Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010 január 1. patch infók
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
121. hozzászólás - 2010.01.05. 13:32:30
"Annak aki kivégzésre épít ez csak csepp a tengerbe, nem ebből szedik meg magukat"

A kivégzésnek jóformán semmi köze már a portyához, jobban megéri nélküle lehúzni valakit, aki sok lét termel, mint az a plusz 10%, amit ad attól, aki ellen használható.

Hcs módjára működő portyázás eredetileg (meglepő!) az én ötletem volt, ott van, ahova való, a háborús reform topicban, valahol az elején, viszont, hogy a teljes portyarendszerre kiterjedjen, ráadásul szembefordítva a vf-el... olyan érzés ez nekem, mint Edisonnak a villamosszék, nem tehetek ellene semmit, de bár soha ne jutott volna eszembe... szóval tessék háborús reformként használni, épp ez volt a lényeg, hogy megérje háborúzni. Vf-hez semmi, de semmi köze az egésznek, ha vagy egyik, vagy másik, annak beláthatatlanok a következményei, vagy az veszt, aki a vf-et tartja, vagy az, aki elfelejti.

Most akkor mi is lesz teljes áron felejthető? Transzcendális megint erősödik, szóval a kreatívot meg a kivégzést megint lehet? És a vf-et? Egy vf-esnek, aki tartja magát az eredeti stratégiájához, ez egy nerfelés a portyára.
Pontszám: 8.51
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
122. hozzászólás - 2010.01.05. 13:34:47 (Válasz Homeropata #109 hozzászólására.)
Idézet: Homeropata - 2010.01.05. 12:50:04
Meg ha a bekapott sebzések alapján számol, akkor gondolom nem a tp-tömés ellen akar megoldást kínálni, ugye?

Ez is jogos felvetés. Miklós úgy harangozta be ezt a szakértelmet, hogy segíteni fog a TP-tömés problémáján is. A jelenlegi tervezet erre sajnos nem alkalmas.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.07
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
123. hozzászólás - 2010.01.05. 13:36:47 (Válasz Ariel #120 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.01.05. 13:31:30
Idézet: Jeriko - 2010.01.05. 13:27:17
Idézet: Ariel - 2010.01.05. 12:07:57
Nem mellesleg a biztos LE jutalom, vagyis a nyeremény egy bizonyos értékig történő felhúzása ki fogja nyírni a gyémántbónuszt.


Na ezt viszont miért? A gyémánt bónusz a megszerzett LE-re ad bónuszt. Aki eddig nullát szerzett, annak nem volt bónusza, most éppenhogy lesz.


Mert mindegy, hogy 1000 LE-t szereztél, vagy gyémánt bónusszal 1300-at, ha a végén fix 2k-ra kerekíti fel az új szaki. Vagy a háború csarnokának bónuszát is szorozta a gyémánt bónusz? Szerintem nem.


Nyilván úgy kell megcsinálni, hogy előbb módosít és csak utána alkalmazza a gyémánt bónuszt.
A háború csarnoka a háborús nyereséget módosítja (mégha portyánként is), arra természetes, hogy nincs gyéméánt bónusz.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.01.05. 13:38:51-kor
Pontszám: 8.18
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
124. hozzászólás - 2010.01.05. 13:50:58 (Válasz Ariel #116 hozzászólására.)
Ariel: mutass nekem 1 olyan karit aki ezt meg tudja csinalni bármilyen szinten, hogy 2-3 szintel felfele ütve 50-100 TÖ hátrányból maxép-ről kivégzi a célpontot. Ne legyünk már ennyire komolytalanok. Megfelelő nagyságú szakértelemmel ki lehet végezni bárkit ez vitán felűl áll de ez most kb. olyan mintha azt bizonygatnátok, hogy a játékban semmi mást nem kell fejleszteni csak a kivégzést ahhoz, hogy nyerjél. Ez elméletileg igaz csak hát a realitások nem igazán azt mutatják, hogy 80-as szinten a 3000-es kivégzések döntenék el a csatákat.

5-6 olyan szakértelem van amit érdemes lehet belevenni a TÖ mellé a számításokba, de mind a 41-et aligha.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.08
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
125. hozzászólás - 2010.01.05. 13:50:59 (Válasz Jeriko #123 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.01.05. 13:36:47
Nyilván úgy kell megcsinálni, hogy előbb módosít és csak utána alkalmazza a gyémánt bónuszt.


De még ez sem egyértelmű. Ha 1000 LE helyett 1300-at rabolnál a bónusszal, és 2k-ra történik a kerekítés, akkor ez hogy történik? Az 1k-t felkerekíti 2k-ra, aztán ezt szorozza 1,3-al, vagy felkerekít 2k-ra, de csak az 1k valódi rablás 30%-át adja hozzá? Egyik esetben 2,6k a vége, másik esetben 2,3k.

Túl sok apróság van, ami nincs tisztázva...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.58
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
126. hozzászólás - 2010.01.05. 13:58:19 (Válasz Otoaak #124 hozzászólására.)
Alacsony szintről beszéltem. Ott, ahol a kariknak jó, ha van 30 körüli egészsége. A Zöld Pókok között biztosan bővebb felvilágosítást adnak...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.06
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
127. hozzászólás - 2010.01.05. 14:07:05 (Válasz Ariel #125 hozzászólására.)
Szerintem megint értelmezés beli probléma van.
A gyémánt bónusz ugyan úgy működik mint eddig.
Amennyiben a rabolt lé nem ér el egy konstanst, úgy a harc után, merő vérörömből, a sebeidet nézegetve felszabadul benned az adrenalin és lé-hez jutsz, ami a sebeid mértékétől, azaz az élmény méretétől függ.
50-80k-s felszerelésnél a 10% bónusz igencsak észrevehető, 1-2 tárgy vásárlásánál többet ad mint pér nap portyázás ha olyan 0 lés környezeted van...
Amennyiben maxolva van a szaki által adható lé, és ezt sebződés 2x-eséig adhatja, úgy ráadásul semmilyen kár nem éri a gyémántokat, igaz nem kapnak újabb bónuszt sem.

Jerikó, amennyiben a szaki szint*3 léket adna, úgy ki a fene fejlesztené ki milliós nagyságrendű költségért? Kb szint*20 vagy szint*30 lénél van szerintem az a határ ahonnan már nem fölöslegesen leprogramozott szakértelemről beszélünk. Összehasonlításképpen nekem jelenleg 3-3,5k lét ad 1 csp 75. szinten ez szint*40 környéke...
Pontszám: 4.27
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
128. hozzászólás - 2010.01.05. 14:24:34 (Válasz Birka #127 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.01.05. 14:07:05
Amennyiben maxolva van a szaki által adható lé, és ezt sebződés 2x-eséig adhatja, úgy ráadásul semmilyen kár nem éri a gyémántokat, igaz nem kapnak újabb bónuszt sem.


Ha eddig Galmuszk nyert portyánként 3k-t a lélekrabló agyaraknak és a gyémánt bónusznak köszönhetően, míg én csak 2k-t, akkor ezután ha csatánként 1,5k-t sebződünk, akkor ő ugyan úgy 3k-t visz mint eddig, én pedig 1k-val növelem a zsákmányomat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.83
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
129. hozzászólás - 2010.01.05. 14:28:16
Mérgező izé - csak akkor ha őt támadják

Persze, így gondoltuk, csak lemaradt.

Idézet: McGee - 2010.01.04. 23:50:56
Nem tűnik túl igazságosnak, hogy egy 20. szintű karakter a 45. szintű epikus tárgyat már nem veheti fel, de egy 50. szintű használhatja -a jelenleg legmagasabb- 95. szintű tárgyakat is.

A rendszer célja nem az abszolút igazságosság (az túlzottan szigorú lenne), hanem az, hogy minél kevesebb embert korlátoz amellett, hogy az extrém exploitokat kizárja. Rászántuk asz időt, és megnéztük, hogy a különböző variációk hány embert érintenének, és a fenti megoldás tűnt a legkevésbé szigorúnak. A lényeg, hogy a karakter ne használhasson a szintjéhez képest irreálisan erős tárgyat. Egy 1. szintűsemmiképp se indulhasson epikus cuccban, de egy 10. szintűnél a legelső epikusok nem fogják kiborítani a bilit. Az 50. szintű egy 95. szintű tárgyban nyilván erős lesz, de a játékegyensúlyt nem borítja - ilyen cuccot már úgysem fog egy 3 fős szövi kitúrni neki.
Magáról a korlátozásról és szükségszerűségéről itt már nem fogunk vitázni, több héten keresztül már megtettük egy igen terjedelmes topicban, ráadásul a szavazás eredménye is elég egyértelmű volt.
Látom egyébként jópáran, mint például Let. vagy
Idézet: Mind1 - 2010.01.05. 09:12:08
Most akkor jól értem hogy 60 as szintemmel ne is üssek 158 as szintű epikust mert a büdös életbe nem lesz enyém a cucc ?

nem értik, hogy működik a dolog, tehát még egyszer, AKÁR 20 alatt van a szintkülönbség, akár kétszeresnél kisebb a tárgy szintje, hordhatod a tárgyat. Pl a 158. szintű epikus kb. 80. szintű tárgyat dob, amit lazán használhatsz 60. szinten (még 40.en is)

Idézet: Ricardo - 2010.01.05. 09:02:22
Miklós én csak azt szeretném tudni, hogy az alacsony szintű karakterek ezek után hogyan jutnak majd epikus kincsekhez?

Erre van egy nagyon egyszerű mód: az 1. szintű karakterrel nem egy 80. szintűekből álló szövetségbe kell belépni. Vannak kisebb, gyengébb szövetségek is bőven. Később, ha erősebb leszel, akkor átmész a nagy szövetségbe. Nem volt, és nem is lesz cél, hogy 1. (vagy akár 10.) szintű karakterek 80. szintű tárgyakkal szaladgáljanak.

Arról, hogy mi legyen azokkal, akiknek már van ilyen tárgya. Ezen gondolkodtunk, 2 lehetőség van, a tárgyakat továbbra is használhatják egy türelmi időn belül (2-4 hét), vagy pedig azonnal levesszük őket. Én az előbbit javaslom, így aki épp hogy nem teljesíti a feltételt, annak van ideje belenőni a tárgyba anélkül hogy visszamenőleg korlátoznánk.

Az energianyelésről: semmiképp sem cél ezzel a szakival, hogy hatékonyabb legyen, mint a jól megtervezett, különböző taktikákkal és odafigyeléssel megtámogatott portyázás.Még csak az sem célja, hogy egyensúlyt teremtsen a VF-fel. Egyedüli célja, hogy valamivel több értelmet adjon a portyának az átlagjátékos számára. Az esetek túlnyomó többségében a portya 0 LE zsákmányolásával végződik, tehát az egyetlen nyereség az állatok fejlődése. Ha ilyen esetekben adunk valami minimális LE-t, akkor több értelme lenne a portyának. nem mellesleg, ezt a javaslatot már nagyon régóta sokan támogatják (a szavazáson is elsöprő többséget kapott). Ez nem fogja "ellehetetleníteni" a pókokat. Egy magas szintű kari odafigyeléssel 1-1 vadászatból szerezhetett 10-20E LE-t, az energianyeléssel lehet szerezni majd 1-2ezret.
Én a háború tornyás elvet vettem alapul, amiben az volt a jó, hogy a gyenge ellenfelekért kevesebb LE járt, de nem akarok olyasmit, ami láthatóan sok embernek nem tetszik. Megjegyzem, hogy a TŐ arány figyelembevételével pontosan ugyanezek a problémák merülhetnek fel (csillagászati TÖ-jű karakter megy buzogánnyal stb), de nézzük a javaslatokat, nagyon örülök, hogy konkrét képletet irtatok!

Idézet: Jeriko - 2010.01.05. 10:25:25
Így pl. az portya alapLE-t (ami lehetne szint*5 LE) be lehetne szorozni a vesztesportyaaránya/nyertesportyaaránnyal.

Idézet: Ariel - 2010.01.05. 11:38:18
A szakértelem szint és az adott karakter szintje adja az alapot a plusz LE-hez, és erre kerüljön rá Jerikó szorzója. (ellenfélTÖ/sajátTÖ)*(ellenfélSZÖ/sajátSZÖ)

Az alapgondolat jó. Az alap LE meghatározására nyilván a szakértelem és a szint szorzatából kell kiindulni, maximális szakértelemnél lenne szint*10, vagyis a képlet szint*szakértelem*0,2. (Ez mellesleg a vadászat alap LE-nek felel meg, randomok, spektrális és sajtolás nélkül). Tehát pl. 50 szinten 500 LE-t jelent. Ennél lejjebb ezt semmiképp sem vinném, már csak azért sem, mert a szaki kifejlesztése is masszív költséggel jár.
A további szorzókról, módosítókról. Eddigi tapasztalat, hogy a játékosok inkább mennek a biztos győzelemre, mint a kockázatosra, amin kicsit többet nyerhetnek. Tehát hiába szorozzuk ezt TÖvel, portya aránnyal, az a nagy többséget nem fogja izgatni, ugyanúgy a leggyengébbet fogja támadni, míg egy maroknyi kisebbség keresi majd a kiskapukat a képletben. A sajátjánál nagyobb TÖjű embert úgysem fog támadni senki, tehát az esetek többségében ez egy 1-nél kisebb szorzót fog jelenteni. Persze, be lehet vezetni, kérdés, hogy tényleg szükséges-e, ezzel kapcsolatban még lehet érvelni.
A számítás metódusáról: kiszámítjuk a zsákmányolt LE-t mindenfajta módosító figyelembevételével. HA az LE ennél kevesebb, akkor felkerekítjük a fenti összegre. A kreatív affinitás bónuszt ezután adjuk hozzá. Ha ez így megfelel.

Idézet: Ariel - 2010.01.05. 12:07:57
Nem mellesleg a biztos LE jutalom, vagyis a nyeremény egy bizonyos értékig történő felhúzása ki fogja nyírni a gyémántbónuszt.

Ezt azérrt gondold át. A gyémánt bónusz az eddigiekhez képest semmit nem fog gyengülni. Az energianyelés csak azt adja meg, amit egyébként úgysem kapnál, tehát gyémánt bónusz sem járna utána.

A gyógyitó izénél megoldható, hogy a max. ne +15, hanem +20 legyen.

Idézet: Coronita - 2010.01.05. 11:24:14
Miklos elarulod, hogy az elozetes tervedben szereplo 50%-bol hogy lett 75%?

Persze. A játékban van már egy AH-s relikvia (ami azért ugye ritkább tárgy, mint egy LGY relik) ami 50%-ra teszi a fertőzést, és nem csinál mást. Ha most berakunk egy tárgyat, ami szintén 50%-ra viszi, és emelett még dupla sebességgel tudod csökkenteni a fertőzést, akkor az AH-s tárgy értelmét veszti, és jogosan háborodik fel, aki arra költötte az aranydukátjait. Épp ezért az eredetileg tervezett 2 helyett 3-mat csökkentből lett 2 helyett 4-et csökkent. így a csökkentési sebesség közel ugyanannyi lesz a 2 tárgynál, viszont aki megvette az 50%-kost, annak még mindig megéri ezt megvenni mellé, és összességében jobban jár, mint aki az AH-s tárgyat nem vette meg. A 75 talán lefaragható 70-re, de 50-re biztosan nem.

Idézet: Jeriko - 2010.01.05. 13:30:27
Ispotály:
Bekerült a beállításokhoz, hogy a prémiumosok ÉP-t vagy VP-t szeretnének-e gyorsabban regenerálni vadászat alatt. Ezt kell kiterjeszteni, hogy mindenkinek legyen, és a kérdés az legyen: "Szeretnéd-e ha ÉP-d gyorsabban regenerálna?"

Egyre komplikálódnak az sql lekérések... Elvileg meg lehet csinálni, hogy bárki választhasson, hogy vadászat alatt akar-e prémium ép regenerációt és ispotály regenerációt. De egyszerűbb lenne megcsinálni, ha a prémiumosok választhatnának csak (és ha kiXelik, akkor nekik az Ispotály se megy).
A hozzászólást Miklós módosította 2010.01.05. 14:29:20-kor
Pontszám: 7
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
130. hozzászólás - 2010.01.05. 14:41:14 (Válasz Miklós #129 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.05. 14:28:16
Idézet: Ariel - 2010.01.05. 12:07:57
Nem mellesleg a biztos LE jutalom, vagyis a nyeremény egy bizonyos értékig történő felhúzása ki fogja nyírni a gyémántbónuszt.

Ezt azérrt gondold át. A gyémánt bónusz az eddigiekhez képest semmit nem fog gyengülni. Az energianyelés csak azt adja meg, amit egyébként úgysem kapnál, tehát gyémánt bónusz sem járna utána.


Rendben van, ha ez így a gyémántoknak megfelel, akkor én sem vitatkozom rajta
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.58
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
131. hozzászólás - 2010.01.05. 14:42:30
Azt nem értem, hogy ha valaki alacsony szinten erősebb tudott lenni és tudott építeni annyi lét, hogy betöltse a kutat és el tudjon vinni egy tárgyat, akkor miért nem érdemelné meg a kincset?


Akiknek nincsenek alacsony szinten epikus kincsei, azok valószínűleg nem is tudnának annyit építeni és mellette erős is lenni...(tisztelet a kivételnek)
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 5.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
132. hozzászólás - 2010.01.05. 14:50:42 (Válasz Hoffer Dávid #131 hozzászólására.)
Jelenleg ezer LE építéssel is lehet 55. szintű epikus tárgyad, nem kell ahhoz építeni semmit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.38
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
133. hozzászólás - 2010.01.05. 14:50:56 (Válasz Miklós #129 hozzászólására.)
Miklós!

erősíts meg hitemben: ha van olyan epikus tárgyam, amihez még nem vagyok elég magas szintű, az nem fog elveszni, csak amíg szintben nem érek fel hozzá, addig nem használhatom, ugye helyesen értelmezem?
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 8.89
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
134. hozzászólás - 2010.01.05. 14:56:53 (Válasz Failure #133 hozzászólására.)
De ha építéshez lenne kötve és nem szinthez, akkor ugyanúgy lehetne alacsony szinten is tárgyam és mégis megdolgoztam érte. Ezt kéne már megértened.....
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 4
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
135. hozzászólás - 2010.01.05. 14:56:59 (Válasz Failure #133 hozzászólására.)
Idézet: Failure - 2010.01.05. 14:50:56
Miklós!

erősíts meg hitemben: ha van olyan epikus tárgyam, amihez még nem vagyok elég magas szintű, az nem fog elveszni, csak amíg szintben nem érek fel hozzá, addig nem használhatom, ugye helyesen értelmezem?


igy van, tárgyat nem veszünk el senkitől, természetesen.
Pontszám: 5.40
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
136. hozzászólás - 2010.01.05. 15:03:08
Epikus tárgyak használhatósága a körülépítéshez képest semmi ám. Az mégsincs elővéve? Miért? Építéshez meg tényleg sokkal jobb lenne kötni. Elárulok egy titkot, 3fős szövetség akkora epikust tud lenyomni, amennyit a szintjük enged. Nem 95., hanem időval a 195. szintű tárgyat is megszerezhetik.

0 lé van a portyában? Én meg annyiszor megszoroztam a 0-t, hogy a vége 1400 le/csata lett. lol Nem inkább az a gond, hogy a lehető legkisebb szintűt ütik? Hcs alapon történő elszámolás a háborúba való, ahol nincs lé, az a háború, meg a top, elsőre tényleg ez a jó megoldás, másodikra meg a kh, lehet erősíteni,vagy nekik szakit betenni.

Ki a jó fene fogja ezért a vf-et elfelejteni? Én biztos nem, másnak sem ajánlom. Pókoknak valóban nem lesz ez rossz, sőt... de magam ellen nem fogok írni.
Pontszám: 7.52
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
137. hozzászólás - 2010.01.05. 15:12:20
Miklós, ezt írtad egy másik topikban:

Idézet: Miklós - 2009.12.19. 15:09:14
Idézet: Prisma - 2009.12.19. 13:32:22
Nem tudom azonban kihagyni, hogy ez a fenti mondat egy az egyben alkalmazható a TP tömésre, azzal a különbséggel, hogy az ellen ugye tényleg semmilyen védelem nincsen, míg a portyában való lenyomás ugye a támadónak okoz kárt, ha a védekező konyít valamit a játékhoz...

Ezzel kapcsolatban már van egy javaslat, csak még nem jutottunk odáig, egy új szaki, ami mindenképp ad LE-t, ha a portyában kevesebbet nyersz valamennyinél. Erről is lesz majd egy topic.


A mostani szaki sajnos biztosan nem lesz jó TP tömés ellen (legalábbis jelen tervezet szerint). Lesz egy másik szakértelem is akkor?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.58
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
138. hozzászólás - 2010.01.05. 15:17:24 (Válasz Miklós #135 hozzászólására.)
És mi van azokkal, akik nem kevés LE-ből tisztességesen beépültek valahová?

Ők a beáldozhatók azok miatt, akik köré szövit húztak és epik tárgyakat kaptak?

Mind menjenek most epiket ütni kezdő szövetségekbe?

Vagy esetleg lehet szó visszahívható epikusokról, hogy mindenki szintjének megfelelő cucchoz és küldetésteljesítési lehetőséghez juthasson?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.25
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
139. hozzászólás - 2010.01.05. 15:30:19 (Válasz Darah #138 hozzászólására.)
Azok is beáldozhatóak voltak, akik a kreatív affinitást normálisan használták. Ha zavar, hogy a csalóknak kedveznek a változtatások, várlak szeretettel a kreatív határi napi 1 portyából való kiaknázása céljából
Pontszám: 4.05
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
140. hozzászólás - 2010.01.05. 15:33:48
Rendben..viszont tegyük fel van egy közepes 30.szintű karakterem, és épitek mint a güzü mert pl.szeretnék mondjuk egy kritikuszt. És most az lesz hiába épitek érte nem lesz az enyém mert túl alacsony a szintem hozzá?
Ez valahol igazságtalan hogy még a lehetőséget is elveszik.Lehetne pl. szint x10 vagy bármennyi minimum licit ,hogy az embernek legalább az esélye megmaradjon tárgyakat szerezni. Ne már mindig a pók karikkal példálózzatok hogy nekik milyen jó...azért is megdolgoztak. Ha minimum licit lenne nem rögtön szintkorlát legalább mindenkinek megmarad a lehetőség eldönteni mit áldoz fel egy nagyobb szintű cuccért. De igy....ez diktatúra,kicsi vagy nincs cucc,ennyi.
Pontszám: 5.64
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!