Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzet temploma
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Végzet temploma
1. hozzászólás - 2012.04.05. 14:24:09
A Végzet temploma, egy nagyobb fejlesztés a jövő héten bekerül (jelenleg a tesztelés zajlik) ezért nyitok neki egy topicot.

A Végzet Temploma 1. szinttől elérhető.
A bal oldali menüben a Tevékenységek végén lesz rá egy külön gomb.
A végzet templomának 3 szintje van:
4 x 4 (1-29. szintig) 2 hét
5 x 5 (30.-49. szintig) 3 hét
6 x 6 (50+ szinttől) 4 hét
A magasabb szintek nehezebbek, de több idő van a teljesítésére.
A templomban meghatározott számú küldetést kapsz, amelyek párhuzamosan teljesíthetőek.
Ha egy adott sorban vagy oszlopban minden küldetést megcsináltál, akkor kapsz rögtön egy kisebb jutalmat (szerencsekerék gyakori ill. ritka jutalmak) plusz egy ún. templomkristályt. A templomkristályok beválthatók egy listában megadott jutalmakra.
Ha MINDEN küldetést teljesítesz a megadott időn belül, akkor megkapod a NAGY jutalmat.
Új templomot az idő letelte után kapsz, ha hamarabb teljesíted, akkor sem kapsz előbb templomot.
Templomonként legfeljebb 2 (általad túl nehéznek talált) feladatot lehet átugrani, vagyis teljesítettnek jelölni, ennek a költsége választásod szerint lélekenergia vagy őskő.



A hozzászólást Miklós módosította 2014.10.29. 14:34:00-kor
Pontszám: 9.80
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
2. hozzászólás - 2012.04.05. 14:27:08
Jó, nagyon-nagyon jó. És a küldikről ill. a jutalmakról van bővebb info? Érdekelne, hogy mivel tartalékoljak.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.65
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
3. hozzászólás - 2012.04.05. 14:35:48 (Válasz Truth80 #2 hozzászólására.)
Ugyan legyen már valami meglepetés is. Majd kiderül. Úgyis az erőforrásokkal teljesíthető és van olyan érzésem, hogy minden erőforrás szükséges lesz hozzá.

Miklós: Egészen biztos jó dolog, ha rögtön első szinttől csinálható? Tudom, kevés új játékos van, de szerintem elég 10-20. (30.?) szinttől. Természetesen tőlem lehet első szinttől is, csak egy kezdő játékosnak az elején azért több mindenre kell figyelnie.
Pontszám: 8.79
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
4. hozzászólás - 2012.04.05. 14:56:11 (Válasz Craslorg #3 hozzászólására.)
Ha nem jut rá, akkor nem csinálja. Szerintem jó ötlet, hogy az elejétől elérhetővé tették. Bár engem az a része nem érint

Asszem Húsvétkor meg kell próbálnom kialudni magamat. Jövő héten éjszaka tudok csak játszani, de legalább lesz miért fennmaradni, nem csak a rutin
Pontszám: 8.29
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
5. hozzászólás - 2012.04.05. 15:05:29 (Válasz Craslorg #3 hozzászólására.)
Egy kezdő játékosnak ***** unalmas, szerinted miért van ilyen alig?
Játékostárs szinte senki, aki van azok közül is minimális aktív naponta és az élő szintekre felérni majdnem lehetetlen, ha sikerül valószínűleg gyenge leszel a többiekhez képest és akkor is évekbe telhet. Csak a legelszántabb, tapasztalt játékos kezd ilyenbe, ha olyan próbálkozna aki először találkozik a játékkal az szerintem többnyire elég hamar feladja, megunja és bevétel sem lesz. 30. szintig elérni egy játékosnak normál játékkal, szélsőségeket mellőzve majd fél év.

Egyébként a végzet temploma nagyon szimpatikus fejlesztés és abban egyetértek, hogy valószínű minél több erőforrás kell majd hozzá, már a szilánkszerzés is erre törekedett.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.96
kedvelt tagTk44Férfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
6. hozzászólás - 2012.04.05. 15:10:57
a külföldi szervereken is jövőhéten indul?
Pontszám: 6.25
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
7. hozzászólás - 2012.04.05. 15:36:03
Szerintem külföldi szerverre 1 hónapon belül nem kerül ki.
A kezdő játékos elvan úgy 3. esetleg 5. szintig az újdonságokkal, utána csak néz, hogy mi legyen. Igenis kell alacsony szinttől is a templom.
Pontszám: 7.48
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
8. hozzászólás - 2012.04.05. 15:47:57
Jelenleg pont azon dolgozunk, hogy egy kezdő játékosnak is érdekes legyen a játék.

Az eredeti tervezési koncepció az volt, hogy a játéknak kezdetben egyszerűnek kell lennie, hogy ne ijesszen el senkit a bonyolultságával. Akkor, évekkel ezelőtt még ez meg is állta a helyét, de változott a világ. Manapság már mindenki ismeri a böngészős játékokat, tudja hogy működnek, ha az elején csak 1-2 akció és a tutorial elérhető, az nem vonzza a játékosokat, inkább unottan bezárják a böngészőt. Nemcsak a templom, más dolgok is elérhetőek lesznek 1. szinttől.

A külföldi szerverekre ha minden jól megy pár nap csúszásszal ki fog kerülni, a fordítások jövő hét elejére meglesznek.
Pontszám: 9.31
kedvelt tagTk44Férfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
9. hozzászólás - 2012.04.05. 15:58:14
köszi a választ
Pontszám: 6.25
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
10. hozzászólás - 2012.04.05. 16:34:05
Semmi, menet közben rájöttem.
A hozzászólást Tigristappancs módosította 2012.04.05. 16:34:41-kor
Pontszám: 6.73
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
11. hozzászólás - 2012.04.05. 16:42:12 (Válasz Miklós #8 hozzászólására.)
Engem könnyű meggyőzni olyan esetben, ha én magam sem vagyok meggyőződve a magam igazáról. Nyilván én már messze vagyok az első szinttől és az igaz, hogy legyen színesebb már akkor.
Pontszám: 8.38
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
12. hozzászólás - 2012.04.05. 17:18:17 (Válasz Craslorg #11 hozzászólására.)
Kicsit bizonytalan vagy? Vagy mégsem?
Pontszám: 8.30
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
13. hozzászólás - 2012.04.05. 20:04:43
Azért jöhetnének még hírmorzsák
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.60
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
14. hozzászólás - 2012.04.05. 23:09:59
Ha jól csináljátok akkor hosszú időre lendületet adhattok a játéknak/játékosokonak.
Pár kérdés:
Mi van ha kifutunk az időből? Bezár a piramis és jön helyette az új?
A szerencsekerékes nyeremény random (gurítós), vagy választható, esetleg fix?
Ha már szerencsekerék szóba került itt a lehetőség, hogy egy "hibát" korrigáljatok (nyeremény javaslat):
- relikvia ami csökkenti a fekete gurítási esélyt (esetleg összeadódó hatással akár el is törli)
A hozzászólást Aurri módosította 2012.04.05. 23:18:24-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.12
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
15. hozzászólás - 2012.04.05. 23:36:55
Ha szeretnétek feldobni a játék elejét, esetleg töröljétek a több ezer inaktív karaktert. Egy új játékosnak semmi nem lehet jobban kiábrándítóbb mint amikor senki sem válaszol a leveleire, egyik szövetségbe sem veszik fel mert minden 100. karakter mögött van aktív játékos. Magas szinten még érthető, hogy meghagyjátok az inaktív karikat, de kb. 30. szint alatt semmi értelme.
Hype, v1
Pontszám: 8.18
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
16. hozzászólás - 2012.04.05. 23:56:13
Jogos, de mondok még jobbat (már írtam, máshol bevált): ~1 éve OFF karikat lehessen kivégezni -azaz végleg eltörölni a játékból- (aprótápért, trófeákért, LE-ért, akármi). Így főleg az alsóbb szintek játékosainak kedveztek, másrészt idővel megoldódna a Hype által fentebb vázolt probléma is. Ezt a dolgot akár össze is lehet kötni a piramissal (pl. végezz ki egy (inaktív) karaktert - itt a program az adott szint inaktív játékosainak arányában adna ilyen küldit, alacsony szinten gyakran, magas szinten extrém ritkán). Ez más játékban valahogy úgy oldották meg hogy egy év inaktvitás után folyamatosan nő a kari eliminális esélye (max. kb 25%-ig). Azaz automatice senki nem eliminálódik, de idővel előbb utóbb igen.
A hozzászólást Aurri módosította 2012.04.05. 23:59:19-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.72
népszerűSztano178Férfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
17. hozzászólás - 2012.04.06. 03:33:03
Ez megint a gyűjts sok Tp-t verzió egy más oldalról?

X számú küldit kell megcsinálni Y idő alatt, tehát bele kell húzni.

Igazi VF-es ezt nem biztos, hogy díjazza

Ha nem lenne időkorlát(Y), akkor lenne fájintos

Vagy ha beleiktatnák, hogyha valaki katába megy(kényszerül), háború vagy egyéb valós életbeni esemény miatt, akkor az Y idő megáll és akkor indul újra, ha előmászik az illető a katakombából!
A hozzászólást Sztano178 módosította 2012.04.06. 05:13:38-kor
Pontszám: 6.49
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
18. hozzászólás - 2012.04.06. 05:58:25
Szervusztok!

Olyan pletykákat is hallottam, hogy lehet őskő-igénye is. Ha ez csak a küldipasszolásban jelenik meg, az elfogadható, de ha kifejezetten őskövet igénylő küldetések szerepelnek benne, az földrengető kitolás lehet az ifjabb, vagy a szegényebb játékosokkal. Ezügyben kaphatnék választ?
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.25
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
19. hozzászólás - 2012.04.06. 07:34:36 (Válasz Aurri #16 hozzászólására.)
Jogos a felvetés, hogy az ezer éve inaktív karaktereket (1 év+) lehessen kivégezni, hiszen úgysem lép be, ha eddig nem tette.
Ám azért nem tenném teljes szintsávra kiterjedően - hanem csak 40-es szintig. Mivel innentől lehet a leghamarabb ismételhető küldetéseket csinálni. Ott már JÓ az, ha vannak inaktívak is, mert szépen lehet őket csapkodni, és NEM az aktív játékosokat üti szét az ember akár naponta többször is.
Mondom ezt úgy, hogy én is teszek ilyet, de az más kérdés, ha LE van, persze, hogy megy az ember. Vagy más játékbeli alternatívák miatt.

Tehát tényleg jó lenne 1.-től 40.-ik szintig lehetőséget adni a karakter megölésére - ahogyan javasoltad Te is - és járhatna tényleg mellé akármi plecsni is/"x" darab után, vagy akár mindegyik után/ (ami nem ad semmit, csak jelzi, hogy mennyire "aktív karaktertörlő" ) vagy bármi más minimális jutalom. Hiszen olyan lenne ez szimbolikus formában, mint a szelektív hulladékgyűjtés. Megtisztítja a környezetet. Kicsi szinten ez még nagyon sokat jelentene és előrelépést.
Nagyobb szinten pedig már könnyen ki lehet szúrni - mert kevesebben is vannak - az inaktívak. Akiknek jó, azok ütik őket - főleg küldetés miatt, de lehetnek extrém tp gyűjtők is akár - akinek meg nem jó, hamar rájön (40+ már azért illő 1-2 dolgot megtanulni és használni) és nem támadja őket.
(Bár sajnos ez erősen off hsz valahol, habár talán olvassa a JV aktívabban most ezt a topicot, és majd elgondolkodik ez ötleten. )
A hozzászólást Paco módosította 2012.04.06. 07:35:34-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.49
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzet temploma
20. hozzászólás - 2012.04.06. 07:44:51 (Válasz Sztano178 #17 hozzászólására.)
El sem indult, már kezdődik a rinya!
Nem kötelező, vazze!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.62
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője