Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
941. hozzászólás - 2011.07.15. 00:32:22 (Válasz Junior0 #939 hozzászólására.)
A végzet medál csak egy opció, nem kötelező. Viheted az ezüst vagy bronz de akár az arany cuccot is.

Ha meg azok megvannak, miért is állt ahhoz a kufárhoz? A platináért gondolom, jah, hogy csak az egyik kufárhölgy nyerhet, jah, hogy ez egy verseny?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.58
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
942. hozzászólás - 2011.07.15. 00:32:22 (Válasz Corina #940 hozzászólására.)
Én pontoztam le minden hsz-ed
Tök jó volt
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.95
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
943. hozzászólás - 2011.07.15. 00:35:43 (Válasz PottomPanna #941 hozzászólására.)
csak azt mond el nekem hol is volt a verseny része? ott ahol néhány kamikaze vagy multi kari elbaszta egy csapat 1 havi gyüjtögetését?
ha 1 nap kisorsoltuk volna a 4 csapat sorrendjét azt versenynek mondanád, mert itt sem történt több?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.82
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
944. hozzászólás - 2011.07.15. 00:41:27 (Válasz Almási Viktor #942 hozzászólására.)
és gondolom most rohadt büszke vagy magadra, ahogy elnézlek mindenki jobban járt volna ha apád a wc-be veri inkább
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.25
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
945. hozzászólás - 2011.07.15. 00:44:33 (Válasz Junior0 #944 hozzászólására.)
Az mindegy most már mert nekem holnap lesz arany fokozatú gyűrűm, neked meg nem
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.04
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
946. hozzászólás - 2011.07.15. 00:45:44 (Válasz Almási Viktor #945 hozzászólására.)
egy kis inteligencia kéne neked nem arany gyürü
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.89
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
947. hozzászólás - 2011.07.15. 00:45:58 (Válasz Junior0 #944 hozzászólására.)
Idézet: Junior0 - 2011.07.15. 00:41:27
és gondolom most rohadt büszke vagy magadra, ahogy elnézlek mindenki jobban járt volna ha apád a wc-be veri inkább



Neked is ment a karó
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.54
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
948. hozzászólás - 2011.07.15. 00:46:14 (Válasz Almási Viktor #945 hozzászólására.)
Szánalmas.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 5.58
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
949. hozzászólás - 2011.07.15. 00:48:49 (Válasz Sesshomaru #948 hozzászólására.)
Áááá, rosszul látod, a pontozásos rész a legjobb eleme a játéknak, mert abban nincs random.
Akit lepontozok az le van pontozva és kész
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.23
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
950. hozzászólás - 2011.07.15. 00:57:21
Aki versenyről beszél, az gondolom nem a vesztes oldalon állt. Ez benne volt, az igaz, de tényleg nem értem, hogy miért kell egy játékban bárkinek rosszul járnia. Mennyivel korrektebb lett volna, ha az elején úgy találják ki ezt, hogy az első kap aranyat, ami 4-es erősségű, a negyedik pedig vasat 1-el. Az éppen elég baj, hogy valaki az életben veszít az erőfeszítései ellenére, de amikor kikapcsolódni próbál, akkor nem tudom, hogy miért kell ugyanezt viszont látni.
A versenyen a legjobbak győznek, itt pedig azok, akiknek szerencséjük volt (ettől még ők is lehetnek jók, de ez nem követelmény). Én nem hallottam olyan versenyről, ahol elsősorban a többi versenyző akcióin múlik, hogy hányadik leszel. Következő alkalommal lehet, hogy annak lesz szerencséje, aki most veszít, ezt nem lehet kiszámolni. Az biztos, hogy ennek nem ezen kellene múlnia.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.37
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
951. hozzászólás - 2011.07.15. 01:02:32 (Válasz Sesshomaru #950 hozzászólására.)
Írtam, hogy nem fogom megkapni amit szerettem volna, buktam, ennyi. Ezért nem fogok vérszemet kapni és 1percet is idegbajban tölteni, egy játékéért. Azok az idők elmúltak. 4 kuf között kellett dönteni, van akinek bejött van akinek nem...
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.91
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
952. hozzászólás - 2011.07.15. 01:04:20 (Válasz Almási Viktor #949 hozzászólására.)
Igaz. Egészségedre. Keress hasonló felépítésű oldalakat, egész életedre elegendő örömöt fognak nyújtani neked
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 6.52
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
953. hozzászólás - 2011.07.15. 01:05:45 (Válasz PottomPanna #951 hozzászólására.)
Úgy tűnik, én sem, 100 csp és tizenpár pp egyetlen darabra sem volt elég, és kellene még 3. Azért nem fogok pirkadatig itt ülni. Lehet beteszem 50 vadászatra, aztán vagy bejön, vagy nem.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 5.79
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
954. hozzászólás - 2011.07.15. 01:12:09
Egy biztos eddig én minden eventben jól éreztem magam, kint is van az adatlapomon, mert teljesen mindegy volt milyen díjat kaptam, büszke voltam rájuk.
.. ez is kint lesz de vele a kiemelkedő teljesítmény meg az érte kapott jutalom is .. mert nem az bánt, hogy nem az elsők vagyunk hanem, hogy két perc alatt lettünk az elsőkből utolsók és nem mert a többiek jobbak voltak, közel sem, hiszen mi voltunk a legkevesebben mégis a legtöbbet gyűjtöttük.. hogy a csapatom alapjáraton a végzet medált kapja, én mert jobbat kérhetek kaphatom a bronz jutalmat amit ha nem tudok használni lecserélhetem a medálra alapjáraton jár akár 10 térképdarabért is..

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.11
népszerűKardpeterFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
955. hozzászólás - 2011.07.15. 01:19:52
Vicces, szinte végig vezettük a "listát", elmegyek reggel dolgozni, s arra jövök haza, hogy a sok "agyas", ne adj Isten korrekt multis elintézte...jelenleg negyedikek vagyunk (4.!!), s a hátrányunk behozhatatlan...ez az, ami nem korrekt, s ezért igen csak elhibázottnak tartom a kufár-váltást, vagy annak módját. Taktikázási lehetőség? Esetleg annak, aki csütörtökön 9 és 10 óra között a gép előtt tudott ülni, de gyanítom, hogy 3-4 karakterrel szépen lehet javítani az esélyeken...
Pontszám: 8.99
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
956. hozzászólás - 2011.07.15. 01:37:56
olyan kicsi volt a különbség a kufárok között, hogy én egymagam ha átlépek elég lett volna, hogy bármelyiket levigyem a 4. helyre.. nem tettem, hát engem tettek oda amúgy mi öttel lettünk többen

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 8.53
népszerűKardpeterFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
957. hozzászólás - 2011.07.15. 01:40:52
Én konkrétan nem figyeltem, de ha minden igaz, akkor mi kettőszázharmincvalamennyien voltunk (235), s jelenleg 250-en vagyunk...no comment...
Pontszám: 7.47
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
958. hozzászólás - 2011.07.15. 05:48:01
Jelentem 200akárhány csp-ből és 30-40 körüli pp-ből 3 térkép... Tegnap egész nap és ma reggel.. Ezt írtam tegnap is. Vesző ide szaki oda , még a +1-es cucc sem sikerül. Ez az event nincs jól sem így sem úgy..
Te eddig 26 térképdarabot találtál.
Eddig 979 eseménypontot gyűjtöttél
És még 14 kellene. Csapat szinten ugye elsőből utolsó , és ráadásul egyre jobban lemaradt a csapat a létszámbeni fölény miatt.

Elvileg az átlépések miatt itt kellene az aktívaknak lenni nem de bár?
Itt jött le hogy nem aktívak léptek át hanem a multik és stb..
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 7.69
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
959. hozzászólás - 2011.07.15. 06:32:53 (Válasz Sentinel78 #958 hozzászólására.)
Ha én egymagam átléptem volna és bármelyiket leviszem az utolsó helyre, akkor milyenek léptek át, hogy 5 kellett hozzá.. és ha jöttek volna a térképdarabok tudtunk volna korrigálni. Egyet sajnálok, hogy amíg csak játszom ez a jutalom ott fog vigyorogni a képembe emlékeztetve rá, hogy na te marha ez jár neked..

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.88
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
960. hozzászólás - 2011.07.15. 06:33:26 (Válasz Sesshomaru #950 hozzászólására.)
Idézet: Sesshomaru - 2011.07.15. 00:57:21
Én nem hallottam olyan versenyről, ahol elsősorban a többi versenyző akcióin múlik, hogy hányadik leszel.

Minden iróniától függetlenül javaslom, hogy próbálj ki néhány asztali társasjátékot! Komolyabbakat, viccesebbeket, stb. Mind-mind az alapvető szórakoztatás funkciót akarja lefedni, de bizony némelyikben óriási szerepe vana szerencsének, némelyikben kevesebb, némelyikben minimális, de mindegyik roppan jó szórakozást nyújt, akkor is, ha az utolsó körben leszel elsőből utolsó, max azonnali visszavágót követelsz (vagy másik játékban te nyersz). Munchkin, Aranyásók, Carcassone, Race for the Galaxy, Dominion, Catan, stb... Bizonyos weboldalakon szó szerint ezrével vannak a játékok, a BEHOnál is lehet rendelni/venni több félét, de vannak kifejezetten erre szakosodott webboltok, üzletek, ahol ki is lehet próbálni akár. Ez között sok olyan játék van, ahol bizony - pókeresen szólva - a riverre jön be az addig esélytelennek 1 lapja, amivel nyerhet. Az más dolog, hogy ezekben egy parti 1 - 1.5 óra alatt végig megy, de hasonlóan "idegesítő" lehet a végén. Igaz, ott nem kezdünk neki az asztaltársaság többi tagját - akik nyertek - szidni, mert jó a hangulatuk és mi sem átkozódunk, hogy ezt a játékot aztán soha többé nem játszom ilyen szar random mellett.
Pontszám: 5.08
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!