Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűOzozFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
441. hozzászólás - 2008.09.29. 20:45:46
Ha van lélekkutam a szövetségemben, de még nincs tagom, és emiatt csak két szavazatom van, van rá lehetőségem, hogy felhasználjam a lélekenergiát, amit majd a kút fog termelni?

Ha nincs lehetne ezen változtani?
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
442. hozzászólás - 2008.09.29. 20:46:54 (Válasz Leanthil #440 hozzászólására.)
Miklóstól (hírek topic):


Még egy fontos dolog:
Ahogy az a Felhasználási feltételekben is benne van, és a regisztráláskor is kiirjuk, egy játékos egy karakterrel játszhat egy világon. Pont. Kivétel nincs. Ennek oka a nyilvánvaló visszaélési lehetőségek kivédése. Az elmúlt héten mentek a log programok, gyűjtöttük az információkat, most nézzük át őket programok segítségével. Nem részletezem, hogy milyen módszerrel dolgozunk, de elég megbízhatóan ki tudjuk szűrni a "multizókat". A visszaélés súlyosságától függően figyelmeztetés vagy átmeneti zárolás fordulhat elő, visszaesés esetén pedig végleges zárolás.Nem tilos két különböző embernek ugyanarról a gépről játszani, de ilyen esetben nagyon ügyeljetek arra, hogy a két karakter semmilyen módon se kooperáljon (ne támadják egymást, ne támadják ugyanakkor ugyanazokat a karaktereket, és lehetőleg ne lépjenek azonos szövetségbe).


Ez azt hiszem elég egyértelmű.
De azért azt jó lenne tudni, pontosan mit takar az "átmeneti".
Pontszám: 5
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
443. hozzászólás - 2008.09.29. 20:54:25 (Válasz Balor #442 hozzászólására.)
A Miklosos verzio sokkal jobb
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
444. hozzászólás - 2008.09.29. 21:00:41 (Válasz Syck #443 hozzászólására.)
Letiltja saját magát, így legalább tud figyelni a játék fejlesztésére is.

Bocs Miklós
A hozzászólást Balor módosította 2008.09.29. 21:14:42-kor
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
445. hozzászólás - 2008.09.29. 21:06:08
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=2050 <- ő például biztosan valamely játékos multikaraktere.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
446. hozzászólás - 2008.09.29. 21:06:40 (Válasz Leanthil #440 hozzászólására.)
Ha emlékeztek (jómagam azért mert akkor még az én karim vezetett a szerzett LE arányban) volt egy olyan mozzanat amikor pár óra alatt hirtelen szerzett vagy 3k LE-t. Na ott padlóztam. Ez volt az egyetlen gyanús mozzanat egyébként amikor megfordult a fejemben hogy esetleg LE lufijai vannak valahol és azokat üti. De utána is ilyen ütemben fejlődött és nehezen hiszem hogy rabszolgákat futtatott volna érte, a hsz-ei is értelmesek. Elképzelhető hogy nagyon komolyan számolgathatott ezekért az eredményekért.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
447. hozzászólás - 2008.09.29. 21:10:50 (Válasz tramenes #446 hozzászólására.)
Bár így lenne...
Pontszám: 3
irritálóTommyboy94625Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
448. hozzászólás - 2008.09.29. 21:14:05
Hello!

Megmondanátok, hogy a csapdakészítésnek mi az értelme?

Pontszám: 4
fórumozóKandriskaFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
449. hozzászólás - 2008.09.29. 21:16:36
nem érzem a különbséget a két definíció között:
IQ: Ha ellenfeleddel varázspárviadalt vívsz, elméitek egymásnak feszülnek. Minél nagyobb az IQ-d ellenfeledénél, annál nagyobb az esélye, hogy a varázslat teljes sebzést okoz, és nem kerüli el ellenfeled.
Taumaturgia: Minél magasabb a taumaturgiád, annál nagyobb mértékben nő a varázslatod sebzése vagy egyéb hatása.

Az iq növelésével egyre nagyobb az esély hogy teljes sebzést okozzon a varázslatom a traumaturgiánál meg a varázslat sebzése nő meg /vagyis közelít a teljes sebzéshez/. Hol itt a különbség? Lehetőleg olyan válaszoljon aki ért is hozzá..pl aki írta a játékot:)
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
450. hozzászólás - 2008.09.29. 21:17:24 (Válasz Balor #447 hozzászólására.)
Az a baj, hogy hiába számol, mert a végeredmény jelentős részét ismeretlenek adják. Azt én is ki tudom számolni, hogy portya során legyőzök-e valakit vagy sem (egyre kevésbé...), de hogy mennyi LE lesz nála, és ebből mennyit tudok elrabolni, azt már nem. Nála pedig nem a győzelmek számával volt a gond, hanem a szerzett LE-val.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
451. hozzászólás - 2008.09.29. 21:18:26 (Válasz Tommyboy94625 #448 hozzászólására.)
Nagyon sokadjára: szörnyet foghatsz vele vadászatkor
Nem ártana visszaolvasni az előző hozzászólásokat is...
Meg ne merd kérdezni mire jó ha elfogsz egy szörnyet, mert úgy szétportyázlak, hogy nem lesz elég lélekenergiád a szakértelem megtanulására.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
452. hozzászólás - 2008.09.29. 21:20:25 (Válasz Leanthil #450 hozzászólására.)
Erre írt egy egész jól működő képletet a szövetségi fórumba.
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
453. hozzászólás - 2008.09.29. 21:21:29 (Válasz tramenes #446 hozzászólására.)
Ravenwood multi: mondjuk úgy hogy erősen súrolta a multizást, amit csináltam. Egész pontosan: megkértem jópár ismerősömet hogy regeljen be és csináljon egy karit, majd ha a 2. szintre ért szóljon nekem, én meg lekaszálom. A probléma az volt, hogy ebből több mint a fele a munkahelyemen történt, ahol egy ip alatt látszunk kívülről. Mindez összesen kb 10-12 kari volt, ami kb ha 300-al számolunk 3-4k LE. Ettől függetlenül is elég jó voltam szerintem.
Lehetne olcsó kifogásokat találni, elismerem hogy nem volt teljesen tiszta amit csináltam, de ez csak egy kis előny volt, az eredményem ettől függetlenül vitathatatlan. Számomra az egyetlen kérdés, hogy a 3 nap eltiltás alatt gyűjtöm-e a csp-t, vagy teljesen zárolva lettem. Ha teljesen, akkor csak annyi időre lépek be, hogy töröljem a karit Még szerencse, hogy csak 2k-t toltam be eddig a játékba. Pedig kb ma este akartam 5. szinten meglépni lélekkút kisütést 500 őskővel, jó hogy nem siettem el

Leathil: én maradtam még 3-4 napot 3. szinten, és 2. szintre fellépőket lestem, hogy lekaszáljam őket. Ha továbbmentem volna, akkor nekem is sokkal nehezebb lett volna bármit is elérnem, mivel magasabb szinten erősebbek az ellenfelek
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
454. hozzászólás - 2008.09.29. 21:23:49
Ja és még annyi, hogy remélem ha engem kitiltottak, akkor még jópár játékostársamat is, mivel miközben a 2. szintre fellépő 140-es TÖ + alap fegyó karikat irtottam, meglepően sokan jöttek folyamatosan. Óránként sokszor már a -30% -ig is kevés volt lemenni, még akkor is maradtak Ez azért nem kicsit gyanús...
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
455. hozzászólás - 2008.09.29. 21:30:50 (Válasz Ravenwood #453 hozzászólására.)
Ha a csp-t nem kapnád három napig, azért az már durva lenne...
Pontszám: 5
kedvelt tagKoloradFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
456. hozzászólás - 2008.09.29. 21:32:47 (Válasz Ravenwood #453 hozzászólására.)
Ez már azért elég szánalmas....
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
457. hozzászólás - 2008.09.29. 21:34:09 (Válasz Ravenwood #453 hozzászólására.)
Ravenwood: én sem állítottam határozottan, hogy csaltál, pusztán azt, hogy erősen gondolkodóba estem az eredményeket látva. Valami hasonló módszerre gondoltam egyébként, mondjuk hogy a kiskarik leveretik magukat, majd elmennek vadászni jó sok alkalommal, aztán felszúrják magukat rád, ilyesmi.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
458. hozzászólás - 2008.09.29. 21:34:12 (Válasz Ravenwood #453 hozzászólására.)
Hát. Legalább most tisztábban látunk. Prém+rabszolgák egy átlagon felüli játéktudású player kezében -a leghatékonyabb képlet a fejlődésre amit össze lehet hozni. És még így is majdnem átcsúsztál a kontrollon.

Nagyon sajnálom hogy meglépted ezt a lépést mert szerintem jól játszottál az elejétől fogva (persze egy ekkora kezdeti boost után nehezen lehet rosszul de látszott h nem csak ez volt benne). Viszont minden szimpátiám ellenére nem értek egyet az átmeneti eltiltással, az ilyet a legszigorúbban kellene kezelni mert különben nincs visszatartó erő -hiszen kb. csak annyit bukik a kari mint ha a kezdetektől szabályszerűen játszott volna a gazdája ÉS emellett megvan rá az esély h sosem derül ki a turpisság; hát miért ne játszaná meg más is ezekután.

1hónap múlva indul a világ2, ott tiszta lappal lehetne kezdeni az egészet.
Pontszám: 5
kedvelt tagKoloradFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
459. hozzászólás - 2008.09.29. 21:43:21 (Válasz tramenes #458 hozzászólására.)
Teljesen igazad van.
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood kitiltása
460. hozzászólás - 2008.09.29. 21:46:14 (Válasz Leanthil #457 hozzászólására.)
Kiskarik nem lettek leverve sehova. Szóltam pár ismerősömnek, hogy regeljenek, ha tetszik nekik, akkor játszanak vele, szívesen segítek (tanácsokkal mert mást nem lehet adni), ha meg nem bejövős, a 2. szintig vigyék el a karit és akkor legalább nekem is lesz hasznom belőle. Persze nyilván sejtettem, hogy nem fog tetszeni a többségnek, mivel túlságosan formalizált, ez kb már az elejétől látszik, szóval volt nem kevés számítás is benne.
Azért ne gondolja senki, hogy ettől lettem erős, hiszen a fórumon sokat vitatott "szerencse-faktor" ellenére is 300-400LE-vel mentem portyázni folyamatosan, ahol éppenséggel el is bukhattam volna sorban...
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!