Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Térkép esemény (újratöltve)
népszerűHomeropataFérfi
Végzetúr tehetség
150 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
881. hozzászólás - 2011.07.14. 16:59:31
Valószínűleg valahol a sereghajtók környékén leszek, mivel elfelejtettem időben csapatot váltani.
Így a következő rám is érvényes lesz. Viszont nem tudom mit nyerek, ha bepipálom ezeket:
Ha bronz jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék
Ha ezüst jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék
V1: Almor Giontai (Portyakarakter)
V2: Shadowman (Vadászkarakter)
Pontszám: 8.30
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
882. hozzászólás - 2011.07.14. 17:05:28 (Válasz Homeropata #881 hozzászólására.)
ez korrekt, ezzel le van tudva az elba..ott event???????????????????????????
ja elfelejtettem hogy lejárt a munkaidő, ma már nem igen kapunk választ

Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)
Ha bronz jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék
Ha ezüst jutalmat nyernék, ahelyett inkább végzet medált szeretnék

tehát a +1 jutalommal kapnám a bronzot, ami helyett választhatom a +1 nélküli jutalmat, azt hiszem ez megintcsak komoly agyalást igényelhetett
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.19
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
883. hozzászólás - 2011.07.14. 17:15:40
Örülök, hogy aki megszívta, most mindenáron full ajándékot akar (tisztelet a kivételnek, akik kevesen nem feltétlen a nyeremények miatt érzik magukat rosszabbul). Az egyik világon én is megszívtam, de nézzük a másik oldalról. Volt egy rakat ember, aki ugyanúgy összeszedett 40-50-80 térképet, de végig hátul kullogott vagy a 2-3. hely környékén, holott neki is már csak az arany (platina) volt alternatíva. Közülük többen viszont jól jártak az átugrálások után. Vagy azért, mert jól számítottak és jó helyre ugrottak, vagy azért mert szintén jól számítottak és helyben maradtak. Azért lássuk már a másik oldalát is a dolognak. X ember gyengébb jutalmat kap, mint amit eddig várt, Y ember meg jobb jutalmat, mint amibe eddig már beletörődött. Nem tudom, hogy milyen az arány, de mivel rosszabb helyre kerülve a +1 bónusz miatt az edig vezetőkből lett 2. helyezettek SEMMIT sem buktak (illetve akik végül másodikak lesznek), valószínűleg X közel egyenlő Y-nal. Az, hogy mellette 10 térképesek is jól jártak, szintén nem oszt, mert ugyanúgy 10 térképesek is jól jártak.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.07.14. 17:16:32-kor
Pontszám: 4.54
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
884. hozzászólás - 2011.07.14. 17:21:31
Ne haragudj de nézd meg V5-t.. Ott nem 1. és 2. hely között lett a különbség hanem 1. és 4. ..
Ez picit másabb kinézetű dolog.
És nem azért nyitottam én sem ki a számat mert hogy én így jártam, hanem pl, több mint fél szövim , vagy majdnem 200 játékos..
Nem tudom hogy a jó hozzászólásokat(amiket sokan figyelemmel kísérünk , még ha nem is írunk) , miért nem lehet észrevenni és az szerint elindulni valamerre..
Volt pl. szó a térképlopásról. Jó ötlet lett volna korrigálásokkal..
Ha ugyanúgy mint az ősköves ládika AF-nél lenne térképládikával , és akiknek nincs AF-jük azok szakikból ki tudták volna húzni , az is emberségesebb lett volna mint ez.
A hozzászólást Sentinel78 módosította 2011.07.14. 17:22:06-kor
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 6.40
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
885. hozzászólás - 2011.07.14. 17:31:02 (Válasz Craslorg #883 hozzászólására.)
én momentán nem a full ajándék miatt károgok, hanem hogy korrekt jutalmat adjanak, a kettő nem ugyanaz,és bocs hogy nem érem be hogy a +1el azt kapom amit az a játékos, aki 1 térképet szerzett és nem tett semmit a jobb eredményért, ill. a bosszantó hogy a lépkedők, nem a saját érdekükben csinálták amit csináltak, hisz nyilvánvaló, hogy jobban nem járhatot, azzal hogy az átlépésével 1.ből utolsok lettünk, 300térkép hátránnyal.

és nem hiszem hogy nem lehetett semit tenni ennek az elkerülésére, hisz az arányszámokat modosítótták, tehát figyelemmel kisérték az eseményt.
és ha ebben a végzet medálban kimerül a kreativitásuk a fejlesztöknek, akkor adjanak bronz, vagy ezüst jutalmat a xenó medálok közül, de ne akarják letolni a végzet medált az emberek torkán
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.02
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
886. hozzászólás - 2011.07.14. 17:48:35
1. Ku***ra ba***a a csőrömet, hogy a "befektetett munkám" nem térült meg!!!
2. Egy teljesen igazságtalan, akár 3-4 karakter által felborítható szabályrendszer egyszerűen SZ@R!!!
3. Mi a ló****ért kell egy egyéni játékban erőltetni a csapatversenyt???
4. Ha lutrit akarok, veszek lottót!
5. Mit szólna a "nagyrabecsült" unió az itteni esélyegyenlőtlenséghez?
A hozzászólást Alendaar módosította 2011.07.14. 17:50:26-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 3.88
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
887. hozzászólás - 2011.07.14. 17:58:28 (Válasz Craslorg #883 hozzászólására.)
Nem ezzel van baj, hanem azzal, hogy csak itt kellett lenni az utolsó pillanatban a váltásra, oszt jóvan. Aki meg dogozik, az beszopta, ez így értelmetlen, mert nem kellett semmit sem csinálni egy hónapig (pár térképrészletet kellett csak szerezni), csak a végén a jó helyre átlépni.
Pontszám: 7.35
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
888. hozzászólás - 2011.07.14. 18:00:51 (Válasz Mortu #887 hozzászólására.)
Ezt én is elfogadom, hogy az időhöz kötés és a váltással meglévő nagyon nagy módosítása az eredményeknek nem jó és ezt meg is írtuk korábban többen. Miklós - mint olvasható - hajlik is a módosításokra, mert ő is látta, hogy ez így nem volt a legjobb élesben.
Pontszám: 7.41
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
889. hozzászólás - 2011.07.14. 18:03:52 (Válasz Craslorg #888 hozzászólására.)
Ezt nem lehetett előre látni, mi? Az meg a másik, hogy V1-en vagy V2-n is van olyan szövetség, ahol egy játékos több karakterrel játszik(játszanak), elég csak vadászni velük egy hónapig, utána meg átlépni velük ide-oda, hogy a "fő"karakternek jó legyen.
Pontszám: 8.68
kedvencSentinel78Nő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
890. hozzászólás - 2011.07.14. 18:06:15
Csak az a baj , hogy ezek a módosítások kicsit későn lesznek.. 1 event lement , ami valljuk be, leszerepelés lett..
Blanche - V5
Sylah / Dr. Avi Agra - V4
Pontszám: 6.40
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
891. hozzászólás - 2011.07.14. 18:07:42 (Válasz Craslorg #888 hozzászólására.)
Miklós - mint olvasható - hajlik is a módosításokra, mert ő is látta, hogy ez így nem volt a legjobb élesben.


itt a legnagyobb gond, látta de nem csináltak semmit pedig ahogy egy szorzot modosítottak, vagy a platinát berakták, vagy bárki bárhova léphetett, ugyanezzel az erővel le lehetett volna korábban zárni, vagy volt itt egy csomo jó ötlet a modosításra, erre most egy csomo ember megszivta és azt mondja látták hogy ez lesz...
vagy azért nem csináltak semmit hogy megszivassanak?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 3.57
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
892. hozzászólás - 2011.07.14. 18:10:52 (Válasz Mortu #889 hozzászólására.)
ez is egy jogos felvetés, hisz a multikarakterek léte nyilvánvaló, és elismert, odáig nem is okoz gondot amig nem 1 szöviben vannak és nem támadják egymást, de itt ezzel mi a helyzet? ez nem ütközik a szabályokba mégis komoly manipulácio az eredménye.
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.42
kedvencKornmirrorFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
893. hozzászólás - 2011.07.14. 18:17:21 (Válasz Kornmirror #824 hozzászólására.)
Idézet: Kornmirror - 2011.07.14. 12:35:31
Engedtessék meg egy gyenge észrevétel.
Egyik világon jól jártam, a másik nem, de nem is ez a lényeg.

Egy példával élve x és y-on egyazon emberkéhez csatlakozik. x semmit nem költ magára, se kavics, se szaki, és így is simán összeszed 10 térképet. y-nak megvan előző térképről a szakija, bevesz egy pálcát.
x összeszed 10-et, y pl.50-et, a nagyszámok törvénye alapján az utolsó nap látható lesz, hogy y váltson, vagy ne váltson, x érdekében, ha vált hozzájuttatja x-et egy jobb cucchoz, ha nem kell váltani, akkor mind a ketten nyernek.
(elég összeesküvés-elmélet, de ......)

Ui.: Sokan csak most döbbennek rá, hogy mivel is járt a váltásuk, azt hitte a nagyobb térképpel bíróhoz vált akkor minden jó lesz, majd váltás után rájött, hogy valami nem kóser, de vissza már nem tudta csinálni.



Már egyszer leírtam és x = y ember??
A kommunikációm szintje partnerfüggő.
Pontszám: 9.39
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
894. hozzászólás - 2011.07.14. 18:24:15
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=17246
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=17207
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=16883
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=16916

Ez pl. kicsit sem gyanús Elég azt mondani, hogy egyszer az öcsém játszik, egyszer az anyám... stb.
Pontszám: 7.36
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
895. hozzászólás - 2011.07.14. 18:34:33 (Válasz Mortu #875 hozzászólására.)
Idézet: Mortu - 2011.07.14. 15:39:56
Aki meg nem ért rá az utolsó percben, az így járt, ugye? Ez így egy nagy lófütyi


így van...
v3 - taspi
Pontszám: 7.65
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
896. hozzászólás - 2011.07.14. 18:41:21 (Válasz Taspi #895 hozzászólására.)
Nincs így.
Az utolsó perc csak a Kamikázéskodásra jó. Tömény káosz lesz belőle, mint ahogy ez meg is figyelhető volt. Már annak aki itt tudott lenni. Eszembe sem jutott beszállni az őrült ugrálásba.

Kamikáze: "Ugrom, de a rosseb se tudja, hogy hányadik helyre érkezem, mert más is ugrik nagy valószínűséggel velem közel egy időben + ezzel az ugrással jó eséllyel el is süllyesztem a célpontomat."

Az utolsó perces átállás nagyobb lutri, mint maga a Térképezés... :S
A verseny végeszakadtát sajnálom csak. Ha maradt volna a zárás előtti 25 pont különbség, ami az elsőt elválasztotta az utolsótól... Mindegy...
Kieg.: V3-on volt ez a hangulatos állás a zárás előtti 10. percig...
A hozzászólást McMad módosította 2011.07.14. 18:47:38-kor
Pontszám: 6.92
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
897. hozzászólás - 2011.07.14. 18:54:16 (Válasz McMad #896 hozzászólására.)
és ez elöbb felvettet dolgok alapján, én azt is el tudom képzelni hogy itt nem kamikaze akcio volt, hanem multikarakter, Idézet: Mortu - 2011.07.14. 18:03:52
Az meg a másik, hogy V1-en vagy V2-n is van olyan szövetség, ahol egy játékos több karakterrel játszik(játszanak), elég csak vadászni velük egy hónapig, utána meg átlépni velük ide-oda, hogy a "fő"karakternek jó legyen.


számomra ez is reális, mivel v3on kb 10 lépkedés volt a végén, alapvetöen Mariettátol, Ericathhoz, és Agnaeshhez, ill Katherinátol szintén Ericathhoz, és Agnaeshhez, ezzel elég drasztikusan az utolso helyre téve Ericathot, és 3. helyre téve Agnaesht szóval taktikázás volt, csak leginkább kamikaze, vagy multi kariknak hála, amire egy kicsit jobban kéne odafigyelni, mivel ez komolyan tönkreteheti sok ember játékát, mit tette is ebben az esetben
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5.82
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
898. hozzászólás - 2011.07.14. 19:10:07 (Válasz Craslorg #883 hozzászólására.)
Tetszik ez az "x" meg az "y" duma, de végiggondoltad, hogy pont azok akik energiát fektettek az egészbe azok nem tudtak ugrani sehova? Belegondoltál abba, hogy 100 feletti térképszámmal bárhova is ugrasz az lesz az utolsó? Én is olyan csapatban vagyok aki elsőből lett utolsó mert pár fővel többen lettünk és mivel okosan az utolsó pillanatban ugrottak hát így jártam.. Komolyan gondolkodom indulok -e még egyszer ilyen eventben valaha és ha igen érdemes e a legkisebb energiát is fektetnem bele

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.50
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
899. hozzászólás - 2011.07.14. 19:10:38 (Válasz Craslorg #888 hozzászólására.)
Igen lehet hogy hajlik a módosításokra mondjuk a fél évvel későbbi eseményben, de annak aki most egy ilyen .... miatt lecsúszott arról a jutalomról ami járna neki, annak ez pontosan fél évig tartó konstans veszteséget jelent. És mi a garancia arra hogy nem csak egy ilyen villámötlet lesz a fejlesztés, mint ahogy ez a kufárváltósdi volt. Akkor ott leszünk ahol a part szakad.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.14
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Térkép esemény (újratöltve)
900. hozzászólás - 2011.07.14. 19:17:24 (Válasz Junior0 #897 hozzászólására.)
Azt vedd figyelembe, hogy a kufárok követőinek száma változott kb 10-zel, de ennél jóval több váltás is lehetett, csak voltak, akik szemben ugráltak, így nyilván a követők száma nem változott, csak az átugrálók térképdarabjaitól függően a kufárok eredményei, szóval nyilván nem néhány ember műve. Emellett még a multizás se biztos, hogy bejön, lévén ha már vannak, szinte biztos, hogy több kufárnál is voltak és azok ugyanúgy keresztbe tehettek a másiknak, egymásnak, azaz nem biztos, hogy aki 3-4 karaktert átpakolt máshova, az ő kufárja nem kapott ugyanannyit és végül mégis hoppon maradt.
Pontszám: 7.41
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!