a régi kvízkulcsokat el lehetett adni, akkor ezeket is lehetne már.


Vagy be lehetne váltani őket végzet medálra!
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 8.59
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1186. hozzászólás - 2011.07.16. 21:23:25
Szép volt, jó volt, de hanyagolható, szerintem egy vezér szállal kivezetni ezt a fajta eventet és egy másikat bééé vezetni. Bár a csalódottságom egy dolog miatt nem teljesedett ki, mégpedig pont jókor kellett cspt pazarolnom hisz kút töltés alatt vagyok. Minden más felfogás szerint jó lett volna a jobb jutalom, ha már energiát feccoltam bele. LAndragorosból is majd első neki futásom lesz, hát reménykedem....
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 3.77
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1187. hozzászólás - 2011.07.17. 07:44:06
Személy szerint nagyon csalódott vagyok. Azon már túl léptem, hogy a kutyát se érdekli a nyomorom, de hogy még az se érdekeljen senkit a játékvezetés közül, hogy kik azok akik szándékosan a maguk malmára hajtva a vizet, vagy egyszerűen kitolásból a többiekkel, tönkretették a munkájukat ilyen közhangulatot okozva, ezt sose fogom megérteni

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.18
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1188. hozzászólás - 2011.07.17. 15:07:30
Az ekső térképes event óta próbálok szót emelni az egyéni teljesítmény alapján való díjazásért.
Hiába teszel meg mndent és érsz el jó eredményt ha már az elején rossz csapatba jelentkeztél. Bár most lehetett váltani ami megint csak azzal járt, hogy a karakteren kívüli események döntötték el a díjjakat függetlenül az egyén nyújtott teljesítményétől. Ennyi erővel indíthatnának lottót event helyett nem kell semmit csinálni választassz a 4 kufár küzül és amilyen sorrendet megad a nagy JV úgy kapnánk a díjazást, ja de előtte perkáld le a nevezésért járó LE-t és még nem kellene hozzá 1 hónap sem 2 nap alatt megvolna :S

Tisztelt JV ha már játékot terveztek, vezettek akkor csináljátok úgy hogy aki teljesít az kapja meg érte a méltó jutálmát, se többet se kevesebbet, és ne érezze úgy egyetlen játékos sem , hogy vele most jól ki lett cseszve.

A térképes event díjjazásárara módosítására volna elfogadható ötletem szívesen megosztom ha érdekel valakit.
A hozzászólást Barbey módosította 2011.07.17. 15:25:13-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 9.31
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1189. hozzászólás - 2011.07.18. 07:57:30
Engem érdekelne. Hátha egyszer megfogadják a térképes esemény javítását célzó ötleteket.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.17
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1190. hozzászólás - 2011.07.18. 08:58:32
Engem is érdekel, bár jelenleg nem hiszem, hogy indulok még egyen pedig ha valaki, én nagyon szeretem az eventeket és ezzel se lett volna bajom, ha.. nem kezdem már ragoztam eleget

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.89
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1191. hozzászólás - 2011.07.18. 09:00:14
Térképest én sem csinálom többet!
Illetve egyik olyan eventben sem veszek részt, ahol nem EGYÉNI TELJESÍTMÉNY alapján adják a jutalmakat. Mások f@szsága miatt nem akarok én szívni...
A hozzászólást Alendaar módosította 2011.07.18. 09:01:42-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 2.66
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1192. hozzászólás - 2011.07.18. 09:39:26 (Válasz Alendaar #1191 hozzászólására.)
Akkor miért vagy szövetségi tag? Ott sem csak az egyéni teljesítmény számít.
Hype, v1
Pontszám: 6.12
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1193. hozzászólás - 2011.07.18. 11:13:45
Azért ne hasonlítsd már össze a kettőt.
A szövetségben megválogathatod a társaid, ismered őket, hisz napi kapcsolat van, mindent meg tudunk beszélni, segítjük egymást, ha szükség van rá, alkalmazkodunk egymáshoz. Az eventben meg nem te döntesz, hogy kivel indulnál, hanem melléd csapódik valaki. Arctalan, ezért több mindent meg is enged magának. Nem tudsz róla semmit és mégis tőle függ az eredményed

Ha lenne olyan event, hogy szövetségek, szövetségek ellen éreznéd a különbséget.
A hozzászólást Corina módosította 2011.07.18. 11:19:38-kor

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1194. hozzászólás - 2011.07.18. 12:07:20
A hétvégén gondolkodtam, a leírt ötleteket mivel lehetne kiegészíteni, mit lehetne adni azoknak, akik most úgy érzik, pórul jártak, hiába hajtottak mert "csak" egy bronz vagy ezüst jutalmat kaptak a remélt arany helyett.
Meg lehet csinálni azt, hogy a következő térkép eseménynél beszámítjuk a mostani díjat. Tehát ha most egy kategóriában ezüst díjat kaptál, és legközelebb ugyanott indulsz, akkor az ezüst díj miatt kettővel jobb jutalomra leszel jogosult, tehát ha a csapatod utolsóként végez, akkor is meg fogod kapni az arany/platina díjat. Ergo, aki nem volt annyira szerencsés, de mint egyén keményen hajtott, az ha másképp nem, 2 eseményből meg fogja tudni szerezni a maximális díjat, és így a mostani jutalom nem volt értelmetlen számára.
Pontszám: 7.44
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1195. hozzászólás - 2011.07.18. 12:16:31
Ez így részemről okés. Az esemény részleteit meg gondolom még megvitatjuk itt.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.21
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1196. hozzászólás - 2011.07.18. 12:36:33 (Válasz Miklós #1194 hozzászólására.)
És aki az ezüst, bronz helyett a Végzetmedált kérte? : )
Pontszám: 8.08
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1197. hozzászólás - 2011.07.18. 13:11:12
Tudom velem mindig baj van, de miért nem kaphat most kettővel jöbbat aki megérdemli? Miért kell várni a következőre? Jelen pillanatban nagyra értékelem a jószándékot, köszönöm is de ettől nem lett nagyobb kedvem egy újabb lutrihoz.
A hozzászólást Corina módosította 2011.07.18. 13:12:00-kor

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.10
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1198. hozzászólás - 2011.07.18. 13:16:21 (Válasz Corina #1197 hozzászólására.)
Hogyan definiálod azt, hogy "megérdemli"?
Pontszám: 3
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1199. hozzászólás - 2011.07.18. 13:27:09
Gondolom úgy értette a "megérdemli"-t hogy a csalódottság kompenzálására. Illetve a tuti nyereménytől való elesés miatt. Kicsit szerencsétlenül néz ki így megfogalmazva.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 4.88
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1200. hozzászólás - 2011.07.18. 13:30:23
az a baj jelenleg, hogy mindenki a randomot szidja, meg hogy lutri volt. pont ez az: NEM VOLT LUTRI. annyi volt benne a random, hogy (leszámítva a szövetségi összefonódásokat) nem tudod, hogy kik neveznek a te kufárodhoz. és ez szép és jó is lenne addig, amíg ez számítana. mivel nem dőlhet el a verseny 1-2 hét alatt, mert abból világháború lenne, be lett hozva a "képlet" dolog az eventbe. azaz X kompenzációt kap, Y meg levonást. CSAK AZÉRT mert eddig minden eventben részt vett, és maximálisan odatette magát, és megszerezte az eddigi jutalmakat. igen, pont azért, mert előbb regisztrált, és több időt foglalkozott már eddig a játékkal. az utolsó 2-3 napban szinte térképet sem találtam. folyamatosan ellőttem az összes pp-met, olyan 70 csp-m maradt, de már csak azért, mert nem volt időm elvadászni. az event vége előtt 1 nappal még 30-40 térkép előnyünk volt (ezt a képlet alapján mondhatom tetemes előnynek), már tervezgettem a díj felhasználását (kereskedelmes cucc persze), amikor bumm, átlépési határidő, és -100-ban voltunk, az utolsó helyen. ez minden, csak nem lutri, meg random.

V1-en az eventre indítottam egy karaktert, 0-ról. simán összeszedte a szükséges térkép darabot, és még vesszője sem volt, és a szakértelmet sem kellett húzni hozzá az event végéig. vajon mennyi ilyen karakter volt pl V2-n? tuti meg lehet nézni az adatokat. a gyorsított kezdési feltételek miatt bárki csinálhatott 1-2-3-5-10 ilyen karaktert, és olyan sok idő sem kell hozzá naponta. csak utána kellene nézni, nem folyton kompenzációkat gyártani.

már meg is van a köv eventre az új karakterem: természetesen a tesóm játszik vele, azért vagyunk egy IP-ről, természetesen az életvitelünk is azonos, így ha 2-5 perc eltéréssel támadunk/kihívásozunk ugyanazon karaktert, az csak a véletlen műve lehet. és természetesen ő még kezdő, hülye a játékhoz, így, amikor majd egy eventnél át kell lépnie egy másik kufárhoz, ahhoz, h én nyerjek, ő meg tök utolsó legyen, akkor meg fogja tenni, mert meghívtam egy hamburgerre...
Pontszám: 7.06
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!