Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010 január 1. patch infók
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
161. hozzászólás - 2010.01.05. 16:29:32 (Válasz Almási Viktor #158 hozzászólására.)
Pontosan megértem, nálunk ugyanezek a kérdések kerültek elő...
Pontszám: 6.80
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
162. hozzászólás - 2010.01.05. 16:32:05 (Válasz Rafkós #160 hozzászólására.)
Mondj már légyszives egy számot kábé hány ember az szerinted egy több ezer fős szerveren? Tényleg ennyire dúl a rosszindulat? Dögöljön meg a szomszéd tehene....szép magyar szokás.
Pontszám: 4.81
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
163. hozzászólás - 2010.01.05. 16:50:31
Na igen az nem szép dolog, de erre már gondolhattak volna a játék kezdetén, miért azt büntetik állandóan, akinek van esze és mersze és nem mellesleg sok pénze és időt is szakít a játékra?

Ez talán egy PvP vagy mifene játék.. legalábbis addig a pontig amíg meg nem csonkították a kreatívot majd jött a többi baromság, meg most ez.... Hát csak gratulálni tudok, az szinte biztos hogy pénzt többet nem költök a játékra, ami van azt felélem és hát tényleg fejlesztenek is valamit nem csak az ultrabaromságokat. Jó az ha mindenki egy szinten vegetál és mindent a véletlen dönt el??? Nem beszélve arról hogy a véletlen és a küldetések is nagyon összefüggenek... mióta aktív a szerezz 20 őskövet küldetésem, alig találok, előtte jól adott, most szinte semmi... a maradék kedvem is elveszitek a játéktól... Nagy tanítóm Moderátor is abbahagyta a játékot, csak idegeskedni lép néha fel, hogy mekkora baromságokat csinálnak a visszafejlesztők....

Büntessétek a feltörekvő kicsiket is, nem elég nekik hogy vannak remek TP adó karakterek vegyetek el tőlük mindent amivel esetleg fejlődhetnének...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 5.32
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
164. hozzászólás - 2010.01.05. 17:07:55 (Válasz Sznoopy #163 hozzászólására.)
Én sem költök egy fillért sem tovább.
Kéne ilyen mozgalmat alapítani! Komolyan....

Megvárom hátha észbe kap valaki és legalább ezt az új szakit megcsinálják, olyanra hogy jó legyen. Mert amit a HCS ad azzal ki lehet törölni a tudjátok mit!
5ös csarnokkal bármiféle csarnoktol mentes szövetség tagja ellen aki nállam jóval magasabb szintű és erőssebb, kaptam (a szövetség pontosabban) 1000LEt és 28 TPt. Ez kb a fele/harmada annak amit vadászattal szereznék.

Bocsa, ha már más is felvetette de nincs kedvem visszaolvasni ennyit....

Edit: Átnézve a képletet, viszonylag igéretesnek tűnik a dolog. De inkább tényleg kivárom a tényleges bevezetést.
A hozzászólást LoWs módosította 2010.01.05. 17:58:40-kor
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.49
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
165. hozzászólás - 2010.01.05. 17:22:59
Meg az is érdekes, hogy miért olyan játékosok véleményére adtok, akik 3-4 naponta belépnek és panaszkodnak örökké, hogy lefarmolják őket?? Nem mondom hogy csak arra kell hallgatni aki pénzt is ad, de mivel abból éltek lehet nem ártana....

Kicsit ha a portyázást és az olyan irányú fejlődést aminek értelme is van segítené valami, az azért lehet jobb lenne, mert így hiába a sok újdonság kicsit színesebb lesz a játék de mocskos unalmas és minden izgalomtól mentes...

A fejlesztők közül valaki ismeri a PvP fogalmát? Én mindjárt utána nézek, de tuti nem a VU-hoz fognak a linkek vezetni
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 4.20
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
166. hozzászólás - 2010.01.05. 17:24:57 (Válasz Mind1 #162 hozzászólására.)
Azokat az embereket elég könnyű megtalálni, és nincsenek is sokan. Nem nem, nincs bajom a szomszéd tehenével, nagyon sokszor kértem már olyasmit, ami bizony épp másoknak jó. Gond inkább az, hogy epik tárgyakat szint szerint korlátozzák, épületeket meg nem nézik, pedig sokkal durvább, és nyilván később ez is nerfelve lesz, majd 3 hónap múlva, a következő menetrendszerinti hullámnál. Ismétlem, szerintem már egyáltalán nem kellene belenyúlni sem ebbe, sem a portyarendszerbe, ha mégis, akkor meg azt kéne elővenni, ami tényleg ordít, nem az epik tárgyakat, ami kb a jéghegy csúcsa. Ha lehet körbeépíteni, akkor minek piszkáljuk a tárgyakat? Mert ezzel több játékost lehet szivatni? Nem kell kincspont szerinti korlát, sem semmiféle, amíg ennél sokkal erősebbet lehet kapni szöviből.
Pontszám: 7.93
fórumozóAlkarinFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
167. hozzászólás - 2010.01.05. 17:27:40 (Válasz Miklós #129 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.01.05. 13:30:27
Ispotály:
Bekerült a beállításokhoz, hogy a prémiumosok ÉP-t vagy VP-t szeretnének-e gyorsabban regenerálni vadászat alatt. Ezt kell kiterjeszteni, hogy mindenkinek legyen, és a kérdés az legyen: "Szeretnéd-e ha ÉP-d gyorsabban regenerálna?"
Egyre komplikálódnak az sql lekérések... Elvileg meg lehet csinálni, hogy bárki választhasson, hogy vadászat alatt akar-e prémium ép regenerációt és ispotály regenerációt. De egyszerűbb lenne megcsinálni, ha a prémiumosok választhatnának csak (és ha kiXelik, akkor nekik az Ispotály se megy).


Ezzel csak annyi lenne a gond, hogy olyan szövetségeknél, ahol kevés ember áldoz prémium hetekre semmi újat nem hoz az egész. Mi lenne, ha ez az épület pont a nem prémium tagok regenerációs lehetősége lenne, természetesen prémiumon +ba adódik még. A működése választható legyen mindenképp.

Az új szakértelemhez azt írtátok, hogy az átlag játékosok számára is értelme legyen a portyának. Szerintem az átlag játékos 1/5 arányban portyázik ill vadászik. Nem kéne kizáró oknak lennie a VF-nek, pont így tudnánk kihasználni a vadászatot és a portyát is.
A hozzászólást Miklós módosította 2010.01.05. 18:13:18-kor
Pontszám: 5.63
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
168. hozzászólás - 2010.01.05. 17:30:20 (Válasz Rafkós #166 hozzászólására.)
De akkor se az a megoldás hogy kizavarjuk őket a szöviből....
mert lassan igy csak annak lesz értelme hogy majd a gép kisorsolja melyik szövi felel meg a te szintednek epik ,épület stb szempontból.
Én úgy emlékszem hogy még nyáron a JV elé lett tárva ez a kiskapu vagy hiba
de nem volt rá érdemi reagálás.
Most már mikor egyre többen használják egyszerre probléma lett?
Akkor kellett volna rá reagálni sztem.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.01.05. 17:35:17-kor
Pontszám: 3.02
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
169. hozzászólás - 2010.01.05. 17:36:31 (Válasz Mind1 #168 hozzászólására.)
Akkor mi a megoldás? Ha nem ez, akkor semmi, nem kell megoldani. Eddig jó volt, legyen ezután is, akinek nem tetszik, alkalmazkodjon. Epik tárgyak kincsponthoz kötése sem megoldás. Ami igazán segítene, az bizony pont annyira durva, mint az előny, amit így lehet szerezni. Mostani világokon épp ezért nem volna szabad belenyúlni.
Pontszám: 7.94
kedvencHertzFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
170. hozzászólás - 2010.01.05. 17:39:59
Az epikus kincs korlátozáshoz:

A szint*2 elfogadható korlát, viszont nem kellene elvenni a licitálás lehetőségét. V2-n van egy 18.szintű karakterem. Körém nem épített senki, jelentkeztem egy szövetségbe, és kb 200K LE-t építettem. Ha 40. szintű kincs esik az epikusból akkor soha többé nem tudok ezen szövetségen belül kincshez jutni? Nem akarom csak azért elhagyni a szövetséget, hogy epikus kincshez jussak...
Azt elismerem, hogy nem jó szintembeli karaktereket 50, 60 vagy akár 80.szintű kicsekkel felaggatva látni. Ezért jó megoldásnak látom a szint*2 korlátot ,csak a licitálás lehetősége ne vesszen el. Így nem lenne probléma senkinek az epikcuccos küldetés sem.
Pontszám: 9.00
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
171. hozzászólás - 2010.01.05. 17:41:37
Egyetértek én is az előttem szólókkal, főleg az epikus kincs korlátozás ami nagyon durva, egyrészről mert aki erős annak már megvan amit akart és ha meglesz a korlátozás ő továbbra is ultra erős marad, viszont a kicsik és gyengék nem fognak tudni normális tárgyhoz jutni... legalább ezt vegyétek ki a dologból, mert ez teljesen elszúrná a játék maradék élményét is, ami tavaly ilyenkori 100/100-as skáláról nálam lecsúszott 40/100-ra kb, de ezt már a kalandozás tolta fel idáig.... ha most ezt a sok baromságot mind bevezetitek, lesz kb 10/100
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 4.57
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
172. hozzászólás - 2010.01.05. 17:46:46 (Válasz Ariel #38 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.01.05. 00:32:56
Idézet: Viskos - 2010.01.05. 00:21:26
Ez mégis mire jó? A turbózva gyógyítás úgysem csökkenti a gyógyítási időt, olyat meg nem ismerek, aki képes alap 65-ra kihúzni a regenerációját.


De igen, csökkenti.


És mennyire? Én úgy látom, hogy 24+24 csak 10 órára csökkenti le, holott azt várnám, hogy 8-ra csökkentse.
Pontszám: 4.65
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
173. hozzászólás - 2010.01.05. 17:48:58 (Válasz Hertz #170 hozzászólására.)
Idézet: Hertz - 2010.01.05. 17:39:59
Az epikus kincs korlátozáshoz:

Ezért jó megoldásnak látom a szint*2 korlátot ,csak a licitálás lehetősége ne vesszen el. Így nem lenne probléma senkinek az epikcuccos küldetés sem.


Vagy módosuljon a küldetés, hogy az epikus cucc vásárlós küldetést lehessen teljesíteni azzal is, hogy entitástól vásárolsz cuccot.
Pontszám: 2.82
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
174. hozzászólás - 2010.01.05. 18:00:44
de akkor az lesz a cél, hogy minél hamarabb leverj egyet, nem pedig hogy a kiszemelt kincset megvedd...

epikus ahogy van jó, nem kellene elrontani

aki akarta már megszerzett mindent, de ezzel sokakkal úgy kiszúrtok, hogy a játékot is abbahagyja...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.16
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
175. hozzászólás - 2010.01.05. 18:03:59
A kérdőív azon részével mi van, hogy alacsonyabb szinteken legyen-e kristályhorda? Lesznek?
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.82
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
176. hozzászólás - 2010.01.05. 18:05:02 (Válasz Hertz #170 hozzászólására.)
V2-n van egy 18.szintű karakterem. Körém nem épített senki, jelentkeztem egy szövetségbe, és kb 200K LE-t építettem. Ha 40. szintű kincs esik az epikusból akkor soha többé nem tudok ezen szövetségen belül kincshez jutni? Nem akarom csak azért elhagyni a szövetséget, hogy epikus kincshez jussak...
Azt elismerem, hogy nem jó szintembeli karaktereket 50, 60 vagy akár 80.szintű kicsekkel felaggatva látni. Ezért jó megoldásnak látom a szint*2 korlátot ,csak a licitálás lehetősége ne vesszen el. Így nem lenne probléma senkinek az epikcuccos küldetés sem.


De a szint*2 korláttal pont hogy magadnak mondasz ellent, ahol már 200k a kút ott 40-esnél magasabb szintű epikusok vannak, szóval teljesen esélytelen leszel akármire is

Az epikust nem kellene megváltoztatni, mert te pl soha nem fogsz kincshez jutni....
A hozzászólást Miklós módosította 2010.01.05. 18:13:36-kor
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.66
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
177. hozzászólás - 2010.01.05. 18:05:51 (Válasz pityu #175 hozzászólására.)
Engem is érdekelne Annak az egy kérdésnek talán volt értelme....
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.74
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
178. hozzászólás - 2010.01.05. 18:10:22
Engem még az érdekelne, hogy akik kimaxolták a VFet azok hogyan válthatnak?

Mert felhúzni a felejtést és utánna megtanulni ezt az új szakit is "kissé" költséges lenne. Esetleg megoldható valamiféle választási lehetőség biztosítása.. vagy valami.

Ha már kérdezték, akkor előre is bocsi.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.78
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
179. hozzászólás - 2010.01.05. 18:11:59
Látom elszabadultak az indulatok.. Gyakorlatban az epikus korlátozás csak néhány karaktert érint, remélem ők is megnyugszanak, át fogják gondolni és megértik, hogy miért nem jó, ha egy 5. szintű karakter 40 elnyelést adó tárgyban rohangál. Akinek esetleg az energianyeléssel van problémája, magyarázza el, mi a gondja, mert a postokból ez nem derült ki, hogy milyen formában árt a portyázásnak, ha a 0 helyett valami minimális LE-t lehet szerezni.

Ami még kérdés volt:
Igen, a szakértelem akkor is működik, ha téged támadnak. (Pont azért, hogy mostanában jelzett "töméses" problémával is kezdjünk valamit)
A bevezetése után 2 hétig lehetőséget adunk arra, hogy aki akarja, a VFet lefelejthesse úgy, hogy nincs meg a szükséges felejtés szakértelme.

Edit: fenti 2 hozzászólást azért módositottam, mert kiszedtem belőlük az extra "/quote"-kat, ez a fórumot elszállitja, szétesik tőle...
A hozzászólást Miklós módosította 2010.01.05. 18:14:14-kor
Pontszám: 6.71
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
180. hozzászólás - 2010.01.05. 18:18:02
Akkor is magatok alatt vágjátok a fát....

Miért nem tudjátok belátni, hogy ezek a fejlesztések teljesen elrontják a játék maradék élvezhetőségét is, bő féléve elkezdtétek elrontani és Zandagortot és a kalandokat leszámítva csak visszafelé fejlődik a játék, töröljétek a v1 és v2 világokat és legyen csak v3 ami halál unalmas
A hozzászólást Sznoopy módosította 2010.01.05. 18:18:56-kor
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.28
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője