Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
221. hozzászólás - 2011.06.08. 18:01:46 (Válasz Ariel #220 hozzászólására.)
Én is így érzem. Valamint ismét egyen karaktereket generálunk. Csak idő kérdése és ugyan az a cumó lesz mindenkinél. Nincs válaszút,kizárás.
V3-Szeptimusz
Pontszám: 6.97
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
222. hozzászólás - 2011.06.08. 18:08:47
Választék hiányában a részvétel részemről elmarad
És szerintem nem csak én leszek ezzel így, nekem nem éri meg az a 41k LE a kürtöt....
Mondjuk akkor fogok örülni ennek, amikor a következő evenetre kitalálják, hogy lesznek új tárgyak is, de csak azoknak, akiknek már mind a 4 megvan... persze előre nem közölnék, mert ugyan miértis
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 7.27
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
223. hozzászólás - 2011.06.08. 18:09:45 (Válasz Blizzeeee #222 hozzászólására.)
10 pont
Pontszám: 2.75
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
224. hozzászólás - 2011.06.08. 18:17:56
Továbbra is fennáll három kérdésem:

1., A csapatváltás során melyik mennyiség kerül figyelembe vételre a csapat darabszám jóváírásnál/csökkentésnél? Hogy mennyi volt eredetileg, vagy az az érték ami már a csapatváltás miatti büntetéssel csökkentve van?

2., További kérdésem, hogy a csapatváltásokról lesz e valamiféle jelzés? Legalább egy lista, hogy honnan hova hány pont került?

3., Választhatnak e egyel jobb jutalmat majd a jól teljesítők?


Annak nem lenne értelme ennél az eventnél, hogy mindenki ugyan azt választhassa csapatfüggetlenül, annak viszont igenis sok értelme lenne, hogy csapaton belül mondjuk két választható jutalom legyen. Ezzel a felmerült problémák zöme megoldódna.


Ezt az event indítást most megint nagyon elkapkodottnak érzem...
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2011.06.08. 18:29:40-kor
Pontszám: 5.67
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
225. hozzászólás - 2011.06.08. 18:22:52
Szerintem jó ötlet lenne ha Térkapunál is lehetne térképét találni. Jutalmazás is lehetne változatos. Mert akinek mind meg lesz legközelebb nem fog részt venni benne. Ez nem fogja a játékot élvezetesebbé tenni. Például lehetne ugyan olyan szaki növelő dolgok mint a kereskedelmes. Én úgy képzelném el, hogy ugyebár van 4 kufár egyik lenne tul. összeges, másik szakis, harmadik tárgyas, negyedik állatos. Pl:

Katherin, a káprázatos: Lehetne nála ezt választani: A tudás arany tőre 3%,2%,1%
Vagy ezek közül valamelyik:
kereskedelem: 10, 20, 30
kritikus ütés: 10, 20, 30
kivégzés: 10, 20, 30
kritikus varázslat: 10, 20, 30

Marietta, az elbűvölő lenne az állatos:
vastag bőr: 10,20,30
intelligens kedvenc: 10,20,30
sebgyógyítás: 10,20,30
vezetőkészség: 10,20,30
meggyőzőkészség: 10,20,30
idomítás: 10,20,30

Ericath, az elragadó: A fejlődés arany öve
Vagy ezek közül valamelyik:
Tulajdonság összeg: mindenre: 5, 10, 15

Agnaesh, a csábító: A hatalom arany kürtje
Vagy ezek közül valamelyik:
lélekkufárnál kedvezmény: 5%, 10%, 15%
ősköves tárgyakból: 5, 10, 15 őskővel olcsóbb a tárgyak de max. a felével csökken.

szerintem így egyedivé lehetne csinálni sok karakter egy időre és ezek közül például a tul összeg növelőt többször lehetne választani. és szakik ugyan úgy max fölé is növel.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2011.06.08. 18:24:21-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.70
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
226. hozzászólás - 2011.06.08. 18:44:45 (Válasz Fubujoci #225 hozzászólására.)
a kufárnál lassan olcsóbban veszel, mint eladsz...
de lehetne, valóban

én azt hiszem, nem veszek részt
csak a kereskedelmeshez mehetnék, csak most nekem nem éri meg
ha nem találnak ki új tárgyat, egy későbbinél majd beszerzem még
Pontszám: 7.57
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
227. hozzászólás - 2011.06.08. 18:51:06
Hm-hm. Nekem mondjuk megérné benevezni erre a térképes eventre,mert egy szál relikviám sincsen. Ráadásul a Rendszer engedné,hogy a négy kufárnő bármelyikéhez csatlakozzam. Az előző ilyenen nem neveztem be amúgy. CSAK azt a 29 000 LE belépési díjat (mind a négynél ugyanannyi ez) sokallom rá kissé. MERT abból a mennyiségből fejleszthetném a karakteremet is éppenséggel (tulajdonságpontok,szakértelmek,felszerelések) szépen. DE a nagyobbik baj az AZ,hogy ha összegyűjtöm az errevalót,akkor elszedik tőlem simán portyázásokkor 15.-e 10 óráig akár százszor is. Ez ám a dilemma tehát. Erősen filózok rajta,hogy induljak-e ezen az eventen tehát. Van még egy hét haladék erre,hogy igen vagy nem momentán még.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2011.06.08. 18:52:45-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 2.22
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
228. hozzászólás - 2011.06.08. 18:54:00 (Válasz Sandman010 #227 hozzászólására.)
15% alatt vadászol kb 20-at és kijön belőle a 29 ezer LE. Aztán benevezel, és már nincs is nálad, szóval elvenni sem tudják. Holnap már drágább lesz a nevezés, és minden nappal csak drágul.
Pontszám: 7.25
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
229. hozzászólás - 2011.06.08. 18:54:09 (Válasz Fubujoci #225 hozzászólására.)
Alapvetően jó ötlet, de van néhány észrevételem. Ősköves tárgyra kedvezményt adó tárgy nem valószínű, hogy bekerülne.
A jutalmakat úgy gondoltad, hogy a szakértelmeket max fölé is növeli?
- ha igen, akkor nincs értelme a maximum nélküliekre jutalmat adni, mert azt le-ből is ki tudod hozni.
- ha nem, akkor mindenki a legmagasabb szakértelemet/tulajdonságot választaná (általában kritikusok/iq)
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.11
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
230. hozzászólás - 2011.06.08. 19:01:23 (Válasz Legacy #228 hozzászólására.)
Aha. Szóval még ez is,hogy mindennap elteltével emelkedik a nevezési díj összege. Akkor meg pláne,dönteni kell mihamarább,mert 15.-én már lehet,hogy 100 000 lesz az LE. Nem lehetne részletekben befizetni? Csak vicc volt!
Drágulás itt is ott is akárcsak IRL. Na hiába. Ez van.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2011.06.08. 19:01:51-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.22
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
231. hozzászólás - 2011.06.08. 19:17:04
Na megvan ám a gyógyír erre úgymond. A hármas világban lévő karaktremmel nem fogok részt venni a térképes eseményben,az ötös világban lévővel viszont igen. Olcsóbb,gazdaságosabb. Tehát meglátom mégis milyen lesz ez az event. Am I witty?
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 2.62
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
232. hozzászólás - 2011.06.08. 19:20:19
Egy szakértelmet növelő relikvia csak akkor lenne valóban értékes, ha olyan szakértelmet növel, aminek van maximuma. Szóval szerintem ilyen 10-20-30 kritikus ütés meg hasonlót nem sokan választanának, főleg magasabb szinteken, kb senki.
NoFear - V1
Pontszám: 6.53
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
233. hozzászólás - 2011.06.08. 19:33:36 (Válasz NoFear #232 hozzászólására.)
Lehet, hogy igazatok van, hogy a kritikus nem jó. De fő a változatosság és ez a fontos, hogy ne legyen egyhangú a dolog. Másik dolog alacsony szinten lehet, hogy választanák. Mert bajnokit is eldönthet a dolog (főleg azért mert kevés ráfordítás igénnyel). Másik ismétlődő küldi végett is fontos. Az öskőves dolgot gondolom, hogy úgy se fogják be rakni, de ha az állatokra lehet ilyen csökkentőt miért ne lehetne tárgyakra is de akkor ne ilyen erősen, hanem 3,6,9 pl. De úgy is hallott az ügy pedig látom, hogy voltak olyanok akiknek tetszett az ötlet ez örömmel tölt el és esetleg lehetne foglalkozni vele. A vázlat már kész van hozzá.

a tul. összegnél az egész növelésre gondoltam, nehogy csak egy tul.-t húzzanak fel belőle.
A hozzászólást Fubujoci módosította 2011.06.08. 19:37:06-kor
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.11
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
234. hozzászólás - 2011.06.08. 19:39:39
Ha valakinek van mondjuk egy tudás bronz tőre meg egy tudás arany tőre, nem lehetne eladni a kisebb kedvezményt adót?
Pontszám: 8.93
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
235. hozzászólás - 2011.06.08. 19:39:59 (Válasz Sandman010 #231 hozzászólására.)
A most ráköltendő 29ezer LE-d a tulajdonságfejlesztés vagy szakértelemfejlesztés vagy a vadászat során bőven megtérül. Gondolj bele, ha csak 1% bónusz LE-t kapsz vadászatra, mondjuk jelenleg vagy 58. szintű, akkor ez vadászatonként 13-14 LE, azaz (a szintlépéssel is kalkulálva) 2000 vadászat visszahozza az árát, ami nem prémiumosként is kevesebb, mint 3 hónap. Ha 3%-os bónuszt kapsz, az kevesebb, mint 1 hónap alatt visszajön. Ugyanez igaz mindegyik fejlesztésre, persze tulajdonság és szakértelem esetén függően attól, hogy mennyit fogsz a következő hónapokban ezeken fejleszteni.
Pontszám: 5.28
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
236. hozzászólás - 2011.06.08. 19:41:50 (Válasz Mortu #234 hozzászólására.)
Nem rossz ötlet, hogy például dukátért el lehessen adni a relikviákat ami nem kell, mint a gyűrűket és nyakláncokat.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.49
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
237. hozzászólás - 2011.06.08. 19:49:00 (Válasz Fubujoci #225 hozzászólására.)
Nálam ez az ötlet 10pont, ha megvalósulna asszem nem gondolkoznék sokat, hogy részt vegyek-e az eventen vagy sem.

Ha minden marad így akkor viszont egészen biztosan nem indulok.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.55
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
238. hozzászólás - 2011.06.08. 20:15:44
Én gyengének találom a díjakat (1-2-3%-nyi ez-az). A legjobb az egészben a végzet medál,de komolyan. Vicces,de mégis.
Talán ha más tárgyakat,relikviákat raknának be az üzemeltetők,vagy löknének a százalékokon valamicskét,csak egy hangyányit,gyűszűnyit. Például lenne 2-3-4% (bronz-ezüst-aranyfokozat). Nagyobb ösztönző erő lenne. Kíváncsi leszek mennyi karakter vesz részt majd ebben az eventben is.
Ilyen-olyan ősköveket majd bolond lennének betenni bármelyik eventbe is. Az egyik,hanem az egyik fő bevételi forrásuk a relikviák mellett,jól fizetős dolog. Érthető is ez. Ilyen-olyan fókuszkristályokra vagy egyébb kövekre viszont lehet akadni ugyebár az aukciókon és a térkapuzásoknál. Ez utóbbit is esetleg bele tehetnék az eventbe.
Ja és ez nem a toronyóra lánccal az bezzeg kellene-elv volt csak egy szimpla vélemény.
A hozzászólást Sandman010 módosította 2011.06.08. 20:25:32-kor
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 2.60
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
239. hozzászólás - 2011.06.08. 20:20:04 (Válasz Razz #237 hozzászólására.)
Köszi szépen. Próbáltam minden igényt kielégíteni vele, hogy a nagyoknak, kicsiknek, portyásoknak, vadászoknak, prémiumosoknak és nem prémeseknek is jó legyen. Ha így valósulna meg egyedi karikat lehetne csinálni. Mert valaki lehet, hogy csak állandóan tul. összeget növelné vagy olyan szakikat aminek nincs max-a vagy azokat szerezné meg amit csak egyszer kell. Így egy jó darabig nem kellene variálgatni az eventen csak annyit kellene vele csinálni, hogy elindítani .

Még egy jutalmazás: összes állat szintje emelkedne 5, 10, 15 pl. Így már tényleg minden igény szerintem meg lenne.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.12
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
240. hozzászólás - 2011.06.08. 20:24:55
Egyetlen kufárhoz mehetek csak. Hülyére (még hülyébbre) küzdhetem magam, szopathatom a karit portyával és vadászattal egyaránt - ha egyszer gyengus csapatba kerültem, b**hatom az egészet, mert gyenge reliket fogok kapni.
Nekem ez a "kollektív jutalmazás" (inkább büntetés) még mindig rohadtul nem tetszik, ne mások teljesítménye alapján ítéljenek meg engem is, ez nem kóser).
A Végzetúr NEM csapatjáték, akárhogy is erőlködünk! Erre még a csapatváltással gennyesre lehet szopatni akár az első helyezett csapatot is. Ez sem tetszik!
Lopás - ha a szaki számít, miattam jöhet, de nem rinyálok akkor sem, ha nem lesz.
CSP, PP tartalékolás - mindenki előtt adott a lehetőség, nem kell a nullázás.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.44
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője