Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8581. hozzászólás - 2009.07.04. 15:08:06 (Válasz Trucker #8578 hozzászólására.)
Idézet: Trucker - 2009.07.04. 14:59:17
Nem értem hogy lehet mondjuk bajnoki medált szerezni és mi az csp?


Bajnoki medált a Bajnoki viadalon szerezhetsz, havonta egyszer van: http://vegzetur.wikidot.com/bajnok

CSP-t pedig automat kapsz : http://vegzetur.wikidot.com/vadaszat

wikidoton nézz körül sok hasznos infóhoz hozzájuthatsz.

Szerk: Morroch, Blozbang gyorsabbak és alaposabbak voltatok.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.07.04. 15:17:46-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8582. hozzászólás - 2009.07.04. 15:34:23 (Válasz Wildfish #8576 hozzászólására.)
Idézet: Wildfish - 2009.07.04. 11:07:02
Egy kérdésem volna.:
Egyre kevésbe nől a csp-m,mitől lehet ez?
-eddig a tíz órás pihenő alatt 20csp lett,most már csak 15.
-és azt se mondja senki,hogy fél óránként 1 csp ,nulla szakértelemmel, mert tudom ezt is.
-ezt komolyan mondom, nem vagyok gyp-s.
-26os szintű vagyok, végig prémiumos voltam/vagyok a kis pályafutásom alatt.
- lényeg a lényeg, csp alig töltődik.
-valami választ szeretnék.
köszi


- Nem járt le a prémiumod, csak nem vetted észre?
- Nem lehet, hogy akkor pont az elementárist turbóztad, úgy pihentél?
- Ahogy mondták előtem is, elszámoltad.
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
kedvelt tagDarrickFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8583. hozzászólás - 2009.07.04. 23:20:23
Helló!

Senki nem tud nekem Végzetúr, Túlélők Földje, Ősök Városa történelem leírásokat adni? Esetleg akik játszanak az említett két levelezős játékkal? Ember úgy általánosságokat le tud szűrni a legendából, de hiányolom hogy többet nem tudok róluk találni. Vagy csak én vagyok pancser, és nem találtam meg ezidáig?

Válaszokat előre is köszönöm:
Darrick
Kevésre és sokra, mindenre és semmire képes; nem angyal, nem állat csak ember.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8584. hozzászólás - 2009.07.04. 23:38:05 (Válasz Darrick #8583 hozzászólására.)
Ghallát 3 isten teremtette az ősidőkben, Rhatt, Bufa és Chara-din. Közöttük valaha hatalmas háború robbant ki és Rhatt és Bufa közösen, saját ereklyéit felhasználva bebörtönözték az Erdauin félsziget alá a gonosz Chara-dint, ám hogy ne boruljon fel az egyensúly maguk is elhagyták ezt a világot.
Kaotikus időszak következett, ahol az ősi rendelések szerint a legkiemelkedőbb életutat bejárt halandókból hatalmas tetteik révén istenek lettek, hogy ne maradjon a világ patrónusok nélkül. Ők: Raia, Elenios, Sheran, Fairlight, Tharr és Leah. És kiemelkedtek az értelmes fajok is: az emberek, elfek, törpék, árnymanók, trollok, gnómok, alakváltók és kobuderák.
Utána megalapult egy hatalmas és jóságos királyság, a Namír Birodalom, amelyet bölcs uralkodók kormányoztak és a jóság fényvarázslói az Ezüst Mágusok őriztek. Ez volt Ghalla aranykora.
Ám egyszer egy ezüstmágus, Nord, talált egy Zan nevű valamit, nem tudni ez tulajdonképpen mi volt. Tárgy? Lény? Ki tudja. Mindenesetre hatalma megsokszorozta az erejét és a hatalomvágy elvette Nord ép elméjét. Hatalmas sereget gyűjtött a varkaudarok félszörny barbár népéből és mindenféle zsoldos bűnözőkből. Hosszú háború volt.
Végül Nord felhasználta a Zant és összes tanítványa életerejét és borzalmas tűzvihart küldött Ghallára amelyben minden elégett. Nord pedig a tűzviharban elpusztultak lelkeit elemésztve Dornodon néven istenné vált.
Az Erdauin félszigetet azonban nem érte el a tűz, csupán meggyengítette Chara-din béklyóit. Ide menekültek a túlélők akikből szinte kivétel nélkül valamely istenség papja vált és együtt akadályozták meg, hogy újra Ghallára tegye a lábát Chara-din, ám végül neki is lettek papjai, ha börtönéből nem is volt képes kiszabadulni.
Kiderült, hogy a félszigeten van egy aprócska királyság, a Yaurr Birodalom, fővárosa Alanor, és végül az eleinte felemás kapcsolatok jóra fordultak a kalandozókkal.
Később az élet visszavette magának a kiégett földeket, újra hatalmas királyságok osztoztak Ghalla területén. Ám megjelent közöttük egy idegen és hódító faj, az Ellenség kémje, aki évszázadok alatt elhintette a viszály magvait. Így amikor eljött az Ellenség fő ereje nem tudtak vele szembeszállni.
A hegyek mélyére menekültek a túlélők és megalapították Vohara (Menedék) városát, ám ezt az Ellenség megtalálta és elpusztította. A népek szétszóródtak.
Az emberek és a kobuderák hamarosan kipusztultak.
A törpék, árnymanók és gnómok elkorcsosultak.
A trollok visszasüllyedtek az állati lét szintjére.
Az elfek elzárkóztak és mágiával teremtették meg a hegymélyben a felszín mását.
Az alakváltók pedig mutálódtak, galetkikké váltak.
A galetki társadalom két legjellemzőbb vonása, hogy militarista és fajgyűlölő. Magasabb rendűnek hitték magukat minden lénynél és társadalmuk egyetlen célja volt, hogy visszavegyék a Felszínt az Ellenségtől.
A galetki gyermekeket 12 éves korukban elszakították a családjuktól és a legmélyebb lakószintre (lárvaszint) száműzték, ahol már a maguk erejéből kellett boldogulniuk.
A galetkik nem tisztelték már az isteneket, mert azok nem védték meg őket az Ellenségtől, helyettük a dicső ősök lelkeihez fohászkodtak.
A galetkik különös mutáns faj, képesek sok (max 14) végtagot növeszteni, tüzet, jeget, savat, mérges gázt és/vagy villámokat lehellni, mind tudnak valamennyire varázsolni is. Gyakorlatilag olyanná formálják a testüket, amilyenné akarják. Tüskés avagy vastag bőr, harc közbeni regeneráció, dögletes bűzű gázt kibocsájtó kelések, hogy csak a leggyakoribbakat említsem.
Az egész társadalom ennek az eljövendő harcnak a lázában égett, a többi fajt torzszülöttnek, prédának tekintették. Mi végzeturak tulajdonképpen azon galetkik vagyunk, akik végső soron legyőzték az Ellenséget.

Istenek:

Az ősi istenek:

Rhatt: ő a törvény, jog és igazság istene. Jelleme: jó. Neme: férfi. Megjelenési formája: ismeretlen. Évezredekkel ezelőtt elhagyta a világot.
Bufa: ő a pártatlanság istennője. Jelleme: semleges. Neme: nő. Megjelenési formája: ismeretlen.
Chara-din: a káosz és a pusztulás ura. Jelleme: gonosz. Neme: férfi. Megjelenési formája: alaktalan húsmassza. Szimbóluma: káoszszimbólum (lefelé fordított félhold).

A fiatal istenek:

Raia: a jóság és a fény lovagistene. Jelleme: jó. Neme: férfi. Megjelenési formája: fehér vértes lovag. Szimbóluma: napkorong.
Elenios: a szépség, szerelem, szél és bűbájok úrnője. Jelleme: jó. Neme: nő. Megjelenési formája: félmeztelen, gyönyörű driád. Szimbóluma: szem.
Sheran: a természet istennője. Jelleme: semleges. Neme: nő. Megjelenési formája: középkorú nő zöld köpenyben. Szimbóluma: virág.
Tharr: a harc, háború, föld és a becsület istene. Jelleme: semleges. Neme: férfi. Megjelenési formája: páncélos, szarvas siakot viselő harcos. Szimbóluma: keresztbe fektetett kardok.
Fairlight: a pénz, ravaszság, mágia és villámok istene. Jelleme: semleges. Neme: férfi. Megjelenési formája: őszszakállú mágus. Szimbóluma: villám.
Leah: a halál, a halottak és a túlvilág istene. Jelleme: gonosz. Neme: férfi. Megjelenési formája: sötét csuhát hordó vagy kaszás csontváz vagy tarkopasz, izzó szemű mágus. Szimbóluma: koponya.
Dornodon: a hatalomvágy, tűz és zsarnokság ura. Jelleme: gonosz. Neme: férfi. Megjelenési formája: vörös köpönyeges, jóképű férfi. Szimbóluma: fekete denevér.

Hát dióhéjban, ha valamelyik rész részletesebben érdekel, szólj!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.29
utáltHajasmanoszFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8585. hozzászólás - 2009.07.05. 10:45:35
Sziasztok
Van egy küldetésem:Végezd ki ellenfeledet úgy, hogy te támadsz!
Itt meg kell ölni, vagy nagy sebzést okozni?
Pontszám: 5
fórumozóPata2Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8586. hozzászólás - 2009.07.05. 10:47:36
Ha egy szövi csak három fős, akkor ugye lehet kevesebb mint öt emberrel is aktiválni a citadellát?
Pontszám: 5
utáltHajasmanoszFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8587. hozzászólás - 2009.07.05. 11:16:10
Ma nem válaszolnak?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8588. hozzászólás - 2009.07.05. 12:18:00 (Válasz Hajasmanosz #8585 hozzászólására.)
Idézet: Hajasmanosz - 2009.07.05. 10:45:35
Sziasztok
Van egy küldetésem:Végezd ki ellenfeledet úgy, hogy te támadsz!
Itt meg kell ölni, vagy nagy sebzést okozni?


Szakértelemmel kell, 15-ös, vagy 16-os tanulásra jön: kivégzés. Nézz körül wikin.

Idézet: Hajasmanosz - 2009.07.05. 11:16:10
Ma nem válaszolnak?


De, de játszom is, nem 20 percenként nézek ide, sorry.

Idézet: Pata2 - 2009.07.05. 10:47:36
Ha egy szövi csak három fős, akkor ugye lehet kevesebb mint öt emberrel is aktiválni a citadellát?


Tippem lenne: igen, de nem tudom, ritkán látni 5-nél kisebb szövit PC-vel szerelve...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8589. hozzászólás - 2009.07.05. 13:33:13 (Válasz Byzon #8588 hozzászólására.)
Szerintem nem.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8590. hozzászólás - 2009.07.05. 15:13:46
Háború esetén a 3 nap meghatározás mit takar? A harmadik nap 24 óráját ,éjfélt vagy a háború kezdetének időpontjától számított 72 órát jelent?
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8591. hozzászólás - 2009.07.05. 15:15:39 (Válasz Barbey #8590 hozzászólására.)
72 óra
Pontszám: 5
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8592. hozzászólás - 2009.07.05. 15:38:52 (Válasz Pata2 #8586 hozzászólására.)
Én a V1-en kipróbáltam, és ketten nem tudtuk aktivizálni a citadellát
Pontszám: 5
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8593. hozzászólás - 2009.07.05. 15:55:56
Köszönöm Anababa közben lejárt a 72 óra és az ellenfél megadta magát
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 5
utáltHajasmanoszFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8594. hozzászólás - 2009.07.05. 17:12:59
Engem gyakran 16-os szintü végzeturak támadnak, míg én 13 vagyok.Én miért nem támadhatok alacsonyabb szintűeket?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8595. hozzászólás - 2009.07.05. 17:16:15 (Válasz Hajasmanosz #8594 hozzászólására.)
Mert nem állítottad át a portyapontjaidat (portyázás menüpont alatt)
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8596. hozzászólás - 2009.07.05. 19:27:01
Szeretném tudni, hogy a háború elszámolása, mi alapján történik mert a wikipédiában leírtak szerint ennél azért több LE-t kellet volna kapnunk.
Az ellenfélnek jóval nagyobb szintű erősebb karakterei vannak összesen két emberke tudott harcolni abból az egyikőjüknek felfele kellet harcolnia a többinek vagy láthatatalanságba vagy katakombába kellett vonulnia. 2 hét alatt sikerült nehezen és szerencsével +10 győzelmet összehoznunk, köszönhetően az ellenfél hozzáállásának. Másnak lehet semmiség a különbség, védekező félként és a 2 heti "semmittevés"-ként elég sovány ez a nyereség.

Az ellenfél lélekkútja 10108 LE és ebből +498 töltődés-t nyertünk. Hát ez messze van a 15%-tól amit a fórumon és a háborús menüpontban is találtam.
A hozzászólást Barbey módosította 2009.07.05. 19:33:03-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8597. hozzászólás - 2009.07.06. 03:17:21 (Válasz Barbey #8596 hozzászólására.)
Ha volt nekik Háború Csarnokuk, nektek pedig nem, akkor akár még ők nyerhettek volna tőletek LE-t.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8598. hozzászólás - 2009.07.06. 08:57:47
Sziasztok!
Most kaptam a hírt, hogy V1-en és V2-őn visszatért az első két tétel az aukciós házban. Ezek szerint körbe is értünk? Mert terveztem elvinni egy tárgyat, de akkor várok még két három hetet, és elviszem azt, amit a legelején is akartam, csak nem jött össze.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8599. hozzászólás - 2009.07.06. 09:07:54 (Válasz Impopo #8598 hozzászólására.)
Lásd Aukció topik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8600. hozzászólás - 2009.07.06. 09:21:19
Köszi a gyors reakciót, de sajnos ettől nem lettem okosabb. De ezek szerint a tapasztaltabbak is csak spekulálnak és nincs konkrétum.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!