Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
közkedveltArraSailsNő
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2961. hozzászólás - 2015.08.13. 09:22:51
Biztos csak én vagyok paranoiás (nem, egyáltalán nem vagyok benne biztos, túl sűrűn esik meg hasonló....), de azért ide írok, mert nem leltem a panaszkönyvet.

Végzet templomában már csak 2 nap van hátra és a maradék feladatok között ott figyel a 24 kaland, melyből mindösszesen 18-at sikerült összehoznom. Mindezt úgy, hogy csinálom a szövetségi bajnokságot, vadászom orrvérzésig, kihívásozom, stb. Jó egy hete nem esett a fent felsorolt tevékenységek közül egyiknél sem kaland, holott előtte azért legalább 10 portyából, szb-ből vagy 10-20 vadászatból találtam. Amúgy is tele van az egész köves feladatokkal és dekrétumot is használnom kellett néhány megvalósíthatatlan miatt. Nem gondoltam, hogy a közel egy hónapnyi idő kevés a kalandos feladat kivitelezésére úgy, hogy betárazott készlettel vágtam bele.

Eléggé dühítő, hogy a negatív random miatt bukom el a templomot, holott időt, energiát, erőforrást, követ áldoztam rá!

Köszi Végzetúr!
ArraSails - V1
ArraSails - V2
Pontszám: 8.37
fórumozóGainmasterFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2962. hozzászólás - 2015.08.13. 15:58:20
Tegnap konkrétan 80 kalandot oldottam meg. És ez nem az e havi kaland amit csináltam.
Pontszám: 5.48
közkedveltArraSailsNő
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2963. hozzászólás - 2015.08.13. 19:45:09 (Válasz Gainmaster #2962 hozzászólására.)
Ezek szerint te találtad meg az én részemet is
ArraSails - V1
ArraSails - V2
Pontszám: 9.21
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2964. hozzászólás - 2015.08.13. 23:54:35
"Kalandor" AF képesség? A szerencséd alacsony a szntedhez képest is.
Pontszám: 7.10
közkedveltArraSailsNő
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2965. hozzászólás - 2015.08.14. 12:18:24 (Válasz Cosmo55 #2964 hozzászólására.)
Nos, pont a szintem miatt az AF képességek fejlesztése még kissé lassan megy, ezért is van nagy szükségem a templom végi jutalomra
Közben viszont bekapcsolt a játékba beépített "sírásdetektor" (ez általában beválik azért is panaszkodtam) és az utolsó pillanatban éjt-nappallá tevő nonstop vadászat árán meglett a hiányzó mennyiség.
Így viszont teljesen kialmoltam magam alól minden erőforrást, úgyhogy itt az ideje hogy hátradőlve megpihenjek és élvezzem kicsit a nyarat
ArraSails - V1
ArraSails - V2
Pontszám: 9.47
népszerűLostmindFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2966. hozzászólás - 2015.10.24. 21:30:24
Nézem a ma megnyílt új Végzet Templomát, pár új feladat el is keserített:

Szerezz 30 db sárga mytokronitot préseléssel
Szerezz 30 db kék mytokronitot őskövek használatával!
Meg van itt még szerezz 30 - 30 vöröset meg narancsot, meg nyiss ki 20 asztrális kincset... A jó öreg 15 esszenciaszerzés mellé ezek már olyan erőforrásokat igényelnek hogy szerintem érdemes lenne elgondolkozni a jutalmak növelésén/változtatásán is... mert szerintem szimplán nem éri meg a vesződést.
Pontszám: 8
kedvencPicifriciFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2967. hozzászólás - 2016.05.31. 06:54:49
Hm...
A hozzászólást Picifrici módosította 2016.05.31. 06:56:00-kor
Pontszám: 8.18
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2968. hozzászólás - 2018.02.04. 10:46:51
Használd a csonterősítést 2x vagy növeld meg az entitásvadászatot 2x!

Csonterősítés AF: "Ezt az AF képességet nincs értelme fejlesztened!"

Entitásvadászat AF: 50-es, maxos szinten van...

Lehetne kérni egy alternatív feladatot is ezek mellé? vagy kiváltani inkább mással az Enti AF-et, hogy ha valakinek az már maxos? Vagy megnövelni a szintjét 100-ra?

Mert ez így ebben a formában, eléggé veszteséges feladat.
V2: Psychoid
Pontszám: 4.05
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2969. hozzászólás - 2018.02.04. 11:38:10 (Válasz Prinyo #2968 hozzászólására.)
Ha sietsz vele a megoldás kéznél van szintlépés, vagy ami gyorsabb szintednél két szinttel alacsonyabb állat elkapása és beidomítása.
Ezek szerint te elértél oda, hogy ez nálad áldozz fel 6 Af pontot feladattá változott. Nem szokásom az állatot felhozni csonterősítéssel a szintlépés után, mert jóljön erre a feladatra. Amikor bevezették ezt a feladatot, már akkor lett volna igény rá, tehát ne várd a változtatást.
Pontszám: 9.08
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője