Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
981. hozzászólás - 2008.10.15. 18:41:29 (Válasz Khetty #980 hozzászólására.)
Idézet: Khetty - 2008.10.15. 17:59:13
Idézet: NeXaG0n - 2008.10.15. 14:19:46
Sziasztok nem tudom hova jelentsem ezt szoval inkabb ide irom, szal tegnap ota az a gondom hogy amikor a Segitseg gombra kattintok es beirom a nevem es emailem akkor folyton ezt kapom....

Az operátor mindjárt jelentkezik, türelmedet kérjük!
Kapcsolat megszakadt.

Nem tudom mitol szakad meg a kapcsolat de ez nekem elegge fontos lenne...


Másik topicban írták valahol, hogy ez a segítség-nyújtás még fejlesztés alatt áll... ne aggódj nekem is folyton ezt írja ki, így nem is próbálkozom vele...
Kérdezz itt, hátha tudunk mi is válaszolni
/illetve én kevésbé... vannak nálam okosabb válaszolók is/


Te is tudsz, te is okos vagy
Pontszám: 5
utáltAndromedFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
982. hozzászólás - 2008.10.15. 20:21:01
Hali!

Az egyéb szakértelmek közül a tanulást max. hanyas szintig lehet fejleszteni?
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
983. hozzászólás - 2008.10.15. 20:22:09
Hosszabítottam prémiumtagságot. 1 héttel lett hosszabb, de 1 orával kevesebb. Nézzetek légyszi utána, hogy miért van ez. Nem lesz véletlenül óraátállítás, jut eszembe??
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
984. hozzászólás - 2008.10.15. 20:27:34 (Válasz Craslorg #981 hozzászólására.)
Te is tudsz, te is okos vagy


Én nem vagyok okos...csak élénk a fantáziám és régóta irogatok, így van benne rutinom
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 3
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
985. hozzászólás - 2008.10.15. 23:14:23
Sziasztok!

Kissé problémás a harc számomra mostanság, lehet azért mert gyémántos vagyok, de felmerult bennem egy olyan kérdés, hogy az esélyemet a nyerésre portyánál ugyanugy befolyasoljak a targyakbol szarmazo tulajdonsagpontok, mint a rendes tulajdonsagpontok, vagy esetleg valamennyivel kisebb arányban, mert azért mégis csak bónusz vagy mi:) Csak azért érdekelne, mivel tobb emberrel is volt mar olyan csatam, hogy ellenfel 0 felszerelessel, 140 tul. ponttal ezzel szemben en 146+12 bonusszal (1ero, 4tam,6ved,1magia), és ugy kikaptam hogy csak fustoltem:) Valaki mondja meg mit csinalok rosszul:) Köszi
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
986. hozzászólás - 2008.10.15. 23:33:30 (Válasz Szaszu2 #985 hozzászólására.)
Szerintem a 18 pontnyi különbség viszonylag kevés, ha biztosan nyerni szeretnél, mert a szerencsefaktor még jócskán okozhat meglepetést. (30-as különbségnél is érhet kellemetlen meglepetés -tapasztalatom szerint- de ritkábban) A másik fontos tényező a felszerelések közti sebzéskülönbség, ami szintén tudja javítani az esélyeket. A gyémánt kezdéskor még gyengébb a harcban, de magasabb szinten már fel tudja venni a versenyt. Addig pedig kissé lutriszerű a portya.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.50
irritálóClarkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
987. hozzászólás - 2008.10.15. 23:39:38
Komolyan mondom, a játék legeslegnagyobb kib......sa a szintlépéskori maxra gyógyulás... Ott a temérdek olyan karakter, aki vezeti a listát a saját szintjén, és nézi, h éppen ki lép szintet, h azt gyorsan agyonverhessék, hiszen tuti barom az illető, és szeretne végre normális fegyvert venni, és ezért némi kis LE-t takarít meg a szintje vége felé. Örülök neki, h ez egy követendő, és persze nagyon hatásos taktika, csak hát éppen a szint első 2 karakterétől 10 percen belül vicces kicsit... más kérdés, h az egyik hoppon maradt...
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
988. hozzászólás - 2008.10.15. 23:50:03 (Válasz Clark #987 hozzászólására.)
Már nekem is feltűnt ez a fajta beavatási szertartás szintlépésnél. (bár nem panaszkodhatok túlzottan nagy tolongásra, de már előfordult nálam is) A megoldás szvsz az, hogy tartalékolod a cselekvéspontot szintlépésnél, megvárod a vendégeket, - mert biztos, hogy jönnek - s majd kissé később vadászod össze a LE-t.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.33
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
989. hozzászólás - 2008.10.15. 23:50:58 (Válasz Normandiai Roland #986 hozzászólására.)
buzogany nala, koponyazuzo nalam:) szal sebzesben is ok vagyok ugy erzem:) De ha te mondod, még nagyon az elején vagyok, szerintem ki fogom tapasztalni... Most pl volt 2 nyertes csatam, sot meg a harmadik is nyero volt 1 oran belul:) Tényleg elég lutris...
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 5
irritálóClarkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
990. hozzászólás - 2008.10.16. 00:08:15 (Válasz Normandiai Roland #988 hozzászólására.)
hát, szerettem volna azonnal fegyót venni, ahogy fellépek a szintre... már -30%-kal támadtam, h lemenjek támadhatatlan szint alá hp-ban, kb 5-6ÉP sebződés kellett volna, csak épp közben elköszöntem msn..., mire visszamentem kikaptam 2 azaz KETTŐ ép-vel --> -489 LE... most megint menekülés % alatt vagyok, és gyűjtögetek...
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
991. hozzászólás - 2008.10.16. 00:26:52 (Válasz Szaszu2 #989 hozzászólására.)
Sose aggódj. Mikor elkezdtem a játékot, az első 20 csatámból kábé kettőt vesztettem el. Utána sokkal jobb cuccaim lettek, és jött a pechszéria. Eddig több, mint 5000 LE-t vesztettem a 8400 gyűjtöttel szemben, mert olyanoktól is kikapok akinek a tulajdonságai 40 ponttal kevesebbek, és az alap buzogánnyal nyomják. Van szerencse tulajdonságom is, 200 fölötti tulajdonságösszegem, magas támadásom, kábé a jelenlegi legjobb fegyver, és van olyan csatám ahol egyszer se (!) találom el az ellenfelet és bukom a 100-200 LE-ket... Máskor meg beviszek 120-140 össz sebzést, és szerencsétlen ájultan esik össze. Még mindig piszok nagynak érzem a szerencsefaktort ebben a játékban...
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
992. hozzászólás - 2008.10.16. 01:04:34
A kreatív affinitás akkor is érvényesül, ha engem támadnak?
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
993. hozzászólás - 2008.10.16. 02:04:05 (Válasz Necronis #992 hozzászólására.)
Igen.
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
994. hozzászólás - 2008.10.16. 09:15:53
Ha postán fizetek be vagy átutalok hogyan azonosítjátok be kitől érkezett a befizetés? Gondolom a közleménybe kell beírni, bár a leírásból ez nekem nem egyértelmű, hogy mit adjak meg oda (karakternév vagy loginnév pl.)


Ha bemész az őskő menüpontba, kiválasztod a fizetési módot, majd azt, hogy hány őskövet akarsz venni, akkor a megjelenik az is, hogy a közleménybe mit kell írni. Abban benne van a karakter neve is.

Multizas temakorben: ha valaki elutazik egy idore, akkor megkerheti arra egy szovitarsat, hogy kuldje el piheni 10 orankent, vagy ez mar nem fer bele?


Belefér.

Az operátor mindjárt jelentkezik, türelmedet kérjük!
Kapcsolat megszakadt.


Nem tudom ez mikor történt. Mint írtam, néha még gondok vannak a rendszerrel. Próbáld meg többször, amikor gép előtt vagy.

Tudom, hogy elvileg ilyennek nem kéne lennie, de befolyásolja az a talált LE-t, hogy hányan vannak online, és hányan játszanak?


Ilyen nincs. Semmi összefüggés nincs az LE és a játékos szám között.

Kissé problémás a harc számomra mostanság, lehet azért mert gyémántos vagyok, de felmerult bennem egy olyan kérdés, hogy az esélyemet a nyerésre portyánál ugyanugy befolyasoljak a targyakbol szarmazo tulajdonsagpontok, mint a rendes tulajdonsagpontok, vagy esetleg valamennyivel kisebb arányban, mert azért mégis csak bónusz vagy mi:) Csak azért érdekelne, mivel tobb emberrel is volt mar olyan csatam, hogy ellenfel 0 felszerelessel, 140 tul. ponttal ezzel szemben en 146+12 bonusszal (1ero, 4tam,6ved,1magia), és ugy kikaptam hogy csak fustoltem:) Valaki mondja meg mit csinalok rosszul:)


Tárgyból 1 tulajdonság pont annyit ér, mintha LE-ből növeled a tulajdonságot.
Pontszám: 6
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
995. hozzászólás - 2008.10.16. 09:30:54
Kedves végzeturak!
Érdeklődnék, hogy van-e bárkinek tapasztalata a vezetőképességgel kapcsolatban! 5ös kell 2. állathoz?
V5 Trakk
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
996. hozzászólás - 2008.10.16. 09:49:18 (Válasz Jandro #995 hozzászólására.)
Idézet: Jandro - 2008.10.16. 09:30:54
Kedves végzeturak!
Érdeklődnék, hogy van-e bárkinek tapasztalata a vezetőképességgel kapcsolatban! 5ös kell 2. állathoz?

Igen.
Pontszám: 5
közellenségVickFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
997. hozzászólás - 2008.10.16. 10:05:27
Sziasztok!
Most kezdtem és azt szeretném kérdezni, hogyha veszek egy új fegyvert amihez azt írja h
Szint: 1
Sebzés: 3-13
Támadás: +3
Akkor a kérdés: ha eladom majd ezt a fegyvert akkor az a plusz 3támadás az elvész vagy az már az enyém marad?
Vagy ez a +3 támadás nem is olyan amit a tulajdonságaimnál növel?

Előre is köszi a választ.
Pontszám: 5
közellenségVickFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
998. hozzászólás - 2008.10.16. 10:08:28
És még egy kérdés. Őskövet csak prémium tagként lehet szerezni???
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
999. hozzászólás - 2008.10.16. 10:08:39 (Válasz Vick #997 hozzászólására.)
Idézet: Vick - 2008.10.16. 10:05:27
Sziasztok!
Most kezdtem és azt szeretném kérdezni, hogyha veszek egy új fegyvert amihez azt írja h
Szint: 1
Sebzés: 3-13
Támadás: +3
Akkor a kérdés: ha eladom majd ezt a fegyvert akkor az a plusz 3támadás az elvész vagy az már az enyém marad?
Vagy ez a +3 támadás nem is olyan amit a tulajdonságaimnál növel?

Előre is köszi a választ.


Az elvész, hiszen ez a fegyver sajátja. Viszont, ha helyette veszel erősebb fegyvert, akkor annak valószínűleg jobbak a tuéajdonságai is.
Pontszám: 5
közellenségVickFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1000. hozzászólás - 2008.10.16. 10:16:23
Köszi a választ
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője