Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
101. hozzászólás - 2008.09.23. 14:45:17
Hajaj, meg is szívtam vele. Gyakorlatilag csak rubint tudtam megverni. :Đ
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
fórumozóRobibaFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
102. hozzászólás - 2008.09.23. 14:47:10
Halli
Hogy lehet ugy tárgyat kiveni a bekészitet ből (eladásra pl) ha nincs másik
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
103. hozzászólás - 2008.09.23. 15:12:21 (Válasz Robiba #102 hozzászólására.)
Tárgyat csak úgy tudsz kivenni, ha beraksz helyette másikat. Így elkerülhető a "rabszolgázás"', amikor a haverod karakterét fegyver nélkül támadod rendszeresen.
Pontszám: 5
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
104. hozzászólás - 2008.09.23. 15:32:36 (Válasz Shiako #101 hozzászólására.)
Ez vicces. Sejtettem, hogy a rubintos horda vacak lesz, de hogy ennyire (-: De azért is durvulok vele!

Jut eszembe, kérdés: Az a nagyobb esély a találatra... nyugtassatok meg, hogy legalább az nem egy konstans a képletben, hanem valami szintfüggő dolog.
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 5
fórumozójohhaFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
105. hozzászólás - 2008.09.23. 15:52:20 (Válasz Kisujj #104 hozzászólására.)
Miért rossz a rubin? Az első 25 rubinosból 16 pluszban van, 6 mínuszban van, egy meg döntetlenre áll a portyázásoknál.
Üdv. Johha
Pontszám: 5
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
106. hozzászólás - 2008.09.23. 16:07:46 (Válasz johha #105 hozzászólására.)
A smaragd és gyémánt olyan előnyöket kapott, amit nem tudsz a lélekkufárnál pótolni (és később sem hiszem, hogy egyszerű lesz). Ők viszont vehetnek egy Koponyazúzót és a nem őskövező játékosokat vidáman hátsónbillentik.
A zafiir meg ha van időd gép előtt ülni, kifejezetten undoriitó, mert ritkábban találják el, kevesebbet sérül, gyorsabban gyógyul -> többet portyázhat, mert nem lesz gondja az ÉP-vel -> több LE és TP.

És közben frankón elfelejtettem mit akartam kérdezni...
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
107. hozzászólás - 2008.09.23. 16:09:07
Idézet: Shiako - 2008.09.23. 14:10:47
szövetségalapításnak milyen költségei vannak? jár vele valamilyen plusz alapból? Ha alapítok egyet, de nem működik, mert pl. a tagok nem dolgoznak bele, akkor van-e lehetőség a megszűntetésére, a befektetett energia egy részének visszanyerésére?


A szövetségekről részletes leirás van a Játékleiráson belül:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=jatekleiras&sub=szovetsegek

Idézet: johha - 2008.09.23. 14:15:44
A varázslövedék akkor sebzi a maximumot, ha jóval nagyobb IQ-val rendelkezik a használója?
Vagy véletlenszerű a sebzés?

Az IQ-tok különbségétől, és egy véletlen számtól függ, hogy a varázslat "sikeres", vagy az ellenfél megdobja a mentődobást. Siker esetén a varázslat teljes sebzést ad le, ami az energialövedék esetén egy véletlenszám 11-33 (plusz taumaturgia szorzó).
Ha megdobja a mentőt, akkor csak a fenti sebzés 25-50%-ka érvényesül.
Pontszám: 2.33
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
108. hozzászólás - 2008.09.23. 16:13:28
Hopp, megvan. Ha ősköves tárgyat veszek (mittomén, Koponyazúzót) és utána eladom, mert lecserélném, akkor kapok vissza valamennyi őskövet? (S ha igen, kb. mennyit?)
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 5
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
109. hozzászólás - 2008.09.23. 16:14:54
Tobben irtatok, hogy nem teljesen jo, hogy ilyen sok cselekedeti pont felhalmozodhat, mert nem lesz jelentos kulonbseg a vegig gep elott ulo/ naha gep elott levo kozt. ez nem igaz: aki vegig nezi a gepet minden oraban tud legalabb ket portyat csinalni. Mondjuk nem biztos, hogy mind sikeres, de ha igen, akkor fixen plusz TP es szerencsetol fuggoen plusz LE. Hosszu tavon ez sokat szamit am.
Szerintem a sok felhamozodas jo, mert igy jobban kiegyensulyozodik a mezony, ha eltekintunk a fent emlitatt vegletektol. Ilyen tipusu jatekokban szerintem ez a leginkabb jatekosbarat.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
110. hozzászólás - 2008.09.23. 16:22:56
Felvettem egy olyan kuldetest, h ejts el 3 apro szornyet. Azota 8x voltam vadaszni, de a szamlalo meg mindig 0-n all. Mi szamit apro szornynek?
A hozzászólást Endyr módosította 2008.09.23. 16:23:40-kor
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
111. hozzászólás - 2008.09.23. 16:30:29 (Válasz Miklós #107 hozzászólására.)
Na, hát ebben pont az én kérdéseimre nincs válasz. Ezért tettem fel őket.
Amennyiben persze csak buta vagyok és nem fogtam fel, akkor is megköszönném, ha valaki felhomályosítana. :respect:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
112. hozzászólás - 2008.09.23. 16:31:36
Tündibündike: nem tudsz óránként portyázni, mert lassabban regenerálódsz, mint amennyit sebződsz. Hacsak persze nem vagy annyira tápállat, hogy el sem találnak közben. Viszont aki többet ül a gép előtt, az többet portyázik, ebből több TP-je lesz, tehát végülis aki többet foglalkozik a játékkal, az sikeresebb is lesz. De nem sokkal.

Endyr: apró szörny az, aminek a neve az, hogy "apró" valami.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
113. hozzászólás - 2008.09.23. 16:51:42 (Válasz Shiako #111 hozzászólására.)
Nincs költsége, úgy értve, hogy nem kerül LÉbe, őskőbe vagy valami hasonlóba. Megcsinálod a leiirást, adsz neki zászlót, etc, és várod, hogy elbiirálják. Cserébe nem kapsz semmit, csak lehetőségeket. HA felépül a Lélekizé, akkor onnantól fogva lehet kezdeni épiiteni egyéb dolgokat, amik feltételezem valamilyen módon erősiitik a karaktert illtve plusz lehetőségeket adnak nekik. A leiirásnál emliitik, hogy átadhatsz "erőt" a társaidnak, hogy meg tudja védeni magát, belső fórum, illetve ami épületekre eddig utalás történt az a Katakombák (nem portyázhatsz viszont téged sem tudnak ütni), illetve a kristálygömb (amivel meg lehet nézni, hogy pl. a portyázásra kiszemelt alany pihenőben van-e).

Leanthil: Szerintem a zafiir elég jó eséllyel tud addig, amiig aludni nem vonul, ha napi 18 órát gép előtt ül, akkor is (-: Én csak csesznye rubint vagyok, de eddig nem volt nagy gondom az ÉP-vel, pedig nem vettem gyógyitalt, és őskövet sem rendeltem még (ergo, nincs Koponyazúzóm vagy fókuszkristályom). De tegyük fel, hogy nem portyázik óránként, csak mondjuk 8-at naponta (az simán összejön). Még mindig jóval jobban fog állni, mint aki 3 naponta néz fel.
A hozzászólást Kisujj módosította 2008.09.23. 16:52:35-kor
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 5
népszerűDraak HoggeldeFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
114. hozzászólás - 2008.09.23. 17:36:35 (Válasz Endyr #110 hozzászólására.)
az számít apró szörnynek aminek a neve előtt ott van az apró v. apróbb jelző.
Pl. apró bíbor mösze stb. Nekem is sokára jött(kb.18-20. vadászatra), de akkor egyből kettő egymás után szóval , kitartás meg lesz az.
Draak Hoggelde (V1, Azúr Légió)
Pontszám: 5
kedvencSzasa_sanFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
fórumos avatar
115. hozzászólás - 2008.09.23. 18:28:25
szeretném újra megkérdezni mert nem megfelelő választ kaptam előzőre

be lehet valahogy tenni azt az avatart amit a játékba töltöttem fel a karakteremről vagy csak az alap avatarrokat lehet használni itt a fórumban mert akkor inkább nem teszek ki képet és akkor névről ismernek majd meg?!
A Smaragd Rend alapítója
Pontszám: 5
népszerűorlaiiFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
116. hozzászólás - 2008.09.23. 18:50:29
Sziasztok!
Ha postán, csekken szeretnék követ venni akkor mit kell írni a megjegyzésbe?
Pontszám: 5
kedvelt tagMrsitnFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
117. hozzászólás - 2008.09.23. 19:09:45
Tag jelentkezésnél mindkettőnktől igen szavazatot kapott. Mégsem történik semmi, nem vált a szövetség tagjává. Az első tagot gond nélkül felvettem, és a szavazatokat sem cseréltük el egymás közt. Hol lehet a hiba?
Pontszám: 5
utáltSziksz ÁdámFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
118. hozzászólás - 2008.09.23. 19:16:28
Hogyan és melyik szinten lehet állatot befogni?
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
119. hozzászólás - 2008.09.23. 19:16:39 (Válasz Kisujj #106 hozzászólására.)
A smaragd és gyémánt olyan előnyöket kapott, amit nem tudsz a lélekkufárnál pótolni (és később sem hiszem, hogy egyszerű lesz). Ők viszont vehetnek egy Koponyazúzót és a nem őskövező játékosokat vidáman hátsónbillentik.
A zafiir meg ha van időd gép előtt ülni, kifejezetten undoriitó, mert ritkábban találják el, kevesebbet sérül, gyorsabban gyógyul -> többet portyázhat, mert nem lesz gondja az ÉP-vel -> több LE és TP.

Szerintem korai ilyet kijelenteni alig egy nap jatek utan. Valoszinu helytelen ez a megallapitas, gondolom nem zert teszteltek a jatekot viszonylag hosszu idon keresztul eleg tapasztalt jatekosokkal...
Pontszám: 5
fórumozóKisordogFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
120. hozzászólás - 2008.09.23. 19:25:11
Látom valahol ha kapok az ajánlásaimért LE-t? Van kettő is és nem veszem észre hogy jönne.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!