Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
321. hozzászólás - 2012.04.16. 17:31:08 (Válasz BaalCain #314 hozzászólására.)
Így könnyű . Lehet, hogy le voltam maradva valamiről, de mikor közel az induláskor sikerült megnéznem a templomot, kicsit lesokkolt, hogy az óra elindult, pedig még el se olvastam hogy mit tud a templom, épp csak beléptem. Azt hittem, hogy legalább itt is lesz egy külön gomb, hogy ha szimpatikus maga a templom, akkor tovább lépve tudok csak belépni, nem egyből bevonódni a történésekbe. Külön izgi, hogy épp katázom, de a kíváncsiságom miatt máris elindult az visszaszámláló, s közben én is a landragórra tartogattam magam...
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.81
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
322. hozzászólás - 2012.04.16. 17:31:24
Nekem olyan gondom lenne,hogy a képekre kattintva nem tudtam aktiválni a küldiket.

Így lent választottam ki a görgetés listából. Megcsináltam gyorsan kettőt egymás után és a harmadik negyedik két növeld ezt és ezt a szakértelmet volt. Volt nálam elég lé mind a kettőre.
Szintén a legörgethető listából állítottam be. Az elsőnél növeltem hármat aztán gyorsan állítottam volna a másikra és erre letünt a lém,de a küldi meglett.

Logikusan kijött,hogy faszán ellőttem egy császári dekrétumot. Több ablakban volt megnyitva. A régiben ez áll:

Felhasználok egy császári dekrétumot:
15 őskőért
vagy
26790 lélekenergiáért

Az újban meg már ez:

Felhasználok egy császári dekrétumot:
30 őskőért
vagy
80370 lélekenergiáért


Szóval ez nyomorékul van megcsinálva. Vagy én voltam nyomorék,de azt kétlem. Egyszerűen úgy vette, mintha használni akartam volna. Az első három küldinél patent volt aztán meggajdult. Valamit módosítani kell rajta. Jobban elkülöníthetővé kell tenni.

A másik meg egyáltalán nem látszik,hogy milyen küdletést vettem fel csak,ha rámozgatgatom a kurzort a kis ikonokra.
Pontszám: 7.31
népszerűSorionNő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
323. hozzászólás - 2012.04.16. 17:31:37
Akkor jól számoltam..az elég morcos..45 kő vagy az én szintemen 12k lélekenergia(13.szint).
Cukormókus de la Erőszakos....mert a vad dolgok kicsiben születnek meg.
Pontszám: 10
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
324. hozzászólás - 2012.04.16. 17:31:38
Nekem is tele van pakolva ősköves küldetésekkel (állatfelszerelés, ősköves gyógyital, fókuszkristály), igaz ez "csak" 3 , de ott van a szerencsekerék, amiből ritkát pörgetni bérlet nélkül lehetetlen ugye.
Azon felül támadjak egy nap 20X entitást, meg sajtoljak 10X 1 nap, ezek sem túl könnyűek. Az értelmetlen TU fejlesztésekről nem is beszélve.
Tömérdek erőforrás pazarlás, viszonylag csekély jutalomért (+1 TU mindenre-annyit LE-t el is költenék feleslegesen), egyedül a relikviakupon lehet érdekes.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez két dologra megy:
1. fizess
2. lehet, hogy a TOP karaktereknek/pókoknak nem éri meg csinálni és direkt azért ilyen szívatós, hogy a közepes képességű karikat kicsit felhúzza (ha azok fizetnek)
Pontszám: 8.76
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
325. hozzászólás - 2012.04.16. 17:32:01 (Válasz Kocos #290 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.04.16. 16:47:31
Idézet: Viskos - 2012.04.16. 16:32:59
Igazából nem tudom melyik véglet a jobb a 20 entitásos küldetésnél. Az, ha nem bír ki élve 20 támadást és ezért buzogánnyal kell ütni, vagy ha a 20 támadás alatt sebez 1 milliót és inni kell a gyógyitalokat, hogy beleférjen a 20 támadás egy napba...


En, a harmatgyonge CSP-t bukni nem akaro kari is siman megoldom ezt. Van 6 pihi, van 2 manaregen, mindegyik alkalommal 2 utes beszalad anelkul, hogy 15% ala kerulnek (es hadd ne reszletezzem mennyire kacagni valo az egeszsegem). Aki meg hajlando bukni a CSP-t, annak eleg kattognia.


Ez még mindig csak 18 támadás.
Pontszám: 6.24
népszerűSolemNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
326. hozzászólás - 2012.04.16. 17:32:04 (Válasz Miklós #317 hozzászólására.)
De igen, lesznek, 2 hetente van mindkét bajnokság, és a bajnokira már 1 héttel előtte lehet nevezni (vagyis legközelebb 1 hét múlva már).


Elnézést elszámoltam magam
Pontszám: 10
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
327. hozzászólás - 2012.04.16. 17:32:14 (Válasz Miklós #317 hozzászólására.)
Hmm...seholsem látom a templomkristályomat, azt az egyet.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.24
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
328. hozzászólás - 2012.04.16. 17:33:12 (Válasz Viskos #325 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2012.04.16. 17:32:01
Idézet: Kocos - 2012.04.16. 16:47:31
Idézet: Viskos - 2012.04.16. 16:32:59
Igazából nem tudom melyik véglet a jobb a 20 entitásos küldetésnél. Az, ha nem bír ki élve 20 támadást és ezért buzogánnyal kell ütni, vagy ha a 20 támadás alatt sebez 1 milliót és inni kell a gyógyitalokat, hogy beleférjen a 20 támadás egy napba...


En, a harmatgyonge CSP-t bukni nem akaro kari is siman megoldom ezt. Van 6 pihi, van 2 manaregen, mindegyik alkalommal 2 utes beszalad anelkul, hogy 15% ala kerulnek (es hadd ne reszletezzem mennyire kacagni valo az egeszsegem). Aki meg hajlando bukni a CSP-t, annak eleg kattognia.


Ez még mindig csak 18 támadás.


Nem ez csak 16. Ha mazlim van akkor neha bemenet 3 utes is. Utana megiszok negy gyogyitalt, nem igazan fogok belehalni.
Pontszám: 6.91
kedvencMarcushFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
329. hozzászólás - 2012.04.16. 17:33:31 (Válasz Legacy #212 hozzászólására.)
Idézet: Legacy - 2012.04.16. 15:30:32
Nekem ez a kedvencem:
Költsd el az összes cselekvéspontodat!
Portya karakterként, nekiállok elvadászni mind a 800 CSP-met


Hát... szúrós szemmel fogsz nézni, mivel elköltheted esszenciára, csak akkor meg odavész rakat portyapontod... ami viszont tudom nem boldogít. Úgy látom másoknál is van bőven olyan feladat ami inkább ellenkezést vált ki, mintsem örömöt. Finom ráerőltetésnek érzem, nem, nem az ősköveseket - ha max. tényleg csak 3 lenne ősköves, hanem az olyanokat amiket nem mindenki fejleszt, pl. idomítás, mert
- elegendően (magas) számára
- van relikviája+idomítást adó f.kristály benne
- elegendően (magas) turbóval szokott idomítani
- nem szokott idomítani, sőt ki se sajtolja az állatait, hogy minél több tp-vel élre törjön
- csak portyázik, ritkán vadászik és nagyon alacsony idomítással "lassú víz partot mos" idomít

Nagyon szép fejlesztés, ügyes, remek újdonság, tényleg nem panaszkodásként nálam 7 abszolút felesleges feladat van a 4 prémiumoson kívül és csak 2-t tudok kiváltani... ... A +1 minden tulajdonságra és a templomkristályokkal kiváltható jutalmakkal + relikviakupont is nézve még mindig kétséges, hogy belekezdjek-e.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
330. hozzászólás - 2012.04.16. 17:34:03 (Válasz Gtr2 #320 hozzászólására.)
az miért lenne sok? Egy HT-s napra min 300-350 CSP-t spórolok össze, plusz ha mellette portyázol, térkapu aznap, sima liba...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.23
népszerűLord HariFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
331. hozzászólás - 2012.04.16. 17:34:10 (Válasz Viszok009 #311 hozzászólására.)
- 5 ősköves manaital
- fókusz varázslatba
- nevezd át egy állatod
- szimuláció
- állatfelszerelés x3
- prémium tagság


A hozzászólásokat olvasgatva most már inkább arra vagyok kíváncsi, hogy lesz-e valaki, akinek megéri végigszenvedni...
" És sötétség és pusztulás és a szőrös vandál vette át korlátlan uralmát. "
Az acerola gyümölcs átlagosan harmincszor több C-vitamint tartalmaz, mint azonos mennyiségű C-vitamin...
Randall Cunningham Is a Must for the Hall of Fame!
#13: 1st Hungarian Pro Bowl starting FS
Pontszám: 8.56
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
332. hozzászólás - 2012.04.16. 17:34:17 (Válasz Offsboy #293 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2012.04.16. 16:50:16
Az entitásba 20 ütés nem fáj semmibe csak 20 CSP-be, állat nélkül 1 perc alatt megvan, mi ezzel a probléma?

Nekem 5-nél többször még nem sikerült beleütnöm egymás után. Mindig beestem 15% alá és nem gyógyultam fölé. Úgyhogy bocs, de nem hiszek neked, hogy csak 20 kattintás 1 perc alatt.
Pontszám: 6.24
irritálóZantetsukenFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
333. hozzászólás - 2012.04.16. 17:34:48
Sziasztok!

Első olvasatra én is kiestem a székemből... Majd jöttem ide körülnézni, hogy csak én kaptam-e szívrohamot, és sajnálattal látom hogy nem...

Hosszú távon nyilván tönkreteszem a karakterem ezzel a fejlesztéssel. De mivel már úgy vagyok vele, hogy úgyis mindegy lehet belevágok, és tőrlök pár nap/hét nap múlva, mert ez már tényleg felháborító, hogy olyan fejlesztések jönnek "csak", amik a válság közepén még jobban ki akarják fosztani a lelkes játékost (egy ingyenesnek hirdetett online játékban)... és oké, hogy nem kötelező fizetni érte, de akkor most ez a játék arról szól, hogy ki VESZ erősebb karaktert, vagy ki CSINÁL erősebb karaktert magának? komolyan kezd nevetséges lenni a Beho hozzáállása!

az ötlet pedig nagyon feelinges volt! még a küldik zöme se rossz! szívesen csinálnám is, de az a cirka X év, amit eddig alapos és körültekintő fejlesztéssel töltöttem valahogy nem visz rá, hogy pár hét alatt tönkrevágjam eddigi munkámat...

miért nem lehetett valami tényleg frankó küldiket kitalálni? szerintem mindenkinek lennének jó ötletei!

u.i. a legdurvább mégis "a költsd el minden csp-det" küldi... és ha épp nincs Landragór event? és ha eleged van az Alkimista L. csodálatos randomjából, ami mellesleg csp és pp-ből használva TP tömés?
de komolyan Miklós! tudtok ennél emberközelibbet is csinálni!
Pontszám: 7.17
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
334. hozzászólás - 2012.04.16. 17:34:51 (Válasz Miklós #317 hozzászólására.)
Ezt tudjuk,( ki mit nem szeret csinálni )... mit kapunk a kristályokért??? A kis és nagy jutalmak nekem ne mondjam mennyire nem jelentenek semmit.
Az meg hogy nem tudom mit kapok a kristályokért nem fog arra csábítani hogy az összes szabadidömet itt csesszem el a VU-n. Már így is sokat vagyok itt...
Pontszám: 8.78
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
335. hozzászólás - 2012.04.16. 17:37:50
Egy kérdésem lenne,LE szívás Pp-ben szerzett LE-nek számít? Gyanítom nem,de VF-esként remélem.

A szerezz egy napon X TP-t nem sokára Landin megcsinálhatod simán.Ott pár kattintás és kész.
Pontszám: 6.29
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
336. hozzászólás - 2012.04.16. 17:40:25 (Válasz Roger1984 #335 hozzászólására.)
mod: elfogadta. megvan az 1. templomkristályom
A hozzászólást Ricskosz módosította 2012.04.16. 17:42:07-kor
Pontszám: 5.42
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
337. hozzászólás - 2012.04.16. 17:41:22 (Válasz Viskos #332 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2012.04.16. 17:34:17
Idézet: Offsboy - 2012.04.16. 16:50:16
Az entitásba 20 ütés nem fáj semmibe csak 20 CSP-be, állat nélkül 1 perc alatt megvan, mi ezzel a probléma?

Nekem 5-nél többször még nem sikerült beleütnöm egymás után. Mindig beestem 15% alá és nem gyógyultam fölé. Úgyhogy bocs, de nem hiszek neked, hogy csak 20 kattintás 1 perc alatt.


Ha van CSP-d akkor mindig fölé dob, nem?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.10
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
338. hozzászólás - 2012.04.16. 17:42:37
Miklós, a 10 állat kisajtolása egy napon teljesíthető lesz Landragorral is (ugyebár ott nincs valós sajtolás, de pl. a sajtolásért járó sisakszilánkokat megszerezheti vele az ember)?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.70
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
339. hozzászólás - 2012.04.16. 17:42:43 (Válasz Miklós #271 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.16. 16:27:30

Prisma: nem tudom, mire számítottál, szerintem elég uncsi lett volna, ha csupa ilyen feladat van: portyázz 10-et. szerezz portyában X LE-t. gyózz portyában X-szer. Szerezz 1 portyában Z LE-t. A templom egy olyan fejlesztés, amihez vadászni és portyázni is kell.

Én még mondanám is, hogy rendben, nekem ez nem tetszik, nem használom, de tegyük hozzá, hogy csak azért mert hozzászoktam, hogy benned az egyszerűen fel sem merül, hogy végre olyan fejlesztés kerüljön be, ami MINDENKINEK előnyös, de legalábbis olyan, amiről nem nyilvánvaló számodra az első pillanatban, hogy van egy jól meghatározott réteg, akinek nem előnyös.

Szóval, ok, mondanám azt, hogy nekem nem kell, de a háborús, és transzcendálisos küldetés az alacsony elvárásaim mellett is kicsapták a biztosítékot. A háború erőltetéséhez tényleg vastag bőr kell azok után, hogy hány darab ezzel kapcsolatos topik, és panasz született. A transzcendális pedig a szokásos portya nerf, még ha közvetett is. Ha ennyire nem tetszik a portyázás, miért nem veszitek ki a játékból, vagy legalábbis miért nem szüntetitek meg a rablási lehetőséget? És ezen két küldetést pont azok fogják megszopni, akik nem akarnak foglalkozni a végzet templomával.

Megint sikerült egy olyan fejlesztést összerakni, ami nemhogy nem jó mindenkinek, de még jól meg is szopat bizonyos játékosokat. Köszönjük.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.92
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
340. hozzászólás - 2012.04.16. 17:44:32 (Válasz Kocos #328 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.04.16. 17:33:12
Idézet: Viskos - 2012.04.16. 17:32:01
Idézet: Kocos - 2012.04.16. 16:47:31
Idézet: Viskos - 2012.04.16. 16:32:59
Igazából nem tudom melyik véglet a jobb a 20 entitásos küldetésnél. Az, ha nem bír ki élve 20 támadást és ezért buzogánnyal kell ütni, vagy ha a 20 támadás alatt sebez 1 milliót és inni kell a gyógyitalokat, hogy beleférjen a 20 támadás egy napba...


En, a harmatgyonge CSP-t bukni nem akaro kari is siman megoldom ezt. Van 6 pihi, van 2 manaregen, mindegyik alkalommal 2 utes beszalad anelkul, hogy 15% ala kerulnek (es hadd ne reszletezzem mennyire kacagni valo az egeszsegem). Aki meg hajlando bukni a CSP-t, annak eleg kattognia.


Ez még mindig csak 18 támadás.


Nem ez csak 16. Ha mazlim van akkor neha bemenet 3 utes is. Utana megiszok negy gyogyitalt, nem igazan fogok belehalni.


Úgy vettem, hogy kettő bemegy az első pihi/regen előtt. Úgy lett 18.
Nekem 1, néha 2 támadás tud bemenni max ÉPről pihenés előtt. Egy ital ad 15k ÉP-t, akkor kell úgy 30 ital (72k LE) a sikerhez minden pihenés és regen lehetőség kihasználásával együtt. Mellette egész napos gép előtt ülést jelent...
Pontszám: 6.24
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!