Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6241. hozzászólás - 2009.03.25. 20:30:53 (Válasz Hatsuyuki #6240 hozzászólására.)
Küldesz a Beholdernek egy strapabíróbb szervert. Egyébként vagy túl van terhelve, vagy valamit nagyon fejlesztenek
Pontszám: 5
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6242. hozzászólás - 2009.03.25. 20:34:44
sziasztok! "Lépjen állatod szintet 5 alkalommal"
Azt kérdezném,hogy az összes állatom beleszámít? Tehát van egy,ami harcol,van egy aki gyakorol.Mindkettő számít?
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6243. hozzászólás - 2009.03.25. 20:36:47 (Válasz Zokneenho #6242 hozzászólására.)
Igen
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6244. hozzászólás - 2009.03.25. 20:37:02 (Válasz Zokneenho #6242 hozzászólására.)
Csak az a lényeg, hogy legyen öt szintlépés, az nem, hogy ezt hány állat lépi, vagy hogy hogyan.
Pontszám: 7.50
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6245. hozzászólás - 2009.03.25. 20:49:15
köszi mindkettőtöknek;)Akkor ez elég hamar meglesz:)
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6246. hozzászólás - 2009.03.25. 20:58:14 (Válasz Hatsuyuki #6240 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,90.200#hsz215
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
irritálóSzasza JoeFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6247. hozzászólás - 2009.03.25. 22:50:34
Kedves Miklós!

Kiléptem egy szövetségből és beléptem egy másik szövetségbe, mert volt ott már ismerős és szerettem volna egy nem kezdő csapathoz tartozni. Akkor jó ez a játék, ha nem egyedül játszik az ember, hanem más aktív játékosokkal!!, másokkal együtt!!! Tőlük lehet tanulni, kérdezni is. Ez legalább annyira jó része a játéknak, mint a harcok stb.
Karakterem MorgonC most 14.szintű, de elég nagy kihívással kerültem szembe!
Nem gondoltam, hogy annyi LE-t kell betöltenem a lélekkútba, amekkora MOST!!! Nem lett ez kissé elméretezve?
Van egy számláló, ami szépen számol visszafelé, most 72100-nál tart!!!! Miért kell ennyit beletenni, hogy használhassam a csapat építményeket? Ezzel büntetik azt aki később kezdte el a játékot? Ezek szerint csak egyszerre kezdett játékosok léphetnek be egy csapatba, aki később jönne oda, az már annyit kell, hogy a lélekkútba betegyen, hogy semmi másra nem tud rakni LE-t.
Gondolom, akkor is így jártam volna, ha 30.szintű vagyok és nem sokat építettem volna még máshova!
Egy ekkora 100KLE körüli csapathoz miért nehezítik meg ennyire a belépést? Miért nem lehetnek ott alacsonyabb és magasabb szintű karakterek egyenlő feltételekkel? Így pont a kicsik nem kapnak semmi segítséget, nem használhatnak építményeket, sem azok bónuszait, az aránytalanul sok LE betétele miatt sokáig csak tengődnek ott. A mai napig 30.334LE-t építettem, töltöttem a kútba!!!
Nem akarom én ingyen a belépést!! Nincsen egy kompromisszum lehetőség? gyengített épület bónuszok, vagy valami mód, hogy addig is kapjak valamit, amíg be nem tettem ezt a rengeteg LE-t?
Értem én azt is, hogy egy ekkora szövetség sokkal nagyobb segítséget adhat, mint egy pici, v. közepes, ahol még nincsen ennyi épület felhúzva. Nem lehet ezen valamit változtatni?
Köszönettel: MorgonC
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6248. hozzászólás - 2009.03.25. 23:04:48 (Válasz Szasza Joe #6247 hozzászólására.)
"Nem gondoltam, hogy annyi LE-t kell betöltenem a lélekkútba, amekkora MOST!!!"

Belépés előtt is tudhattad volna.

"Miért kell ennyit beletenni, hogy használhassam a csapat építményeket?"
Azért, mert az épületek támogató szerepe hatalmas, ha egy kezdő játékos is beléphetne a legnagyobb szövetségbe, minden csatában nyerne, mert támadására +36 bónuszt kapna, IQ-jára meg tizet.

"Ezzel büntetik azt aki később kezdte el a játékot?"
Nem, ezzel akadályozzák meg a tápolást.

"Ezek szerint csak egyszerre kezdett játékosok léphetnek be egy csapatba, aki később jönne oda, az már annyit kell, hogy a lélekkútba betegyen, hogy semmi másra nem tud rakni LE-t."
Határozottan nem. Mondhatni túlságosan könnyű szövetséget váltani, ezért épp, hogy a szigorítás van soron.

"ha 30.szintű vagyok és nem sokat építettem volna még máshova!"
Egy 30. szintű játékosnak már biztosan van építés szakértelme, ami turbóval harmadolja a költségeket. Gyakorlatilag bármely szövetségbe beléphet, sehol nem a lélekkút nagysága lesz az akadály.

"Így pont a kicsik nem kapnak semmi segítséget, nem használhatnak építményeket, sem azok bónuszait"
Pont ez a cél.

"gyengített épület bónuszok, vagy valami mód, hogy addig is kapjak valamit, amíg be nem tettem ezt a rengeteg LE-t?"
Bonyolítaná a rendszert, ami nem jó ötlet, mert számos játékosnak még a mostani sem egyszerű.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6249. hozzászólás - 2009.03.25. 23:19:30
építés szakértelem? még akkora tanulása sincs, de ha van, akkor sem fejleszti ki.

az az élboly privilégiuma. a kollegának pedig annyi, hogy a nagy kút tápos épületeket jelent, de azért tenni is kell. nálunk is volt, aki nulláról 120ezerre töltött pár nap alatt, hisz tudta, hogy mihamarabb tölti fel, annál hamarabb jön vissza a LE a térkapuból például.
Pontszám: 6.50
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6250. hozzászólás - 2009.03.25. 23:44:00 (Válasz Szasza Joe #6247 hozzászólására.)
Nem gondoltam volna, hogy még ily későn is jókedvre tud deríteni valaki!

Azt azért ne felejtsd el, hogy ha belépsz egy szövetségbe, olyan tápokat kapsz, amitt az adott szövetség tagjai hónapokon keresztül, sokszor vért izzadva, több millió(!!!) LE felhasználásával építettek ki! Azt a csekélyke (igen, csekélyke!) kúttöltést vedd úgy, mint egy a belépőt.
Ha ezek után sem tetszik, nyugodtan menj vissza a régi szövidbe, és csak álmodozz az epikus csatá izgalmairóll, kínzókamrákról és brutál szakértelmekről

Ui:
Az én esetemben nulláról 200k-ra való töltés 6 napot vett igénybe, úgy, hogy még jutott felszerelésre, és fertőzés ellen is.
Mindezt nem prémiumosként, másfél szint alatt.
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6251. hozzászólás - 2009.03.26. 05:43:29
Kérdésem lenne:
A kritikus ütés szakértelem és a kritikus sebzés "tulajdonság"(pl Kőkard) között mi az összefüggés? Ugyanazt jelentik, összeadódik a hatásuk, vagy egymástól tök függetlenek és hol az egyik talál be az ellennél, hol a másik?
Válaszokat előre is köszönöm!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6252. hozzászólás - 2009.03.26. 05:55:24 (Válasz Blozbang #6251 hozzászólására.)
Ugyanaz a kettő, és összeadódnak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6253. hozzászólás - 2009.03.26. 11:08:23
Van valakinek valami tippje arra, hogy mit lehet az ellen kezdeni, ha 5 szinttel magasabbak támadgatnak, 30-40 százalékos másodlagos varázslat sebzéssel? Ma reggel 6:00 és 6:30 között az állatom csak 633 sebzést kapott 5 támadásból... a vastag bőrt had ne vigyem fel 100-asra...
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6254. hozzászólás - 2009.03.26. 11:13:48 (Válasz Darwin #6253 hozzászólására.)
Reklamálj a fejlesztőknél, hogy miért csináltak olyan küldetést, hogy legalább 50-et kell az ellenfél állatába sebezni, mindezt tizszer.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6255. hozzászólás - 2009.03.26. 13:37:44
én látok rémeket vagy létezik, hogy az 50+os lények a térkapuban erősebbek, mint az epikus csatáknál? epikusnál legtöbbször el sem találnak, de térkapuban szinte mindig. vagy csak érzéki csalódás a térkapu ritkább volta miatt?
Pontszám: 5
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6256. hozzászólás - 2009.03.26. 14:23:59
Szijjasztok!

Nem tudom, hova írjak ez ügyben, ha rossz helyen van, szóljatok.

Csata végeredmény:
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0.5 lélekenergiát.

Ehhez ennyi hozzáfűznivalóm van:
Hát ez miiii?!
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
népszerűDharmasudraFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6257. hozzászólás - 2009.03.26. 14:27:42
Hahó. Kéne segítség abban, hogy milyen arányokkal számol a gép, ha kisütjük a lélekuat? (nekünk most csak 1 részét számolja az építésbe. mit kell növelni/elsajátítani hogy növekedjen ez az arány)
Válaszokat köszönve
A
Pontszám: 5
népszerűtlenMidianFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6258. hozzászólás - 2009.03.26. 14:51:08 (Válasz winnie #6255 hozzászólására.)
winnie, nem látsz rémeket, én is így vettem észre. Az epikusnak például tutira 0-s elnyelése van.
Minosa Torres - Békeidők Hírmondói
"Csaló"
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6259. hozzászólás - 2009.03.26. 15:02:36 (Válasz Dharmasudra #6257 hozzászólására.)
Ezt lehetne még egyszer? Mi köze a kút kisütésének az építéshez?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűDharmasudraFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6260. hozzászólás - 2009.03.26. 16:12:53 (Válasz Lanmandragoran #6259 hozzászólására.)
Hahó ismét. Szal a problémám a köv.: szövibe kapok mindig üzenetet ha az arra jogosult épít a lélekútból. Az épületnél ha ellenörzöm a magánvégzetúri és lélekútból épített LE-k összegét, jelentősen alacsonyabb szám jön ki. szal hogy is van ez?
A
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!