Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
801. hozzászólás - 2011.07.14. 11:37:45
Nem azzal van itt a próbléma, hogy nem csinálnak semmit, mert igen is elégé foglalkoznak vele nem egyszer este is fönt vannak. Az itt a próbléma, hogy amit ide leírunk azt nem fogják elolvasni vagy nem mindent mert képtelenség. Egyedül úgy lehetne amit a pontozás takarna, hogy játékosok megszavaznak valamit és arra mondják hogy igen vagy nem. Ha igen akkor tovább gondolkoznánk rajta. Sajnos most úgy megy, hogy írni kell e-mail-t mint egyesek és akkor vissza írnak, hogy rakjál ki szavazást, mint Birka (ha jól tudom) De ha mindenki ír e-mail-t akkor azokat se fogják tudni elolvasni.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 6.91
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
802. hozzászólás - 2011.07.14. 11:42:37
Most mi a problémátok?

Beneveztem egy hónapja pár LE-ért, azóta ugyanúgy játszottam mint előtte, észre sem vettem hogy event van, most kiderül hogy az elmúlt egy hónap után, ami ugyanúgy telt mint a többi lehet hogy kapok ajit. Ez tök jó

Ha nem kapnék semmit azt sem venném észre semmit nem kellett külön tennem az egszeri nevezésen kívül.

Ennyi ez az event: egy kattintás, aztán egy hónap múlva kiderül hogy hatost dobtál-e

Végzetúr lottó, bárki bármi mást képzel bele az téved
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.98
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
803. hozzászólás - 2011.07.14. 11:44:06 (Válasz LanMaffia #800 hozzászólására.)
várd ki a végét, eddig ugy néz ki a leirás szerint hogyha van aranyad rosszabat nem kaphatsz, de ha van +1ed akkor végzet medált sem kahatsz mert az csak az kap aki kevest gyüjtött, vagy utolso és nincs +1 vagyis az aki gyüjtött mondjuk 3 térképet kap végzet medált, én akinek van 143 nem kapok semmit.

na milyen jó a jutalmazás?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.09
kedvencLoraNő
Adminisztrátor
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
804. hozzászólás - 2011.07.14. 11:54:01
A térkép eseménynél a bronz és ezüst jutalmak helyett választható lesz végzetmedál is.

Ezt esemény oldalán lehet majd bejelölni ma 15 órától az esemény lezárásáig!

Reméljük így mindenki elégedett lesz és a számára megfelelőbb díjat tudja kiválasztani.
Pontszám: 5.89
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
805. hozzászólás - 2011.07.14. 11:54:46 (Válasz Lora #804 hozzászólására.)
és 54 térképért mennyi végzetmedál jár? 1?
Pontszám: 3.83
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
806. hozzászólás - 2011.07.14. 11:55:34
És 130-ért? Egyébként meg arról volt szó főleg hogy azt nem tervezitek kompenzálni hogy az utolsó 1 perc alatt 2-3 ember hazavágta az addigi eredményeket?
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.07.14. 11:58:51-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 4.96
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
807. hozzászólás - 2011.07.14. 11:55:36 (Válasz Almási Viktor #802 hozzászólására.)
Szégyellem magam, de Viktor kaptál egy 10-est erre
Pontszám: 7.51
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
808. hozzászólás - 2011.07.14. 11:57:16 (Válasz Almási Viktor #802 hozzászólására.)
Nem azzal van a problémánk, hogy játszottunk-e eddig vagy nem. Az, hogy voltak olyan építő karik vagy csak egyszerűen más horda karik, akiket feláldoztak és megemelték maguknak a térképet, míg mások most szenvednek. És ráadásul, hogy most megemelték a létszámot így most nehezebb térképet találni. És ők azokkal nem fognak csinálni már semmit.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 6.91
népszerűSikuFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
809. hozzászólás - 2011.07.14. 11:57:53
A sok ugrálással a csapatom utolsó elötti helyen áll. +1-vel sem kapok semmit.
Jobb a végzetmedál, mint a semmi...
Pontszám: 5.75
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
810. hozzászólás - 2011.07.14. 12:00:52 (Válasz Lora #804 hozzászólására.)
jeee ha nem csináltam volna semmit csak benevezek, akkor is végezt medál lett volna a jutalmam igy hogy van 143 térképem igy is azt kapok. korrektek vagytok

igy igaza van Viktornak csak azt nem veszik figyelembe hogy Viktor mondjuk életébe nem vett kavicsot, én vettem, nem is keveset és gyüjtötem 143 térképet és ugyanazt kapjuk, hol itt a jutalom?
A hozzászólást Junior0 módosította 2011.07.14. 12:02:36-kor
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.55
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
811. hozzászólás - 2011.07.14. 12:04:23
Más eventeknél nem volt gond a jutalommal, de ennél most nagyon el lett szúrva...
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 4.29
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
812. hozzászólás - 2011.07.14. 12:05:55 (Válasz Lora #804 hozzászólására.)
De én lehet akkor se leszek itt

Lemegy az event én meg itt lesz a semmi nélkül

*Abba kéne hagynom a munkát*
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.96
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
813. hozzászólás - 2011.07.14. 12:08:15
végül is egy építés szaki jobb mint +30 kereskedelem. Szerintem megállok ezen a szinten én is Bajnokozni minden hónapban.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2011.07.14. 12:08:44-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 6.95
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
814. hozzászólás - 2011.07.14. 12:14:07
Az esemény lezárása után átbeszéljük, mi volt jó és mi volt rossz a mostani rendszerben, mit lehetne a jövőben újítani. A váltás rendszerén valószínűleg valamit változtatni kell, hogy több legyen a taktikázás és kevesebb a lutri, ill. a végső hajrára, amikor már nem lehet váltani, több napot kell hagyni.

Amit itt sokan a legfontosabbnak éreztek, hogy mindenképpen lehessen legalább egy végzet medált nyerni, megvalósítjuk, így senki sem fog üres kézzel távozni. Sajnos, a dolog természetéből adódóan - márminthogy, ez egy verseny - nem tudja mindenki a legjobb díjat szerezni, csak a játékosok fele. A szerencsén továbbra is sok múlik, hiszen hiába hajtottál jól ha lusták a csapattársak, vagy az utolsó váltásokkal a csapatod a negyedik helyre csúszott vissza. Amennyit tehettél, hogy összegyűjtötted a 40+ térképdarabot, és így garantáltad, hogyha másodikok lesztek, akkor is a legjobb díjat kapd, és aki akar, holnap 10-ig hajthat még egy utolsót, hogy felhozza a csapatát.
Pontszám: 3.20
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
815. hozzászólás - 2011.07.14. 12:14:50 (Válasz Junior0 #810 hozzászólására.)
Nekem apukám veszi a kavicsot há-há
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.54
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
816. hozzászólás - 2011.07.14. 12:15:55
Gratulálok
Térkép szaki+10 öskös semirevaló bot, 800 csp,300 pp amivel elkezdtem az eventet és a csapatom utolsó.

Tiszta haszon volt.
Pontszám: 6.14
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
817. hozzászólás - 2011.07.14. 12:16:14
V3 on megoldható, hogy ne bronz cuccot kapjak ericathnál? Semmilyen tárgyam nincs, de nem vagyok kiváncsi +1% kedvezményre inkább akkor építenék... Kicsit csalódtam
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 7.40
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
818. hozzászólás - 2011.07.14. 12:22:30 (Válasz Miklós #814 hozzászólására.)
köszi, és mit csináljak ha hajtotam mit egy ökör mindjárt megvan a 150. térképem, kiszurjátok a szemem +1 jutalomként egy medállal?????????
amit ugyanugy megkap aki semmit nem csinált?, ez korrekt javitás, föleg hogy ezt néhány kamikaze tag okozta
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.48
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
819. hozzászólás - 2011.07.14. 12:22:36 (Válasz Miklós #814 hozzászólására.)
Hát a verseny jellege megdőlni látszott az utolsó percekben történő borítással. Ezzel nem lehet számolni. Ha egy versenyben fej-fej mellett haladtok valakivel akkor az valóban izgalom és kihívás hogy ki ér a célba.
De ha fej-fej mellett haladtok és te egyik pillanatról a másikra az utolsó leszel, az vajon hogy lehet? Eltöröd a lábadat és elterülsz a pályán? Végülis ezzel is lehet magyarázni az utolsó percekben történő bukást, csak ezt már nem versenynek hívják hanem balesetnek.

Azt hiszem lustának sem mondhatók a csapattársak, mert a legkisebb létszámmal is napokig tartottuk az előnyünket.

Még egyszer hangsúlyoznám hogy a teljesítményarányos történet alapján lehessen kapni jutalmakat. Mondjuk 40 db +1, 80 db +2, 120 db +3. Ilyen sokat úgyis az tudott szerezni akinek még nem volt sok aranya (elvileg), ergo arányos lehetne ezáltal.

A végzetmedál meg (legalábbis nekem) semmit sem nyújt. Még vigaszdíjnak is kevés.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.74
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
820. hozzászólás - 2011.07.14. 12:28:03 (Válasz Miklós #814 hozzászólására.)
Sajnos, a dolog természetéből adódóan - márminthogy, ez egy verseny - nem tudja mindenki a legjobb díjat szerezni

ez lenne a verseny?
tartotuk magunkat, és néhány kamikezénak köszönhetöen utolsok lettünk?
ahogy Truth mondja ez baleset, amit csak ugy lehetne kkorigálni ha a lépkedések elötti állapotot vennék figyelembe, onnatol ez nem verseny hanem szenvedés, egy random dolog ami az egész havi versenyt semmisé tette, ez ugyaolyan mintha az 1 nap kisorsoltátok volna a gyözteset, azt versenynek hivnád?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 6.61
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője