Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010 január 1. patch infók
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
501. hozzászólás - 2010.01.07. 00:49:48 (Válasz Rafkós #500 hozzászólására.)
Grelnar V2-es karakterének volt 170-es kereskedelme V2-n, és ezért egy nappal később a 160-as limit 170-re lett módosítva.

Edit: Ha jól emlékszem
A hozzászólást DzsoniKSL módosította 2010.01.07. 00:51:23-kor
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 8.04
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
502. hozzászólás - 2010.01.07. 00:59:08
Valami ilyesmi, nem is lényeges, elég az, hogy nem tűnt fel elsőre, hogy van másik világ is, ahol magasabb a max.

Többen próbáltuk közelíteni az érdekeket, de sokszor csak még nagyobb vita keletkezett, mint addig volt. Szingut pl ha nem akarom kifejleszteni, akkor elmagyarázzák, hogy pedig a tp-től erősebb lesz a karakterem, ha akarom, akkor meg azt, hogy a top-ot nem lehet utolérni. Nem az ő hibájuk, nekem nincs is bajom velük, csak sajna itt olyat, hogy közösen megegyezünk valamiben nem lehet elképzelni. Szerencsére azért az eredeti tervnél sokkal jobb az, ami bevezetésre kerül. Én is megfogadtam, hogy nem írok, de akkor magamat okolhatom csak, ha nem hallgatnak meg.
Pontszám: 6.83
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
503. hozzászólás - 2010.01.07. 07:49:33
Nahát, ismét módfelett tetszetős topicot sikerült alkotni.

Nos, nekem aztán nem kell elmagyarázni hogy miért problémás az ha egy nagyon hangos törpe kisebbség folyamatosan keresztülviszi az akaratát a többiekén (a TOPperek nagy barátja és feltétlen tisztelője vagyok a kezdetektől), de itt most konkrétan nem nagyon értem hogy mi a gond. Aki olyan szinten ügyes hogy ezt az energiapréselés nevű valamit kifejleszti, az meg is érdemli, ha vadász akkor azért mert ezzel lényegében lehúzhatja a karakterét a WC-n, ha pók, akkor meg előtte számolgatnia kellett volna holmi megtérülési idővel vagy effélével, ahogyan azt itt többen is megejtették (no persze ez a vadászokra is igaz). Ha pedig TOP kezdené netán használni a szingulárisa mellett, hát istenem, ők idáig is egymás közt bohóckodtak abban a nagyon "kellemes" játékkörnyezetben, eztán is ezt fogják tenni. Erre a szakértelemre szerintem nyugodtan lehet afféle lakmuszpapírként tekinteni, én személy szerint akkor sem áldoznék rá egy rakat LÉ-t ha a VF mellett is mehetne. A tömés ellen semmit nem ér, és a VF-es vadászatnál is rosszabb LÉ/tp arányt produkál.

Persze maga az elv valóban dühítő, és az is világos hogy ha ez a "kompenzáló" szakértelem valamivel értelmesebb lenne, akkor sem tudnánk elérni hogy a VF-fel ne zárják ki egymást, hogy miért, azt Prisma nagyon szépen levezette ezekben az interjúkban. De szerintem itt ez most szerencsére egy lényegtelen dolog.

Szerény meglátásom szerint inkább annak örvendjünk hogy a felszín ellenére módfelett pozitív változásokat élünk meg. Már maga Miklós is kihátrált a "globális erő" eszméje mögül, Kócos mostanság Arielt oltogatja, Jerikó pedig kifejtette hogy a TOP-hoz nem lehet felzárkózni. Bajtársak, hát mi ez ha nem haladás? Már csak a legegyszerűbb TOPperek tartanak ki a vállalhatatlan hülyeségeik mellett, de az ő számuk is egyre fogyatkozik. Nálam ez a pohár félig tele van.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.42
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
504. hozzászólás - 2010.01.07. 08:11:14 (Válasz DzsoniKSL #501 hozzászólására.)
DzsoniKSL hibatlanul emlekszel, ismerjuk egymast?

Pontosan igy volt, amikor Sharpa 160-nal tartott nekem v2-n 170 volt. Miklos korrekt volt es egybol modositotta, amikor kiderult.

Mas: vki irt itt tegnap az elore menekulesrol. En az elmult honapokban ezt csinaltam es hibatlanul bejott. Regebben jo 20-30 kari siman agyonvert. MOst, hogy feljottem alig tamadnak es aki nekem ficcen azok kozul is mindenki ellen van vmi eselyem. (kivetel Galmuszk)
Pontszám: 8.32
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
505. hozzászólás - 2010.01.07. 09:29:12 (Válasz DzsoniKSL #498 hozzászólására.)
Bezsebeltél egy 10-est tőlem annak ellenére, hogy a
mint a V3-on virágot szedegető végzeturak.

kijelentéssel nagyon nem értek egyet...

Jópár ellenpéldát tudok mutatni v3-on birka mód virágot lelegelő játékosokról
Különbség csak az, hogy itt nem 1-1 kiemelkedő csatával szedsz meg többszáz csp-nyi lét portyában, hanem folyamatos munkával kell teljesítened, hiába próbál "megtömni" a haverod kező szinten, ha szaros 100 léket tud belédnyomni, később se nő meg drasztikusan ez a szám, mert ha töm, akkor gyengül a kari, azaz mások is farmolják. Ennek következtében esik a csata aránya, és lószart nem tud "tömni" beléd. Egyetlen kivétel a Scarabeusz, de ezt hagyjuk, ahogy te is fogalmaztál legalizált kiskapu, mint vérengzős világokon a kratívos körbeverés...
Pontszám: 4.41
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
506. hozzászólás - 2010.01.07. 09:36:42 (Válasz Darksol #466 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2010.01.06. 22:16:53
A következő szint az lesz, amikor felismered, hogy Birkának is igen nagy a befolyása...


Köszi, bár ha így lenne nagyon máshogy működne a rendszer...

Jelen szakinál pl:
-Szeretnék egy szakit ami értelmet ad a portyának, és kitörési pont a vf-es spirálból. (Jelenleg a topot és a kezdő szinteket leszámítva csak ez a játszható módja a játéknak!)
-Szeretném, ha számítana az, hogy erősebb vagy gyengébb karit ütsz meg. (Nekem haláli mindegy, hogy csataarán, tö, léösszeg, vagy farokméret alapján, de nem ösztönözném a 8-10 szintes lefelé ütéseket még tovább...)
-Szeretném, ha annyi lét adna a szinten ami pariban van egy vadászatért kapott lé felével kb. A jelen képlet jó ha 25-30%-ot ad egy 100%-os ellenfélből.
-Szeretném, ha már a Vf akkor a szingu is kizáró ok lenne.

Biztos kevés vagyok az AL lobbi ellen, akik ugyan így elmondták, hogy nem ezt a szakit szeretnék?
Pontszám: 5.75
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
507. hozzászólás - 2010.01.07. 09:39:59 (Válasz Grelnar #504 hozzászólására.)
Idézet: Grelnar - 2010.01.07. 08:11:14

Mas: vki irt itt tegnap az elore menekulesrol. En az elmult honapokban ezt csinaltam es hibatlanul bejott. Regebben jo 20-30 kari siman agyonvert. MOst, hogy feljottem alig tamadnak es aki nekem ficcen azok kozul is mindenki ellen van vmi eselyem. (kivetel Galmuszk)


Igen.. Kozvetlenul az eleje mogott levoknek van egy ilyen lehetosege, TLO is megcsinalta.. A masik csoport azok, akiket Morti mond, akik be tudnak helyezkedni az el, es a lent ragadt pokok, VF-ezok koze (szerintem erre egyre tobb lehetoseg lesz bizonyos savban, ahogy az el, meg a VF-ezok kozott nyilik az ollo, kiveve, ha esetleg az el is visszafekez.. ).. Semmi se fekete-feher, nem lehet mindent kizarolag megmondani, hogy melyik verzio a jobb.. Sok fugg a kari helyzetetol, es lehetosegeitol...
Pontszám: 5.87
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
508. hozzászólás - 2010.01.07. 09:58:43
Sokan sokféle véleményt írtak már, folyamatosan VF vs. TOP vs. Pók vs. AL és hasonló viták folynak keresztbe-kasul úgy, hogy már magam sem látom ki-kivel van és mit akar tulajdonképpen.

Így inkább csak a fejlesztési ötleteket kommentelném röviden:

1. Bajnokis medál nerfelés: a medáltól függ, vagy a győzelemtől?
Ha eladom a medált potom 25 dukátért, akkor csökken / megszűnik a nerf?
Nem mintha túlzottan lényeges téma lenne, de azért inkább tisztázzuk az elején.
Egyébként egyetértek vele, még akkor is ha ez engem is egyre jobban korlátoz.

2. Epikus tárgyak nerfelése: sokan felszólaltak már ellene, én sem tudom ebben a formában elfogadni, holott a toplista 1. oldalán állok. Jelenleg a 100. szintű tárgyakat ütjük ki a szöviben, így jópár társam már nem is licitálhatna rá, holott nálunk csak egyetlen renitens VF-es van (ugye???), és alapvetően a szintlépés hívei vagyunk.
Arról nem is beszélve, hogy egy idő után SENKI nem tudná felvenni a kiütött tárgyakat, tehát értelmetlenné válna az egész epikusozás.
Mondjuk 2 hónap múlva lépjünk át egy kicsi szövetségbe, hogy epikusozhassunk tovább, újrakezdve az egész sort?
Remélem ez nem komoly és már lekerült a napirendről, vagy alaposan át lesz dolgozva hogy ténylegesen azt a célt szolgálja amire az ötlet felmerült.

3. Energiahasznosítás - van itt minden pro és kontra... bár nem értem miért kell bárkit is kizárni belőle
Mivel a VF és a szinguláris egy-egy olyan szakértelem ami fenekestől borítja fel az egész játékot, szerintem nem kellene egy újabbat beállítani ebbe a sorba. Vegyesek az érzelmeim, főleg hogy többszörösen is ki akarnak zárni belőle (VF, ne hasson a KH-ra, stb.), szóval nem tudok objektív véleményt mondani rá...

Egy dolgot azért megkérdenék: ha a szaki lényege hogy ne 0 LE-s portyák legyenek, akkor miért zárunk ki belőle bárkit is?

4. Transzcendális erősítése: abba belegondolt mindenki, hogy a KH ezt a szakit is lemásolja?
A képletet sem értem pontosan... szint * (100 + kar.szint*2) vagy szint*100 + kar.szint*2.
Nyilván nem mindegy, hogy pl. 90-es karakternek 10-es transzcendálissal 4200 LE-t véd be [10*(100+2*90)*1,5 az 50%-os relikvia miatt], vagy 1770-et [(10*100 + 2*90)*1,5].

Ezt ugyebár lemásolja a KH, és máris visszatérnek a régi "szép" 0 LE-s portyaidők, amit még az új szakértelem sem kompenzálna, mert egyrészt VF-ezek, másrészt KH-sok az ellenfeleim.
Hurrá!

Egyébként sem értem hogy minek másolja le, hiszen a KH célja pont az, hogy ne 0 LE-s portyák legyenek (ld. 3-as pont ).

5. láthatatlanság - ebbe nem tudok beleszólni, a TOP-ban nem látok láthatatlan embert és én sem használom, így nem ítélkeznék felette.

6. Ispotály - erre nagyon nagy szükség volt már, gondolom mindenki egyetért vele.

7. új LGY-s relikviák
Fertőtlenítő bigyó - ha már van ilyen, akkor miért nincs fertőző bigyó is hogy fertőzött legyen az aki ezt akarja?
Továbbá ezeket el lehessen adni, ha valaki meggondolná magát.

Mérgező akármi - igazából csak amolyan bosszú féle, én inkább valami konkrét táppal segíteném a fertőzötteket (még akár Winniet is... jujj, ezért lepontozás jár? ), ezzel nem lesznek kisegítve.
A LE rablásba beleszámít a LE szívás is? Pl. győz a fertőzött, de nem rabol LE-t, ellenben elszívnak tőle egy csomót... ilyenkor is hat?

Gógyító izé - csak egy dolog jutott eszembe: BENT VAN MÁR?!


Az AL gyűlölők népes táborának meg csak annyit üzenek, hogy:
Ez csak egy játék, az irigység és a harag pedig rossz tanácsadó.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 8.63
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
509. hozzászólás - 2010.01.07. 10:10:39 (Válasz Cyron #508 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2010.01.07. 09:58:43
1. Bajnokis medál nerfelés: a medáltól függ, vagy a győzelemtől?


A győzelemtől.

Idézet: Cyron - 2010.01.07. 09:58:43
Jelenleg a 100. szintű tárgyakat ütjük ki a szöviben, így jópár társam már nem is licitálhatna rá


Nálatok a legalacsonyabb szintű tag 64-es. 100. szintű tárgyat 50. szinttől lehet használni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.16
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
510. hozzászólás - 2010.01.07. 10:42:40 (Válasz Mortimer #509 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2010.01.07. 09:58:43
Jelenleg a 100. szintű tárgyakat ütjük ki a szöviben, így jópár társam már nem is licitálhatna rá


Nálatok a legalacsonyabb szintű tag 64-es. 100. szintű tárgyat 50. szinttől lehet használni.


Azthiszem a fonok is belecsuszott a 20 szintes kitetelben a szovegben.. Eleg felreertheto is.. Bar Miklosnal, hogy vegul hogy is lesz leprogramozva, az mas kerdes..
Pontszám: 5.87
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
511. hozzászólás - 2010.01.07. 11:04:45 (Válasz Cyron #508 hozzászólására.)
"Mérgező akármi - igazából csak amolyan bosszú féle, én inkább valami konkrét táppal segíteném a fertőzötteket (még akár Winniet is... jujj, ezért lepontozás jár? ), ezzel nem lesznek kisegítve."

Egyetertunk. Mi is ezt szerettuk volna. Sajnos Miklos ezt teljesen elutasitotta. Aki eros karaktert akar, az nem lehet fertozott....ennyi....
Pontszám: 7.16
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
512. hozzászólás - 2010.01.07. 11:09:29 (Válasz Kocos #452 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.01.06. 20:42:04

A szingularis a topot kiveve taptalan (aki nem ert egyet most tegye fel a kezet). A topnak sem feltetlenul tapos, 10 koruli kari maxolta ki. Sokkal tobb dontott ugy, hogy szingularis nelkul erdemes fejlodnie.


Tökéletesen egyetértek.
Csak tájékoztatás képpen azoknak, akik a top és a szinguláris közé egyenlőségjelet tesznek: (jelenleg) top12-ként 0-s a szingulárisom és VAN VF-em. Ráadásul még mindig nem vetettem el azt, hogy alaposan felnyomjam a VF-et, és 30 pp-vel alulról támadjak.
Pontszám: 8.17
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
513. hozzászólás - 2010.01.07. 11:33:25 (Válasz Solina #419 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.01.06. 16:55:42
Jeriko azert is dobalozik olyan konnyeden a KH-s tul nagy tap szoveggel.. Neki az lenne a jo, ha nem lennenek, es csak rajtunk eloskodhetne, mi meg a Buntetoje miatt meg vagyunk fogva visszafele utesben, a KH hiany miatt meg minden egyebben lekorlatozodnank.. Ha nincs KH, akkor bamulhatom azt a nehany buntetos fickot, akik egesz nap ott uldogelnek a portya listaban.................


Solina drága!

Portyalistámon jelenleg van:
- 3 rubinos (közülük Nexo és TLO erősebb nálam, nem támadom őket, a harmadikat le is vertem
- 2 smaragd (egyik Próféta, akinek nekimenni öngyilkosság, másik LoD aki haverom és nem támadom.
- 11 zafír, ebből 3 Tyrant, 10 AL tag. Ebből 3-at nem támadok erőviszonyok miatt, egyet pedig mert ismerős.

A viszonyok szerintem egyértelműek.

A mostani szaki egyébként tönkreteszi a büntetőt, mert közel annyi LE-t fogsz kapni, amennyit egy csp-ből
szereznél, szóval ez nem lesz probléma. Viszont ha Miklós tényleg kinyírja a gyémánt bónuszt, lehet smaragd leszek én is (vagy zafír, 100% fertőzéssel - legalább a hordagyűlölet sem hat majd rám).

A KH-val meg az a baj, hogy Miklós totál felborította a KH LE-védő cuccaival a helyzetet. Akinek van 30-40% LE szívása, az nem szerez belőlük semmit (mert ennyi védelmük van), így az megmarad azoknak, akiknek 70-80% LE szívásuk van.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.01.07. 11:36:32-kor
Pontszám: 7.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
514. hozzászólás - 2010.01.07. 11:37:33
Volt 1 kérdés arról, hogy az energiahasznosítás ebben a formájában hogyan befolyásolja a gyémánt hordát. Erre azt mondtam, hogy az EH csak ahelyett ad LE-t, ami eddig 0 volt, tehát a 0-ra nem jár bónusz. De Jerikó érvelése helytálló, ha az egyébként szerzett LE 0 és EH adta bónusz között van, akkor a nem gyémántosok jobban profitálnak a szakiból, mint a gyémántosok. Gondolkodtam ezen, és megvan a megoldás is, egy példán keresztül leirom.

Tegyük fel, hogy az EH 500 LE-t adna. Te normálisan a portyából 300 LE-t szerzel. Ekkor az EH ezt felkerekiti 500-ra, vagyis kapsz még 200-at. Ha gyémántos vagy, akkor a 300 helyett 390-et kapsz, az EH-ból csak 110 plusz fog járni. Ezt úgy küszöböljük ki, hogy kiszámoljuk a szerzett LE-t gyémánt bónusz nélkül (ez esetünkben 300), ezt felkerekitjük az EH-ra, és ezután adjuk hozzá az alapértékhez a gyémánt bónuszt.
Tehát nem gyémántos szerzett LE-je:
300 + (EH) 200
Gyémántos:
300 + (EH) 200 + 90 (gyémánt bónusz)
így a gyémántosok nem jutnak sem előnyhöz, sem hátrányhoz, marad minden a régiben. Ha a gyémánt bónuszt a végén csaptuk volna hozzá, akkor az EH-ra is járt volna, plusz LE-t adott volna a szaki a gyémántoknak, tehát az nem lett volna jó megoldás.
Pontszám: 9.17
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
515. hozzászólás - 2010.01.07. 11:55:23 (Válasz Miklós #514 hozzászólására.)
Miklós, erről beszéltem én is, csak aztán jól sarokba állítottál...

Idézet: Ariel - 2010.01.05. 13:50:59
Ha 1000 LE helyett 1300-at rabolnál a bónusszal, és 2k-ra történik a kerekítés, akkor ez hogy történik? Az 1k-t felkerekíti 2k-ra, aztán ezt szorozza 1,3-al, vagy felkerekít 2k-ra, de csak az 1k valódi rablás 30%-át adja hozzá? Egyik esetben 2,6k a vége, másik esetben 2,3k.


Idézet: Miklós - 2010.01.05. 14:28:16
Idézet: Ariel - 2010.01.05. 12:07:57
Nem mellesleg a biztos LE jutalom, vagyis a nyeremény egy bizonyos értékig történő felhúzása ki fogja nyírni a gyémántbónuszt.

Ezt azérrt gondold át. A gyémánt bónusz az eddigiekhez képest semmit nem fog gyengülni. Az energianyelés csak azt adja meg, amit egyébként úgysem kapnál, tehát gyémánt bónusz sem járna utána.
A hozzászólást Ariel módosította 2010.01.07. 11:56:14-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.52
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
516. hozzászólás - 2010.01.07. 12:15:11 (Válasz Mortimer #482 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2010.01.06. 23:02:57

Nyilván egy frissen induló karakternél nem lehet cél feljutni a ritkább zónába, de régen, a szakértelem bevezetésekor nem is erről volt szó, hanem arról, hogy kifejlessze valaki vagy ne. Aki kifejlesztette az maradt lenn a darálóban, aki nem, az elhagyva a tömeget felfelé jóval kellemesebb játékhoz jutott. Ma pedig sajnos már nincs választása az újonnan indulóknak, muszáj kifejleszteniük a VF-et, különben teljesen életképtelenek lesznek.


Tehat gyakorlatilag elmondhato, h azok a jatekosok, akik nem esnek bele a topba, vagy kozvetlenul nincsenek kozel hozzajuk, azoknak nincs eselyuk felzarkozni a tophoz.
Elmondhato, h ezen jatekosoknak ezaltal marad a vf, kulonben teljesen eletkeptelenek lesznek.
Es ebben a topicban tobbek kozott arrol folyik a szo, h az uj skill mellett a vf NEM fer meg.
Akkor ezzel gyakorlatilag kizarjuk a jatekosok cirka 90%at (hasrautes) az uj skillbol!
Tehat akkor kinek is van szuksege az uj skillre???
Van itt olyan forumozo, aki tervezi a vf cserejet az uj skillre?
Nekem van egy olyan erzesem, h a jelenlegi formajaban nem nagyon tolonganak majd az emberek a skillert...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.25
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
517. hozzászólás - 2010.01.07. 12:23:31 (Válasz Moderator #516 hozzászólására.)
Nekem még egyik sincs, hiszen kezdő karakterem van. De ha valamennyit csökkent a szakértelem a VF-esek előnyéből, akkor én mindenképpen ki fogom fejleszteni, VF helyett. (Már csak azért is, mert ez csp használat nélkül is ad tápot.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.16
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
518. hozzászólás - 2010.01.07. 12:49:15 (Válasz Miklós #514 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.07. 11:37:33
Volt 1 kérdés arról, hogy az energiahasznosítás ebben a formájában hogyan befolyásolja a gyémánt hordát...


Korrekt, köszönjük!
Pontszám: 7.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
519. hozzászólás - 2010.01.07. 12:51:27 (Válasz Moderator #516 hozzászólására.)
Idézet: Moderator - 2010.01.07. 12:15:11
Es ebben a topicban tobbek kozott arrol folyik a szo, h az uj skill mellett a vf NEM fer meg.
Akkor ezzel gyakorlatilag kizarjuk a jatekosok cirka 90%at (hasrautes) az uj skillbol!
Tehat akkor kinek is van szuksege az uj skillre???
Van itt olyan forumozo, aki tervezi a vf cserejet az uj skillre?
Nekem van egy olyan erzesem, h a jelenlegi formajaban nem nagyon tolonganak majd az emberek a skillert...


Pókoknak tökéletes lesz!
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.01.07. 12:52:07-kor
Pontszám: 7.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
520. hozzászólás - 2010.01.07. 13:04:04 (Válasz Moderator #516 hozzászólására.)
Idézet: Moderator - 2010.01.07. 12:15:11
Elmondhato, h ezen jatekosoknak ezaltal marad a vf, kulonben teljesen eletkeptelenek lesznek.


Tehát kötelező a VF, épp ezért kell egy alternatíva. (Ha ez gyenge, akkor akár ennél erősebb.) Ha Miklós azt szerette volna, hogy két hét legyen egy szintlépés, úgy lövi be a szintek TP szükségletét.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!