Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
101. hozzászólás - 2012.04.12. 12:01:20 (Válasz Bumburnyak #92 hozzászólására.)
Idézet: Bumburnyak - 2012.04.11. 17:18:58
Az olcsóbb (2 ősköves) állat szintlépős felszerelésre nagy szüksége lenne. Már 5 hónapja volt róla szó a talin, és azóta emaileztünk is.
Az állatszintlépős küldi eléggé drágítja a játékot...


Már miért drágítaná?A te hátad mögött áll valaki fegyverrel aki rákényszerít,hogy vedd meg az ősköves felszerelést?Az a küldetés ingyen is teljesíthető csak kicsit lassabban.Csak azoknak drágítja akik mindenáron pénzért akarnak előnyt kicsikarni a többiekkel szemben a játékban.Viszont akkor mi a panasz tárgya?Drága az előny?Ne használd és kész.Ennyi a történet.
Pontszám: 7.54
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
102. hozzászólás - 2012.04.12. 12:03:13 (Válasz Alendaar #100 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.04.11. 18:45:05
Én is kezdem unni, hogy brutális ütemben fogynak a kavicsok...


Ne használd.Nem fog fogyni meglátod.Van élet szerencsekerék és tp-t adó állatfelszerelés nélkül is ám.
Pontszám: 6.82
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
103. hozzászólás - 2012.04.12. 12:22:20 (Válasz Morpheus #101 hozzászólására.)
Idézet: Morpheus - 2012.04.12. 12:01:20
A te hátad mögött áll valaki fegyverrel aki rákényszerít,hogy vedd meg az ősköves felszerelést?


Igen. A legtöbbek háta mögött áll. Az, hogy őt épp Büyüknek hívják, Arielnek, Marcsának vagy Beginnernek (találomra soroltam pár nevet) az már persze változó.
Pontszám: 6.95
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
104. hozzászólás - 2012.04.12. 12:24:17 (Válasz Morpheus #101 hozzászólására.)
Ebben igazad van. Azonban ha valaki beáll egy tempóra és egy határra, amit még hajlandó megfizetni, majd egy új fejlesztés még rátesz havi 60 kavicsot, akkor elgondolkozik, hogy az eddigi előnye, amihez hónapok, évek óta küzdött és áldozott rá pénzt megmaradjon, akkor rákölti-e az újabb 60 kavicsot vagy - mivel ezt a szintet már önmagával és másokkal szemben sem tudja tartani - inkább egyáltalán nem költ rá. Ha az utóbbiak jelentősen többségben vannak, az a BEHO-nak nem éri meg. Ha csökkentik a költséget, az jobban megéri, mert aki eddig kiadott rá havi X HUF-ot ezt a jövőben is megteszi és valószínűleg mások is beszállnak több forinttal, ami miatt a bevétel is nő, amiből újabb fejlesztéseket lehet hosszú távon csinálni a játékban, így ez egy fejlődési spirál, amit vagy elvágnak vagy tesznek érte, hogy fennmaradjon. A kerék havi 60 ősköve nagyon sokaknál ugrotta át már azt a határt - ahogy privátban vagy a kommentekből kitűnik -, hogy inkább hagyják a fenébe az egészet, ha nem csökken máshol a játék költsége, ez pedig gazdaságilag nem érné meg a BEHO-nak, mert ezek nagyrészt pont azok, akik eddig is havi több száz kavicsot használtak fel.
Pontszám: 9.19
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
105. hozzászólás - 2012.04.12. 12:42:44 (Válasz Morpheus #102 hozzászólására.)
Idézet: Morpheus - 2012.04.12. 12:03:13
Idézet: Alendaar - 2012.04.11. 18:45:05
Én is kezdem unni, hogy brutális ütemben fogynak a kavicsok...

Ne használd. Nem fog fogyni meglátod. Van élet szerencsekerék és tp-t adó állatfelszerelés nélkül is ám.


Hű, de okosakat tudsz mondani!
Megtudhatnám melyik világon, milyen közegben játszol? Csak a tisztánlátás kedvéért.

1. A lopás szaki sem az igazi itt fent. --> kevesebb kiégett (jóval!!!)
2. Szerencsekerék --> 60 őskő
3. Állatfelszerelés --> 8 őskő/db

Együtt kicsit sokallom az egészet!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.35
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
106. hozzászólás - 2012.04.12. 12:56:37 (Válasz Craslorg #104 hozzászólására.)
Tökéletesen igaz amit leírtál Craslorg,viszont én azt nem értem,hogy mi köze az egésznek a végzet templomához?Ha megnézem az utóbbi időben bármilyen témában nyitottak egy topicot szinte mindig sírós topic lett belőle,hogy milyen drága a játék.Ezt miért nem lehet a megfelelő topicba leírni és nem minden témát hazavágni azzal,hogy miért ennyibe meg annyiba kerül valami,aminek az égegyadta világon semmi köze az adott témához.Ráadásul ha megnézi az ember igencsak ugyanazok szoktak ezek az illetők lenni.Oké,hogy ők a pénzükért irányítani szeretnék a játékot a javukra, de azért rajtuk kívül is akad itt játékos még(nem is kevés),akik viszont lehetséges,hogy nem arra kíváncsiak amit ők minden egyes adott topikba beleírnak,azért,hogy esetleg úgy nézzen ki Miklósék felé milyen sok ember is elégedetlen ezzel vagy azzal.

Idézet: Craslorg - 2012.04.12. 12:24:17

A kerék havi 60 ősköve nagyon sokaknál ugrotta át már azt a határt - ahogy privátban vagy a kommentekből kitűnik -, hogy inkább hagyják a fenébe az egészet, ha nem csökken máshol a játék költsége, ez pedig gazdaságilag nem érné meg a BEHO-nak, mert ezek nagyrészt pont azok, akik eddig is havi több száz kavicsot használtak fel.

Azért a mondat eleje és vége üti ám egymást szerintem.
Ha ezek az illetők havi több száz követ használtak fel akkor gondolom nem a 60 kő a bajuk.Hanem az,hogy ha nem lesz meg az az esélykiegyenlítő fejlesztés a keréknél akkor adott esetben az is előfordulhat,hogy konkrétan semmi használhatót nem kapnak a pénzükért.Szerintem ez jobban zavarja az embert.Az ember szereti tudni mit kap a pénzéért,legalábbis a többség így van vele szerintem.
Pontszám: 7.15
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
107. hozzászólás - 2012.04.12. 13:25:39
Azt most hagyjuk figyelmen kívül, hogy ez a szívósság övet mindenkinek akció lenne és jelentősen rongálná a játékegyensúlyt.
Azon gondolkoztam, hogy ha bármelyik aukciós tárgyat meg lehetne vásárolni és az árazása ilyen lenne (V5-ön is):
1. 1000 dukát + 100 őskő
2. 1000 dukát + 200 őskő
3. 1000 dukát + 300 őskő
4. ...
akkor vajon mennyi lenne az a pénz, amit még erre rá kellene szánni, mert nem akarsz lemaradni?
Pontszám: 5.62
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
108. hozzászólás - 2012.04.12. 13:26:49 (Válasz Morpheus #106 hozzászólására.)
Idézet: Morpheus - 2012.04.12. 12:56:37
Ha ezek az illetők havi több száz követ használtak fel akkor gondolom nem a 60 kő a bajuk.Hanem az,hogy ha nem lesz meg az az esélykiegyenlítő fejlesztés a keréknél akkor adott esetben az is előfordulhat,hogy konkrétan semmi használhatót nem kapnak a pénzükért.Szerintem ez jobban zavarja az embert.Az ember szereti tudni mit kap a pénzéért,legalábbis a többség így van vele szerintem.

Semmi ellentmondás nincs a véleményemben. Ha eddig 400-at fizettem fixen és ezt még ki tudom fizetni, akkor a 460 már sok (15%-os drágulás).

Mások nevében nem nagyon tudok nyilatkozni, illetve nem mindenki nevében, de többen jelezték, hogy ez a plusz 60 kavics pont azt a határt lépte át, hogy inkább hagyják a francba a VÚ-t. Márpedig 400 kavics több, mint a 0 kavics, ha a 460 kavics már sok sokaknak.

Emellett a költség nem véletlenül kerül elő majd minden topicban, lévén szinte minden új fejlesztés plusz kavicsokat igényel. A szerencsekerék egyértelműen, itt is meg volt pendítve, hogy lehet őskő költsége, így természetes, hogy sokan várják a költségcsökkentő fejlesztést, amiről már tavaly novemberi talin is szó volt, hogy lesz, bekerül, folyamatban, azonban ez eddig nem érkezett meg.
Ha megfordítjuk a fejlesztések sorrendjét és csökkentjük a költségeket majd bekerül egy újabb költség, ami ezt kiegyenlíti, sokkal inkább esélyes, hogy maradnak a jól fizető játékosok. Míg ha csak növekszik a költség és többen emiatt abbahagyják, akkor hiába csökkentenek más költséget, azon játékosok többsége már nem fog visszajönni,mert addigra talál magának más hobbit azért a havi fix összegért, amit korábban a VÚ-ra költött.
Pontszám: 9.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
109. hozzászólás - 2012.04.12. 13:55:01 (Válasz Morpheus #106 hozzászólására.)
Idézet: Morpheus - 2012.04.12. 12:56:37
Tökéletesen igaz amit leírtál Craslorg,viszont én azt nem értem,hogy mi köze az egésznek a végzet templomához?


Itt irta le Miklos, hogy miket terveznek most rovid tavon, es a napi rutin nevu fejlesztes, ami komoly koltsegcsokkentest hozna sokaknak, kimaradt a felsorolasbol. Erre reagaltak paran.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.04.12. 13:57:16-kor
Pontszám: 8.36
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
110. hozzászólás - 2012.04.12. 17:11:36 (Válasz Morpheus #106 hozzászólására.)
Idézet: Morpheus - 2012.04.12. 12:56:37
Ha megnézem az utóbbi időben bármilyen témában nyitottak egy topicot szinte mindig sírós topic lett belőle,hogy milyen drága a játék.Ezt miért nem lehet a megfelelő topicba leírni és nem minden témát hazavágni azzal,hogy miért ennyibe meg annyiba kerül valami,aminek az égegyadta világon semmi köze az adott témához.


Pont ami miatt 2 magyar elkezd beszélgetni az időjárásról, majd 3 mondat múlva az a téma hogy milyen szar a forint és a gazdaság/politika, megamúgyis.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.80
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
111. hozzászólás - 2012.04.12. 22:07:45 (Válasz Offsboy #110 hozzászólására.)
Hát mer szar a forint meg a gazdaságpolitika. Ez vélhetően ezért van. xD
Pontszám: 9.31
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
112. hozzászólás - 2012.04.13. 07:07:00
Én is már korábban írtam, hogy ez a szerencsekerék, meg sisak nagyon sok plusz kiadást hozott a játékba, és én is azt vallom, hogy ha nem akarok lemaradni, akkor ezeket ki kell fizetnem...mondom ezt úgy, hogy sok kényelmi fejlesztésem van, akár AF pontból is feltoltam a gyógyítómestert, vagy mi a neve, hogy az őskőves ital 2x annyi ÉP-t adjon, csak azért hogy olcsóbb legyen a játék. Továbbá az állatszintlépős küldikhez se vettem az állatoknak TP adó felszerelést, ezzel is már hátrányba kerültem a többiekhez képest, de már azt is sok plusz kiadásnak tekintetem. Erre most még bejön a szerencsekerék is...tehát el kell gondolkoznom, hogy már amúgy is költségcsökkentett játékomból kihagyom a szerencsekereket, és rövidesen egy gyenge karakterem lesz, és akkor minek játszam, vagy fizetem a plusz lét, és akkor megtartok a helyem, a középmezőny elejében...és a döntés nehéz...

tehát várjuk Miklósék költségcsökkentő fejlesztését, de az a baj, hogy ha jól értesültem elsősorban az állatfeleszerelésekre vonatozik, amit én már amúgy is megvontam magamtól, tehát ha most olcsóbb lesz, akkor lehet rászánom magam, de akkor meg még több őskővet kell költenem mint azelőtt....jó lenne a szerencsekerér árat is csökkenteni, vagy a felszerelések árát lejjebb vinni....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.74
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
113. hozzászólás - 2012.04.13. 07:35:42 (Válasz Offsboy #110 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2012.04.12. 17:11:36

Pont ami miatt 2 magyar elkezd beszélgetni az időjárásról, majd 3 mondat múlva az a téma hogy milyen szar a forint és a gazdaság/politika, megamúgyis.


Mert olyan marha jól áll a forint, meg a gazdaság
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.56
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
114. hozzászólás - 2012.04.13. 12:38:36
Idézet: Offsboy - 2012.04.11. 16:41:21
A napi rutinok szándékosan maradtak ki a közeljövőbeli fejlesztések közül?

Az még odébb van, sok minden áll sorban előtte, de az olcsó 20. szintig működő állatfelszerelést soron kívül előrevesszük, mindenképpen szeretném, ha az a jövő héten bekerülhetne mert már nagyon régóta megígértük.
Pontszám: 9.80
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
115. hozzászólás - 2012.04.13. 12:47:39 (Válasz Miklós #114 hozzászólására.)
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.95
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
116. hozzászólás - 2012.04.13. 12:52:26 (Válasz Miklós #114 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.13. 12:38:36
Idézet: Offsboy - 2012.04.11. 16:41:21
A napi rutinok szándékosan maradtak ki a közeljövőbeli fejlesztések közül?

Az még odébb van, sok minden áll sorban előtte, de az olcsó 20. szintig működő állatfelszerelést soron kívül előrevesszük, mindenképpen szeretném, ha az a jövő héten bekerülhetne mert már nagyon régóta megígértük.


Pontszám: 7.54
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
117. hozzászólás - 2012.04.13. 13:28:32 (Válasz Miklós #114 hozzászólására.)
Köszönjük szépen!
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.67
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
118. hozzászólás - 2012.04.13. 14:41:59 (Válasz Miklós #114 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.13. 12:38:36
Idézet: Offsboy - 2012.04.11. 16:41:21
A napi rutinok szándékosan maradtak ki a közeljövőbeli fejlesztések közül?

Az még odébb van, sok minden áll sorban előtte, de az olcsó 20. szintig működő állatfelszerelést soron kívül előrevesszük, mindenképpen szeretném, ha az a jövő héten bekerülhetne mert már nagyon régóta megígértük.


Emiatt kérdeztem én is, köszönöm.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.10
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
119. hozzászólás - 2012.04.13. 20:37:49
Miklós: Azt hiszem ez lesz az egyik legmagasabb pontszámú postod, köszönjük

Kérlek fontold meg a 40. szintig működő (mondjuk 1,5x drágább) variánst is! Alapvetően két taktika van, a kicsit idő- és költségkímélőbb 40. szinten sajtoló és a sok szempontból optimálisabb 20. szintes verzió. Jó lenne ha mindkét csoportra gondolnátok

Tipp: Lehetne végzet templom jutalom is ilyen cucc..
A hozzászólást Aurri módosította 2012.04.13. 20:45:26-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.12
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
120. hozzászólás - 2012.04.13. 23:50:26
Ezt rövid távon nem ígérem, örülök ha a 20-ast összehozzuk de később meg lehet csinálni ezt is, ha van rá igény, miért ne.
Pontszám: 7.58
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!