Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010 január 1. patch infók
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
401. hozzászólás - 2010.01.06. 14:37:56
A kedélyek csillapítása érdekében, ide is közzéteszem a Fekete Liga véleményét a peccsről. Idézet a topicból:

"A Fekete Liga második kinyilatkoztatása:

Jó hírt hozunk néktek Jámbor barmok!

A Fekete Liga szót emel a saját érdekében bevezetett változtatások miatt, mivel látja, hogy alattvalói között nagy felbolydulást keltettek.

- Kijelentjük, hogy a változások amiket eddig vagy a jövőben bevezetnek a Liga érdekeit szolgálják, hiszen a játékvezetés teljes mértékben a Liga fenhatósága alá tartozik.
- Miklós minden nap serényen jár lelki gyakorlatokra az Atyához, ezáltal tudata úgy módosult, hogy csupán a mi érdekeinket képes nézni egy-egy változás bevezetése során.
- Továbbá a fentiek elősegítik, hogy a Liga ne csak a harmadik világ tagjaira, hanem az össszes létező illetve már befejeződött világra hatással legyen.

Na most már remeghettek, de hiába. A fekete túró hatalmának semmi sem szabhat gátat."
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 7.12
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
402. hozzászólás - 2010.01.06. 14:43:57 (Válasz nagyko #401 hozzászólására.)
Beteg emberek elmebeteg tervekkel... de szeretem eme eszme(')t.
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 8.33
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
403. hozzászólás - 2010.01.06. 14:47:24 (Válasz DeDoom #394 hozzászólására.)
Idézet: DeDoom - 2010.01.06. 14:18:34

A többi fejlesztés egyértelmüen tök jo, ha más nem tette meg akkor én helyettetek is megköszönöm, hogy ennyit foglalkoznak a játékkal és adnak a véleményünkre!!!!!



Igen, koszonjuk!
A Beholder kft egy gazdasagi tarsasag, amelyik nem hobbibol fejleszt, egy jatekot (egy szolgaltatast) tesz elerhetove a neten, ami bizony bevetelt termel.
Az, h a szolgaltato megkerdezi, h milyen iranyba haladjon a szolgaltatas az szamomra nem azt jelzi, h kepben vannak a szolgaltatassal kapcsolatban, vagy legalabbis tudnak, h milyen iranyba kell fejleszteni ahhoz, h elegedettseget szuljon.
Csordogalnak hozzajuk ilyen-olyan forrasbol informaciok, de mint az lathato, az csak egy szuk reteg erdekeit kepviseli, es sok olyan jatekos (fizeto jatekos) erdekeivel utkozik, akik esetleg joval nagyobb szamban kepviseltetik magukat, mint a problema felvetoi.
Most nem megyek bele, h ez hosszabb tavon hova vezet, mert egy onzo allat vagyok, es csupan a sajat erdekeimet nezem. Nekem ez igy nem jo, ezert csokkentett aktivitassal jatszom (elkedvtelenedes), szamomra olyan valtoztatasok tortentek, amik tonkretettek az addigi elkepzeleseimet a karaktereim jovojet tekintve. Tobb penzt a jelenlegi allapotok szerint biztosan nem fogok a jatekra aldozni. Nem kell sajnalni, nem kell kommentelni, ez igy van jol. En nem vagyok elegedett, de majd a fejlesztesek hatasara tele lesz a VU elegedett jatekosokkal.
Kisebb valtoztasok minden jatekban tortennek, mert mindent nem lehet kitesztelni. En 2008 vegefele regisztraltam, egy nyilt vegu jatekra, amiben aki nem tervez elore, az nem lesz tul eredmenyes. Azota mennyi olyan valtoztatas tortent, ami az ilyen hosszutavu strategiakat olte meg?
Ugyhogy megegyszer koszonom, h probaljatok eletben tartani a jatekot, es remelem, h ha indul v5, akkor azt alapjaiban gondoljatok ujra!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.17
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
404. hozzászólás - 2010.01.06. 15:10:02 (Válasz Rafkós #375 hozzászólására.)
Idézet: Rafkós - 2010.01.06. 13:27:18
Felzárkózásra nincs lehetőség? Ha a szingut nem zárjuk ki, egy kicsit összetettebb taktikával lehetőséget nyitna rá. Pont ezért akarja pl Morti kizáratni, leesett nekik, hogy aki elfelejti a vf-et, kifejleszti a szakit meg a szingut, az jobb le/tp aránnyal megindulhat utánuk, mint amire nekik lehetőségük volt. Top lefelé portyázik, ezzel lehetne felfelé, meg sok karakterben a szintjéhez képest már így is rengeteg lé van.


Na haragudj, de nagyon félrelátod. Senki nem fogja utolérni a top-ot. Se szinguval, se anélkül. Egy darabig lehet felfelé menni, aztán megállsz, mert hiába szingu, haleledel lesz a kariból már félúton, és nem fog tp-t kapni, amire hatna a szingu.

A top-ben rengeteg a LE, elsősorban a KH miatt, amit már többször leírtam, másrészt a rengeteg körbeverés miatt (mivel maxos mindenkinek a kreatívja, többszörösen van duplázva minden LE). No meg lényegesen magasabb szinten is vadászik mindenki, ami szintén plusz LE.
Azok, akik a középmezőnyben nagyon erősek, semmit sem érnének a top-on. Ahogy mennének felfelé, úgy gyengülnének.

Még egy dolog: mivel érné utol bárki a top-ot? Vadászatból sokkal kevesebb TP-t kap, térkapuból szintén, portyából szintén. Honnan szerzi be a TP különbséget? Egyértelmű, hogy a TP-különbség a top és a többiek között folyamatosan nő, de még a szintkülönbség is, mert egy-egy szint TP szükséglete közel sem nő annyira drasztikusan.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.01.06. 15:18:23-kor
Pontszám: 9.31
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
405. hozzászólás - 2010.01.06. 15:22:47 (Válasz Jeriko #404 hozzászólására.)
Örülök, hogy valaki végre őszintén leírta ezt.
Pontszám: 7.88
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
406. hozzászólás - 2010.01.06. 15:38:33
Igen, ha nekem alternatíva lenne a VF elfelejtése és a mostani szakértelem kimaxolása, akkor sem használnék szingut, mert nem ilyen erőnléttel-tulajdonságokkal akarom beérni alulról a topot, de ha már nem lennék boxzsák, annak örülnék... Néhány év távlatában gondolkodtam.
De mindegy, ez egyéni szocprobléma...

Viszont az azért mindnekinek világos, hogy a VF azért rossz a Beholdernek, mert a fele sebességű szintlépés nem egészen a felére redukálja az őskő szükségletet, mert ritkábban kell cserélni... Ezért is kell valamit lépni.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 6.23
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
407. hozzászólás - 2010.01.06. 15:40:47 (Válasz Agatity #406 hozzászólására.)
Viszont a prémium tagság egy adott szinten belül simán 2x-ese egy VF-esnek a nem VF-eshez képest. Persze ez lehet, hogy kevesebb, mint ha sűrűbben kellene tárgyakat venni, de szerintem nem elhanyagolható ez sem.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 2.79
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
408. hozzászólás - 2010.01.06. 15:46:40 (Válasz pityu #388 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.01.06. 13:56:29
Ha nem állsz velük háborúban, akkor gyakorlatilag könnyen előfordul, ha nem éjjel ütöd őket, mert nappal sűrűn vannak 20-40%-on.


Pityu, ha 20%-on van a KH, akkor a szaki is csak 20%-ot fog adni. Egy 90-ik szintű KH nem 900 LE lesz, hanem csak 180. Tehát nem őt éri meg ütni, hanem bárki mást, aki 100%-on van.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.03
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
409. hozzászólás - 2010.01.06. 15:48:11
Igen, igazad van, ezért írtam, hogy nem a fele, de közel hozzá. De igaz, lehet, hogy százalékban nem az 50-hez van közel, hanem mondjuk a 80%-hoz, ami akkor nem olyan nagy érvágás Behonak, mindegy, mellékszál ez is.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.02
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
410. hozzászólás - 2010.01.06. 15:56:56
Mint a VF, mint a szingularitas koncepcioja hibas otlet volt igy, ahogy bekerult a jatekba.. Pillanatok alatt szethuzta a mezonyt, ami egyfolytaban termeli a problemakat, veszekedeseket, es a fejleszteseknel is mindig csak a baj van belole... Huuu, de jo lenne visszaporgetni a server idot...
Pontszám: 7.93
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
411. hozzászólás - 2010.01.06. 15:59:37 (Válasz Maximuss #407 hozzászólására.)
Idézet: Maximuss - 2010.01.06. 15:40:47
Viszont a prémium tagság egy adott szinten belül simán 2x-ese egy VF-esnek a nem VF-eshez képest. Persze ez lehet, hogy kevesebb, mint ha sűrűbben kellene tárgyakat venni, de szerintem nem elhanyagolható ez sem.


Szerintem ez nem allja meg a helyet.
Egy nem vfes 1 het alatt 1 hetnyi premiumot fizet.
A vfes is.
Az, h a jatekkal melyikuk milyen tempoban halad, nem befolyasolja a premiumot.
Amirol szo van, az a targyak csereje, amiben viszont valoban van kulonbseg a lassabb szintlepeseknek koszonhetoen.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.25
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
412. hozzászólás - 2010.01.06. 16:02:29 (Válasz Maximuss #407 hozzászólására.)
? Szerintem a prémium tagságot Vf-fel és vf nélkül is 52 hétre tudod megvenni egy évben, nem értem, hogyan duplázodna ez a költség.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.09
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
413. hozzászólás - 2010.01.06. 16:09:13 (Válasz Ricardo #412 hozzászólására.)
Huhh, de hülye vagyok, persze Ricardo.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 6.26
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
414. hozzászólás - 2010.01.06. 16:27:29 (Válasz Ariel #408 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.01.06. 15:46:40
Idézet: pityu - 2010.01.06. 13:56:29
Ha nem állsz velük háborúban, akkor gyakorlatilag könnyen előfordul, ha nem éjjel ütöd őket, mert nappal sűrűn vannak 20-40%-on.


Pityu, ha 20%-on van a KH, akkor a szaki is csak 20%-ot fog adni. Egy 90-ik szintű KH nem 900 LE lesz, hanem csak 180. Tehát nem őt éri meg ütni, hanem bárki mást, aki 100%-on van.


Eddigi tapasztalataim alapján, amíg lehet ütni kristályt, addig bizony azt üti mindenki, lehet akár 20%-on is, mert még így is több LE-t szednek ki belőlük, de szerintem ezt neked nem kell elmagyaráznom. Viszont ha a kristályok ellen nem hat a szaki, a nyakamat rá, hogy senki nem fejlesztené ki odafent azért az 5-6 emberért, aki lehet, hogy naponta egyszer le tud ütni. Viszont az utánatok masírozó banda vígan használhatná. Egyébként meg ahogy már írtam, én pusztán azért nem akarom, hogy kristály ellen is jó legyen, mert már így is túl nagy táp őket ütni, nem kell tovább erősíteni őket.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.49
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
415. hozzászólás - 2010.01.06. 16:41:10 (Válasz Ricardo #412 hozzászólására.)
Úgy értettem, hogy a tárgyvásárlás között van 2x különbség. Pl.: ha a nem VF-es 2 hét múlva vesz új ősköves páncélt, akkor a VF-es 4 hét múlva, Persze ez nem 35-40 őskő, hanem 12.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 4.94
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
416. hozzászólás - 2010.01.06. 16:46:56 (Válasz pityu #414 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2010.01.06. 16:27:29
Eddigi tapasztalataim alapján, amíg lehet ütni kristályt, addig bizony azt üti mindenki, lehet akár 20%-on is, mert még így is több LE-t szednek ki belőlük


Akkor hiányosak a tapasztalataid. Azok ütik 20%-on a KH-t, akiknek nincs más célpontjuk. Kérdezd meg Jerikót, Prófétát, Endyrt, vagy épp Mortimert, hogy milyen gyakran járnak az AL-t ütni, ahelyett, hogy a KH-t püfölnék. Nekik az új szakival állandósul a LE bevételük, akkor is, ha nincs KH. Van legalább 10-15 Légiós célpontjuk. Nekik ezután minden portya hozni fogja az 1600-1800 LE-t, akkor is ha nincs KH. Miért pont az szúrja a szemed, hogy ha valaki, akinek csak KH célpontja van és leüti egy 20%-os tagjukat, akkor max 3-400 LE-t szerezhet vele?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.35
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
417. hozzászólás - 2010.01.06. 16:47:09 (Válasz Maximuss #415 hozzászólására.)
A prémium tagság mindig 6 őskő lesz egy hétre, a tárgyak őskő költsége viszont emelkedik (ehhez mérten egész radikálisan).
A Beholder szerintem nem adott szintekhez mérve számolja a költségeit, hanem mondjuk havonta
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.51
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
418. hozzászólás - 2010.01.06. 16:55:27
A VF nerf topikban már meggyanúsították Miklóst, hogy azért akarja nerfelni a VF-et, hogy arra kényszerítse a játékosokat, hogy gyakrabban lépjenek szintet, és így gyakrabban vásároljanak ősköves cuccot.

Akkor ő azt állította, hogy nem ezért:
Idézet: Miklós - 2009.11.20. 08:34:18
Álljon meg a menet, lassan ott tartunk, hogy "Miklós nerfelni akarja a VFet, mert bevételcsökkentést eredményez"! Aki nem VFezik, az gyorsan halad, simán megengedheti magának, hogy átugrik egy-egy prémiumos tárgyat. Ráadásul a VF által adott komfort növelheti a sikerélményt, ami miatt valaki aki egyébként törölne, befizet a játékra. Szóval "bevételcsökkenésről" szerintem nincs szó.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.35
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
419. hozzászólás - 2010.01.06. 16:55:42 (Válasz Ariel #416 hozzászólására.)
Jeriko azert is dobalozik olyan konnyeden a KH-s tul nagy tap szoveggel.. Neki az lenne a jo, ha nem lennenek, es csak rajtunk eloskodhetne, mi meg a Buntetoje miatt meg vagyunk fogva visszafele utesben, a KH hiany miatt meg minden egyebben lekorlatozodnank.. Ha nincs KH, akkor bamulhatom azt a nehany buntetos fickot, akik egesz nap ott uldogelnek a portya listaban.................
Pontszám: 5.59
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
420. hozzászólás - 2010.01.06. 16:58:09 (Válasz Solina #419 hozzászólására.)
Hát akkor üsd meg őket Tonyval
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.37
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!