Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7141. hozzászólás - 2009.04.27. 13:39:19
az a baj hogy én se tudom hogy pontosan hogy lesz ez megmahinálva...hazaérek melóból leszedem a pokerklienst az biztos...hátha majdmég lesznek iylen kis végzetúras viadalok...de erős nekm is a gyanum hogy az időpont miatt én se tudok majd elindulni a haverjaim már így is kockának tartanak...bele se akarok gondolni mitszolnának ha közölném hogy azé nem megyek mer őskövekért pokerezek =)

pedig sejjhajjj nagykedvem volna egy kis kártyázásahoz...meg igen szivesen nyerném el jópár végzetúr zsetonkáját ezzel is tovább növelve a már amugyse csekéyl nívómat xD

szerintem amugy összenegdik mind a 3 világból jelentkezőket és foylamtosan ahogy hullanak ki a játékosok majd vonogatják össze az asztalokat amig végül csak 1 valki marad...

bár jóvolna valmi álltalános információ a dologról(bár lehet van csak én nem találtam) mer az oldalon csak a alapvető dolgokat közlik sokmás felvetülő esetleges kérdésre nicns válasz...még jó hogy megmutatta a linket egy klántársam különben nem is hiszem hoyg értesültem volna eme megmérettetésről...báár akkor most nem lenne ez az ördögi dilemma...kártya avagy pia...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7142. hozzászólás - 2009.04.27. 13:45:55
Hát igen velem ugyen ez a helyzet...a többiek már csak Mr. VÚR-nak hívnak... tényleg elég durva lenne bocsi srácok őskövekért játszok, ma nem jó...
Hát tény ha nem írják ki szövin belül az üzenőfalra akkor enélkül ünneplem a május 1-et. De emiatt esetleg egy fanyar mosoly lesz a képemen, mert ha nem mennék el, akkor ...hát ez van addig még a MI szeretett Miklósunk csak ír valamit, hogy hogyis lesz ez.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7143. hozzászólás - 2009.04.27. 14:03:12 (Válasz CaveMaN #7138 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.04.27. 13:05:34
No és az évekre otthagyott karakternek mi a pék értelme vagyon? Ha gyenge, ha erős a játékos...


az az alapállapot. egyszer úgyis ott hagyod. de minek törölni, minek bezárni a kiskaput? én sem írtam a tf vagy OV-vel kapcsolatban miklósáknak, hogy semmisítsék meg a karakeremet. minek pazaroljak rá plusz energiát. hogy eltüntessem a nyomait? (aztán 5 év múlva poénból kértem egy fordulót.) de, ha egyszer plusz energiát pazarlok rá, ha el akarom tüntetni a nyomait, akkor igenis elvárom tőlük, hogy ne is lehessen visszahozni, mert akkor baromira nem ér semmit az elv, hogy gyenge vagyok és törlöm a karakteremet, hogy ne tudjam visszahozni, holott tudom, hogy csak kérni kell és visszajön.

sőt, jobban jön vissza, mint új korában. egy halom, stat csúfító vereség, nullára merült állatok nélkül (hmm, nem is rossz ötlet, ezzel az új, hibernálás funkcióval meg lehet úszni, hogy 0 morálú állatokkal térjek vissza.)
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7144. hozzászólás - 2009.04.27. 14:09:59 (Válasz winnie #7143 hozzászólására.)
Ez teljesen ízlés kérdése, sose fogjátok meggyőzni egymást.

Személy szerint én nem szeretném ott hagyni a karakteremet mindenféle támadásoknak, stb-nek, egyszerűen nem esne jól.
Lehet hogy praktikusabb, de ez az a szempont amire általában nem fordítok sok figyelmet a végzetúrban
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7145. hozzászólás - 2009.04.27. 14:15:32 (Válasz winnie #7143 hozzászólására.)
"nullára merült állatok nélkül (hmm, nem is rossz ötlet, ezzel az új, hibernálás funkcióval meg lehet úszni, hogy 0 morálú állatokkal térjek vissza.)"

Jah, Sameed is jól megúszta, főleg mert kisajtolta a dögöt, mielőtt abbahagyta. Kész főnyeremény.

Én azért törölném/töröltem mindenképp a karakterem, hogy ne legyen útban senkinek. Így is tele a játék semmire sem jó, otthagyott karakterekkel, jó sokan spórolnak azzal a két kattintásnyi energiával.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7146. hozzászólás - 2009.04.27. 14:22:28
azé azt megnézném Crimson ahogy a v1es karidat "áhhh nelegyen útban senkinek" felkiáltással adnád a feledésnek...hehehe...

nemtom mit berrentek rá itt egy csomóan a témára...az életben a halál az evilági lét vége...itt szerncsére van mód kijáccani és a megondolatlan döntéseket tragikus eseményeket orvosolni...ez viszont jó dolog és nem rossz...

báár én továbbra se törölném a neten itt ott hátrahagyott kis dolgaimat(igaz a legtöbb oylan dolog ami életképesnek bizonyulna bármikor is térek vissza hozzá...kapuk ezek amiket ha be is zárok a kulcsát mindig magamnál tartom...

a végzetúr Pokerröl megha valki tud valmit estelg indul és vagy már nevezett is az továbbra is szóljon bátran mer engem meg az érdeklne...hisz továbbra is kacérkodok a gondolattal...illetve a nevezéssel...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7147. hozzászólás - 2009.04.27. 14:46:23
Mivel valamennyire érintett vagyok a vita ügyében (én állítottam vissza Sameed karakterét ), elmondom a hozzáállásomat a dologról:
A játék már a kezdetektől fogva úgy működik, hogy ha törlődik egy karakter, lementi egy másik adatbázisba, ahonnan bármikor vissza lehet állítani. Ez egy netes játék, előfordulhatnak account-lopások, visszaélések, egy rosszakaró törölheti a karaktert, stb, ilyenkor egyértelmű, hogy jól jön, ha nem kell az egészet újrakezdeni (amit valljuk be 40-50. szint után már kevesen is tennének meg.) Visszaállításnál az állatok, a felszerelés, minden egyéb a törlés pillanatában meglevő adatokra áll vissza, csp-t, pp-t sem kap a karakter ezidő alatt. Ilyenkor a szövetségből is kikerül a karakter, oda visszakerülni legtöbb esetben szintén nem egyszerű.

A visszaállítás semmibe nem "kerül", mindenki előtt nyitva van (még azok előtt is, akik azt hiszik, nem kedveljük őket ), elég ha írtok nekem vagy az info@-ra egy emailt.
Maci is csak megkérdezte, lehetséges lenne-e visszakapnia a régi karakterét, mondtam hogy igen. (Persze hazudnék ha azt mondanám, nem reménykedtem benne, hogy továbbra is fog őskövet venni - de ez nem szempont).

El sem tudtam eddig képzelni, hogy ezzel valakinek gondja van, netán azt hinné, hogy ez nem szabályos.
Ezt a lehetőséget eddig csak páran vették igénybe, minden esetben indokolt volt, nem csak úgy "heccből". Amennyiben ezzel valaki visszaélne (többször törölné/visszaállítaná magát például), akkor átgondoljuk a rendszer működését, de addig marad minden ugyanígy.
Pontszám: 9
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7148. hozzászólás - 2009.04.27. 14:46:29 (Válasz Dr_Faktor #7146 hozzászólására.)
"azé azt megnézném Crimson ahogy a v1es karidat "áhhh nelegyen útban senkinek" felkiáltással adnád a feledésnek...hehehe..."

A V2-es is top 10-es karakter volt, igaz nem az LE listán, hanem az általánoson:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7149. hozzászólás - 2009.04.27. 15:00:39
Mi történik olyankor, ha Gyémánt hordagyűlölet szakértelmem van (mondjuk 30-as), majd egy haver hosszas unszolására hordát váltok és gyémánt leszek?
Ez az így járás tipikus esete?
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7150. hozzászólás - 2009.04.27. 15:05:53 (Válasz Blozbang #7149 hozzászólására.)
legalább lesz mit felejtened
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7151. hozzászólás - 2009.04.27. 15:08:07 (Válasz Blozbang #7149 hozzászólására.)
15ös felejtés, rá turbó, és fejlesztesz mást.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7152. hozzászólás - 2009.04.27. 15:29:46
Tényleg, a felejtés kiment a fejemből.
Köszi!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűRepro
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7153. hozzászólás - 2009.04.27. 16:58:13
Győzelem / Vereség Háború kitörése
171 / 78 2009. Ápr. 17.

1 hét után már kötelező a +100, nem elég a dupla?
Repro - Moroflex (V1)
Gomba - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Repro - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5
közellenségObelixFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7154. hozzászólás - 2009.04.27. 16:59:17
bocs hogy nem keresek utána, de így gyorsabbnak tűnik...
hogy lehet gyűrűt és nyakláncot szerezni ? köszi.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7155. hozzászólás - 2009.04.27. 17:00:23 (Válasz Obelix #7154 hozzászólására.)
térkapuból pottyan, ha legalább 15. szintű vagy
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7156. hozzászólás - 2009.04.27. 17:04:53
Azért érdekelne egy olyan kis adat a karakterlapon, hogy eddig mennyi őskövet vettél, meg ilyenek...

Ilyet nem lehetne bevezetni, hoppsz lehet, hogy a várható fejlesztésekbe kellett volna
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7157. hozzászólás - 2009.04.27. 18:08:29 (Válasz Repro #7153 hozzászólására.)
Üssetek egyet, és a gép automatikusan lezárja a háborút.
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7158. hozzászólás - 2009.04.27. 19:49:49 (Válasz krishy #7116 hozzászólására.)
Idézet: krishy - 2009.04.27. 19:39:42
Te figyelj már Faktor, neked sokszor nem tetszik ha valaki elkezd személyeskedni veled! Ha ezt nem engeded meg másoknak, te miért teszed? (a kérdés költői...)


Dzsó! Van bőr a képeden vastagon. Másoknak ezt írod egy másik topikban, itt pedig Te személyeskedsz?
Szerintem töröld magad 1-2 hónapra, amíg beérlek, aztán gyere vissza. Ne a magas lóról huhogjál lefelé, please!
Pontszám: 5
közellenségObelixFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7159. hozzászólás - 2009.04.27. 20:45:39 (Válasz cirip #7155 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.04.27. 17:00:23
térkapuból pottyan, ha legalább 15. szintű vagy

köszi drága !
Pontszám: 5
közellenségObelixFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7160. hozzászólás - 2009.04.27. 20:45:56 (Válasz cirip #7155 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.04.27. 17:00:23
térkapuból pottyan, ha legalább 15. szintű vagy

köszi drága !
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!