Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010 január 1. patch infók
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
141. hozzászólás - 2010.01.05. 15:37:42 (Válasz Mind1 #140 hozzászólására.)
Kritikuszt 35. szinten használhatsz, szóval ha a közepes 30. szintű karaktered elkezd gyüjteni rá kincspontokat, épít (eközben nyilván szinteket lép), fogja tudni használni. Nem mellesleg nincs olyan 70. szintű tárgy, ami egy 35-ös kezében ne lenne baromi erős.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.07
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
142. hozzászólás - 2010.01.05. 15:38:13 (Válasz Miklós #129 hozzászólására.)
Aha, amíg nem érem el az epikus kincsekhez a szintet menjek kisebb szövetségbe.
Értem, Miklós, köszönöm a lehetséges alternatívát a játékom lebutítására.
Teljesen idegenekhez menjek, vagy lehet egy-két ismerős is benne?
Továbbá nem értem, ha a legnagyobb TOP szövetségek kiélvezhetik a maxos épületeik bónuszait, addig én miért nem kaphatok a jóból, hogyha már erősebb szöviben vagyok a szintemhez képest?
Azt sem értem, ha én megszereztem valamit a játékban, esetleg már egy ideje stratégiát építek rá, azt hogy gondoljátok, hogy elveszitek tőlem, és ha igen, hogyan reagáljak rá?
Amit viszont a legtotálisabban nem értek, hogy változhatnak egy világ szabályai havonta?
Ehhez sem kedvem, sem időm nincsen alkalmazkodni, ezért is döntöttem a pókság mellet, így kell a legkevesebbet.
De még ennek ellenére is irritál, képzelem sokakat még jobban. Mia t kell állandóan reformálni, a friss változásokat miért nem lehet csak az épp aktuális legmagasabb szintről bevezetni? Vagy ha az túl irreális, akkor miért kell olyan bivalyerős szakikat behozni, ami egy magas szintű számára a játék ellehetetlenedesét okozza, ha pár hónapra szünetelteti a VU-t?

És ami a legfontosabb: miért kell a tamagocsi vonalat erőltetni egy PVP-ben? Átüthetetlen láthatatlan bilis vadászat? Meg fix LE a sok kockának, akiknek van idejük az utolsó cseppig ellőni a csp-t meg térkaput órára pontosan, de az LE-t nem találják meg az 5 szinttel lejjebre nyúló ütéseikkel?

Miklós, te úgy látod, hogy ezekkel több előfizetőd-több őskővásárlásod lesz? Én nem, de ne legyen igazam mert rosszat azt nem kívánok nektek, csak nem értem.
További jó játékfejlesztést mindenkinek.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.61
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
143. hozzászólás - 2010.01.05. 15:42:27 (Válasz Mortimer #141 hozzászólására.)
És kit zavar ha a közepes karakterem 30.szinten kritikuszba flangál?Azért kéne még 5 szintet lépnem hogy még gyengébb legyek? Esetleg téged a 200.szinten? Értsd már meg....ügyes vagy hogy kitaláltad hogy szívasd meg a pókokat,de sajna nem csak belőlük áll a szerver,és belőled se....
Pontszám: 6.49
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
144. hozzászólás - 2010.01.05. 15:43:56 (Válasz Miklós #129 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.05. 14:28:16


Idézet: Ricardo - 2010.01.05. 09:02:22
Miklós én csak azt szeretném tudni, hogy az alacsony szintű karakterek ezek után hogyan jutnak majd epikus kincsekhez?

Erre van egy nagyon egyszerű mód: az 1. szintű karakterrel nem egy 80. szintűekből álló szövetségbe kell belépni. Vannak kisebb, gyengébb szövetségek is bőven. Később, ha erősebb leszel, akkor átmész a nagy szövetségbe. Nem volt, és nem is lesz cél, hogy 1. (vagy akár 10.) szintű karakterek 80. szintű tárgyakkal szaladgáljanak.


Ehh .. Szóval most már el sem dönthetem, hogy melyik klánba mehetek? Kérnék egy útmutatót a JV-től, arra vonatkozóan, hogy melyik szintre melyik klánba menjek. (És kérem ezek miatt vegyék ki a szerencse csökkenést és a 2 hónapos küldetést a küldetéslistából)

Csak én nem értem, hogy ha teljes értékű tagja leszek egy klánnak, akkor miért nem használhatok mindent a klánból? Ez a szinthez kötés olyan módszer lett, hogy van 1-2 bűnöző a városban, írtsuk ki az egész várost és akkor biztosan elkaptuk a bűnözőket. Miért nem lehetett építéshez, szerencséhez vagy kincspontokhoz kötni a tárgyakat?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.89
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
145. hozzászólás - 2010.01.05. 16:04:19 (Válasz Ricardo #144 hozzászólására.)
Mondok sokkal egyszerűbbet. Akik miatt ezeket a korlátozásokat kéne bevezetni, azoknak tessék megmondani, hogy van 2 hetük, hogy levegyék. Ugyan ez a körbeépítésre is. Van 2 hetük kilépni és menni máshova, aztán törlődik a szövi azzal együtt, aki még mindig benne van. Nincs sok ilyen, és ők tényleg az exploitot használják. Egyébként ha eddig hónapokig megengedett volt, most már abszolút nem kellene belenyúlni.
Pontszám: 5.24
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
146. hozzászólás - 2010.01.05. 16:07:56 (Válasz Rafkós #145 hozzászólására.)
Azért ez kicsit durva lenne Miért nem szólítod fel mindjárt törlésre őket? Ők is játszanak, megdolgoztak az eredményeikért.
Ennél sokkal egyszerűbb ha épitéshez vagy minimum licithez kötik az epik cuccokat vagy akár szerencséhez.
Pontszám: 4.82
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
147. hozzászólás - 2010.01.05. 16:09:03 (Válasz Rafkós #145 hozzászólására.)
Annó valahol azt olvastam, hogy Miklós azért hagyja ezt, mert kell a játékosoknak a sikerélmény, most ha ezt elveszik, akkor kinek lesz kedve újrakezdeni?
Pontszám: 4.88
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
148. hozzászólás - 2010.01.05. 16:13:27 (Válasz Mind1 #143 hozzászólására.)
Morti nem ezt mondja, hanem hogy mehetsz szépen át olyan szövibe akik még olyat tudnak kiütni amit fel tudsz venni.
A régi szövid, a jóbarátaid, akikkel szívesen játszol, már előrébb járnak?
Így jártál, ez itt a Végzetúr!
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.36
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
149. hozzászólás - 2010.01.05. 16:14:00 (Válasz Mind1 #146 hozzászólására.)
Mind1, ha szerencséhez kötik, az sem fog tetszeni sokaknak, mert vagy túl sokat kell építeniük és inkább hagyják az egészet vagy arra hivatkoznak, hogy sokat ugráltak szövik közt, ami miatt csökkent a szerencséjük. Építéshez kötni: ha valakinek van kostrukciója, akkor max. annyi LE-t kell beáldoznia, amiből mágiát fejleszt egy kicsit. Aki olyan szövetségben van, hogy nincs egyből akadémia? ez nekik nem tetszene. Olyan nem lesz, hogy mindenkinek tetszik.

A minimum licit lenne talán az általad említettek között a legjobb, de itt is ésszerű, nem túl alacsony/magas határ kellene és a konstrukciósok itt is nagyon nagy előnybe kerülnek. Tehát ez sem jobb megoldás, mint az, hogy ott lehet nála, de X szintig nem hordhatja.

Remélem nem haragszol meg a hsz-em miatt
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 6.43
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
150. hozzászólás - 2010.01.05. 16:14:26 (Válasz Mind1 #146 hozzászólására.)
Bizony egy normális játékban annó Egont és Csuhit it bannolták volna, csak ugye ahhoz előre, amikor direkt rákérdeztek meg kellett volna nekik mondani, hogy ilyet bizony tilos csinálni. Nem kell törölniük, bár a körbeépítéssel előnyhöz jutó játékosok előnye megmarad örökre, később nagyobb szinten ez inflálódik, a probléma gyökere kihúzva, hagy maradjanak. Amikor elkezdték, nem volt tilos. Mondd már meg nekem, mit dolgozott meg valaki 10. szinre a max gyaktérért/védőfalért? Kitalálta, megszervezte, de mást ugyan nem. Ekkora szintre nem lehet olyan kutat feltölteni semmiképp. amihez a max épületek járnak, csak körülépítéssel. Nem az a kicsit durva, amit mondok, hanem az, hogy ilyet lehet, és még a többieket szivatják meg végül miatta.
Pontszám: 7.02
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
151. hozzászólás - 2010.01.05. 16:15:09
Ki az az agyhalott aki ezeket a VISSZA fejlődéseket kitalálta????

Totál ki akarjátok nyírni a portyát és az új karakterek lehetőségeit???

Sok fizetős karakter abbahagyta már a játékot, így még többen fogják, vagy pénzt már nem költenek rá...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 5.27
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
152. hozzászólás - 2010.01.05. 16:17:16 (Válasz Maximuss #149 hozzászólására.)
"ha valakinek van kostrukciója, akkor max. annyi LE-t kell beáldoznia, amiből mágiát fejleszt egy kicsit"

feltölti a kutat, kifejleszti a konstrukciót, mágiát, épít, ez azért nem megy 5-10. szintre
Pontszám: 6.02
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
153. hozzászólás - 2010.01.05. 16:18:19 (Válasz Sznoopy #151 hozzászólására.)
Így van, egy kezdő karakternek most csaláson kívül nem marad esélye.
Pontszám: 5.22
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
154. hozzászólás - 2010.01.05. 16:19:39 (Válasz Rafkós #152 hozzászólására.)
Attól függ, mikor lépett be a szövetségbe. Ha ő alapította, akkor 1000 LE + a szaki kifejlesztése. Esetlegesen a mágia növelése. Nem megy egyik napról a másikra, de szerintem még akkor is jobban jár, mint aki csak később tud konstruálni.

szerk.: elírás
A hozzászólást Maximuss módosította 2010.01.05. 16:30:02-kor
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 4.62
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
155. hozzászólás - 2010.01.05. 16:21:54 (Válasz Maximuss #154 hozzászólására.)
Igen, ezt nevezzük körülépítésnek, amit végre valahára ki kellene tiltani a játékból. Különben mennyi idő is lenne, mire felépítenek mindent és eljutnak a magas szintű epikusokig? Aránytalanul sok, nem így szerzik a magas tárgyakat és előnyöket. Aki mégis, mondom az körbe van építve.
Pontszám: 6.56
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
156. hozzászólás - 2010.01.05. 16:22:56
Maxi:

Alacsony szinten azért elég sok LE-t kéne beáldozni, hogy értelme is legyen a manakonstrukciónak.

Rafkós:

Zöld Szója Logan épp most töltötte be azt hiszem még 11. szinten a kutat 200k-t kellett érte építenie. Most 17/17 en vannak az épületek. Ha nagyobb lett volna a kút esetleg 500k-t kellett volna akkor is 13. szintre végzett volna...
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 4.60
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
157. hozzászólás - 2010.01.05. 16:23:23
Jó,de itt arról van szó hogy a lehetőséget ne vegyék el. Ha nekem megéri szarrá építeni magam egy nagyobb cuccért had tegyem már,mert szép zöld és tetszik,vagy bármi.
És a pókoknak is ott a lehetőség igy, ha kell cucc épitenek ha nem akkor így jártak.
Szal minimum licit és akkor nem érzi úgy az ember korlátozzák a játékban.
Pontszám: 5.66
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
158. hozzászólás - 2010.01.05. 16:26:34 (Válasz Hoffer Dávid #156 hozzászólására.)
Köszi de nem hiszem hogy Rafkós megérti.
Nem mellesleg kúttöltés előtt és után is ugyanúgy néznek ki a csatáim:
ellenfelem kivégezve, én meg szinte nem is sebződöm a magas szintű állatom miatt.
Felőlem el is vehetik a gyakteremet, 5. szint óta nem fejlesztettem a támadásomat, annyira nem hiányzik.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
159. hozzászólás - 2010.01.05. 16:26:42 (Válasz Miklós #129 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.05. 14:28:16

Idézet: Ariel - 2010.01.05. 12:07:57
Nem mellesleg a biztos LE jutalom, vagyis a nyeremény egy bizonyos értékig történő felhúzása ki fogja nyírni a gyémántbónuszt.

Ezt azérrt gondold át. A gyémánt bónusz az eddigiekhez képest semmit nem fog gyengülni. Az energianyelés csak azt adja meg, amit egyébként úgysem kapnál, tehát gyémánt bónusz sem járna utána.


Jelöljük X-el azt az átlag LE mennyiséget, amit egy átlagkarakter szerez egy átlagportyából. Eddig egy gyémánt hordás karakter 1,3*X LE-t szerzett, ez volt a bónusza.

A szakértelem bevezetésével X egyértelműen nőni fog. Ezután az átlagportyából X+Y LE szerezhető. Nagyon nem mindegy, hogy a gyémánt hordások X*1,3 +Y vagy (X+Y)*1,3 LE-t szereznek. Első esetben ugyanis a hordabónuszuk a többiekéhez képest (X*1,3+Y)/ (X+Y) arányra változik. Amit leírtál, az alapján Y=X/2-t becsülném, így ez az érték X*1,8/X*1,5 = 1,2 => 20%-ra csökken a gyémántok bónusza.

Még egy gondolat: nézzük mi történik, ha a szaki minden portyát fel 10.000 LE-re kerekít fel, ami nem éri el ezt a szintet. Mivel a portyák 95%-a ezen érték alatt van, gyakorlatilag azt lehet mondani, ezentúl minden portyában fix 10.000 LE-t lehet szerezni. A gyémántbónusz megszűnt. Ha csak az 500 alattiakat kerekíted fel, azzal nem szűnik meg, csak gyengül a többihez képest.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.01.05. 16:31:02-kor
Pontszám: 6.38
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
160. hozzászólás - 2010.01.05. 16:28:01 (Válasz Hoffer Dávid #156 hozzászólására.)
Pont az az a szövetség, aki feltalálta a körülépítést. Szerencsére mostmár aránylag normális kútjuk van. Épp ezt mondom egyébként, ha erre a szintre ennyit beleépített, hagy kapja a tárgyakat meg mindent, a gond azokkal van, akik ennek töredékéért, néhány ezer léért használhatják mindezt.
Pontszám: 6.89
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!