Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
381. hozzászólás - 2008.09.28. 20:43:06 (Válasz Cruel #372 hozzászólására.)
Figyeld a Toplistákon belül a szövetségek alatt, az épített lélekenergia menyiségét, és látni fogod, hogy építenek gőzerővel.
Pontszám: 5
irritálóCruelFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
382. hozzászólás - 2008.09.28. 20:56:51 (Válasz Balor #381 hozzászólására.)
Szia,

A rabolt LE-t nézem és a csaták számát. Sokan meg sem mozdultak.

Attila
Pontszám: 5
irritálóCruelFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
383. hozzászólás - 2008.09.28. 21:23:02 (Válasz Balor #381 hozzászólására.)
Nem is ez a mondandóm lényege, hanem hogy szükség lenne segítő adatokra, táblázatokra. Mi mit csinál. Milyen befektetéssel mit kapsz a szakértelmek terén, mit a később megnyíló lehetőségek révén. Így gazdaságosan költhetnéd el a nehezen szerzett LE-t, írányíthatnád a játékodat - ahogy vannak akik ezt meg tudják tenni, mert már ismerik a játékot. Részemről kezd érdektelenné válni a dolog. Hamarosan törlök, ha nem lesz bővebb információ.

Attila
Pontszám: 5
kedvelt tagtiturFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
384. hozzászólás - 2008.09.28. 21:25:45
Sziasztok!
Vettem a lélekkufárnál 'díszes nyakörv'-et 4.szinten és nemtudom használni, nem látom a tárgylistámba. Ezt is csak másik tárgyakba lehetne berakni, vagy hogy működik ez? Lécci segítsetek!
Köszi!
Pontszám: 5
fórumozógemmiusFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
385. hozzászólás - 2008.09.28. 21:30:34 (Válasz titur #384 hozzászólására.)
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nekem sem jelenk meg a tárgylistában a díszes nyakörv, csak eladni tudnám.
Lehet, hogy ezt majd egy befogott állatkára lehet rátenni?
Pontszám: 3.50
irritálóSantimusFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
386. hozzászólás - 2008.09.28. 21:32:36
a mi nap válaszoltam egy kviz kérdésre mely az volt mikeletkezik az oxigén tökéletes égésekor? (moderátorok által létre hozott)
a helyes válasz a szén-monoxid szerinettek én tanulok kémiát és hát az oxigén tökéletes égésekor szén-dioxid keletkezik és nem szén-monoxid a szén-dioxid újra égésekor keletkezik szén-monoxid.
Szeretném ha eza kérdés modosulna, Mi keletkezik az oxigén tökéletlen égésekor?
köszi.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
387. hozzászólás - 2008.09.28. 21:34:57
Salem!

Na még egyszer és utoljára: a nyakörvhöz szerezz be állatkát is, mert addig semmit nem tudnál vele kezdeni, ezért konkréte nem is jelöli a lapodon. Ennyi.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
388. hozzászólás - 2008.09.28. 21:36:44 (Válasz Santimus #386 hozzászólására.)
Salem!

Panaszok, kvíz rovatába írd légyszíves. Egyrészt mert ennek ott a helye és főleg mert ott hamarabb észreveszik föntről is.

Jó kalandozást!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
389. hozzászólás - 2008.09.28. 23:04:41
Idézet: Mong0ose - 2008.09.28. 16:36:07
Létrehoztam egy szövetséget, melybe belépett egy olyan tag, aki már kilépett egy másik szövetségből. A karakterlapján az 'összes építés'-hez 977 volt írva. Tehát a másik szövetség lélekkútjába már 977 LE-t töltött fel. (Valószínűleg nem épült fel az előző szövetségben a Lélekkút.)

Ha valaki egy szövetségből kilép, akkor a lélekkútja méretének a felét átviszi a másik szövibe, és betöltődik abba a lélekkútba. De ha a lélekkút még fel sem épült, úgy lépett ki, akkor sajnos a betöltött LE elveszett

Idézet: Wormus - 2008.09.28. 17:18:21
Tanácstalan vagyok! Most értem el a 4. szintet, és megpróbáltam megvenni az első két elérhető szakértelmet. Klikk a zöld plusz jelre, majd megerősítem a szándékot... és semmi!!!!

Én is tanácstalan vagyok, a dolog működött eddig mindenkinek... a tulajdonságokat tudod növelni a karakterlapon? Irj privibe üzenetet nekem. Nem lehet, hogy ellopták közbe a lélekenergiádat?

Idézet: Cruel - 2008.09.28. 17:35:39
Ezt olvasom a szakértelmeknél: "Neked kell eldöntened, hogy mit és milyen megosztásban fejlesztesz, hogy profitál abból legjobban a karaktered!" Mi alapján döntsek, ha semmiféle információ nem áll rendelkezésre.

Nem ígérem, hogy gyorsan összedobok erről egy teljes doksit, de dióhéjban pár tanács: érdemes felvinni a tanulást addig, hogy megvehesd a csapdakészítést, és azt rögtön vidd is fel 3-4-es szintre (ha akarsz állatot befogni). Van, aki arra esküszik, hogy ezután mindenképp érdemes felnyomni a tanulást 10-ig, ahol megveheted az elementáris fúziót, ami direktbe tápolja a vadászatokat, de ezen felül tényleg nem tudok mást mondani, neked kell dönteni, hogy mi a szimpatikus, nincs tuti recept.

Idézet: PHOENIX - 2008.09.28. 19:05:27
Az őskövek száma hogyan arányul a Lélekkút kisütésénél felszabaduló energia mennyiségéhez?

Idézet: Zsolesz - 2008.09.28. 20:13:28
Sziasztok. Valaki megmondaná, hogy mire szolgál a Lélekkút kisütése, és mi fog történni, ha rányomok?

Őskő x szint x 1,5 (de max. 500 őskő számít) 30 naponta 1x használható csak. És aki részletesebb infókat akar, kattintson nyugodtan a lélekkút kisütése gombra, akkor még nem süti ki, csak átmegy arra az oldalra, ahol a leirás van.

Idézet: Magum - 2008.09.28. 19:35:42
Ezt hogy értik? A cselekvéspontok maximuma 250 helyett 400
nekem mindig csak 24 jön össze de 400 hogy jöhetne össze? mert prémiumos vagyok am

Ez arra vonatkozik, hogyha valamiért pár napig nem vagy gép előtt (pl. elmész sielni) akkor nem vész el a csp, hanem gyülik egy ideig.

Idézet: Batu - 2008.09.28. 19:57:03
A csapdakészités szakértelem leirása:
"Vadászat során esélyed lesz, hogy a talált lényt nem leölöd, hanem foglyul ejted. Minden szakértelemszint az esélyt fél százalékkal növeli. A szakértelem maximális szintje 20." Ez azt jelenti, hogy 1-es csapdakészitéssel 200:1-hez az esély, hogy elkapjak valamit (náthán kivül), vagy van valami alap %-os esély amihez a szint*0.5% hozzáadódik?

Ennyi az esély, nem adódik hozzá semmi. Tehát ha 1-ről 2-re növeled a szakit, megduplázod az esélyed, ha 2-ről 3-ra, még 50%-kal megnöveled... Sztem 4-ig érdemes felhúzni legalább.

Idézet: titur - 2008.09.28. 21:25:45
Vettem a lélekkufárnál 'díszes nyakörv'-et 4.szinten és nemtudom használni, nem látom a tárgylistámba. Ezt is csak másik tárgyakba lehetne berakni, vagy hogy működik ez? Lécci segítsetek!

Korábban irtuk, ezek akkor hasznosak, ha már fogsz be állatot csapdakészitéssel. Addig is, ha akarod, eladhatod a kufárnak, visszaadja az őskövet. de javitani fogjuk a Felszerelést Állatoknak adható felszerelésre hogy egyértelmü legyen.
Pontszám: 5.25
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
390. hozzászólás - 2008.09.28. 23:06:44
Idézet: Batu - 2008.09.28. 19:57:03
Ez azt jelenti, hogy 1-es csapdakészitéssel 200:1-hez az esély, hogy elkapjak valamit (náthán kivül), vagy van valami alap %-os esély amihez a szint*0.5% hozzáadódik?

a leírás szerint igen, 1. szinten fél % esélyed van rá...

Idézet: Zsolesz - 2008.09.28. 20:13:28
Sziasztok. Valaki megmondaná, hogy mire szolgál a Lélekkút kisütése, és mi fog történni, ha rányomok?

ha rányomsz, kapsz róla egy leírást...

Idézet: titur - 2008.09.28. 21:25:45
Sziasztok!
Vettem a lélekkufárnál 'díszes nyakörv'-et 4.szinten és nemtudom használni, nem látom a tárgylistámba. Ezt is csak másik tárgyakba lehetne berakni, vagy hogy működik ez? Lécci segítsetek!
Köszi!

Idézet: gemmius - 2008.09.28. 21:30:34
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nekem sem jelenk meg a tárgylistában a díszes nyakörv, csak eladni tudnám.
Lehet, hogy ezt majd egy befogott állatkára lehet rátenni?


huszadszor már elég unalmas válaszolni ugyanarra a kérdésre (főleg, hogy a lélekkufárnál is le van írva szépen), de byzon megtette, úgyhogy köszönjétek meg neki...
Pontszám: 6.50
fórumozóBrowenFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
391. hozzászólás - 2008.09.28. 23:12:22
Hogyan tudok tárgyat levenni a karakterről? Mondjuk szeretném eladni...
Pontszám: 5
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk! DE NE ÍGY!!!
392. hozzászólás - 2008.09.29. 00:41:36 (Válasz Miklós #389 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.09.28. 23:04:41
Idézet: Cruel - 2008.09.28. 17:35:39
Ezt olvasom a szakértelmeknél: "Neked kell eldöntened, hogy mit és milyen megosztásban fejlesztesz, hogy profitál abból legjobban a karaktered!" Mi alapján döntsek, ha semmiféle információ nem áll rendelkezésre.

Nem ígérem, hogy gyorsan összedobok erről egy teljes doksit, de dióhéjban pár tanács: érdemes felvinni a tanulást addig, hogy megvehesd a csapdakészítést, és azt rögtön vidd is fel 3-4-es szintre (ha akarsz állatot befogni). Van, aki arra esküszik, hogy ezután mindenképp érdemes felnyomni a tanulást 10-ig, ahol megveheted az elementáris fúziót, ami direktbe tápolja a vadászatokat, de ezen felül tényleg nem tudok mást mondani, neked kell dönteni, hogy mi a szimpatikus, nincs tuti recept.


Hopp, ha itten egyesek esküdöznek erre a mócerre, akkó csak én nem tudtam, ho 10-es tanulási szinten megvehetem az elementáris fúziót?
No de akkó mosmá el is döntöttem, ho nekem ez a szimpaitkus!
Monyuk nem vót nehéz döntés, mer ezen kívűll semmi mást nem ismerek továbbra se...

(egyébként szerintem kifejezetten jó, hogy ilyen vakon tapogatózva kell felfedezni a világot - mégha a béta-teszterekkel szemben emiatt esetleg van is egy kis hátrányunk -, mert ettől olyan élet-szagú lesz a dolog, de azért ez elég vicces válasz volt Cruel kérdésére)
Pontszám: 6.20
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
393. hozzászólás - 2008.09.29. 04:16:46 (Válasz Cruel #383 hozzászólására.)
Igen, amíg nincs semmilyen ilyen jellegű infó, addig nehéz. Bár Miklós most megosztott egy-két apróságot. De lehet ezért ennél picit több kellene.
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
394. hozzászólás - 2008.09.29. 05:46:27 (Válasz Browen #391 hozzászólására.)
Szia. Ha vettél már ugyanolyan típusú tárgyat akkor azt beteheted a meglévő helyett, ha nem, akkor a lélekkufárnál bemész az eladható tárgyakba, ott megjelölöd amit el akarsz adni. Hogyha használatban van akkor rákérdez még egyszer, hogy biztos ezt akarod-e. Legalábbis nekem csak így sikerült. Simán csak levenni nem tudtam.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.67
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
395. hozzászólás - 2008.09.29. 06:05:06 (Válasz atua #390 hozzászólására.)
Köszi a segítséget.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
396. hozzászólás - 2008.09.29. 07:21:21
Elfogtam egy állatot, beidomítottam, harcol is mellettem csatákban. Az volna a kérdésem hogy hol lehetne megnézni az adott lény sebzését és támadási értékét? A "karilapján" látom az ép-it, a morálját és a szintlépéshez szükséges tpket de semmi mást; így mégis hogyan döntsek az elengedése vagy megtartása mellett ha elfogok egy másikat? A vásárolható felszerelés szempontjából sem mindegy hogy mekkora alaptámadáshoz akarok még +5öt vagy mekkora alapsebzéshez +1-et vásárolni.
Pontszám: 6.50
fórumozóBrowenFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
397. hozzászólás - 2008.09.29. 07:54:04 (Válasz Zsolesz #394 hozzászólására.)
Köszi megpróbálom
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
398. hozzászólás - 2008.09.29. 09:11:23
Üdv! A csapdakészítés szakértelmet hogyan lehet elsajátítani? A tanulásom 2. szintű de nem tudok rajta tovább növelni... Fejlesszem az IQ-t és utána tudom esetleg a tanulást is növelni? Előre is kösz a segítséget!
A hozzászólást Liadas módosította 2008.09.29. 09:11:54-kor
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
399. hozzászólás - 2008.09.29. 09:21:51 (Válasz Liadas #398 hozzászólására.)
Csapdakészítéshez min. 4-es tanulás kell; tulajdonságkövetelmény nincs.
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
400. hozzászólás - 2008.09.29. 09:25:01 (Válasz Liadas #398 hozzászólására.)
Nem találtam rá utalást, hogy fejleszteni kéne hozzá az IQ-t. Volt elég LE-d, hogy tovább fejleszd?
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!