Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűDric11Férfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
41. hozzászólás - 2008.09.22. 20:09:04
ha valaki alattam játsztik hol látom hogy mennyi le-t írnak jóvá nekem utána?? Meg azonnali, vagy napi egyszer írnak jóvá?
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
42. hozzászólás - 2008.09.22. 20:12:19
Na pont ezt szerettem volna kérdezni én is, azzal kiegészítve hogy fogom-e látni valahol hogy hányan regisztráltak alám; vagy csak a jóváírt LE lesz mutatva?
Pontszám: 5
népszerűDric11Férfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
43. hozzászólás - 2008.09.22. 20:13:57
látni az ajánlás menüpont alján látod akik alád regeltek.
Pontszám: 5
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
44. hozzászólás - 2008.09.22. 20:49:41
Most kaptam a vadaszatra egy kviz kerdest, amit nemreg adott be egy jatekos. Egyszerre kellett ertekelni, es valaszolni. Nekem kicsit fura volt a kerdes, es szerintem nem is az a jo valasz, amit vegul a gep kiadott. Szoval nem tul szerencses, hogy rogton elesen a jatekba kerulnek a beadott kviz kerdesek.
Persze vegulis nem veszes, mert egy-egy partyazas bebukasa nem olyan nagy gaz.
Pontszám: 3
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
45. hozzászólás - 2008.09.22. 20:50:54
Amit korabban jeleztem elso portyazas/nem kapok bonuszt jo kviz eseteben sem masodik szinttol nekem is jol mukodik mar.
Pontszám: 5
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
46. hozzászólás - 2008.09.22. 20:53:40
Hülye kérdés, de nem találtam sehol a választ rá. A toplistánál mi az a szerzett LE differencia?
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 2.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
47. hozzászólás - 2008.09.22. 20:57:59
Mikortól lehet paypallal fizetni?
Pontszám: 5
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
48. hozzászólás - 2008.09.22. 20:58:58 (Válasz Hatsepsut #22 hozzászólására.)
Idézet: Hatsepsut - 2008.09.22. 18:48:32
Tündibündike: Gratulálok, hogy ilyen hamar elérted a 2. szintet.
Most viszont várnod kell egy kicsit, amíg többen is szintet lépnek, ha ezt a küldit szeretnéd csinálni. De azt is megteheted, hogy eldobod a küldetést, másikat választasz, és később újból felveszed.


Koszi
Portyazas: vagyis ezekszerint alacsonyabb szintu jatekosokat nem lehet megtamadni? Jelenleg ez igy nez ki, de bizonyos infokbol (jatekleiras stb) ugy tunik, hogy lehet. Most akkor hogy is van ez?
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
49. hozzászólás - 2008.09.22. 20:59:30 (Válasz Kisujj #46 hozzászólására.)
A portya során szerzett és vesztett LE differencia.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
50. hozzászólás - 2008.09.22. 21:03:08 (Válasz Tündibündike #48 hozzászólására.)
Elvileg alacsony szinten csak azonos lvl-ű ellenfelekkel harcolhatsz, ami a szintek növekedésével változik. Minél magasabb szint, annál nagyobb szintkülönbségű ellenfelet enged támadni.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
51. hozzászólás - 2008.09.22. 21:05:37
Ma, 20:53:00, vadászat... A lélekeneria és a tp nem került fel a karakterlapomra. Miért?
Pontszám: 5
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
52. hozzászólás - 2008.09.22. 21:14:13 (Válasz Balor #51 hozzászólására.)
Idézet: Balor - 2008.09.22. 21:05:37
Ma, 20:53:00, vadászat... A lélekeneria és a tp nem került fel a karakterlapomra. Miért?


Nem lehet, hogy bebukted a vadaszatot? Vagy vadaszatot elbukni nem is lehet???
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
53. hozzászólás - 2008.09.22. 21:15:55
Most látom, hogy a sámánviadal felett van egy olyan, hogy karaktered: és itt nem az a karakterem szerepel, akivel játszok, hanem az ami a regisztráció módosítása előtt volt. Remélem nem lesz ebből keveredés, mert már egész megszerettem az új karakterem.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
kedvelt tagTierNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
54. hozzászólás - 2008.09.22. 21:19:04
Na most lehet hogy én vagyok a vaksi a karakterlapomon minden fennt van csupán a legfontosabbat hiányolom hogy jelenleg mennyi cselekvésponttal rendelkezem ezt nem lehetne feltüntetni ?
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
55. hozzászólás - 2008.09.22. 21:19:50 (Válasz Tier #54 hozzászólására.)
Azt látod, ha vadászni mész.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
56. hozzászólás - 2008.09.22. 21:25:14 (Válasz Tündibündike #52 hozzászólására.)
Nem lehet, hogy bebukted a vadaszatot? Vagy vadaszatot elbukni nem is lehet???



Tudtommal nem lehet vadászatot bukni, és az enyém is sikerült (3 tp, 38 le). Azóta sincs semmi változás...
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
57. hozzászólás - 2008.09.22. 21:33:16 (Válasz Balor #51 hozzászólására.)
Érdekes. a vadászat sikeres lett, de az le és tp nem jelent meg a karakterlapon. Köv. vadászatnál viszont nem is tett fel kérdést, hanem automatikusan járt a plusz 10% le. Ergo akkor az előző vadászatom meg sem történt. Viszont akkor hol van az erre elköltött tvp? Járt így más is? Ez nekem bugnak tűnik, kérdés, hogy az-e...
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
58. hozzászólás - 2008.09.22. 21:35:40 (Válasz Balor #56 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.09.22. 21:15:55
Most látom, hogy a sámánviadal felett van egy olyan, hogy karaktered: és itt nem az a karakterem szerepel, akivel játszok, hanem az ami a regisztráció módosítása előtt volt. Remélem nem lesz ebből keveredés, mert már egész megszerettem az új karakterem.


Nem lesz ebből gondod, de javitjuk, köszi!

Idézet: Balor - 2008.09.22. 20:57:59
Mikortól lehet paypallal fizetni?

Remélhetőleg holnap már beüzemeljük.

Idézet: Tündibündike - 2008.09.22. 20:49:41
Nekem kicsit fura volt a kerdes, es szerintem nem is az a jo valasz, amit vegul a gep kiadott. Szoval nem tul szerencses, hogy rogton elesen a jatekba kerulnek a beadott kviz kerdesek.
Persze vegulis nem veszes, mert egy-egy partyazas bebukasa nem olyan nagy gaz.

Igy van, pontosan, néha lesz rossz kérdés, de amit igy buksz, nincs igazán jelentősége, viszont igy a játékosok értékelnek (és emiatt senkinek sem éri meg rossz kérdést feltenni).

Idézet: Dric11 - 2008.09.22. 20:09:04
ha valaki alattam játsztik hol látom hogy mennyi le-t írnak jóvá nekem utána?? Meg azonnali, vagy napi egyszer írnak jóvá?

Az ajánlások menüpontban (baloldalt, alul)

Idézet: Ravenwood - 2008.09.22. 19:52:16
Vettem +1 hét prémium tagságot (azon felül amit mindenki meg tud venni), viszont nem kaptam +cselekvés pontot érte. Ez azt jelenti, hogy a továbbiakban a prémium megvételekor már nem kapunk újabb csp-t?


A prémium megvásárlása azt teszi lehetővé, hogy minden nap 30 helyett 37 cselekvéspontot kapjál. A játék kezdetén viszont eleve 30 csp-vel indulsz, ezért van az, hogy a prémium rögtön ad +7-et.

Idézet: Tier - 2008.09.22. 19:31:04
Ja és még egy Miklós az őskőr vásárlásnál ahogy nézegettem a banki átutalás és postai utalványnál mit írjunk a közlemény rovatba mert gondolom valahogy bekell azonosítani a játékost elég a karakternév gondolom mert nincs odaírva semmi.

Ha azt is kiválasztod, hogy mennyi őskövet szeretnél, akkor megjelenik, hogy mit kell odairnod (a karakterszámod és neved egyébként)

Idézet: Balor - 2008.09.22. 21:25:14
Tudtommal nem lehet vadászatot bukni, és az enyém is sikerült (3 tp, 38 le). Azóta sincs semmi változás...

Huh, ilyen hibát még nem láttunk, de az ördög nem alszik, megpróbáljuk kideriteni, mi történhetett!
Pontszám: 2.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
59. hozzászólás - 2008.09.22. 21:40:16 (Válasz Miklós #58 hozzászólására.)
Köszönöm a gyors válaszokat!
Pontszám: 5
fórumozódeeponeFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
60. hozzászólás - 2008.09.22. 21:48:11
Nekem több gondom/kérdésem is lenne :

- amikor a mai nap 13 óra környékén beléptem a rendszerbe akkor mintha kaptam volna 6 db Őskövet, de ezek kb. 16 órára eltűntek. Ezekkel mi történehett ? Vagy valami bug miatt nem is szabadott volna kapnom ?!

- Már 4 sikeres csatát is vívtam másik végzeturakkal de soha sem kaptam egy fia lélekenergiát, ami egy picit furcsa, hogy egyik (találomra kiválaszott) ellenfelemnél sem volt akkor egy darab lélekenegria-pont se ?!

- Ami viszont szerintem a legnagyobb probléma, hogy a rendszer mintha nem venné figyelembe a rajtam lévő bőrvértet (+2 védekezés) és amikor egy egyértelműen gyengébb másik végzetúrral harcoltam (soha nem küzdöttek meg másik végzetúrral illetve tulajdonságösszegük is két ponttal kevesebb volt mint az enyém) kétszer is én kerültem ki vesztesként holott majdnem tuti volt a győzelem, márcsak a +2 támadó (vásárolt pontok) és a +2 (bőrvért miatt) védelmi pont miatt. Lehet tudni, hogy a rendszer milyen szisztéma alapján dönti el egy csata kimenetelét ?

- és végül még egy gondolat (elnézést a hosszú memoért) : valami miatt szintén 16 óra környékére eltűnt a végzeturakkal történő csatázás formjáról a "szimuláció" rádiógomb, ami szerintem nem volt haszontalan ?!


Köszi a válaszokat !
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője