Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
kedvelt tagTierNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
861. hozzászólás - 2008.10.12. 16:36:57 (Válasz Fatali #859 hozzászólására.)
Ez jó lesz. A vezetőkészség 5-ről csak 6-ra emelése 920 LE és 3-hoz 10-ig kéne felvinni. Pláne hogy nincs sok értelme több dögöt tartani kiváncsi leszek aki egy küldi kedvéért pár száz energiáért elkölt 8000-et.
Pontszám: 6.67
népszerűFataliNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
862. hozzászólás - 2008.10.12. 17:42:07 (Válasz Tier #861 hozzászólására.)
ha nagyon mázlid van , és nem toltál az egekbe pár szakértelmet, egész olcsón (nagyjábol 5000 LE-böl) megúszod ezt a remek küldit.
ebbe természetsen beleszámitottam a jutalom 2400 LE-t.
ha a szakiösszeged a 30 fele közelit, akkor sajna egy kicsit több lesz.

hát sajna ez van, ez egy igazi buta küldetés, de azoknak akik beho játékokon edződtek ez cseppet sem meglepetés.

Vigasztalásul még egy mondat. Lesz ennél sokkal rosszabb is.
Pontszám: 5
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
863. hozzászólás - 2008.10.12. 18:18:00
mi van akkor ha 1ik kuldetes sem tetszik a 3bol? akkor soha tobbet nem kaphatok masikat?
A hozzászólást Mucmuc módosította 2008.10.12. 18:20:38-kor
Pontszám: 3
fórumozóDounterFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
864. hozzászólás - 2008.10.12. 20:22:31
Hello. én elvélaltam azt a küldetést ahol 3apró lényt kell vadászat során elkapni és most a kérdés: elkaptam egy kisseb mirg-et de mégse nőt a küldetésnél a megtalált lények szám. Mia a külömbség az apró és a kicsi között?
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
865. hozzászólás - 2008.10.12. 20:24:38 (Válasz Dounter #864 hozzászólására.)
Csak annyi, hogy a kicsi az kicsi, az apró pedig apró. Az apró mirg beleszámított volna.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
866. hozzászólás - 2008.10.12. 20:44:56
a játékban van -TP szerzési lehetőség?
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
867. hozzászólás - 2008.10.12. 20:54:33 (Válasz Goombi #866 hozzászólására.)
Vadászat és portya,Vadászat és portya,Vadászat és portya.... mást nem tudok.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
868. hozzászólás - 2008.10.12. 20:56:41
Köszi , de ezt eddig énis tudtam!
Én -TPre gondoltam (minusz TPre)
Tehát nem felfele hanem lefele megy a TP-m!

Jah hamár kérdezősködök , ingyen őskövet hol lehet szerezni (a kvizért kapott 6 db-on kivül)
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
869. hozzászólás - 2008.10.12. 21:03:28 (Válasz Goombi #868 hozzászólására.)
- TP-t sehol sem lehet szerezni. Ingyen őskövet viszont igen. Ha vásárolsz őskövet, maximum annyi kiégett ősköved teljes értékű őskővé töltődik, amennyit vásároltál. Vagy ha valaki az ajánlásod alatt játszik, akkor minden általa vásárolt 10 őskő után Te is kapsz egyet.

(Én ennyiről tudok. Ha van még egyéb lehetőség is, egészítsétek ki pls.)
Pontszám: 7.50
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
870. hozzászólás - 2008.10.12. 21:15:19
Köszi Balor!
Ha fejlesztem a tanulást akkor milyen szakértelmeket kapok??Erről lehet vhol olvasni?
Pontszám: 3
közellenségDaarFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
871. hozzászólás - 2008.10.12. 21:22:33
Ha egy küldetést eldobok, később újra felvehetem vagy végleg törlődik?
Pontszám: 2.33
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
872. hozzászólás - 2008.10.12. 21:32:16
Remélem valaki tud majd válaszolni, hogy mitől van az, hogy az utolsó 30 portyázásból 3 kivételével mindegyik 0 LE volt. Olyanoknál, akik nincsenek szövetségben vagy ha igen, akkor építése még nem volt. Beholdarnek írtam már, de valamiért a levelet visszadobta!
E a 0 LE probléma az újítások óta vannak!
V5 Trakk
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
873. hozzászólás - 2008.10.12. 21:42:39
Szervusztok!

Daar: Csak annyit buksz vele, amennyit eddig teljesítettél belőle. Utána újból felvehetővé válik, s előről kezdheted a küldetés megoldását, mintha sosem vetted volna fel.

***

Jandro: Sokan elköltik az energiájukat, ha nem építésre, akkor szakértelemre, vagy tulajdonságra. Nem szeretik az emberek, ha elhordják az összeszedett LE-jüket. A Lélekenergia-értéket te nem látod, lehet, hogy más már lerabolta. Vannak kedvelt célpontok.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
874. hozzászólás - 2008.10.12. 22:18:54 (Válasz Awenhai #873 hozzászólására.)
Kedves Awenhai!

A változások előtt szinte mindig volt 10-20 vagy több LE. A rablásokból úgy tűnik, hogy az LE 10%át lehet ellopni kb, vagy valami hasonló arányban. Ha nem építkeznek elég problémás teljesen elkölteni az LEt. Maradni szokott egy-egy fejlesztés után egy kis LE. 50-100LEt nincs mire elkölteni.
De visszatérve előző kiírásomra, 35 portyából 3ban volt LE (most számoltam meg), a többinél nulla. A változások előttről 10 portya látszik. Ott 10ből 10szer jött LE. Elég érdekes statisztikai különbség.
V5 Trakk
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
875. hozzászólás - 2008.10.12. 22:37:49
Mit jelent a szövetségben a lélekkút kisütése?
Pontszám: 2.33
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
876. hozzászólás - 2008.10.12. 23:03:01 (Válasz Balor #869 hozzászólására.)
Energiakristályosító.
Pontszám: 5.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
877. hozzászólás - 2008.10.13. 04:35:43
Igen, ez tényleg fura, hogy olyan, aki nincs szövetségben, ergo építeni sem tud, hogy lehet nála nulla LE. Mert ha marad 50, akkor abból 10-et el kéne tudnom rabolni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
878. hozzászólás - 2008.10.13. 05:29:19
Szervusztok!

Jandro: Sokan hiénák a portyázók közül. Valaki letámadd közülük egy játékost, és utána öt percenként még páran... utána nem sok LE marad az áldozatnál. A portyapontok bevezetése óta sokkal inkább koncentrálódtak a támadások. Lehet ugyanis, hogy maradt 50 LE-je a költögetés után, de ha sak egy is megtámadta közülük, már elkezd fogyni. A hiénák mindegyike visz egy keveset, s könnyen lehet, hogy szó szerint semmije sem marad. A pontok bevezetése előtt széjjelebb szóródtak, mert nem volt gondjuk, ha véletlenül belefutottak egy pofonba.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
879. hozzászólás - 2008.10.13. 07:53:26
azt meg tudja valaki mondani, hogy bekekotes utan miert latom a masik szovetseg tagjait portyazaskor?
ezt azt jelenti hogy meg is tudom tamadni oket?
ha igen, akkor az eleg buta megoldas, nem lehetne ugy szurni, hogy azokat ne lassam, akikkel beket kotottunk?
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
880. hozzászólás - 2008.10.13. 09:51:35
A Bónuszok címszó alatt az elnyelésre ezt írja ki: "Ennyivel csökken a téged ért fizikai sebzés."
Ezt most a varázslatok sebzésére kell érteni vagy mindenféle direkt fizikai sebzésre?


Csak az ütésre vonatkozik. Állatokra és varázslatra nem.

Ja es meg egy. A mailekre szoktatok valaszolni, legyek turemellel? Vagy annyira el vagytok havazva hogy nem. (2 napja irtam)


Minden munkanap válaszolunk a mailekre. Ha valaki nem kap választ, akkor nyugodtan írjon újra. Sajnos péntek óta nem működik a levelező serverünk, szóval a csütrtötök délután óta írt maileket nem kaptuk meg. Remélhetőleg ma sikerül újra üzembe helyezni a levelezést.

kérdés: lesz valami szakértelem esetleg ami lehetővé teszi több állat harcbavitelét egyszerre?


Egyelőre nincs ilyen szakértelem, és nem is tervezünk. De ki tudja, mit hoz a jövő.

Végigpörgettem a keresővel a topicot,de ilyen jellegű kérdést nem találtam: mennyi idő alatt gyógyul fel az állatkám? Az én kis wantum már 2 napja nem gyógyult egy pontot sem,pedig direkt pihentetem!


Az állat magától nem gyógyul, csak a sebgyógyítás szakértelemmel tudod gyógyítani.

Banki átutalással szeretném fizetni de a számlaszámról hiányzik az utolsó 8 számjegy.
bankszámlaszám:OTP 11707024-20397441-????????
Így sajnos visszadobja mert nincs kitöltve.


Írj be csupa 0-át a végére.

Én arra lennék kiváncsi hogyha a Lélekkufárnál veszek varázs-, vagy gyógyitalt akkor azt automatikusan felhasználom vagy csak akkor ha én akarom?


Csak akkor iszod meg, amikor rákattintasz a tárgylistádban.

Elrontottam a kvízkérdést, de sajnos elküldtem. Mit lehet tenni mert így a kérdés rossz!


Írd meg mailben, üzenetben, vagy a kvíz topicban, hogy mi a kérdés, és töröljük.

Az hogy lehet, hogy egy portyázás után már a második portyázásomra megkaptam a mínusz 10 százalék büntetést? Sajnos nem vettem észre (nem gondolhattam rá) és szerintem emiatt kaptam ki és buktam elég sok LE-t.
Pihentem több, mint egy órát a korábbi harcaim után, így ez nem lehetett probléma.


Biztos, hogy nem pihentél eleget. Az utolsó vadászatod, és a pihenés utáni 2. vadászatod között nem telt el 1 óra.

mi van akkor ha 1ik kuldetes sem tetszik a 3bol? akkor soha tobbet nem kaphatok masikat?


Sajnos valamelyiket meg kell csinálnod, hogy tovább mehess.

a játékban van -TP szerzési lehetőség?


Nincs.

Jah hamár kérdezősködök , ingyen őskövet hol lehet szerezni (a kvizért kapott 6 db-on kivül)


Egyelőre vársárláson és az első kvízen kívül csak ajánlás után kaphatsz őskövet, ha az a karakter vásárol, aki téged jelölt meg ajánlónak.

Idézet: Daar - 2008.10.12. 21:22:33
Ha egy küldetést eldobok, később újra felvehetem vagy végleg törlődik?


Később újra felveheted.

Idézet: YoghDemer - 2008.10.12. 22:37:49
Mit jelent a szövetségben a lélekkút kisütése?


Kattins rá, és megtudod. Nem fogod elhaszálni, ha rákattintasz.

Idézet: bokorn - 2008.10.13. 07:53:26
azt meg tudja valaki mondani, hogy bekekotes utan miert latom a masik szovetseg tagjait portyazaskor?
ezt azt jelenti hogy meg is tudom tamadni oket?
ha igen, akkor az eleg buta megoldas, nem lehetne ugy szurni, hogy azokat ne lassam, akikkel beket kotottunk?


Ezt megnézzük, és ha tényleg így van, akkor javítjuk.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője