Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2010 január 1. patch infók
kedvencWendingoFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
341. hozzászólás - 2010.01.06. 10:36:35
Szerintem az új szakival nyerhető LE-nek tp függőnek kellene lennie. ezzel védenénk a kicsiket, és a nagyok is csak felfele támadnának, többszörösen jobb zsákmányt remélve. Aki meg lassan akar fejlődni de biztosan, továbbra is lefele támad.
Pontszám: 7.82
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
342. hozzászólás - 2010.01.06. 10:45:12
Amúgy egy kicsit belegondolva elférne a VF és ez az új szaki egymás mellett... Ha nem 50. szinten adná ezeket a plusszokat a 2 szaki hanem mondjuk 100. szinten, egyből elgondolkodtatná a játékost hogy vajon megéri e egyáltalán kifejleszteni mindekettőt... DE a lehetőség adott lenne rá! Vagy az egyikben jó, vagy mindkettőben egy "kicsit", de úgy is lehetne eredményesen játszani...

A baj ottvan szerintem hogy ezek a fejlesztések mindig egy réteget céloznak meg! Egy VF-es nem fogja elfelejteni a szakiját ezért az biztos...
Illetve a régi kérdés ismét aktuális lett: Ehhez a 2 szakihoz miért kell akadémia? Ha nem kellene nem lenne vita sem, mert mindenki EGYENLŐ feltételekkel indult volna ebben a témában!

És jogosnak érzem az átlag játékos sérelmeit is, hiszen az EGYENLŐ feltételek nem valósulnak meg... A szakértelmekez nézve a szövetségi plusszok érintsék csak a szövetségi életet! pl: epikus specializáció, építés (ha valamit, az építés szakit én akadémiához kötnék az biztos!)
Tehát mégegyszer: Azok a szakértelmeknek kellene az akadémiához kötődni ami nem a karakter egyéni erejét befojásolják, hanem a szövetség életében betöltött szerepét, eredményességét...
Nincs a TOP szövetségeknek mit építeni? Hát persze hogy nincs... kb 20. szinttől maxolt építéssel építkeznek, jó hogy gyorsan haladnak... Ha legalább 7-es akadémához lett volna kötve az építés egyből nem itt tartanánk...

Vannak hibák, de hol nincs? Alkalmazkodni kell...
V3-Alíz
Pontszám: 5.02
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
343. hozzászólás - 2010.01.06. 11:01:11
Alkalmazkodni kell.

De van-e annak értelme, hogy arra kárhoztassuk a szöviket, hogy kénytelenek lesznek egy idő után széthullani, mert nem tudnak megfelelő szintű játékosokat felvenni?

Kell-e ahhoz alkalmazkodni, hogy a kisebbek egy idő után kénytelenek elhagyni a szövetségüket, ha nem legnagyobb szintű tagjai, hiába építették be magukat, mert kilátástalan, hogy epik kincshez jussanak valaha is.

Valóban az a jövő, hogy a nagyobb tagok kilépnek, és csinálnak a kisebbeknek egy szövetséget, ahol ők is epikusozhatnak?

Miért így kell ezt az epikus holmit megoldani?

Jelzett topicban pedig egyértelműen nem a "dede, kössük már szinthez, mert az a jó" vélemények vannak túlsúlyban, nem tudom miért pont ez a lehetőség ragadta meg a JV figyelmét.

Lehet, hogy nem érinti még a játékosok felét, de már pontosan látszik, hogy ez hova vezet.
Az epik szintek csak felfele nőnek, a potenciális új tagok szintje egy kicsit sem tart ezzel lépést.

A legjobb közösségi rész már így is a szövitagság 10 %-ának privilégiuma-kötelessége, ez a szintkorlát pedig a kegyelemdöfése.

Kár lenne hagyni végképp kimúlni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.01
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
344. hozzászólás - 2010.01.06. 11:15:02 (Válasz Darah #343 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.01.06. 11:01:11
Alkalmazkodni kell.


Ahol én azért fizetek nem kis összegeket, hogy jól szórakozzak, ott miért kell mindig alkalmazkodnom? Miklósék egyetlen szerencséje, hogy nincs az oldalnak magyar konkurenciája, különben sokan nem lennének már itt.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.73
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
345. hozzászólás - 2010.01.06. 11:17:14 (Válasz Miklós #330 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.06. 09:10:11

A KH-ban már amúgy is van lélekenergia, effektive beléjük van épitve ez a szakértelem.


Magad is belátod Miklós, ezért sem kellene, hogy a KH ellen működjön az energianyelés. A KH így is túl táp. A toplista élkarakterei, akik a bányász béka s***e alatt voltak szerzett LE-ben, lassan ott vitézkednek ugyanezen lista elején 7-8 MILLIÓS bevételekkel. Ez óriási hiba + a szembe köpése azoknak, akik nem vadásznak, folyatják a csp-t és 3x annyi időt töltenek a gép előtt kémlelve a zsákmányt, hogy portya LE-t szerezzenek.
Ezt semmiképp nem kellene megtetézni azzal, hogy további bónuszt adunk a KH-tól elvett LE-re. Mondom ezt annak ellenére, hogy lefelejtettem a VF-et és egyre közeledek a Kristályokhoz...
Pontszám: 8.06
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
346. hozzászólás - 2010.01.06. 11:20:00 (Válasz Dozer #342 hozzászólására.)
"kb 20. szinttől maxolt építéssel építkeznek, jó hogy gyorsan haladnak... Ha legalább 7-es akadémához lett volna kötve az építés egyből nem itt tartanánk..."

Eh, tekintve hogy a nagyobb szövetségekből kilépő és összeverődő júzerek manakonstrukcióval napok alatt felhúznak egy komplett lakóparkot, nem sokat változtatna (hacsak nem kötnénk azt is akadémiaszinthez, de ez újabb problémákat vetne fel). Szvsz vagy alaposan fel kellett volna készülni fejlesztésekkel, de még inkább úgy belőni az épületek költségét (ha már nyitott végű játékról van szó), hogy egy maximális taglétszámú, erősnek mondható, jó tempóban építő szövetség kábé mostanra érjen el oda, hogy kimaxolhatja mondjuk a védőfalat, esetleg az őrtoronnyal 25-30-ra bővíthesse a taglétszámot. Akkor még szólna valamiről az építkezés (nem csak a HT-ról), és az is egy taktikai elem lehetne, hogy melyik szövetség mit részesít előnyben - nem beszélve arról, hogy a JV-nek rengeteg ideje maradt volna új, alaposan átgondolt épületfejlesztéseket kitalálni, hogy mire sor kerül rá, kapkodás nélkül betehessék a játékba.
Ehelyett van elméretezett manakonstrukció meg építés szakértelem, és egy-két hét alatt felugrik a teljes szövetségi épületrendszer. Ez lenne a normális?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.56
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
347. hozzászólás - 2010.01.06. 11:22:01 (Válasz Ricardo #344 hozzászólására.)
Valahol nem baj ez, nem lesz monoton a játék.
Viszont hogy mondhatni azon kívül, hogy felveszem a szingut, és rongyolok felfelé szintben, egyetlen olyan stratégia sincs a játék kezdete óta, ami ne lett volna visszanyírva, megcsonkítva, befegyelmezve.
Egyszerűen képtelenség hosszútávú stratégiákat csinálni, amire pedig itt a lehetőségek adottak lennének, de a folyamatos változtatások meg is ölik.
Mire beérne egy taktika gyümölcse, az tuti, hogy nerfelve lesz.

Ennek az epik korlátozásnak több a kára, mint a haszna.
Akik ott vannak, abban a szöviben, nem véletlenül vannak ott, hanem mert ott szeretnek lenni.
Mesterségesen távozásra kényszeríteni őket, az nem fogja a szórakoztatásukat szolgálni, de még a játékkedvüket megtartani sem.

Egyszerűen érthetetlen, miért pont így kell ezt megoldani.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.17
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
348. hozzászólás - 2010.01.06. 11:26:41 (Válasz Miklós #242 hozzászólására.)
"Az alacsony szintű karakter fizikailag ugyan tagja lehet egy magas szintű szövetségnek, de nemcsak a VU, hanem más játék sem engedi meg, hogy a 10. szintű karakter ugyanazokat a kincseket kapja és használhassa, ugyanazokat az előnyöket élvezze, mint a 80. szintűek."

Igen ám, csak más játékokban a szint az egyedüli meghatározó egy karakter erejében, itt pedig ennek a fele sem igaz. Az elköltött LE határozza meg egy karakter erejét, a szintnek feleakkora szerepe sincs, mint más játékokban.
Lehetett volna ésszerű megoldást berakni, ha már a játék LE-re épül nagy részben, de mégsem ez történt.

Tetszik ez a szavazás is, és a kiértékelése: 4-5 droid kitalál valami, hogy ez nem jó. Statisztikailag megtámogatják olyanok, akik ki akarnak cseszni egy bizonyos réteggel, olyanok, akik 3-4naponta egyszer lépnek be játszani, és egy hónapon belül leállnak a játékkal, akik rutinból a legelső válaszra nyomnak, mert fogalmuk sincs mit jelentenek a kérdések valójában. Aztán meghozol egy olyan döntést, ami "csak egy nagyon szűk réteget érint hátrányosan".
Azon túl, hogy ez semmilyen problémát nem orvosol, senkinek nem jó, semmilyen előnyt nem szüntet meg. Csak kibabrál azzal a szűk réteggel, semmi több. Csodálatos "fejlesztés" mondhatom. És Te ezt nem vagy hajlandó tudomásul venni.
Ha már LE-re épül a játék, akkor legalább azt a részét nem kellene tönkre tenni, szintfüggővé tenni. De végül is Mortimernek (és a hozzá hasonlónak) van igaza, ha már a támadhatóság is szintfüggő (és sz@r), akkor tegyük tönkre a játéknak egy másik részét is azzal, hogy szintfüggővé tesszük. Az a legszomorúbb, hogy engedsz e a körnek a nyomásának.

Nem velem cseszel ki, hanem azokkal, akik már alacsony szinten sok hónap leforgása alatt sok százezer LE-t építettek (amire a játék ad lehetőséget nem pedig a TP-alapú elbírálás). Illetve az összes többi játékossal is közvetve, mert a súlyos, lényegi kérdések és fejlesztések helyett egy ilyen teljes mértékben értelmetlen dologra vesztegetődik el a fejlesztési idő.

A jövőben semmilyen kitörési lehetőséget és javaslatot nem fogok megemlíteni, mert logikátlan korlátozás lesz az eredménye, és valójában akkor kezdődik el a probléma kezelése, amikor a top egy bizonyos rétegének hónapokkal később elkezdi szúrni a szemét. Ilyenkor pedig ezeknek a bizonyos személyeknek a hatására megszületik a "fejlesztés". Igen Mortimer, itt például rád is gondolok. Megtapsolhatod magad, bizonyára az utánpótlás hullámokban fog érkezni a (top irányába) ennek a "fejlesztésnek" köszönhetően.

* EZ elsősorban nem Miklósnak szól, hanem azoknak, akik gusztustalanul és gátlástalanul kihasználják Miklós jóindulatát és jóhiszeműségét...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2010.01.06. 11:34:00-kor
Pontszám: 8.42
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
349. hozzászólás - 2010.01.06. 11:28:12 (Válasz Darksol #345 hozzászólására.)
Jogos. Egyaltalan nem ertem, hogy miert tul tap a VF, hogy szivatni kene oket. Nem sajat magam mellett beszelek, hiszen soha nem volt VF-em, mert mindig is taptalannak tartottam!

VF es kevesebb LE-t szerez vadaszatbol, kevesebbet sajtol, gyengebb cuccai miatt nem tud kuzdeni az epikus ellen, tehat kevesebb kincspontja, gyengebb nyaklanca, gyuruje lesz, stb...

Mindezert csereben ott van a nagyobb portya LE bevetel, amit a topnak igy is kompanzal a kristalybol jovo LE.

Tehat sztem siman johet az uj szaki a VF-eseknek is!
Pontszám: 7.95
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
350. hozzászólás - 2010.01.06. 11:36:43 (Válasz Miklós #333 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.06. 09:26:53
Jó lenne egyébként, ha a másik tábor is kifejtené a véleményét. Lehet, hogy a top is ragaszkodik hozzá, hogy a szinguláris mellett ne lehessen energianyelést tanulni. Azt tudom, hogy Birka ennek a pártján van, és Mortimer is 1-est adott a hozzászólásomra, amiben azt írtam, hogy a szingut ne zárjuk ki. Ha a többségük igy gondolkodik, akkor én nem leszek semmi jónak elrontója.


Az élen álló 25-30 játékos profitálja legkevesebbet ezzel a szakértelemmel. Nekik ott a KH, épp ezért alig ad némi kiegészítést a szakértelem. Durva kerekítéssel számolva ( minden ellenfelemet 100-ik szintűnek véve) a legutóbbi 40 KH elleni győzelmemben az új szakértelem 7700 LE-t hozott volna. Nálam alasonyabb szintű karakterek esetén ez még kevesebb, mert ők többet tudnak rabolni a KH-ból. Ez kevesebb mint 200 LE portyánként. Annyi, amit egy 20-ik szintű karakter kapna a sok 0 LE-t hozó portyáért, ha nincs kreatív affinitása.
Ilyen paraméterek mellett ha 1 millió LE az 50-es szint kifejlesztése, akkor 5000 nyertes csata kellene hozzá, hogy megtérüljön, ami 200 nap.

Ha az a cél, hogy a szinguláris mellé azért ne lehessen ezt a szakit kifejleszteni, hogy büntetve legyen a top, akkor fölösleges, mert a top számára annyira gyenge ez a szakértelem, hogy önmagát bünteti az aki kifejleszti.
Ráadásul az élen max fél tucat olyan játékos van, akinek van szingulárisa. A középmezőnyben viszont jóval több lehet, őket fölösleges lenne büntetni. Plusz azoknak is jól jöhet, akik megunkják a VF-et, és esetleg fel akarnak gyorsítani. Így nem sok értelmét látom, hogy a szinguláris tiltva legyen.

Megj.: A számolt értékeket háború alatt, azaz 100%-os ellenfelekkel vizsgáltam. Mivel általában 20-60% körül mozognak egyébként a KH tagok, így a 40 portya alatti +7700 LE egyébként még ennél is kevesebb lett volna.
A hozzászólást Ariel módosította 2010.01.06. 11:37:31-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.01
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
351. hozzászólás - 2010.01.06. 11:39:55 (Válasz Miklós #333 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.06. 09:26:53
Jó lenne egyébként, ha a másik tábor is kifejtené a véleményét. Lehet, hogy a top is ragaszkodik hozzá, hogy a szinguláris mellett ne lehessen energianyelést tanulni. Azt tudom, hogy Birka ennek a pártján van, és Mortimer is 1-est adott a hozzászólásomra, amiben azt írtam, hogy a szingut ne zárjuk ki. Ha a többségük igy gondolkodik, akkor én nem leszek semmi jónak elrontója.


Ha a top azt mondja, h szingu mellett sem tanulhato a skill, akkor kinek fejlesztitek a skillt?
Merthogy a top a szingut nem fogja ezert a skillert lefelejteni imho, a vfesek pedig megtartjak a vfet.
Persze lehet en latom rosszul, es orult modon fog csokkenni a vfesek szama, es ezzel parhuzamosan mennek majd a birkak a vagohidra a top ala.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 5.76
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
352. hozzászólás - 2010.01.06. 11:42:50 (Válasz McGee #224 hozzászólására.)
Idézet: McGee - 2010.01.05. 19:49:21
A tipikus példája annak, amikor csak úgy gondolja valaki, hogy tudja mit is beszél. Nekem ugyan nincs pók karakterem, de elég sokan vannak a környezetemben akik így játszanak, de már Ők is leírták egy párszor. A 20. szintű pók karakter ha kap +40 elnyelést epikus tárgyból akkor sem fog többet portyázni, mert a napi 25/40 portyapontját addig is elköltötte. Több LE-t sem fog a portyáiból kapni mert a művészet az az, hogy megtalálod a farmokat és ebben a +40 elnyelés nem segít. Ami előnyt ad a +40 elnyelés az "csupán" annyi, hogy nemcsak mondjuk -40%-al megy el portyázni, hanem bevállalhat akár -60%-ot is. Ha nem ennyit jelent neki, akkor az nem pók karakter.


Ez így van. Csak felhívnám figyelmedet arra, hogy nem csak elnyelést adó epikus cuccok léteznek, hanem pl. olyanok is, amelyek LE szívást adnak, vagy 20%-al több LE-t győztes portya esetén. Ezeknél máris nem igaz, hogy "Több LE-t sem fog a portyáiból kapni". Ugyanígy nagyon durva lehet 20. szinten egy Tul vagy szaki fejlesztő cucc is.
Pontszám: 7.10
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
353. hozzászólás - 2010.01.06. 11:44:12 (Válasz Miklós #333 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.06. 09:26:53
Jó lenne egyébként, ha a másik tábor is kifejtené a véleményét. Lehet, hogy a top is ragaszkodik hozzá, hogy a szinguláris mellett ne lehessen energianyelést tanulni. Azt tudom, hogy Birka ennek a pártján van, és Mortimer is 1-est adott a hozzászólásomra, amiben azt írtam, hogy a szingut ne zárjuk ki. Ha a többségük igy gondolkodik, akkor én nem leszek semmi jónak elrontója.


Szia Miklós!
Azt hiszem a hozzászólásokból és indulatokból is látszik, hogy a TP manipuláló szakértelmekkel nagy gond van. Legjobb lett volna, ha sose kerülnek be a játékba, mostanra viszont már úgy átszőtték a játékot, hogy bármi módosítás rengeteg érdeket sért.
Azt javasolnám, hogy adminisztratív módon ne szabj korlátot annak, ki fejlesztheti ki az új szakértelmet, illetve kezeld együtt a szingulárist és a VF-et.
VISZONT: az új szakértelmet úgy tedd be, hogy picit próbáld kompenzálni a TO manipulálásból adódó dolgokat. Pl. ne szint*szakértelem*0,2 legyen a mértéke, hanem TÖ+SZÖ*szakértelem*konstans, vagy valami hasonló, ami jobban jellemzi a karakter tényleges erejét a szintnél.
Pontszám: 5.07
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
354. hozzászólás - 2010.01.06. 11:55:36
Egy kicsit más.

Ha már mindenképpen olyan fejlesztés jön be a játékba, ami arra szólítja fel a szövetségek átlagszint alatti játékosait, hogy húzzanak a p*csba egy gyengébb klánba, akkor nem lehetne a fejlesztési listán előbbre tenni a klánok közti fórumokat? Szerintem nagyon sokan azért nem szeretnék elhagyni a mostani klánjukat, mert jó csapatok épültek ki. Ha lehetne látni más klánokból is a különböző topicokat, akkor mindenki könnyebb szívvel váltana egy az erőviszonyainak jobban illő klánba.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.15
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
355. hozzászólás - 2010.01.06. 11:57:27 (Válasz Miklós #333 hozzászólására.)
Miklós!

Nem válaszoltál a gyémánt hordával kapcsolatos felvetésemre:
Ha jól értem, jelenleg szint*szakértelem*0,2*kreatív a portyaminimum, ami esetemben (88. szint) maximális szakértelemnél 1760 lenne.
Eddig ha egy velem azon szintű másik hordás kapott portyában 500 LE-t, én kaptam 500*1,3-at, azaz 650-et. Ha ő kapott 1300-at, én 1690-et. Ezentúl mindketten 1760-at kapunk. Hova lesz a gyémánt bónusz?

Miért kap más hordabeli ugyanarra a csatára 460 LE bónuszt, amikor én 70 LE-t - ugyanakkora szakértelmek és feltételek esetén?
Pontszám: 6.38
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
356. hozzászólás - 2010.01.06. 11:57:47 (Válasz Miklós #333 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.01.06. 09:26:53
Mortimer is 1-est adott a hozzászólásomra


izé, ez nem túl elegáns a privát jegyeket nyilvánossá tenni. még, ha nem is zavarja mortimert.
Pontszám: 4.15
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
357. hozzászólás - 2010.01.06. 12:21:14 (Válasz Moderator #351 hozzászólására.)
Én VFezek és eszem ágában sincs elfelejteni ezért a szakértelemért. Jól látod.
Szerintem mások sem fogják Eddig legalábbis az összes ember akivel beszéltem ezt állította. Tehát nem várható nagy vágóhídra menetelés.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.81
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
358. hozzászólás - 2010.01.06. 12:31:52 (Válasz winnie #356 hozzászólására.)
Nem elsősorban azért kellene a VF mellett a szingulárisra is hatnia, mert mindkettő TP manipuláló szakértelem, hanem mert ez talán csökkentené a fórumon meglévő indulatokat. Mindenki láthatná, hogy a VF-es és a szingulárisos tábor egységesen van kezelve.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.90
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
359. hozzászólás - 2010.01.06. 12:35:32
Szerintem meg, ha valaki maxolja a szingut, mert szeretne minél magasabb szintre jutni, akkor jutalmazzuk már azzal, hogy kevesebb 0 LE-s portyája lesz.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 3.50
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2010 január 1. patch infók
360. hozzászólás - 2010.01.06. 12:42:17 (Válasz LoWs #357 hozzászólására.)
Sose becsüld le a barmokat ostobaság terén ;-]
Pontszám: 5.48
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!