Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6861. hozzászólás - 2009.04.18. 12:22:50 (Válasz Anababa #6860 hozzászólására.)
am azta küldit mikor az állatoknak többet kell sebezniük mint gazdájuknak meglehet úgy csinálni h 2 állattal megyek?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
irritálóDeluksZFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6862. hozzászólás - 2009.04.18. 12:29:58
Bezsélgettem egy ismerősömmel, aki az első világban játszik. Sajnos még mindig nem találtam részletes és pontos leírásokat azzal kapcsolatban, hogy milyen TÖ arány milyen specializációt támogat. Felmerült bennem olyan kérdés, hogy a szerencse annyira mérvadó, hogy az Erő-t nem is, inkább csak a támadást érdemes növelni? Illetve ugyanez IQ/Mágia kapcsolatban (bár nem tudom pontosan, hogy a Mágia a varázslat sebzését növeli-e, csak tippelek) Ő azt mondta, hogy Tám, Véd, IQ, ezeket szépen sorjában, a többivel ne igen foglalkozzak. Persze gondolom specializációtól függetlenül Egy idő után mindenki felhozza a lemaradt tulajdonságokat 30-30-30-ra vagy idővel 40-40-40re, én legalábbis biztosan így fogom csinálni, meg ugye a későbbiekben az erre épülő bónuszok is változtatják a statisztikát, de lényegében mennyi olyan primertulajdonság van, amit egy kari folyamatosan tol? 2-3? Az ismerősöm azt is mondta, hogy a későbbiekben a mágia lesz a legfontosabb. Ennek érdekében kell az IQ-t növelni. Na most a horda mennyire erősen határozza meg a későbbi specializációt? Rubintból is lehet kvázi mágus, vagy smaragdból is lehet profi közelharcos karakter? Elég sok kérdés fel fog még merülni bennem, hiszen nem kis muúltam van az ilyen és hasonló játékokkal kapcsolatban, úgyhogy nagyon köszönöm, ha valaki rám szánja az idejét és egy mondatos válaszok helyett kifejtősebb, olvasósabb formában válaszol, amik esetleg aztán újabb kérdéseket generálnak

Illetve.. szövik. Úgy tudom kicsiként nemigen érdemes belépni egy nagyobba (fel sem vennének) hiszen nagy az LE követelmény. Viszont azt hallottam hogy sokkal kifizetődőbb kicsiként saját szövit indítani, még akár egy közepes szintű szövibe való belépésnél is. Így van ez?
Végzetú Wikidot - Használjátok, egészséges. Tényleg.
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6863. hozzászólás - 2009.04.18. 12:36:44 (Válasz Magum #6861 hozzászólására.)
Én ott még nem tartok, de arra tippelek, hogy a két állat + buzogány nagyon minuszos támadással összehozhatja a kívánt eredményt.
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6864. hozzászólás - 2009.04.18. 12:40:02 (Válasz DeluksZ #6862 hozzászólására.)
A szerencsére szvsz nem kéne semmit alapozni főleg portyázáskor.
A mágia VP-t növel, azon kívül semmi köze a varázslathoz.
Javaslom áttanulmányozásra és átgondolásra a http://vegzetur.wikidot.com/ oldalt, abban remélhetőleg több kérdésedre is választ találsz.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6865. hozzászólás - 2009.04.18. 12:40:37 (Válasz DeluksZ #6862 hozzászólására.)
Szerintem ez attól függ, milyen jellegű karakter csinálsz. Ha harcost, akkor támadás-védekezés-IQ triumvirátus az elsődleges, én nem hagytam elúszni mellőlük nagyon az erőt sem, a taura már nem sokat szánok, az egészség és mágia nagyon másodlagosak nekem.
Egy mágus már ahogy nézegettem őket csatákban túlnyomórészt a védekezés-IQ-taumaturgia triót szeretik, mert az első körben valami borzalmat robbantanak a képembe, aztán már csak az a dolguk, hogy ne találjam el őket, másodlagosan húzza azért a támadást is, az erőt már nem annyira, az egészséget, mágiát ők is hagyják kicsit elúszni.
De szerintem többféle jó stratégia is van, még azt sem mondom, hogy az enyém az, de eddig nagyjából beválik.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
irritálóDeluksZFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6866. hozzászólás - 2009.04.18. 12:53:46
Anababa: néztem már a wiki oldalt, de nem sokmindent találtam rajta, azt hittem legelőszőr, hogy még csak készülőben van. na most jobban körülnézek:)
Byzon: Varázslatod ettől függetlenül neked is van nem? És amiket nem húzol azokat egyáltalán nem, vagy azért időről időre minimálisan felzárkóztatod őket, hogy legalább valami kerek szám legyen az értékek mellett. Egyébként mennyire hatásos a magas IQ mgáusok ellen? Mert ugye én is erre gondoltam. Fizikai kari mágia rezisztenciával, és ahhoz ugye IQ kell. Bár az hogy neked beválik bizakodásra ad okot:)


Edit: Igen, rossz helyen kerestem a bejegyzéseket wikidoton. Shame on me
A hozzászólást DeluksZ módosította 2009.04.18. 12:54:59-kor
Végzetú Wikidot - Használjátok, egészséges. Tényleg.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6867. hozzászólás - 2009.04.18. 12:58:01
Azért megnéznék egy olyan karaktert, aki csak erőre, életerőre és támadásra gyúr, ilyen igazi berzeker karaktert! No, meg +szívósság!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6868. hozzászólás - 2009.04.18. 13:07:55 (Válasz DeluksZ #6866 hozzászólására.)
Incubus - 39. szintű végzetúr

Erő: 80 (+49)
Támadás: 110 (+24)
Védekezés: 104 (+48)
Egészség: 52 (+17)
IQ: 96 (+1)
Mágia: 42 (+2)
Taumaturgia: 71 (+1)
Szerencse: 83

DeluksZ jelenleg ez vagyok én, döntsd el. És van varázslatom, abból átlagban nem az őskövest veszem meg, csak sebezzen jól.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6869. hozzászólás - 2009.04.18. 13:21:30
Arénában ha harcolok és nyerek, akkor kapok LE-t?? (de tp-t nem?) Mennyiszer arénázhatok egy nap? pp-t von le?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6870. hozzászólás - 2009.04.18. 13:32:38 (Válasz Nari77 #6869 hozzászólására.)
nem kapsz semmit, és nem von le semmit.
Az arénás küzdelem csak amolyan illúzió
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6871. hozzászólás - 2009.04.18. 13:39:52 (Válasz cirip #6870 hozzászólására.)
Az előbb megtámadott egy klántársam és kaptam 26 LE-t, akkor az is csak illúzió volt?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6872. hozzászólás - 2009.04.18. 13:49:03 (Válasz Nari77 #6871 hozzászólására.)
Igen...csak kiírja...apropó volt mikor 11 ezret vesztettem el így, Meszy-vel szórakoztunk...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
irritálóMartonw18Férfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6873. hozzászólás - 2009.04.18. 16:00:21
hogy lehet állatot szerezni??
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6874. hozzászólás - 2009.04.18. 16:16:22 (Válasz Martonw18 #6873 hozzászólására.)
Érd el a 4. szintet, ott tanulást vidd 3-ig, tanuld meg a csapdakészítést, várj türelmesen, ha valamit elfogsz vidd fel a tanulást 4-ig, sajátítsd el az idomítást és kész. Legközelebb használj gyorskeresőt vagy az aláírásomban lévő linket. Köszi.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6875. hozzászólás - 2009.04.18. 16:26:15 (Válasz Viszok009 #6872 hozzászólására.)
Kár.. mekkora táp lenne, ha tp nélkül lehetne LE-hez jutni
Pontszám: 5
fórumozóKaszas92Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6876. hozzászólás - 2009.04.18. 16:39:05
gyors egyszerű kérdés tudnék állatot befogni mert megvan hozzá a szintem de mégse megy hogy jutok állathoz?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6877. hozzászólás - 2009.04.18. 16:43:54 (Válasz Kaszas92 #6876 hozzászólására.)
Csak két hsz-el lejjebb kellett volna nézned...

Idézet: Byzon - 2009.04.18. 16:16:22
Érd el a 4. szintet, ott tanulást vidd 3-ig, tanuld meg a csapdakészítést, várj türelmesen, ha valamit elfogsz vidd fel a tanulást 4-ig, sajátítsd el az idomítást és kész. Legközelebb használj gyorskeresőt vagy az aláírásomban lévő linket. Köszi.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
irritálóDeluksZFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6878. hozzászólás - 2009.04.18. 17:39:43
Ez a wikidot tényleg elég hasznos dolog, így, hogy most már tudom, hol vannak a menük nagyon jól elvagyok vele:) Azt viszont nem tudom, hogy mennyi idő múlva jelenik meg az ajánlásnál, ha valaki regisztrál? Csak mert nemrég reggelt egy kedves barátom alám, és láttam is, viszont rossz hordát választott. Törölte a karit és reggelt egy újat, szintén az én linkemre, de azóta is csak 0 az ajánlásommal regisztráltak száma.

Ha jól tudom arra még nem kaptam választ (és ilyen teórikus dolgok nincsenek is wikin ha jól emlékszem) hogy jobban megéri összejönni pár baráttal és alapítani úgy egy szövit, mint egy már meglévőbe belépni nem?
Végzetú Wikidot - Használjátok, egészséges. Tényleg.
Pontszám: 5
fórumozóPokEEFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6879. hozzászólás - 2009.04.18. 17:45:16
Helló!
Hogyan lehet az , hogy tőlem 2-3 szinttel magasabb szintűek támadgatnak folyamatosan?
Én azt hittem ezt nem lehet! (Legalábbis nekem nem sikerült hiába próbáltam ki!)
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6880. hozzászólás - 2009.04.18. 17:47:03 (Válasz PokEE #6879 hozzászólására.)
Lehet, csak 4. szinttől tudod belőni a portyabeállításoknál.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője