Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1121. hozzászólás - 2011.07.15. 14:12:06
Az átlépkedéses fejlesztéssel akkor is a játékvezetés szivatta meg a vezetö csapatokat Miklós,nem az egyén lett büntetve hanem a csapatok.Hála a remek ötleteiteknek amit már az event elött az ellenzök elöre megmondtak mire lesz kihasználva!

Fájdalomdíjként köszönjük a Langradór féle eventet,de ez az event egy nagy kitolás volt a csapatok szempontjából.
Ezt ti idéztétek elö,miért kellett a kufárból belevenni az átlépegetést? Jó volt ahogy volt az elözö térkép,ez mákostésztának is kevés volt.
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.07.15. 14:12:59-kor
Pontszám: 8
kedvelt tagAveoFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1122. hozzászólás - 2011.07.15. 14:12:42
Nem volt kötelező részt venni benne.
Akkor a moziban is visszakéred a pénzt ha nem tetszett a film?
Úr isten
Pontszám: 5.56
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1123. hozzászólás - 2011.07.15. 14:16:06
Nem de a fodrásznál igen ha elcseszi frizurám és boltba is visszaviszem ami szar és nem működik

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.72
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1124. hozzászólás - 2011.07.15. 14:21:35 (Válasz Corina #1123 hozzászólására.)
Csakhogy arra más jogszabály vonatkozik, itt meg van egy Felhasználói feltételek, ami tartalmazza, hogy nem fogják visszaadni és akár bejelentés nélkül is módosíthatnak a játék működésén, amit elfogadtál azzal, hogy regisztráltál és játszol Minden hasonló netes játék így működik, ezt jogi útra terelni lehet, csak a bíró kiröhögi az illetőt
Pontszám: 6.44
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1125. hozzászólás - 2011.07.15. 14:23:37
Érdekes lenne a következő ilyennél a nevezési oldal ha kb. így nézne ki:

Ezek a szabályok

1. Végig olvastad őket ? Igen-Nem
2. Megértetted őket ? Igen-Nem
3. Nevezni akarsz ? Igen-Nem
4. Biztos vagy benne ? Igen-Nem
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 7.48
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1126. hozzászólás - 2011.07.15. 14:25:13
Én nem is kértem, hogy visszaadják én csak látni szeretném, hogy minden korrektül zajlott, hogy elkönyvelhessem magamnak, hogy így jártam.
Az előző térképes eventben sem sikerült az eggyel jobb díj megszerzésének lehetőségével, csak egy ezüst djíat szereznem és mégsem jutott eszembe itt kukorékolni a fórumon. Vajon miért? Nem is értem

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.60
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1127. hozzászólás - 2011.07.15. 14:28:34 (Válasz Craslorg #1111 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.07.15. 13:43:38
Akkor biztos fogják még ma javítani.


A legegyszerűbb és legfrappánsabb magyarázattal megjött a válasz! Még 1 térképdarab hiányzott nekem, hogy megkapjam a +1-es jutalmat! És ha a fene fenét eszik is, akkor se lesz nekem igazam soha az életben! Na ennyit erről! Nagyon meggondolom mielőtt még egyszer őskövet vennék!
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 3.39
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1128. hozzászólás - 2011.07.15. 14:31:28
Ez teljesen egyszerű ki volt írva, hogy "kiemelekedő ...stb" nálad, mert ha igen biztos visszatudják nézni, vagy megint nagyon naív vagyok?
A hozzászólást Corina módosította 2011.07.15. 14:32:07-kor

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.48
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1129. hozzászólás - 2011.07.15. 14:31:35
Igazán kíváncsi lennék az utolsó napon átlépők mekkora aktivitást mutattak.
Nagyon úgy érzem csak elkúrták az eddig elért eredményeket és nem szereztek az új csapatnak térképeket.
Ez pedig nem taktika hanem csalás vagy bunda.
Aki az átlépők közül nem vadászott, kihívásozott vagy portyázott utolsó nap és előtte sem sokat tett azt asztalra azt mindet felül kellene vizsgálni és kivenni az eredményekből.

Belevehettek volna az elköltött CSP, PP arányában egy szorzót a térképtalálatra ami a teperőket jutalmazná és kiütné a szövik halott karakterei és a multik miatt bekövetkezett gyalázatos végeredményt
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.81
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1130. hozzászólás - 2011.07.15. 14:33:10
Nem is tudtak volna jött térkép? én egész este meg reggel portyáztam és vadásztam jött minden csak térkép nem

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.65
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1131. hozzászólás - 2011.07.15. 14:33:37 (Válasz Miklós #1115 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.07.15. 13:53:05
A következő esemény Landragór jellegű lesz, várhatóan 4 hét múlva.


Remélhetőleg még előtte rendberakjátok azokat a hiányosságokat, amik egyre nagyobb mértéket öltenek...

Hiányzó gyógyitalok, állatfelszerelés, fókuszkristályok, csizmák, fegyver, pajzs, stb. Miért kell folyamatosan könyörögni azért, hogy az a szerencsétlen, aki elöl jár, ugyan úgy hozzájuthasson a tárgyakhoz, mint az aki később ér oda?


U.i.: Ha már itt tartunk, a legendával is kezdhetnétek végre valamit, mert lassan egy éve nincs új fejezet.
A hozzászólást Ariel módosította 2011.07.15. 14:37:16-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.26
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1132. hozzászólás - 2011.07.15. 14:33:58 (Válasz Crazy71 #1127 hozzászólására.)
Idézet: Crazy71 - 2011.07.15. 14:28:34
Idézet: Craslorg - 2011.07.15. 13:43:38
Akkor biztos fogják még ma javítani.


A legegyszerűbb és legfrappánsabb magyarázattal megjött a válasz! Még 1 térképdarab hiányzott nekem, hogy megkapjam a +1-es jutalmat! És ha a fene fenét eszik is, akkor se lesz nekem igazam soha az életben! Na ennyit erről! Nagyon meggondolom mielőtt még egyszer őskövet vennék!


Akkor se hagyd annyiban,pár oldallal visszább tegnap Miklós írta hogy valamelyik módosítot nem élesítették és ezért lejjebb viszik a +1-es jutalom limitet. Vagy csak egy újabb ígéret Miklós részéröl?
Olvassátok vissza,nem láttam sehol hogy csökkent volna a darabszám. Ha igen akkor elkerülte a figyelmemet.
Pontszám: 9
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1133. hozzászólás - 2011.07.15. 14:34:59
Miután megkaptuk a jó nagy lóf@szt a v@l@gunkba, elmegyek a wikire és megnézem, landragórékhoz hány karakterrel kell multiznom, hogy a főkari biztosan megkapja a legfényesebb díjat és nem mellesleg hogyan b@szhatok ki legjobban az ellenfelek legtöbbjével!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 3.97
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1134. hozzászólás - 2011.07.15. 14:35:39 (Válasz Corina #1128 hozzászólására.)
No igen, ez jogos, ha nincs ott a szöveg, akkor nem volt meg a kívánt mennyiség. Ha átléptél a végén, akkor az új csapatban más is lehetett a minimum a bónuszhoz, ha nem léptél át, akkor elnézted (vagy direkt ki akarnak tolni veled, de ezt nem nagyon hiszem).
Pontszám: 7.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1135. hozzászólás - 2011.07.15. 14:38:59 (Válasz Klarinét #1132 hozzászólására.)
A limit minimumát csökkentették, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a limitek minden kufárnál csökkentek. Azaz valami olyan képlet volt, hogy bónusz_térképszám_minimumhatár = MAX (X, fg(kufar)), ahol fg(kufar) a kufároknál a létszámtól, ilyen-olyan dolgoktól függő szám, az X meg konstans. Ezt az X-et csökkentették, de ha a függvény ennél nagyobb értékű, akkor az maradt a minimum.
Pontszám: 7.39
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1136. hozzászólás - 2011.07.15. 14:40:58 (Válasz Craslorg #1134 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.07.15. 14:35:39
No igen, ez jogos, ha nincs ott a szöveg, akkor nem volt meg a kívánt mennyiség. Ha átléptél a végén, akkor az új csapatban más is lehetett a minimum a bónuszhoz, ha nem léptél át, akkor elnézted (vagy direkt ki akarnak tolni veled, de ezt nem nagyon hiszem).


Ma reggel 9-kor úgy indultam neki az utolsó nekifutásnak, hogy még 1 darab hiányzott a +1-es jutalomhoz. Ezt vadászat közben meg is találtam, ki is írta, hogy megvan a +1-hez a kívánt darabszám. De a JV szerint nem így volt.

Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 3.70
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1137. hozzászólás - 2011.07.15. 14:42:31
Ja, elfelejtettem mondani, hogy mindig hű vagyok a választott csapathoz, nem ugrabugrálok.
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 3.70
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1138. hozzászólás - 2011.07.15. 14:45:03 (Válasz antilop #1101 hozzászólására.)
Idézet: antilop - 2011.07.15. 13:14:59

ősz ember1097


Honnan tudod, hogy 1097 ember ősz?
трамвай-инженер
Pontszám: 6.43
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1139. hozzászólás - 2011.07.15. 14:46:16
Én ezt akkor sem tartom jogosnak, néhány csalo játékos egy csomo embernek elbassza az 1 havi játékát, és ezt még dijazák is, az lenne a minimum hogy akkor azt mondják másik kufár hasonló szintü medálját megkaphatjuk, föleg hogy böven a +1 felett voltam aminek a jutalma egy nagy semmi lett király

remélem büszke a fejlesztö banda hogy igy meg tudta szivatni a játszani szerető és erre pénzt is áldozo embereket, és tudod dijazni egy néhány csaló játékost, és bár megtehetné, hogy kompenzál, mivel az ő hibájuk ezt mégsem teszik.
De miért is lepödök meg hisz minden igy müködik kihuzzák az ember zsebéből a pénzt aztán nem adnak érte semmit
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.28
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
1140. hozzászólás - 2011.07.15. 14:49:38
Viszont ha már egyszer kaptam egy semmitérő bronz medált had adjam el gyorsan mert nem akarom hogy ott viritson a karakterlapomon ez a "jutalom"
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.16
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője