Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1661. hozzászólás - 2008.11.02. 14:46:38 (Válasz Goombi #1660 hozzászólására.)
Az a cselekvéspont, de az valóban annyi.
Pontszám: 5
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1662. hozzászólás - 2008.11.02. 14:59:44 (Válasz Necronis #1661 hozzászólására.)
Igen , már feltünk hogy a portyázás pontokról van szó:D
Pontszám: 4.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1663. hozzászólás - 2008.11.02. 15:02:30 (Válasz Goombi #1662 hozzászólására.)
Az volt a kérdés amire válaszoltam.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1664. hozzászólás - 2008.11.02. 15:07:47 (Válasz Pacalpörkölt #1659 hozzászólására.)
Nemár... Ennyi, és el van intézve? Szerintem minimum meg kellene kérni a fazont, hogy ezzel álljon le de nagyon surgosen Nem beszélve arrol, hogy frappáns válaszom ota kb 3 levelen atmenoen fenyegetozik es meg lettem felelmlitve
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 5
utáltKaKoooFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1665. hozzászólás - 2008.11.02. 15:21:58
Sziasztok

mért van az hogy akárkit megtámadok mindig én szívom meg.. .ez hülyeség nem erősebb nálam az ellen mégis mindig én vesztek.... ez hülyeség:D
valami nagyon nem okés
nah... szerintetek mért van ez? (nem nem vagyok balfasz) mégis ez van hogy 20ből 24x veszítettem
tré
Pontszám: 3
fórumozóMorzanFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1666. hozzászólás - 2008.11.02. 15:23:39
Lehet találni őskövet vadászaton? Mert egyik barátom mondta hogy talált, de nem hittem el. Lehet hogy azok találnak, akik minnél előrébb vannak a toplistán.
Tisztelettel, Morzan!
Pontszám: 5
fórumozóMorzanFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1667. hozzászólás - 2008.11.02. 15:26:20
Jah, igen válaszolok: Azért szívod meg, mert lehet hogy kevés az életpontod mikor támadsz, vagy éppen pihen, és az a két-három százalék dönt a csatáról.

Velem is volt ilyen sokszor. De lécci válaszoljon valaki az én kérdésemre. Előre is köszönöm!
Tisztelettel, Morzan!
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1668. hozzászólás - 2008.11.02. 15:32:36 (Válasz Morzan #1666 hozzászólására.)
Idézet: Morzan - 2008.11.02. 15:23:39
Lehet találni őskövet vadászaton? Mert egyik barátom mondta hogy talált, de nem hittem el. Lehet hogy azok találnak, akik minnél előrébb vannak a toplistán.

Kiégett őskövet lehet találni, aktív őskövet biztosan nem. Minden ilyen kaphatok-e ingyen őskövet megválaszol a ingyenes-prémium játékok egyszerű logikája, ami kimondja, hogy ilyesmit legfeljebb az kaphat ingyen, aki már eleve sokat fizetett. Tehát bajnoksági jutalom lehetne, mert azt valószinűleg prémiumosok fogják vinni.
A kezdeti 6 őskő a kedvcsináló, hogy lásd mit nyersz vele, ha őskövet veszel, vagy mit buksz, ha nem. Lehet, hogy kicsit naturalista módon fogalmaztam meg a dolgot, elnézést azoktól, akiknek ez így nem tetszik.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1669. hozzászólás - 2008.11.02. 16:07:11 (Válasz KaKooo #1639 hozzászólására.)
Idézet: KaKooo - 2008.11.02. 09:52:59
Sziasztok

mért van az hogy akárkit megtámadok mindig én szívom meg.. .ez hülyeség nem erősebb nálam az ellen mégis mindig én vesztek.... ez hülyeség:D
valami nagyon nem okés
nah... szerintetek mért van ez? (nem nem vagyok balfasz) mégis ez van hogy 20ből 24x veszítettem
tré


Random. Válassz gyengébbeket. Legyen normális fegyvered, pajzsod, páncélod. Stb.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1670. hozzászólás - 2008.11.02. 16:08:20 (Válasz Kyron #1643 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.11.02. 13:15:05
Erről a lélekkút feltöltésről szeretnék feltenni egy kérdést. Mitől függ az, hogy egy új tagnak mennyi LE-t kell "betölteni"? Tudom, hogy a kút nagyságától, de pontosan hogyan lehet kiszámolni? 13-an vagyunk - az új taggal - 9,4k a lélekkutunk. Mikor fogja megkapni az új tag az épületekkel járó bónuszokat?


Mindig annyit kell töltenie, amennyi a lélekkút mérete a belépésnél. Ha 9,4 k a lélekkút, akkor ennyit kell töltenie, kivéve, ha előtte egy másik szöviben már töltött a lélekkútba, ilyenkor csökken.
Pontszám: 8.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1671. hozzászólás - 2008.11.02. 16:09:51 (Válasz Szepyke #1645 hozzászólására.)
Idézet: Szepyke - 2008.11.02. 13:16:07
hali

van egy kérdésem ha sok a lélekenergiám és még nincs klánom akkor mittegyeke???
meg amit csak tudta megvettem csak öskövem nincs de vagy 35000 lélekenergiám akkor hova tom tenni mert van egy haverom akinek enyeje van és 10 szintű


Költsd el a tulajdonságaid fejlesztésére vagy szakértelmekre. Sose tárolj magadnál LE-t, max néhányat, hogy ha betámadnak, akkor esetleg nyerhess is belőle.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1672. hozzászólás - 2008.11.02. 16:25:12 (Válasz Szaszu2 #1657 hozzászólására.)
Valóban undorító. Az pedig szomorú, hogy lesznek olyan naiv vagy ostoba emberkék, akik megteszik amit kér, és így pénzelik a játékát a nagy semmiért cserébe.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1673. hozzászólás - 2008.11.02. 16:31:27 (Válasz Artur2 #1658 hozzászólására.)
Idézet: Artur2 - 2008.11.02. 14:41:56
Hogyan lehet belépni a hordába?


Úgy, hogy regisztrálsz a játékba és kiválasztod a megfelelő hordát, amin belül karaktert szeretnél csinálni. Ha a szövetségre gondoltál, akkor végignézed a Hordádhoz tartozó szövetségeket, amelyik szimpatikus, jelentkezel egy üdvözlő szöveggel, vagy előtte írsz üzenetet a szövetség valamely tagjának. Aztán vagy bevesznek, vagy nem.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1674. hozzászólás - 2008.11.02. 16:46:42 (Válasz Szaszu2 #1657 hozzászólására.)
Ha még sokan így gondolják, szerintem össze kellene fogni, és valami felsőbb vezetőség elé terjeszteni, mert mi sokmindent nem tudunk csinálni azokkal, akik nem olvassák a fórumot, és nem látják be, hogy kamu az egész, és emiatt ha ők nem is buknak, de a tudtuk nélkül egy valakit kiemelnek, és az is 100 hogy vissza fog élni ezzel a dologgal az illető. Igaz, hogy limitált az ajánlásból szerezhető max LE, de az még akkor is jelentős azzal szemben, aki nem kap semmit. Ugyhogy kedves adminok, ha látjátok, mondjatok vagy csinaljatok valamit!!!!:) Köszi
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1675. hozzászólás - 2008.11.02. 16:55:23 (Válasz Szaszu2 #1657 hozzászólására.)
ez sima spam, amit minden valamit magára adó oldal tilt... többek közt a végzetúr felhasználási feltételei is tiltják... ergo jelentsétek a készítőknek (mert ide kevés beírni, hogy ha látják az adminok, blablabla), ők majd tudják, mit kell tenni...
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1676. hozzászólás - 2008.11.02. 17:25:41 (Válasz Szaszu2 #1657 hozzászólására.)
Ez foleg ugy erdekes, mert mi is kaptunk... a fontos resze az, hogy MAS A KULDO... Tehat raadasul multizik is???

Küldő:
Graham Treefrog
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 11:58:54
Üdvözlet Végzetúr! (egy kéréssel, és egyben szövetkezési szándékkal kerselek meg)
Lehet, hogy nem ismerjük egymást, de a karaktered szintje, és eredményei alapján úgy véltem érdemes felajánlanom neked az alábbi megoldásomat)

A kettes világ nov. 6-án indul!

Most lehetőség nyílik egy második karakter indítására, amit már mindenki úgy fejleszthet, mint itt az 1es világon a Béta teszterek (ELIT HORDA, AranyAlma, Wurglox, stb...)

Én mindenképpen indítok ott egy új karaktert, akivel egy erős szövetséget szeretnék alapítani, valamint, sok szövetségest szerezni !

Amennyiben fontolgatod te is a karakter indítást, kérlek jelölj meg engem ajánlói karakternek.
Ha ajánlónak beírsz, akkor az nekem egy listában meg fog jelenni, hogy kik tartoznak az én "csapatomhoz" innen gyorsan tudok levet küldeni, szövetségest szerezni, illetve a szövetségbe erős tagot felvenni! Aki ebben a listában szerepel, mindeképp számíthat a támogatásomra, segítségemre, szövetségemre. Ha pedig ellenséges hordába tartoznánk, akkor a békeajánlatomra!
Valamint nem támadok meg olyat (hacsak nem kéri), aki az ajánlói listámban van!

Tehát: KÉRLEK a karakteralkotásnál IRDD BE A NEVEM ( Bélsár A Halál Mocska ) az ajánló karakter rublikába! (na igen a nevem kiválthat némi ellenérzést, de nem hívhatnak mindenkit Napsugaracskának, meg Virágocskának )

Szóval nekem az a picike segítség is segítség, KÉRLEK gondolj rám a karakter alkotásnál!



Lécci ajánló karakternek írj be engem: Bélsár A Halál Mocska

Lekötelezel, ha engem jelölsz meg, nem beszélve arról, hogy akkor én az ajánlás menüpont alatt könnyen és gyorsan ki tudlak választani, gyorsan írhatok neked üzenetet stb!

Köszi mégegyszer!, remélem nem zavartalak levelemmel.

Üdv: Tihanyi Tamás

MÁR MOST LEHET REGISZTRÁLNI!!!!! TEDD MEG MOST!!!
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1677. hozzászólás - 2008.11.02. 18:44:10
Miert nem vehetem le a cuccaimat?
Csinaljatok meg kerlek a jatekban, hogy le s lehessen venni a cuccokat, mert igy nem engeditek eladni!!!!!
Milyen megfontolasbol nem lehet levenni?

Ez iszonyat idegesito, 5350LE osszegyujtottem, 6000kell az enyeszmestrre, es nem adhatom el az yssuf toret mert rajtam van.

Megtamadtak ido kozben es elraboltak 777LE

Kernem e hiba mielobbi orvoslasat.
Pontszám: 5
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1678. hozzászólás - 2008.11.02. 18:46:29 (Válasz Craslorg #1671 hozzászólására.)
E nszivesen segitek neki, mond meg a nevet es eltarolom neki
De akar a tiedet is
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1679. hozzászólás - 2008.11.02. 18:49:46
mért drágább SMS - ben az őskő?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1680. hozzászólás - 2008.11.02. 18:53:11 (Válasz Zolcsimus #1677 hozzászólására.)
Idézet: Zolcsimus - 2008.11.02. 18:44:10
Miert nem vehetem le a cuccaimat?
Csinaljatok meg kerlek a jatekban, hogy le s lehessen venni a cuccokat, mert igy nem engeditek eladni!!!!!
Milyen megfontolasbol nem lehet levenni?

Ez iszonyat idegesito, 5350LE osszegyujtottem, 6000kell az enyeszmestrre, es nem adhatom el az yssuf toret mert rajtam van.

Megtamadtak ido kozben es elraboltak 777LE

Kernem e hiba mielobbi orvoslasat.

Ha kicsit utána olvasol, akkor kiderül, hogy a fegyveren KÍVÜL minden eladható akkor is, miközben rajtad van. A fegyver az egyetlen, amit nem tudsz eladni kézből, mert akkor nem tudsz sebezni, az pedig nem fér bele a játék koncepciójába (szerintem is hülyeség lenne). Másrészt, ha már Enyészmesterre gyűjtesz, akkor ezt a korábbi 13 szint alatt tudnod kellene.
A hozzászólást Craslorg módosította 2008.11.02. 18:53:25-kor
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője