Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8041. hozzászólás - 2009.06.03. 19:26:20 (Válasz Szurilo #8040 hozzászólására.)
Az ilyen hozzáállásra amit te csinálsz egy haverom így fogalmazott: "hülye vagy csak nem forogsz...", ne vedd személyeskedésnek, egy tanárnak mondta.

Ha folyamatosan erősödsz és mégis elvernek akkor biztos mások még jobban erősödnek. Ha pedig az a baj, hogy 15% alól kibukkanva kivégeznek akkor figyelj oda jobban vagy tölts több időt a játékkal, ha nem tetszik a kivégzésed.

Hogy milyen jogon "oktatlak ki"?
Egyrészt mert megérdemled ezt a stílust, múltkor is körömszakadtáig ragaszkodtál egy tévhithez, mára pedig rájöttél, hogy hibás volt.
Másrészt mert nem tartom értelmes kérdésnek amit szajkózol. Ha tőlem látsz majd hülye kérdést akkor oktass ki kérlek.

A topic címe: Kérdezz, és mi válaszolunk! - Ha nem tetszik, hogy pont én szúrtalak ki, akkor írd máskor a HSZ-ed végére vagy az aláírásodba, hogy "Morroch kíméljen".
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 6.88
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8042. hozzászólás - 2009.06.03. 19:55:24 (Válasz Morroch #8041 hozzászólására.)
Újabb sértegetés, óriási, már észre se veszem lassan.

Folyamatosan erősödök, igen, és nem vernek el folyamatosan, mint láthattad jóval több portyát nyertem mint vesztettem. De ettől még állíthatom hogy a smaragd horda erősebb lett az utóbbi időben vagy nem?

Hogy milyen jogon "oktatlak ki"?
Egyrészt mert megérdemled ezt a stílust, múltkor is körömszakadtáig ragaszkodtál egy tévhithez, mára pedig rájöttél, hogy hibás volt.


Mert valaki ragaszkodik egy állításához még nem kell senkit sem kioktatni. Pláne nem így ahogy te teszed. Egyébként nem tudom továbbra sem honnan veszel olyan dolgokat, hogy én rájöttem, hogy hibás volt a feltételezésem. Szerintem nem olvastad el rendesen amit írtam múltkor, mert erről szó sincs. Az akkori ideológiám képviselem most is.

Másrészt mert nem tartom értelmes kérdésnek amit szajkózol.


Itt ki is bújt a szög a zsákból. Szerinted nem értelmes a kérdésem, innentől meg miért kommentálod egyáltalán? Csak arra tudok gondolni, hogy valakibe bele kell kötnöd.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8043. hozzászólás - 2009.06.03. 20:59:16 (Válasz Szurilo #8042 hozzászólására.)
Jól figyelj mert csak egyszer fogom leírni:
- A saját írásaidra nem emlékszel vagy szándékosan ferdítesz.
- Ha nem tartom értelmesnek a kérdésed, akkor nyugodtan megmondhatom, hogy nem tartom annak. Főleg, hogy meg is indokoltam. Más kérdés, hogy nem tudod felfogni amit írok.
- A smaragd nem erősödött, midig is ilyen erős volt, maximum rosszul használták ki VAGY te csinálsz most valamit rosszabbul mint korábban.

Én ezzel befejeztem a kettőnk vitáját bármit is reagálsz. PÜ-ben elérsz, ha valamit akarsz még.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8044. hozzászólás - 2009.06.03. 21:10:43 (Válasz Morroch #8043 hozzászólására.)
Figyelek.

- Emlékszem az írásaimra, de minek után ez egy archívum, vissza is lehet benne keresni, amit megtettem. Látom mit írtam. Nem szoktam ferdíteni.
- Megmondani megmondhatod, hogy nem értelmes a kérdésem, de te ezt sértegetve tetted meg. Nekem ezzel van a bajom.
Simán felfogom amit írsz, nem fogalmazol túl bonyolultan.
- Elég új fejlesztés a kritikus varázslat számomra, én csak most tapasztaltam meg erejét, illetve minden horda értéke folyamatosan változik a szintlépések során. A smaragd erősödése szerintem ebből fakad. Sok változó a játékban százalékos, és exponenciális fejlődést tesz lehetővé. Ezek befolyásolnak szerintem.

Örülök, hogy végre befejeztük a vitát, nem igazán a te véleményedre voltam kíváncsi, ezek után kijelenthetem.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 3
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8045. hozzászólás - 2009.06.03. 21:20:18
Szurilo talán olvass bele ebbe a topikba:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,115.460

Miklós 464. hozzászólása után alakult ki egy kis vita az állatokat ért sebzésekről és a varázslókarakterek erejéről.

Nincs belelátásom a V2-be. Nem tudom, hogy ott hogyan alakultak a hatalmi viszonyok.
Itt V1-en nem alakult ki igazán egységes taktikára épülő smaragd szövetség, így a smaragdok szintben (és erőben) egy kicsit le vannak maradva.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8046. hozzászólás - 2009.06.04. 00:04:02 (Válasz Mong0ose #8045 hozzászólására.)
Nagyon szépen köszönöm, itt minden számításom megtaláltam. Igazán nyithattak volna egy új topicot neki, mert így elkerülte a figyelmem.
Mindenesetre örülök, hogy nem csak nekem volt ilyen meglátásom.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
fórumozóSky RexFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8047. hozzászólás - 2009.06.04. 08:09:07
Hogy lehet állatot gyógyítani?
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8048. hozzászólás - 2009.06.04. 08:38:21 (Válasz Sky Rex #8047 hozzászólására.)
Gyógyítás szakértelem kell hozzá
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8049. hozzászólás - 2009.06.04. 09:42:54 (Válasz Impopo #8029 hozzászólására.)
Idézet: Impopo - 2009.06.03. 12:01:40
Nem tudtok róla valamit, nem lehet visszaváltani a licitált tárgyat? Mert nyertem, de nem egészen így gondoltam ezt a tárgyat!!! Tény hogy minden tulajdonságom megnőtt egyel, de nem úgy mint ha gyűrűm lenne (+1)... hanem minden szimplán megnött eggyel, ennek így az értéke 26k körüli érték, ami a legrosszabb esetben is összejön 40CSP-ből, így meg elköltöttem rá 255CSP-t. Ez így egy kutya nagy átverés, és én jól benyaltam!
V1-en ez lehet megérne ennyit, de V3-ot csak kib....tam magamml.

Oda volt írva, hogy permanensen. Ezzel nem hiszem, hogy fognak és tudnak valamit csinálni.
Pontszám: 5
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8050. hozzászólás - 2009.06.04. 13:32:20 (Válasz Craslorg #8049 hozzászólására.)
No éppen ez a bajom. A permanens szót mindenki úgy értelmezi és magyarázza majd ahogy akarja. De én nem erre az eredményre számítottam. Ha + adott volna, és a további fejlesztés ment volna tovább, mintha mi se történt volna akkor azt mondom OK, és megtérülő befektetés lesz. Értem ez alatt pl., 20-ról 21-re nő utána pedig a 21-ről 22-re történő növelés 300. Vagyis növeltem egyet anélkül hogy a költség megnőne.
Most mi van? 20-ról nőtt 21-re, a 21-ról 22-re történő növelés pedig 341 LE lett. vagyis kaptam ajándékba 300LE-t...
Ami az én helyzetemben azt jelenti, hogy 255CSP-t költöttem el egy olyan fejlődésre, ami 25kLE lett volna specializáció nélkül. Vagyis spóroltam kb 800TP-pontot, viszont buktam 150kLE-t, mert 255 vadászatból ennyi jött volna össze kb.
Arról nem is beszélve, hogy 150kLE-ből ha minden tulajdonságom 100-as mindegyikre húzhattam volna +2 szintet.
Az én szótáramban a permanens azt jelenti, hogy állandóan jelenlévő... vagyis mindegy hogy 20 vagy 100, permanensen jelen van valamennyi töblet. Nem pedig egyszer egy alkalommal megjelenő többlet és pont.
Szerintem joggal érzem magam becsapva.
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8051. hozzászólás - 2009.06.04. 15:35:50 (Válasz Impopo #8050 hozzászólására.)
Nem. A permanenset egyféleképpen lehet magyarázni jelen helyzetben, és nem úgy ahogy te próbálod.
Permanensen megnő, vagyis egy állandó, visszafordíthatatlan változás áll be, a hatás nem átmeneti. A zárójeles értékek átmenetiek, addig tartanak, míg az adott tárgyat le nem cseréled, el nem adod, véget nem ér a segítségnyújtás. A permanens növelés pontosan ugyanazt jelenti, mint amikor manuálisan növeled LE-ből a tulajdonságodat/szakértelmedet. Amennyiben nem ez történt, reklamálhatsz.
Bár igencsak viccesnek tartom, hogy te reklamálsz 51 ad miatt, mikor v1/2-n jóval 100 felett kelt el az adott tárgy.

Ráadásul erősen ferdítesz is, mert az 51 ad-t 255 csp-re váltottad át, pedig vagy 102 dukát, ha napi egyet veszel, vagy 128, ha napi kettőt, és még a térkapus esetleges plusz cuccok sincsenek levonva.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8052. hozzászólás - 2009.06.04. 16:47:53 (Válasz Lanmandragoran #8051 hozzászólására.)
mi az hogy (visszaváltható) a relikviák mögött?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8053. hozzászólás - 2009.06.04. 16:58:04
Magyarázza már el nekem valaki,hogy a búsba lehet 50 portyát nyerni zsinórban? A kiXXXtt random 3szor szakította meg a soromat 25 fölött még 300TÖ különbségnél is(pedig nem vagyok hülye,semmi minuszom nem volt és az ellenfél egy vicc volt)! Így sok értelme van... Vagy simán zaklassam a döntetleneseket? Ahhoz valahogy nincs bőr a képemen...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8054. hozzászólás - 2009.06.04. 21:21:15 (Válasz Magum #8033 hozzászólására.)
Idézet: Magum - 2009.06.03. 15:40:13
napba számol szal ha pl reggel 7kor sütöd ki akkor os 1hónap múlva sütheted ki megint de ha este 11:55kor sütöd ki akkor is ugyan úgy 1 hónap...


Ez nagyszerű "válasz" volt a kérdésemre. Kérlek olvasd már el mit írtam. Tisztában vagyok vele, hogy miként számol jelenleg, de nemigen emlékszem 30 nap múlva, hogy éppen hány órakor is sütöttem ki korábban a kutat. Ezért hát a kérdésem még mindig adott. Meg lehetne oldani, hogy az utolsó napon számolja vissza a perceket a következő kisütés lehetőségéig?
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8055. hozzászólás - 2009.06.04. 21:38:30 (Válasz Magum #8052 hozzászólására.)
Az azt jelenti,hogy miután behelyezted egy tárgyba,és veszel abból a tipusból egy jobbat abba is beillesztheted,megmarad neked "örökre".
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűRepro
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8056. hozzászólás - 2009.06.05. 08:55:37 (Válasz masterv #8053 hozzászólására.)
Beszéld le több emberrel.
Levetkőznek neked és 2 nap alatt megvan.
Repro - Moroflex (V1)
Gomba - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Repro - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8057. hozzászólás - 2009.06.05. 09:22:07 (Válasz Csumpika #8054 hozzászólására.)
Te nem érted. Az adott napon, mikor letelik a 30 nap, teljesen mindegy, hogy hány órakor sütöd ki újra, függetlenül, hogy 30 nappal korábban reggel délben este vagy épp 23:59-kor sütötted-e ki.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8058. hozzászólás - 2009.06.05. 09:23:32 (Válasz masterv #8053 hozzászólására.)
Simán teljesíthető. Én csak 13-szor kezdtem újra és kb 4 hétig szórakoztam vele, ezzel szerintem csúcstartó vagyok, de 50. csatám csakazértis Galmuszkkal volt
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8059. hozzászólás - 2009.06.05. 09:55:03 (Válasz Craslorg #8058 hozzászólására.)
Akkor egyelőre nem fejelek bele a monitorba.Most sem,pedig 4.alkalommal vert meg a 20. ellenfél,úgy,hogy -100 TÖ-je és -7szintnyi felszerelése volt... A fene megeszi ezt a mocskos randomot!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8060. hozzászólás - 2009.06.05. 09:58:46 (Válasz Craslorg #8057 hozzászólására.)
Bocsika, de ez szerintem nem igaz. Nézi az órát, csak nekünk nem mutatják. Délelőtt még 1 nap múlva lehetett kisütni, délután 3 körül már kisüthettem. Tehát egyáltalán nem mindegy, hogy az adott napon mikor sütötted ki a kutat.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője