Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7101. hozzászólás - 2009.04.26. 22:22:37
üdv

Igen, itt vagyok.
Megkérdeztem a fejlesztőket, lehetőség van-e újra visszajönni, az eredményt itt láthatjátok.
De ha ez nem szabályos, vagy sokak érdekeit sérti, részemről rendben a törlés.

üdv
maci

ui: Azért Szabinho némi ellentmondást érzek abban, hogy írsz egy kedveskedő levelet, hogy örülsz az ittlétemnek, közben fórumon felhozod a témát, hogy ugyan maradjak már törölve, LOL

Zaccmester: csak keményen, a végén sikerül elérned, hogy töröljenek, remélhetőleg javítja a játékélményedet majd.
szerk: már mi az, hogy a te karid nem állítanák vissza? Szerinted miért állna érdekükben kivételezni velem? Egyszerűen nem értem..
A hozzászólást Maci módosította 2009.04.26. 22:23:58-kor
Pontszám: 5.90
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7102. hozzászólás - 2009.04.26. 22:23:35 (Válasz Maci #7101 hozzászólására.)
Eszedbe ne jusson, ha már visszatértél
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7103. hozzászólás - 2009.04.26. 22:28:01
Hát ez tényleg így van akkor szólok Miklósnak...Augusztusban nyaralok és örülnék ha helyettem vadászna persze random nélkül min 3000 es óriás lényeket szeretnék levadászni és mire visszatérek min 500 ezer Le várjon... Persze ezért cserébe veszek 1000 őskövet okés?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7104. hozzászólás - 2009.04.26. 22:29:21 (Válasz Maci #7101 hozzászólására.)
Maci, tudtommal mi jóban voltunk. Durva is volt, hogy el sem köszöntél!
Szóval semmi személyes. Viszont túl sok a gumiszabály...

Megjegyzés: arra már nem is emlékeztem, hogy Maci=Sameed. Kivételezések pedig vannak elég sűrűn. Figyeld meg kik fognak rögtön hőbörögni, na pont azokkal.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7105. hozzászólás - 2009.04.26. 22:29:55 (Válasz Viszok009 #7103 hozzászólására.)
Én 20 őskőért kaptam 500 CSP-t és a CSP maximumom 1000.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7106. hozzászólás - 2009.04.26. 22:30:45 (Válasz Zaccmester #7104 hozzászólására.)
Momentán megint te höbörögsz Akkor hogy is van ez?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.25
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7107. hozzászólás - 2009.04.26. 22:34:10 (Válasz CaveMaN #7106 hozzászólására.)
Anyucid annyit kivételezett volna Veled, mint velem a Beho, akkor már régen éhen haltál volna az alultápláltságtól!

Nem is veszek már többet százával őskövet. Max. 30/hó

Módosítás Lord Sanyinak s.k.: irónia, ember. Értelmező szótár? Van?
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.04.26. 22:38:23-kor
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7108. hozzászólás - 2009.04.26. 22:35:55 (Válasz Zaccmester #7107 hozzászólására.)
Kivételezéstől maximum elhízni lehet, a hiányától meg normálisan fejlődni. Az alultápláltság elhanyagolást jelent, ez utóbbi itt nem lehetséges.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7109. hozzászólás - 2009.04.26. 23:05:36 (Válasz Zaccmester #7107 hozzászólására.)
Akkor hogy fogsz így fenyegetőzni a Behonak ahogy szoktál hogy törlöd magad?
Így őskő vásárlás nélkül nem lesz sok alapja

Inkább tolnád az egészséged nem idegeskednél annyit ezen a játékon
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.25
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7110. hozzászólás - 2009.04.26. 23:24:33 (Válasz Maci #7101 hozzászólására.)
Mondtam már pm-ben is, de most is: Én nagyon örülök neked! Nehogy megint eltűnj!

Zacc: szerintem (tippelek, lévén nem volt rá szükségem), ha valamelyikünk törölné a karakterét és írna Miklósnak, gyanítom tök ugyanazokkal a feltételekkel kapná vissza, mint ahogy Sameed meg lett újra idézve
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7111. hozzászólás - 2009.04.27. 00:06:11
a jelenség gáz, übergáz (főleg az efféle gyáva megfutamodás (no offense), öntörlés miatt, amit sosem értettem. ha valaki abba akarja hagyni, hagyja, de legalább maradjon boxzsáknak, mint a többiek:), de megértem mindkét felet, hogy benne vannak. (és nem értem meg a sírókat, mert nekik max annyit árt a visszatérés, hogy az illető szövetsége megerősödik.) de ettől függetlenül a jelenség, a visszatérés mélységesen elítélendő és látatlanban mondom, hogy törléseket fog szülni (meg is érdemli persze, aki emiatt törli magát)

viszont maga az underground hibernálási szolgáltatás korrekt. én július környékén terveztek abbahagyni a játékot (addigra érem el azt a befektetést, amit előzetesen értelmesnek tartottam elköltésre), természetesen nem töröltem volna magam, de így máris más a leányzó fekvése. jobban mutatnak a statjaim, ha törlöm magam és decemberben visszanézek és végre nem ugyanazok fognak +7 szintről ütni (hopp, 50. szinten nőtt megint az üthetőségi sáv, már plusz 7)
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.27. 00:06:33-kor
Pontszám: 6.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7112. hozzászólás - 2009.04.27. 07:09:30
Sameed amit irtam pm-et, azt nem igazán kedveskedésnek szántam, volt benne némi kis irónia, de ahogy igy visszanézem, lehet hogy félreértetted Megkérdeztem milyen áron jöhettél vissza....
Ja és nem én hoztam fel a témát, de nagyon is igaza van annak, aki hőbörög...ennyi erővel ha valakinek nem lesz ideje a játékra, törli magát, aztán amikor lesz ideje, vissza kuncsorog, és ugyanonnan folytatja...az oké, ha indithattál volna egy uj karit, szíved joga, de szerintem ez így nem igazán fair....nah mindegy...
Zacc ott a pont:D
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7113. hozzászólás - 2009.04.27. 07:12:21 (Válasz Szabinho #7112 hozzászólására.)
Azt súgd meg kicsihuszár, hogy miért nem fair? Eljutott odáig a karakterével? El. Visszakapja a kihagyott időt bármilyen formában? Nem. Jutott ezáltal bárkivel szemben előnyhöz? Nem igazán. Akkor?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7114. hozzászólás - 2009.04.27. 07:59:51
Ennek a szájkaraténak mi köze van a topikhoz?

Segítség -> Kérdezz, és mi válaszolunk!

Üdv
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7115. hozzászólás - 2009.04.27. 08:00:06 (Válasz CaveMaN #7113 hozzászólására.)
Véleményem szerint nem Sameed a gond. A magam részéről az égegyadta világon semmi gondom nincs vele. Hiba lenne rá kihegyezni a dolgot. A probléma itt az, hogy Miklóséknak nem szabadott volna egy már - önként - törölt karaktert visszadobni a játékba.
Egyetlen egy efféle játéknál sem megengedett az ilyen, mégpedig nem ok nélkül. Egy ilyen lépés morális gondokat von maga után, és eszméletlenül demoralizáló. A tény, hogy valaki megteheti azt amit Sameed, felhíborítja az embereket. Igaz, összetettebb annál mint hogy maga a jelenléte lenne zavaró.
Mélyebben megnézve könnyű felismerni, hogy annak a lehetősége zavarja a játékosokat, hogy ő megtett valamit, amit ők nem tehetnek (még ha meg is tehetik, az sem érdekes, mert az ő értékrendjükbe ez nem fér bele), Isten tudja milyen áron. Ez felveti azt a kérdést, hogy akkor mit lehet még kieszközölni a játék fejlesztőinél? Erre pedig teljességgel mindegy mi a válasz, vagy hogy esetünkben Miklósék valóban csak jót akartak, és soha senkinek nem biztosítanak előnyt ill hátrányt tudatosan. Higgyük csak el, ez már nem számít. Maga a lehetőség, a gyanú, stb ott van már, és az lesz a mérvadó. Na ezért kellemetlen az egész, szvsz.
Pontszám: 8
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7116. hozzászólás - 2009.04.27. 08:15:30
Hát ez most végképp nem értem, szinte minden topikban felmerül, hogy egyre többen hagyják abba a játékot. Végre nem egy távozóról, hanem egy visszatérőről beszélhetünk és mindenki beleköt! (már bocs, de a KáVésoktól ez szinte már megszokott) Morális gondok? Hol, merre? És főleg miért?

Bár nem ismerjük egymást Sameed, de a magam részéről örülök, hogy visszatértél!
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5.40
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7117. hozzászólás - 2009.04.27. 08:39:22 (Válasz Gau84 #7115 hozzászólására.)
Jaj Gau nektek sokminden demoralizáló, bennem pl. fel sem merült hogy valakinek fájhat hogy visszajön egy karakter.

Szó szerint örülnünk kéne egy ilyen lehetőségnek ezek mellett a sorozatos törlések mellett tiszta röhej a szintemen (47) 25-en vagyunk és ez feljebb egyre rosszabb. Nehogy azt hidd mire ti ideértek jobb lesz a helyzetetek, nekem az a demoralizáló hogy lassan két tucat emberrel játszom.
Szerintem nagyon korrekt dolog volt a vezetőségtől, becsülendő.
Tőletek meg elég csúnya dolog hogy egy szívvel-lélekkel-lelkesedéssel visszatérő játékos visszatérését ennyire "bemocskoljátok".
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.57
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7118. hozzászólás - 2009.04.27. 08:46:33 (Válasz Almási Viktor #7117 hozzászólására.)
Ööö, Viktor, szerintem olvass el még egyszer, légy oly kedves, mert ezek szerint nem fogtad a lényeget...

Nem Sameed a gond, mondom újra. Még csak nem is a "visszatérése", feltéve ha....

De mindegy, nem fontos.

Mutasd meg a gallyacskának, hogy ő valójában nem is fa...
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7119. hozzászólás - 2009.04.27. 09:44:34
azé nem elfogadott egy játékban sem mert a fejlesztők aztmondják...viszont a végzetúr egy demokratikus vidék emberközpontú vezetőséggel akik bár a magukhasznát is szem elött tartják de nem feledkeznek meg a játékosokról sem és ha úgyalakul hajlandóak segíteni...

ez törtáént most is Sameed karaktereét kibogarászták az adatbázisból...de meztelenul kapta vissza...és szerintem Miklósék még kovács pistike karakterét is visszamazsoláznák(természetesen azt is csak mesztelenül) de ez így korrekt...

nincs ezzel semmi gond...max annyi hogy majd most mindneki lehet betalálja őket a szeméyles dolgaival...de ez majd elválik(és ezmár a vezetőség gondja)...mindenesetre egy oylan karakter mint a Sameedé amin láccik a játék szeretete a beleölt idő energia és türelem....nos egy iylen karaktert igaz eleve nem lett volna szabad törölni(ez idiótaság volt Samed részéről) de szerintem megbánta és biztos vagyok benne hogy megtanulta a leckét...az emlékeket nem húzza le az ember fia a retyón...

sejhajj mennyi iylen kis hátrahagyott füstjelem és fáklyafényem izzik a net komor sötét világában...és nembántam meg hogy sehol nem töröltem magam mert ezek a kis dolgok jelzik hogy igen itt votlam ott is votlam vagyok és leszek is...és bármikor újra visszatérhetek ha úri kedvem úgytartja...

de az tény hogy a Hattyú halála efektus vagy ha valki segget csinál a szájából az nem jó dolog...ám én csak aztmondom mondani drága barátaim hogy ne legyetek írigyek és inkább örvendjetek mert kitudja nektek mikor lesz szükségetek ilyne speciális segítségre...tehát pofa alap és morgás kikapcs...

Gau84...Szerintem a Vezetőség nagyon is tisztában van azzal mi az amit még megtesznek és mijaz amit már nem...én pl régebben amikor ifjú voltam és bohó olyannal zaklattam őket hogy tuningolják meg a Gigantosz karmát mer nekm az nagyon teccik...nem tuningolták és ez ígyvan rendjén...de pl ha teszem azt eccer valki feltörné a karakterem vagy volnék olyan hüyle és törölném...valszeg bekérdeznék náluk hogy neme oldható meg hogy visszakapjam...és örülnék mint majom a farkának ha aztmondanák hogy igen...szal fejezd be...mer az a demoralizáló amit te csinálsz...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7120. hozzászólás - 2009.04.27. 10:26:45 (Válasz Almási Viktor #7117 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.04.27. 08:39:22
a sorozatos törlések mellett tiszta röhej a szintemen (47) 25-en vagyunk és ez feljebb egyre rosszabb. Nehogy azt hidd mire ti ideértek jobb lesz a helyzetetek, nekem az a demoralizáló hogy lassan két tucat emberrel játszom.


ez most valami sanda célzás volt, hogy az élvonal multizik? és milyen törlések? hisz most derült ki, hogy csak hibernálás, nem? néhányan vannak, akik így pihentetik a karakterüket, hiszen a katakomba nem olyan buli.

csak viccelek, viszont a sorozatos törlések kifejezés szerintem baromi nagy túlzás, és ha érvelünk, akkor az ilyen füllentéseket mellőzni érdemes, mert a gondolatmenet többi részét is sejtelmes fényben tünteti fel. nemde?

mennyivel korrektebb lett volna újrakezdeni a játékot, hiszen a többiek akkor is örültek volna, ők gondolom nem a karaktert, hanem a lelkes és odaadó játékost látják maciban. de gondolom az fel sem merült, hogy első szintről megint nekiszaladjon.
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.27. 10:28:10-kor
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője