Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
901. hozzászólás - 2011.07.14. 19:25:37 (Válasz Corina #898 hozzászólására.)
Végiggondoltam, pláne mert nekem is bőven volt térképem, csak én maradtam a kufáromnál és nem bántam meg. Taglétszám maradt, csak hozzánk kevés térképpel ugrottak és tőlünk sok térképpel mentek.
Pontszám: 5.27
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
902. hozzászólás - 2011.07.14. 19:32:01 (Válasz Craslorg #901 hozzászólására.)
Én is maradtam a kufáromnál egyrészt mert elsők voltunk, másrészt eszemben se jutott volna ennyi térképpel ugrani és kicseszni magammal meg másokkal. Nálunk nőtt a taglétszám nem is kevéssel.. de lényegtelen most ők sem örülnek. Örülj neki, hogy jól jártál de ne akarj meggyőzni, hogy jó volt ez így, mert a hülyék a túloldalon

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6
fórumozóBandiregFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
903. hozzászólás - 2011.07.14. 19:35:50
Azt hiszem , többet nem áldozok térképkeresésre

Végig számíthattam a 3-as kincsre (60 térkép), és most meg(be)kaphatom az 1-est

Mostantól 1 térképkeresővel kevesebb
Ha ez holt a módosítás célja, SIKERŰLT
Pontszám: 4.38
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
904. hozzászólás - 2011.07.14. 20:02:04 (Válasz Craslorg #900 hozzászólására.)
ezzel nem értek egyet, mert ha ugye ide oda lépkedtek, az ennyire drasztikusan nem váltztatja meg, drasztikusan azok változtatták meg akik a végmennyiségen is látszottak
mivel ha mondjuk Mariettátol 15 ember átlépett Ericathhoz, és ericathtól 5 ember Mariettáthoz, akkor érdemi befolyásolást nem az ide oda lépkedés okoz hanem a 10 ember aki csak oda megy,nem???
és a végleges létszámok ugy tünnek hogy Mariettátol léptek át máshova a legtöbben, ezzel kb 2.-3. helyről ey biztos 1. helyet ért el, ami nehezen hinném hogy az átlépök kamikaze akcioja, vagy esetleg jobb hely reményében léptek, szóval nekem inkább ugy tünik hogy szándékos volt, amit csak építő karik léptetése, vagy multi karik okozhatnak.
És gondold csak végig olyan kicsi volt a különbség, hogyha 1 karival átlép 100 térképpel már biztos a pozicio váltás, ha 2 multikarija van akkor tuti a gyözelme, ha 2 ember 1-1 multikarival csinájla ugyenez a helyzet, ha 1 szövi 2 épitökarival teszi meg akkor is itt vagyunk.
szóval verzio az van sok, de akkor is számomra ez a reális magyarázata a váltás okozta szopásra
V3on pedig a top 2-3 szöviben legalább 5-6 karit tudok mutatni akik annyira nyilvánvaloan csak építök, hogy minden tulajdonsága 20, a szerencséje 500+os, és azt mondod nem valoszinű hogy ezek okozták, mert akkor lenni kell 3-4 annyira hülye játékosnak aki nem tudta mit csinál a lépkedéskor, és a jobb reményében lépett hozzánk, ezáltal okozva 300- os hátrányt. ezek után mi a reálisab???
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.78
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
905. hozzászólás - 2011.07.14. 20:06:33 (Válasz Bandireg #903 hozzászólására.)
Nem értem milyen rááldozott energiáról beszéltek.
A napi rutinon kívül semmit nem kellett csinálni. Vadászmi kellett ahogy azt event előtt is, portyázni kelett ahogy azt az event előtt is, a random meg szívatott ahogy azt az event előtt is.

Nekem nem a jutalommal vagy a szabályokkal volt/van bajom, hanem azzal hogy ez a térkép keresés egy csöppet sem dobja fel az ellaposodott játékot. Ha meg semmit extrát nem ad a játékhoz akkor értelme sincs.

Mellesleg " a csak gép előtt kellett lenni és máris győztél" típusú kirohanások egyáltalán nem igazak. Én gép előtt voltam 10 körül, de nem ugrottam sehova, mert nem láttam értelmét. Mivel jó pár ember követhetetlenül ugrált össze-vissza teljesen kiszámíthatatlan volt az egész. Gyanítom az ugrálók nagy rész meg is szívta...
Pontszám: 5.92
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
906. hozzászólás - 2011.07.14. 20:09:10 (Válasz Craslorg #901 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.07.14. 19:25:37
Végiggondoltam, pláne mert nekem is bőven volt térképem, csak én maradtam a kufáromnál és nem bántam meg. Taglétszám maradt, csak hozzánk kevés térképpel ugrottak és tőlünk sok térképpel mentek.


mindenki maradt a kufárjánál szerintem csak a multik lettek ugráltatva

jó reggelt
v3 - taspi
Pontszám: 7.65
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
907. hozzászólás - 2011.07.14. 20:19:57
Szerinted miért nem kellett rá áldozni? Tudod kik beszélnek így? Akik tényleg semmit nem tettek az eredményükért. Aki igyekezett, az megvette a térképkereső csodapálcát.. újra.. szakit tanult.. esetleg mint én, felfelé portyázott, hogy több esélye legyen térképdarabot találni.. én őszintén sajnálom az időt meg az energiát amit belefektettem és szerintem nem vagyok egyedül

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
908. hozzászólás - 2011.07.14. 20:27:28
Minek ehhez eventet csinálni?
Kisorsolunk adott időpontban n db akármit (lehet akár térkép is), aztán akinek több jutott, az még kap egy faja cuccost is!
Röviden ez volt most némi multikaris ugrással megspékelve.
Egyébként nem értem Miklósékat!
Miért kell mindenáron szopnia egy-egy csoportnak? Ez volt már TF-en is a tendencia pl. a KT-képességekkel...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.02
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
909. hozzászólás - 2011.07.14. 20:29:43 (Válasz Corina #907 hozzászólására.)
Ezer bocsánat. Igazad van egy igazi hős vagy!!!!
Én is megvettem a térképkeresőt és kifejlesztettem a szakit. Ez valóban rengeteg energia volt, de nagy kínok árán valahogy ki lehetett bírni.
Ezen kívül semmi mást nem kellett tenned az evet érdekében.
NEM az eventbe fektettél energiát, hanem a játékba. Pontosan ezért unalmas és értelmetlen ez a térképkeresés.
Pontszám: 6.89
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
910. hozzászólás - 2011.07.14. 20:38:48
Gondolom azért vagy ilyen bölcs, mert te jól jártál.
Szerinted az igazságos, hogy a "Térképkereső" eventben olyanok kapnak maxos cuccot (az idióta ugrálósdi miatt), akik 10 térképet találtak , míg akik 100 felett vannak semmit?!

Ez a medál dolog kb. olyan, hogy rászartunk a fejetekre, de itt egy kis papír, letörölhetitek.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 3.05
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
911. hozzászólás - 2011.07.14. 20:42:08 (Válasz Alendaar #910 hozzászólására.)
A korábbi két térképes eventen is ugyanez volt. Ugyanúgy nyert a 10 térképes, ha jó csapatban volt, csak ott már a 3. napon lehetett tudni. A többi kufárnál meg a napi rutinnal hiába szerzett bárki 80-100 térképet, az első alkalommal nem nyerhetett jobb cuccot, a második alkalommal már ezt is belevették, így ők egyel jobb cuccot kaptak. Akkor még váltani sem lehetett, ha rossz kufárhoz mentél, tudtad, hogy nem nyerhetsz.
Pontszám: 6.46
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
912. hozzászólás - 2011.07.14. 20:42:31
Köszönöm a kedves szavakat Nem vagyok hős és nem is szeretnék az lenni. A játékért játszom, azért, hogy jól érezzem magam.. ezt most, ez az event alatt nem nagyon tudtam elmondani.. mellesleg most folyamatosan portyázok és vadászok 2 darabot találtam.. hol is a verseny? szóval kérlek ne oszd az észt nekem
..mellesleg, ha a játékba fejtek energiát a karakterrel törődök, lefelé támadok és csinálom a küldetéseket és nem felfelé hívogatok .. fejlesztek többet és jobban

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.64
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
913. hozzászólás - 2011.07.14. 20:46:58 (Válasz Tezuman #909 hozzászólására.)
Idézet: Tezuman - 2011.07.14. 20:29:43

NEM az eventbe fektettél energiát, hanem a játékba. Pontosan ezért unalmas és értelmetlen ez a térképkeresés.


Idő vazze, idő!!!
Ami egy dolgozó, családos embernek nem olyan sok van.

Mellesleg tényleg totál értelmetlen ebben a formában!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.09
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
914. hozzászólás - 2011.07.14. 20:58:10 (Válasz Corina #912 hozzászólására.)
Nem osztom az észt. Osztanám de nincs mit
Én pusztán csak azt nem értem hogy miért kell sírni?
Ez egy olyan event amiben tök mind1 hogy mit csinálsz mert úgy sem rajtad múlik, hogy a végén milyen helyezést érsz el. Ez már az elején egyértelmű volt.
Ez tényleg nagyon zavaró tud lenni de, valamikor volt valamilyen jele annak, hogy a szarból tyúktojás lesz? Szerintem nem.
Pontszám: 7.63
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
915. hozzászólás - 2011.07.14. 21:06:45
Nem sírok, tombolok. Hogy miért? Mert ez:

"Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)
Ha bronz jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék
Ha ezüst jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék"

nekem olyan, mintha képen köptek volna. Bocsánat, ha bárkit megsértettem, ez csupán egy érzés kivetítése. Az én érzésem.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.89
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
916. hozzászólás - 2011.07.14. 21:08:09
Alapvetően nem értem mire jó, hogy lehet ugrálni. Úgy gondolom, hogy ha valaki választott egy csapatot, akkor tartson ki mellette. A taktikázás lehetőségét meg kell adni, de nem így. Szerintem azt kéne fejleszteni, hogy az ember az eredetileg választott csapatát erősítse.

Egyébként én is belefeccöltem mindent, amit lehetett, mégis szinte végig az utolsó helyen voltam. Végig tudtam, hogy komoly esély van rá, hogy alap+1 jutalmat kapjak. Ezt elkönyveltem magamban, mégsem gondolkodtam váltáson. A játékban ez is benne van. Szerencsém van, úgy néz ki mégis első lesz a csapatom. De ez nem elvárás a beletett erőforrásokért, csak így alakult.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.81
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
917. hozzászólás - 2011.07.14. 21:08:31
Ezt a térkép eventnek csúfolt akármit el kellene felejteni!
A mostanit meg vagy stornózni vagy vmi normálisabb bónusz-rendszert kiokumlálni hozzá, mert ez így pont nem a legaktívabbakat jutalmazza, sőt, őket szopatja meg általában a legjobban.
Egy eventnek meg elsősorban az lenne a célja, hogy minél nagyobb számú, aktív játékos legyen - legalábbis szerintem.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.87
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
918. hozzászólás - 2011.07.14. 21:16:23
Egyetértek Lehet, hogy régimódi vagyok, de ha teljesítek eredményt is várok érte. Ha lutrizni akarok veszek sorsjegyet.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.69
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
919. hozzászólás - 2011.07.14. 21:17:41 (Válasz Alendaar #917 hozzászólására.)
Lehet, hogy részben igazad van, de most már kezdem magamra venni a dumáidat. Többedszerre fejted ki, hogy azok fognak nyerni, akik nem csinálnak semmit. Számomra ez rettentően sértő, ugyanis végigküzdöttem ezt az egész eventet, mindent beleadtam, pedig volt rá esély, hogy túrót kapok érte. Jelenleg 140 térképnél tartok, és még nem végeztem. Kérlek, gondolt át, kiket fikázol!
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.81
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
920. hozzászólás - 2011.07.14. 21:19:45 (Válasz Corina #915 hozzászólására.)
És miért tombolsz?? A tehetetlenség miatt.
Pontosabban azért, mert tök mind1 hogy mit csináltál ezalatt az egy hónap alatt nem a teljesítményed alapján kapod a jutalmat. Éppen ezért kéne örökre elfelejteni ezt a térképkeresést.

A Xenó háborúra érdemes volt energiát áldozni a csatákra, és LE-t a feltöltésre, mert ott nem a radnom és a szerencse határozta meg a jutalmadat.
A Xeno valódi event volt, ez a térkép meg egy rakás fosh.
Pontszám: 7.84
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!