Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010 január 1. patch infók
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1121. hozzászólás - 2010.01.20. 23:02:31 (Válasz Phobos7 #1119 hozzászólására.)
Azért jó lenne a kulturált társas érintkezés alapszintjét meghaladni.
Pontszám: 3.88
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1122. hozzászólás - 2010.01.20. 23:14:20
Jesszus, Phobos, egy kicsit kulturáltabban. Nem tetszik, vettük. Néhány oldallal korábban pontosan ott volt egy 61. szintű karakter maxolt EH-s eredményei, én - ugyan kis késéssel -, de kiraktam egy 61. szintű maxolt vadászás eredményét. Mindenki gondolkodhat, dönthet, nem kötelező lefelejteni a VF-et és helyette felrakni az EH-t.

Szerintem sem éri meg, én sem váltok, de nem mocskolódok minősíthetetlenül.

Amit meg LoWS és Mona ír, az szerintem is úgy van. Ha valaki nem vadászik soha (illetve csak ha új állatot akar magának...), csak portyázik, akkor érdemes felrakni, mert miért ne... De én pl. soha nem csináltam azt, hogy nem vadásztam (tehát dacára a nagy LE diffemnek nem vagyok "klasszik" pók), ezért én úgy döntöttem hosszas, másfél hetes gondolkodás után, hogy nem élek a lehetőséggel, nem felejtem le a VF-et.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.32
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1123. hozzászólás - 2010.01.20. 23:22:24 (Válasz Jeriko #1100 hozzászólására.)
Na most lehet én számolom rosszul (a wiki alapján van javítson ki vki ha nem jó ):
* Teljes regeneráció ideje bónuszok nélkül: 24 óra
* Gyorsabb vadászat: -120 perc
* Prémium: -480 perc (a Beállítások menüben beállítható, hogy vadászat közben ne érvényesüljön)
* Gyógyító szentély: szintenként -10 perc (a Beállítások menüben beállítható, hogy vadászat közben ne érvényesüljön)
* Zafír horda bónusz: *(8+1/3)/10
* Pihenés: /3
* Egyéb relikviák: Trollszarv (Mint a zafír bónusznál),

Tehát egy prémium nem zafírnál maxos szentéllyel pihenéssel ez percekben számolva:
alap: (1440-120-480-500)/3=113,3 perc azaz kevesebb mint 2 óra???

Zafírnál pedig (20 óra alap regen):
(1200-120-480-500)/3=33,3 perc???

Még a 2 óra se semmi de ez a 33 perc...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 5.60
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1124. hozzászólás - 2010.01.21. 00:38:05
Nem tudom, mostanában én is rászoktam a pihenésre (rubin vagyok) 25 körüli szentéllyel. Benyomom a pihenést egy órácska alatt felnyom párezer ÉP-t.
Napi 4 pihenésem és 3 és fél mágikus regennem van, nincs probléma, ha elindulok portyázni, vagy kalandozni....
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.63
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1125. hozzászólás - 2010.01.21. 07:04:10 (Válasz Tiha #1124 hozzászólására.)
Nálunk is 24-es már és szépen dolgozik!
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 5.60
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1126. hozzászólás - 2010.01.21. 07:08:13 (Válasz Phobos7 #1119 hozzászólására.)
Idézet: Phobos7 - 2010.01.20. 22:40:21
bazdmeg azért, mert azt mondta mindenki ez a tuti... de ez egy kurvára elbaszott szar lett, nem az amivel elkezdtem játszani és tetszett, ez egy SZAR

A bevezetés körüli vitánál senki nem tudott egyetlen értelmes indokot mondani, hogy miért kell, hogy kizárja az új szaki a VF-et. Nos, itt a válasz: hogy jól megszophassák néhányan, és abbahagyják a játékot.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.54
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1127. hozzászólás - 2010.01.21. 08:14:54 (Válasz Phobos7 #1119 hozzászólására.)
Idézet: Phobos7 - 2010.01.20. 22:40:21
bazdmeg azért, mert azt mondta mindenki ez a tuti... de ez egy kurvára elbaszott szar lett, nem az amivel elkezdtem játszani és tetszett, ez egy SZAR


Nem tudom ki az a mindenki (és hol) de itt biztos nem. Itt eszmefuttatás ment arról melyk éri meg jobban. Vannak tények adatok mindenki eldöntheti mit von le belőle. Az hogy elhamarkodtad vagy nem olvastál utána (vagy rossz tanácsokra hallgatsz (hol kaphattad őket)) még nem jelenti azt hogy ez szar.

És azért egy kis kultúrát lécci...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 4.26
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1128. hozzászólás - 2010.01.21. 08:34:21
kulturált hangvételről annyit, hogy el sem olvassák, mosolyognak rajta, meg kell ütni az ő szintjüket és akkor hátha lesz belőle valami, annyi meg gondolom lejött, hogy mivel helyesírási hibát nem nagyon vétek, azért nem egy IQ-tlan paréj vagyok, csak mivel már a játékban semmi nem szórakoztat, megpróbálkozom itt, mondjuk visszakapni a pénzem és sört venni belőle, ami agymosást végez majd rajtam és kitöröl minden pici emlékét ennek a semmit érő játéknak... ami 1 éve remek volt, most SZAR
A hozzászólást Phobos7 módosította 2010.01.21. 08:36:01-kor
Pontszám: 5.91
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1129. hozzászólás - 2010.01.21. 08:44:58 (Válasz Agatity #1122 hozzászólására.)
Én pont a 61-es és a nagy eszmefuttatás miatt dilemmáztam 10 napot a dolgon, és nagyon arra biztatott mindenki hogy húú de megéri ha nem vadászol, vadászni nem akartam, és mivel a képlettel átszámolva valóban úgy tűnt hogy megéri, de úgy tűnik megint a kicsikkel szúrtak ki, mert 61es szinten, ha lefele ütsz akkor megéri, de 11es szinten, hát se le se fel és ezt csak a gyakorlat mutatta meg sajnos, ezért is ócsárolom ezt a fél hülye "fejlesztő" bandát, hogy a képletet csinálják meg normálisan szinthatárok közt, olyan bölcsességet is írtam, hogy pl nekem mennyi esélyem lesz majd aranydukátért értelmes dolgot venni ha eljutok odáig... amikor egy normális cucc 500-1000 dukát közt mozog most is, kb 5 év múlva akadna valami, na ehhez is gratulálok, bajnokiban is 5-6 szintet fognak egybe és még ott is az agyon kultivált random dönt, és ezzel mindent meg is magyaráznak...

Engem ezzel gusztustalanul szétszopattak ahogy kell, ezért nagyon gondolkozom a törlésen, egyedül az ősköveim tartanak vissza, amire nem keveset költöttem, rekesz sörökben számolva sem, és pont ez a gusztustalan ebben a játékban...

v1-en és v3-on is felfüggesztem magam, mondjuk ott mindegy lenne mert csak vadászós farm jellegű karakterem van, meg elveim

olyan a beholder bt mint a bankok, egyoldalúan saját kényük kedvük szerint azt csinálnak amit akarnak, de mivel ez egy fizetős játék, amiért pénzt adsz ez bizony fogyasztóvédelmi probléma is...
Pontszám: 4.89
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1130. hozzászólás - 2010.01.21. 08:59:24 (Válasz Phobos7 #1129 hozzászólására.)
Látom, kiborult a bili, vagy elborult az agy. Töröld a karaktered, ha ennyire "szar" a játék. Egyetértek winnievel ebbe, hogy nem kell erről mindenkit tájékoztatni. Sokan voltak, akik töröltek, csak nem hangoztatták, hogy márpedighaezmaradésilyenszar akkor törlök, hanem spontán megtették ki ilyen, ki olyan okokból. Beho talin odamentél a "félhülye" fejlesztő bandához és megmondtad nekik a szemükbe? Vagy csak itt tudsz nagyokat mondani? Privátban írtál nekik ezekkel a problémákkal? (Én eddig bármivel kapcsolatban írtam nekik, kultúráltan és értelmesen választ is kaptam rá indoklással.)
Ja, hogy könnyebb itt osztani az észt látatlanban?
Szerintem higgadj le, gondold át és írj építő jellegű kritikát! Ha ez nem megy, akkor inkább semmit.

A fogyasztóvédelemről és a szabályok változásáról, részlet a Felhasználói feltételekből:
6. Szabálymódosítások

Fenntartjuk a jogot, hogy a játék szabályait, a játékmechanizmusokat vezérlő képleteket szükség esetén megváltoztassuk.
Pontszám: 5.51
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1131. hozzászólás - 2010.01.21. 09:07:32
Hehe, még csak meg sem hazudtolsz, tényleg olyanok vagytok mint a legutolsó kupec bank...

A legelső "találkozóra" beestem, tévedésből, mert épp a kedvenc modellvasút börzémre igyekeztem, itt rontottam el, mivel láttam a félhülye programozó fejeteket... Mellesleg nekem is van egy pont ilyen irányú diplomám mielőtt elkezdesz kiosztani, hogy inkább menjek kapálni... szoktam

ha gondolod összefuthatunk személyesen is, a szemedbe is belemondom a véleményem az egészről, nem okoz problémát, de te gyere el az én városomba, mert nincs sok kedvem még erre is pénzt költeni...

jah, és ha már ennyire véditek magatokat, akkor legyetek gavallérok és utaljatok

6. Szabálymódosítások

Fenntartjuk a jogot, hogy a játék szabályait, a játékmechanizmusokat vezérlő képleteket szükség esetén megváltoztassuk.

Végigolvasta már szerinted valaki, én most tévedésből a kezdőlapot végigolvastam, hát ami sületlenséget ott is írtok...
A hozzászólást Phobos7 módosította 2010.01.21. 09:09:58-kor
Pontszám: 3.20
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1132. hozzászólás - 2010.01.21. 09:25:29 (Válasz Phobos7 #1129 hozzászólására.)
Ha nem is akartál vadászni, akkor miért fáj, hogy elfelejtetted a VF-et?
Az új szakin pedig nem dilemmázni kell és a többiekre hallgatni, hanem kiszámolni, hogy mit is ad. Ha a haverok azt mondják, hogy ugorj a kútba mert nagyon megéri akkor simán beleugrasz? Ha pedig megtetted, akkor max magadat okolhatod és a haverokat, de semmiképp nem a kútfúrót...

A megoldás pedig egyszerű, ha nem tetszik a játék, akkor ne játsz vele.
Pontszám: 5.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1133. hozzászólás - 2010.01.21. 09:29:08 (Válasz Phobos7 #1131 hozzászólására.)
Ööö... Mi közöm nekem a játék programozóihoz és a Beholderhez? Azon kívül, hogy játszom én is a játékkal és a találkozón megismertem őket, nem sok... Még csak programozó sem vagyok, nincs ilyen irányú diplomám, a fejem persze ettől még lehet félhülye, aki ismer majd megmondja. Ha meg neked van ilyen diplomád, gyerünk csinálj egy jobb játékot. Gondolom nem nehéz. Ötletelni szívesen segítek, de akár tesztelni is, nem vagyok semmi jó elrontója.
Szóval bármit a szemembe mondhatsz, csak nem érsz el vele semmit. Újból csak a játék készítőit tudom javasolni.
Ja, hogy a felhasználói feltételeket nem olvassák el? Ez szerinted a Beho vagy ÁSZF esetében bank, szolgáltató, stb hibája?
Pontszám: 6.65
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1134. hozzászólás - 2010.01.21. 10:05:30
Phobosz, speciel az a bizonyos 61. szintű karakter volt az első, aki kútba ugrott - nem mondta neki senki -, az első, aki lefelejtette a VF-et és kinyomta az EH-t. A közösségtől (a VÚ-s közösségtől) 1-2 köszönő beírást kapott itt a topikban, holott az ő "kútba ugrása" miatt tudunk egyáltalán konkrétumokat. Most éppen azon agyalunk a szövetségi górumban, hogy na, ha már így történt, hogy kell csinálnia, hogy ne rontsa el a karakterét...

Igen, rajta kívül nem volt még egy, mondjuk egy 20-30 szint környéki játékos, aki szintén ezt megtette volna, így nem tudjuk, hogy alacsonyabb szinten ez mennyire éri meg. De ez ennyi és nem több. Én a helyedben ide másolnám hasonló alapossággal a te eredményeidet, hadd lehessen belőle számolni, és így az alacsonyabb szintűeknek is lehet utána felelősséggel ez ügyben tanácsokat osztogatni.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.21
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1135. hozzászólás - 2010.01.21. 10:07:51
BTW, a Behóról nekem is megvan a véleményem, de kit érdekel. Eldönthetem, hoyg játszom-e, ha igen, bármikor törölhetek és elfelejthetem őket, stb. A befizetett kavics lehet az egyedüli bosszantó, írj nekik mailt, hogy az új szabálymódosítás olyan mértékben tér el az eddig megszokott játéktól, hogy ez már nem az a játék, amire befizettél, törlöd a karakteredet és kéred vissza a kavics árát.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.21
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1136. hozzászólás - 2010.01.21. 10:12:05 (Válasz Agatity #1134 hozzászólására.)
Idézet: Agatity - 2010.01.21. 10:05:30
Igen, rajta kívül nem volt még egy, mondjuk egy 20-30 szint környéki játékos, aki szintén ezt megtette volna, így nem tudjuk, hogy alacsonyabb szinten ez mennyire éri meg.


Én tökre nem értem Phobos problémáját. Azt írja, hogy nem akar vadászni egyáltalán, akkor miért ne fejlesztené ki az EH-t? Ezentúl sose lesz 0 LE-s portyája, nem tudják tömni TP-vel, és mivel nem vadászik, a VF-el nem érne el semmit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.07
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1137. hozzászólás - 2010.01.21. 10:26:53 (Válasz Agatity #1134 hozzászólására.)
Miklós közzétette a képletet, amivel a szakértelem működik. Már az első verziójában is tisztán látszott, hogy nem veheti fel a versenyt a VF-el. Utána még tovább lett gyengítve azzal, hogy lefelé ütve drasztikusan csökken a LE jutalom.
Szép dolog, hogy közzétette az eredményeit, nyilván sokaknak segített a döntésben, de egyszerűen kiszámolható volt, hogy megéri-e, vagy sem ezért a VF-et lefelejteni.

Ha pedig tényleg nem vadászik, ahogy állítja, akkor semmit nem vesztett azzal, hogy lefelejtette a VF-et.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.48
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1138. hozzászólás - 2010.01.21. 10:45:36
huuh. micsoda vagdalkozás: komolyan az Phobos7 problémája, hogy jött egy szakértelem, ami direkt a nem VF-ezőknek volt kitalálva, ő pedig VF-zett, és mégis lefelejtette azt és mégsem tetszik neki?

most kérdezhetném, hogy miért kellett meg minden, de azért összeomlani, mert hozott egy rossz döntést?? ezért jó, hogy mindent "vissza lehet csinálni". lefelejteni az EH-t, visszavenni a VF-et. jajj, elment a levesbe némi LE? ennél nagyobb nehézségekkel is meg lehet birkózni - no, de emiatt törölközőt bedobni??? hisztizni? épp ez kéne, hogy megacélozza az embert.

(én notórius baromságtermelő vagyok, nem is tudom, mi lett volna, ha hisztizek ilyen esetekben: szerintem legalább háromszor toltam fel a valóságformázásomat 40-esre, a kivégzést is lefelejtettem már egyszer 50+-ról, hogy azóta visszatoljam, de már felejtettem építést és idomítást is, hogy visszafejlesszem. kit érdekel? akkor kellett a LE, felhasználtam, puff neki. mégis megoldottam, hogy ne legyek gyengébb, mint voltam.)
Pontszám: 4.51
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1139. hozzászólás - 2010.01.21. 10:52:49
részemről lezárva, olyan mintha a kútba beszélnék, ha visszakapom a meglevő őskövek árát törlök, vagy töröljenek mindegy, ha nem akkor gyötröm őket a hülyeségeimmel
Pontszám: 5.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
1140. hozzászólás - 2010.01.21. 10:55:42 (Válasz Phobos7 #1139 hozzászólására.)
Phobos, azt írtad 11. szintű vagy. Kérlek válaszolj két kérdésre:

1. Volt egyáltalán VF-ed, lefelejtettél valamit?
2. Azt írtad, hogy egyáltalán nem akarsz vadászni. Akkor minek kellett volna neked egyáltalán VF? (Térkapuzni is csak 15. szinttől lehet, tehát semmilyen TP csökkentő hatása nem lett volna rád.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.10
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!