Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
utáltXanthippéFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2341. hozzászólás - 2008.11.22. 09:28:40
Mert persze, ha vesztek, azt nehezen viselem, hát még ha nem is rajtam múlik a dolog!
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2342. hozzászólás - 2008.11.22. 09:31:09 (Válasz Xanthippé #2340 hozzászólására.)
Akkor örülök. Tényleg csak arról van szó, hogy nem kedveli önt Fortuna... Amennyiben jól van fejlesztve a karakter, akkor higyje el, hosszú távon a gyengébb ellenfeleket biztosan el fogja verni. De van olyan bizony, hogy a gyengébbnek olyan szerencsésen dobál, önnek pedig olyan szerencsétlenül, hogy lehetetlen eredmények jönnek ki. De ha van az össz tulajdonságokban egy kb 20-30 pont különbség, és legalább azonos szintű a fegyverzet, akkor nem fognak előfordulni már ilyen őrületes eredmények. Szinte 0 az esélye (bár nem lehetetlen).
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
utáltXanthippéFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2343. hozzászólás - 2008.11.22. 09:40:56
Nna, most megint két csatát vívtam, gyengébbekkel, akiket szinte mindenki megvert, persze kikaptam . Alacsonyabb szintűt, pl. 4-est nekem nem enged megtámadni a gép, de engem támadnak erősebbek. Ez akkor hogy van?
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2344. hozzászólás - 2008.11.22. 09:43:41 (Válasz Xanthippé #2343 hozzászólására.)
A portyázás - portyázáspontok beállítása parancsot nézze meg. Ott van leírva, hogy vagy több portyapontot kap, de csak legalább önnel megegyező szintű karaktert támadhat, vagy fele mennyiséget, de akkor bizonyos mértékig lefelé is üthet. Viszont ha átállítja, akkor a jelenlegi összes portyapont elvész és legkorábban 48 óra múltán állíthatja vissza.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
utáltXanthippéFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2345. hozzászólás - 2008.11.22. 09:46:18
Jaaaaaaaaaa...na, ezt még nem néztem. 90 fölött vannak a portyapontjaim, de most életpontom nincs. Azt hiszem, elmegyek pihenni, majd egy-két nap múlva benézek...
Pontszám: 5
utáltXanthippéFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2346. hozzászólás - 2008.11.22. 09:49:34
Köszi a tanácsot , átállítottam, kíváncsi vagyok, erre mit lép a gép....
Pontszám: 5.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2347. hozzászólás - 2008.11.22. 09:50:24 (Válasz Xanthippé #2346 hozzászólására.)
Sok szerencsét!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2348. hozzászólás - 2008.11.22. 09:55:42
Minden kedves végzetúrnak/úrnőnek! Van valakinek szüksége világ1-en egy erősen lesebzett Morfinderre az "Ölj meg egy állatot" küldetéshez? Én magam 14. szintű, rubin hordás végzetúr vagyok, Incubus néven, az IQ Betyároktól. Ha kell a segítségem, akkor keress meg itt vagy a játékban. Ellenszolgáltatást nem kérek! Ha őskövet kell lopnod, akkor is nézz el hozzám nyugodtan, nálam mindig van belőle egy nagy rakattal, lévén nem vagyok prémium játékos. Karakterem szintjéhez képest gyenge, verhető, nyugi. Más küldetésekben is szívesen segítek, ha tudok.

Jó játékot mindenkinek!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.22. 10:00:31-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2349. hozzászólás - 2008.11.22. 10:56:27 (Válasz Byzon #2348 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.22. 09:55:42
Minden kedves végzetúrnak/úrnőnek! Van valakinek szüksége világ1-en egy erősen lesebzett Morfinderre az "Ölj meg egy állatot" küldetéshez? Én magam 14. szintű, rubin hordás végzetúr vagyok, Incubus néven, az IQ Betyároktól. Ha kell a segítségem, akkor keress meg itt vagy a játékban. Ellenszolgáltatást nem kérek! Ha őskövet kell lopnod, akkor is nézz el hozzám nyugodtan, nálam mindig van belőle egy nagy rakattal, lévén nem vagyok prémium játékos. Karakterem szintjéhez képest gyenge, verhető, nyugi. Más küldetésekben is szívesen segítek, ha tudok.

Jó játékot mindenkinek!

Kellene a küldi nekem de rubint vagyok én is
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2350. hozzászólás - 2008.11.22. 10:58:42 (Válasz Zolika761 #2349 hozzászólására.)
Van a világon pár segítőkész játékos, szerintem szólj itt, és ha más nem is, legfeljebb megúszod annyival, hogy majd vissza kell adnod a küldit. Hajrá!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2351. hozzászólás - 2008.11.22. 11:06:25 (Válasz Byzon #2350 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.22. 10:58:42
Van a világon pár segítőkész játékos, szerintem szólj itt, és ha más nem is, legfeljebb megúszod annyival, hogy majd vissza kell adnod a küldit. Hajrá!

Rendben akkor szólok tehát várom olyan segítőkész végzeturat/nőt akinek elég ramaty állapotban van az állata (rubint vagyok 18 szintü) cserébe más küldikbe segítek.
Esetleg tudja valaki a sárkánnyal mikor lehet találkozni?
A hozzászólást Zolika761 módosította 2008.11.22. 11:16:52-kor
Pontszám: 5
fórumozóTileFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2352. hozzászólás - 2008.11.22. 12:13:03
Van egy kis gondom nem tudom törölni a karakteremet. A jelszó tutira jó mert kiléptem és újra beírtam beengedett a játékba de ha rámegyek a karakter törlése gombra és beírom a jelszót mindig azt feleli hogy a mezők kitöltése nem megfelelő. De milyen mezők hiszen csak egy van ?!


Tile
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2353. hozzászólás - 2008.11.22. 12:25:28 (Válasz Tile #2352 hozzászólására.)
Nem próbálom ki a kedvedért, hogy egyedi hibáról van-e szó.

Szerintem írj egy pm-et Miklósnak, vagy Baratynak, ők utána tudnak nézni, mi a gond.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2354. hozzászólás - 2008.11.22. 12:47:32
Egy kérdésem lenne nekem is:
Összeadódik-e a spektrális manipuláció és a sajtolás bónusza? Például:
Vadászok 10-es spektrális manipulációval. Elejtek egy lényt, ami adna mondjuk 100 LE-t. A manipuláció miatt 110-et fog adni. Ha ugyanezt a lényt csapdába ejtem, és kisajtolom pl. 1-es sajtolással, mennyit fogok kapni érte? 120 vagy 132 LE-t? És ugyanígy, a vadászatnál helyesen megválaszolt kvízkérdés bónusza beleszámít-e a sajtolásba?
Pontszám: 5
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2355. hozzászólás - 2008.11.22. 12:59:15
Üdv.
Ma regisztráltam és a mentor tanácsait követve poryára indultam. Megtámadtam egy végzetúrt ahogy írja, utána jött egy egyszerű fehér ablak, ahol ki van írva, hogy még 15 portyázáspontod van.
Frissítettem, kiírta, hogy a támadott végzetúrt az utobbi 5 percben támadták.
Kerestem 1 másik végzetúrt, szintén megtámadtam és következett ez a folyamat előlről.
Utána találtam 1 végzetúrt megtámadtam,de semmi visszajelzést nem kaptam a portyázásponjaim száma ugyanúgy 15 maradt.
Én rontottam el v.mit?
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2356. hozzászólás - 2008.11.22. 13:30:31
Szervusztok!

Hlegba: Ne aggódj. A mentor, ahogy a beírásokból megértettem, megadja a szükséges dolgokat, így tehát a portyázásra is kaptál egy plusz pontot a küldetésedhez.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
utáltFeripapaFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2357. hozzászólás - 2008.11.22. 13:34:33
Szia! Most léptem be. Használnám a Mentor segítségét. Azt javasolja, hogy katt. a portyázásra. No én katt. oda. Azt mondja, hogy válasszak valakit és katt. a neve mellet a támadásra. Erre kilép a mozilla f.-ra és ott megáll. Mit csináljak. Többszöri próbálkozás utás megúntam és elmentem vadászni, ami működik.
Pontszám: 5
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2358. hozzászólás - 2008.11.22. 13:40:29 (Válasz Awenhai #2356 hozzászólására.)
Szia. Azóta annyi változás történt, hogy a portyázási pontjaim 16-ra emelkedtek, de semmi lélekenergiát nem kaptam a mentor továbbra is csak azt mondja hogy: Ez a portyázás képernyő. Itt választhatsz magadnak ellenfelet az ellenséges végzeturak közül. Hogy nagyobb esélyed legyen, most kapsz tőlem egy áldást: erre a harcra a támadásod megnő 15-tel! Görgesd lejjebb a képernyőt, és támadj meg egy ellenfelet úgy, hogy a neve mellett levő támadás gombra kattintasz! Jutalmul 50 lélekenergiát fogsz kapni tőlem........

Tehát mégsem kaptam meg a pontokat
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2359. hozzászólás - 2008.11.22. 13:51:24 (Válasz Hlegba #2358 hozzászólására.)
Idézet: Hlegba - 2008.11.22. 13:40:29
Szia. Azóta annyi változás történt, hogy a portyázási pontjaim 16-ra emelkedtek, de semmi lélekenergiát nem kaptam a mentor továbbra is csak azt mondja hogy: Ez a portyázás képernyő. Itt választhatsz magadnak ellenfelet az ellenséges végzeturak közül. Hogy nagyobb esélyed legyen, most kapsz tőlem egy áldást: erre a harcra a támadásod megnő 15-tel! Görgesd lejjebb a képernyőt, és támadj meg egy ellenfelet úgy, hogy a neve mellett levő támadás gombra kattintasz! Jutalmul 50 lélekenergiát fogsz kapni tőlem........

Tehát mégsem kaptam meg a pontokat


Kiemeltem neked a lényeget és aláhúztam azt amit csinálnod kell ahhoz, hogy teljesisd a feladatott. A pontokat nem a portyázási pontokra kapod meg, hanem a támadási tulajdonságodra erre az egy támadásra.
A hozzászólást Alienkiller módosította 2008.11.22. 13:53:09-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2360. hozzászólás - 2008.11.22. 13:51:32 (Válasz Tile #2352 hozzászólására.)
Nem emlékszem pontosan, de nem két helyre kell beírni a jelszót, mint akkor, amikor csak változtatsz rajta?
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője